CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz
Dle oboru: CADMFGAECMMGISHW RSS kanál
Události a novinky (archiv)
27.9.2011
CAD
[16012x]

Autodesk Cloud - nové web služby pro předplatitele

Tento článek archivu může obsahovat zastaralé informace - je již více (13) roků starý !
Autodesk Cloud

Především pro držitele Autodesk Subscription jsou určeny dnes oznámené nové web cloud služby firmy Autodesk. Všem uživatelům produktů Autodesk přinášejí tyto nové moderní cloud služby více mobility, více schopností a více výkonu.

Technologie web cloud, s "neomezeným" výkonem a kapacitou propojeného "mraku" internetových serverů pomáhají řešit výkonově náročné konstrukční úlohy, analýzy a simulace, poskytují prostor pro sdílení dat a komunikaci a optimalizují vaše navrhování. Autodesk dnes rozšiřuje škálu služeb poskytovaných prostřednictvím web-cloudu, se speciálními výhodami pro držitele subscription.

Vedle dalších výhod tak majitelé subscription ode dneška získávají na každou licenci 3GB web-cloud prostoru pro ukládání a snadné sdílení projektových dat - kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv. Kromě tohoto úložiště (původně "Project Nitrous") mají uživatelé k vybraným produktům a sadám produktů k dispozici nové web-cloud služby, jako je Autodesk Cloud rendering (dříve "Project Neon"), energetické analýzy BIM projektů z Revitu (Green Building Studio, Conceptual Energy Analysis), optimalizace návrhů z Inventoru nebo robustní řešení pro spolupráci Autodesk Buzzsaw. Výpočetně náročné funkce tak lze odsunout do prostředí cloudu, čímž získáte více prostoru na návrh a vizualizaci různých variant projektu, usnadníte mobilní a týmovou spolupráci - to vše bez nutnosti investovat do cenově náročného hardware. Služby Autodesk Cloud jsou postupně lokalizovány i do češtiny.

Přehled služeb Autodesk Cloud:

 Dokumenty Autodesk CloudAutodesk Design Review MobileAutoCAD WS
Ukládejte a sdílejte vaše dokumenty v cloudu - můžete tak k nim přistupovat kdekoliv a kdykoliv. 2D a 3D DWF soubory můžete prohlížet online, bez instalace software.Prohlížejte a připomínkujte 2D a 3D DWF soubory i v terénu, na vašem mobilním zařízení.Editujte vaše DWG soubory ve web prohlížeči nebo na mobilním zařízení. Editujte stejný výkres z více míst zároveň.
Zákazníci s jakýmkoliv Autodesk Subscription
3GB prostor na každou licenci

Autodesk Cloud renderingAutodesk Green Building StudioAutodesk Revit Conceptual Energy AnalysisAutodesk Inventor OptimizationAutodesk Buzzsaw
Autodesk Subscription k:Vytvářejte fotorealistické obrázky a panoramata za kratší čas, bez zatížení vašeho počítače.Provádějte rychlejší, přesnější energetické analýzy a tvořte více variant nízkoenergetických staveb.Zjistěte energetickou náročnost a náklady už v ranných fázích projektu.Vytvářejte optimalizované návrhy s otestovaným výkonem v různých konfiguracích.Rozšiřte spolupráci sdílením projektových informací a dokumentů.
Design Suite (Prem. a Ultim.)
Factory Design Suite (Stand., Prem. a Ultim.)
Product Design Suite (Prem. a Ultim.)
Building Design Suite (Edu, Stand., Prem. a Ultim.)Premium a UltimateEducation, Premium a Ultimate
AutoCAD Architecture
Revit Architecture
AutoCAD MEP
Revit MEP
Ecotect Analysis
Vault Collaboration AEC

Další informace viz Autodesk 360


Ukázka použití Autodesk Cloud documents:


Přihlaste se vaším subscription účtem na cloud.autodesk.com a začněte využívat výhody web-cloud služeb Autodesku ještě dnes. Více viz www.autodesk.com/cloud.

[CAD]
Viz též:
CAD Studio s.r.o. (součást Arkance Systems)

Firma CAD Studio s.r.o. je autorizovaný dealer Autodesk (již 26x po sobě oceněna jako největší dealer Autodesku v ČR a SR: 1994-2020), Autodesk Platinum Partner, Autodesk Training Center a Autodesk Developer s více než 30letými zkušenostmi a týmem 130 specialistů. Proč nakupovat právě u firmy CAD Studio?

CAD Studio dodává kompletní řešení - software, hardware, školení, služby - pro CAD/CAM, BIM, GIS/FM, PDM a multimédia, založená na technologiích firmy Autodesk (digitální prototypy, BIM, AutoCAD, Inventor, Revit, Civil 3D, Fusion 360, 3ds Max, Vault, Plant, Simulation, cloud...) a aplikační nadstavby pro konkrétní profese (i vlastní vývoj). CAD Studio je členem evropské skupiny ARKANCE.

Kontakt

PRAHA - Líbalova 1/2348, 149 00 Praha 4, tel: +420 910 970 111
BRNO - Sochorova 23, 616 00 Brno, tel: +420 910 970 111
OSTRAVA - Hornopolní 34, 702 00 Ostrava, tel: +420 910 970 111
Č.BUDĚJOVICE - Pražská tř. 16, 370 04 České Budějovice, tel: +420 910 970 111
PARDUBICE - Rokycanova 2730, 530 02 Pardubice, tel: +420 910 970 111
PLZEŇ - Teslova 3, 301 00 Plzeň, tel: +420 910 970 111
SLOVENSKO (Bratislava + Žilina) - tel. +421 2 6381 3628
MAĎARSKO (Budapešť: Varinex-CAD Studio) - tel. +36 1 273 3400
FRANCIE, BELGIE, NIZOZEMSKO, POLSKO, FINSKO, LITVA (Arkance Systems)


Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí