CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

One AutoCAD
- univerzální 2D/3D CAD a profesní aplikace v jednom

Tento oborově specializovaný CAD software nyní získáte v jedné zvýhodněné sadě - JEDEN AUTOCAD na všechno
One AutoCAD - 8 AutoCADů

Víte, že skončila podpora verzí 2010 a starších a není možná už ani jejich reaktivace po reinstalaci? A víte, že starší verze CAD softwaru nepodporují operační systém Windows 10 a podpora Windows 7 skončila 14. ledna 2020?

Tvoříte projekční návrhy dosud ve 2D nebo pomocí starých CAD nástrojů? Přejděte výhodně na lepší a modernější specializovaný návrhový software Autodesk! Se 100% DWG kompatibilitou a tisíci nadstaveb.

Za cenu jednoho AutoCADu nyní získáte celkem 8 profesních CAD aplikací pro strojírenství, stavebnictví, potrubní systémy, elektro a mapování. K tomu navíc mobilní a cloud CAD nástroje. A k tomu vám přidáme naše bonus nástroje CS+.

Sleva 20% při přechodu ze starších verzí - Objevte nové možnostiOne AutoCAD - nyní rozšířený o profesní nástroje

AutoCAD v sadě se specializovanými profesními nástroji

CAD Víte, že nový AutoCAD, tzv. "One AutoCAD", teď obsahuje i veškeré funkce a knihovny původních profesních verzí AutoCADu? Sjednocený AutoCAD obsahuje sady specializovaných nástrojů, inteligentních objektových knihoven a stylů z původních verzí produktů AutoCADu Architecture (funkce a knihovny pro architekturu a stavebnictví), MEP (projektování TZB), Mechanical (funkce a knihovny pro strojírenskou konstrukci), Electrical (funkce a knihovny pro elektrotechniku), Map 3D (funkce a knihovny pro mapování, geodézii a GIS), Plant 3D (funkce a knihovny pro potrubní systémy) a Raster Design (pro rastrové a hybridní výkresy). Navíc dostanete licenci mobilního AutoCADu pro váš chytrý telefon nebo tablet, webový AutoCAD použitelný odkudkoliv a inteligentní cloud úložiště pro připomínkování a online komunikaci s partnery. Místo jedné verze AutoCADu tak získáte všechny jeho profesní verze a další nástroje navíc.

Moderní CAD nástroje sady "One AutoCAD" nabízí nejen vylepšené funkce AutoCADu, ale i vyšší mobilitu a snazší komunikaci s partnery a zákazníky díky využití vestavěných cloudových nástrojů.

One AutoCAD =
  • AutoCAD 2021 +
  • AutoCAD Mechanical +
  • AutoCAD Electrical +
  • AutoCAD Architecture +
  • AutoCAD MEP (TZB) +
  • AutoCAD Map 3D (GIS) +
  • AutoCAD Plant 3D +
  • AutoCAD Raster Design +
  • AutoCAD mobile +
  • AutoCAD web

Chytřejší nástroje. Snazší přístup. Nové funkce verze 2021.

Přejděte ze starších verzí AutoCADu a získejte řadu nových, chytřejších nástrojů s flexibilním licencováním. Využijte vaši končící licenci pro zvýhodněný přechod. Objevte nové možnosti. Viz podmínky akce.

Porovnání - AutoCAD 2020
Porovnání - AutoCAD 2021 - klikněte pro stažení PDF

Co je CS+?

CS+ "CS+" (CAD Studio Plus) je rozšířená technická podpora - Helpdesk, plný přístup na CADforum.cz, plus doplňkové bonus utility, makra, šablony, implementační dokumenty, knihovny, styly a další materiály dodávané exkluzivně s CAD aplikacemi Autodesk od firmy CAD Studio s.r.o. Viz Bonusy CS+

Bonus nástroje, podpora a služby CAD Studia

A nejen to. K AutoCADu získáte u CAD Studia zdarma také bonus nástroje a služby CS+ - doplňkové aplikace pro AutoCAD, Plant3D, stovky nadstaveb a rozšiřujících CAD utilit (konverze, práce s katastrem, automatizace, produktivita). Vedle toho nabízí CAD Studio jako autorizované školicí středisko Autodesku i školení a další služby technické podpory. Naše portály CADforum.cz a Helpdesk nabízejí tisíce tipů, bloků a modelů, videí, diskusí a zajímavostí, které vám pomohou využít vaše CAD nástroje a pracovní postupy efektivněji.


One AutoCAD
klikněte pro větší

Světový standard, 100% kompatibilita DWG, nadstavby

Statisíce uživatelů po celém světě spoléhají na AutoCAD a jeho formát TrueDWG při vytváření svých 2D a 3D návrhů. Jen AutoCAD vám zajistí plnou kompatibilitu vašich cenných DWG výkresů a poskytne spolehlivou platformu pro tisíce nadstavbových aplikací připravených zefektivnit navrhování ve nejrůznějších oborech.

One AutoCAD

Koupit One AutoCAD:

AutoCAD
ONE AUTOCAD
Obsahuje:
- AutoCAD 2021
- AutoCAD Mechanical
- AutoCAD Electrical
- AutoCAD Architecture
- AutoCAD MEP (TZB)
- AutoCAD Map 3D (GIS)
- AutoCAD Plant 3D
- AutoCAD Raster Design
- AutoCAD mobile
a další
KOUPIT

shop.cadstudio.cz/autocad
cena od 36000Kč (bez DPH)
Nyní zvýhodněné 3leté předplatné a sleva 20% při přechodu ze starších verzíCAD a BIM aplikace zařazené do sady One AutoCAD vám rádi předvedeme, kontakujte CAD Studio, zeptejte se v okně online chatu : →


Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí