CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

DWGsignCAD Studio - DWGsign

Chraňte váš DWG obsah přidáním unikátní neviditelné značky - podpisu se jménem


DWGsign pro AutoCAD (a jeho profesní verze)

Nadstavbová utilita CADstudio DWGsign pro AutoCAD označí váš výkresový DWG dokument (projekt, blok či šablonu) permanentní neviditelnou značkou - podpisem obsahujícím vaše jméno nebo jméno vaší firmy. Tento doplněk pomáhá chránit vaše duševní vlastnictví, protože můžete prokázat vlastnictví vašeho původního obsahu v jakémkoliv budoucím DWG souboru založeném na takovémto podepsaném dokumentu. Váš původní podpis (vodoznak) v DWG výkresu můžete zobrazit pomocí bezplatné aplikace DWGsign Reader.

Můžete podepisovat jednotlivé DWG výkresy nebo vaše výkresové šablony. Pokud podepíšete vaši firemní šablonu (.DWT soubor), budou všechny nové výkresy založené na této šabloně automaticky "podepsány" (označeny značkou, neviditelným vodoznakem).

DWGsign dialog

Podpis DWGsign neprokazuje nezměněný stav původního dokumentu (to zajistí elektronický podpis), ale prokazuje, že daný dokument je založen na vašich originálních datech. Neautorizovaní uživatelé (i ve vaší firmě) nemohou odstranit podpis z DWG. Podpis zůstává součástí DWG výkresu i bez instalace aplikace DWGsign na dané stanici.

Tato aplikace je kompatibilní s programy rodiny AutoCAD 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 a 2020 (64-bit, jakákoliv jazyková verze). DWGsign je k dispozici v češtině, angličtině a francouzštině.

Jak to funguje?

DWGsign přidá autorský podpis v zašifrované formě do interních datových struktur v DWG souboru. Tento podpis přežije prakticky všechny budoucí úpravy daného DWG výkresu.

Příkazy

Klikněte na ikonu DWGsign v ribbonu Doplňky nebo zadejte příkaz DWGSIGN pro zobrazení dialogu DWGsign. Dialog ukazuje, zda je daný výkres (dokument) někým podepsán a kým (zeleně) nebo ne (modře), nebo zda obsahuje součásti (např. bloky) podespsané dalšími stranami. Můžete zde provádět následující funkce:

  • Podepsat, přidá podpis (značku) do dosud nepodepsaného dokumentu (nelze pře-podepsat již podepsaný dokument)
  • Odstranit podpis, vymaže váš vlastní podpis z podepsaného dokumentu (nemůžete odstranit cizí podpisy) pokud zadáte speciální, podpis odstraňující bezpečnostní heslo, které jste obdrželi s vaší licencí programu DWGsign.
  • Změnit heslo pro změnu vašeho podpis odstraňujícího hesla

Při prvním spuštění aplikace budete vyzváni k zadání umístění vašeho unikátního souboru .sign, který jste obdrželi se zakoupenou aplikací.

Ukázka použití:

DWGsign Reader

DWGsign Reader CADstudio DWGsign Reader je bezplatná doplňková aplikace pro AutoCAD (a jeho profesní verze), která kontroluje a zobrazuje značky/hesla (přidaná pomocí plné verze DWGsign) ve vašich DWG výkresech. Můžete ji používat pro ověření a prokázání vlastnictví vašeho DWG obsahu.

Download

Exchange Apps Aplikaci DWGsign můžete zakoupit na Autodesk Apps store (klikněte na ikonu) nebo na eShopu CAD Studia. Cena aplikace je 2500 Kč (bez DPH) - Koupit. Aplikace je licencována na počítač, s možností multilicenčních slev. S nákupem obdržíte kromě aktivačního kódu pro vaše PC i unikátní soubor .sign se zašifrovaným zadaným textem - např. jménem vaší firmy, plus vaše podpis odstraňující heslo.

Exchange Apps Bezplatnou verzi DWGsign Reader můžete stáhnout rovněž z Autodesk Apps (klikněte na ikonu).Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o DWGsign
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí