CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz
Zdeneček

Motomed pro Zdenečka

Společnost CAD Studio a.s. se rozhodla podpořit malého Zdenečka postiženého syndromem Prader-Willi. Příspěvkem na konkrétní pomoc - cvičební stroj Motomed - chceme ulehčit Zdenečkovi a jeho rodině zvládnout jeho méně šťastný vstup do života.

Zdeneček Blabla se narodil 24.9.2011. Prader-Willi syndrom (PWS) mu byl diagnostikován v 19 měsících. PWS je vzácné genetické onemocnění způsobené poruchou funkce hypotalamu. Je charakteristické nezvladatelnou chutí k jídlu, hypotonií, malým vzrůstem, hypogonadismem a mentální retardací. Zdenečkovi chybí bohužel 12 genů, což je více než Prader-Willi syndrom. Kam vývoj jeho onemocnění povede, se dnes nedá určit. Denně navštěvuje školku Arpida v Českých Budějovicích - zde absolvuje cvičeni LTV, ergoterapii, logopedii, muzikoterapii a hipoterapii. Zdeneček je cílevědomý, pracovitý a stále usměvavý klučina, který kolem sebe dokáže šířit úsměv, pohodu a klid.

Speciální šlapací kolo, cvičební stroj Motomed, bude Zdeneček využívat denně doma, což mu pomůže v rozvoji jeho zatím nevyrovnané chůze.

Příjemce daru byl vytipován ve spolupráci s českobudějovickým dětským centrem Arpida.


Co je nového

Foto
Foto
Foto
Zdeněček se zúčastnil s dědou a taťkou silvestrovského běhu Trhové Sviny. Sice za pomoci kočárku, ale i tak je to borec :-)Kdo jsme

CAD Studio a.s. je dodavatelem řešení pro oblast navrhování ve stavebnictví a strojírenství - CAD, CAM, BIM, GIS, PDM. Je největším partnerem firmy Autodesk v České a Slovenské republice a má nejvyšší partnerský statut Autodesk Platinum Partner. Vedle známých produktů Autodesku - AutoCAD, Inventor, Revit, Simulation, Fusion 360, Vault, 3ds Max atd. - nabízí i desítky aplikací a nadstaveb z vlastního vývoje. Podílí se rovněž na lokalizacích produktů Autodesku do češtiny. Zákazníkům poskytuje širokou škálu služeb technické podpory, mj. sérii bonus nástrojů CS+ nebo mezinárodní CAD portál CADforum.cz. Firma má celkem 88 zaměstnanců a nabízí své služby v celkem 9 pobočkách po České a Slovenské republice.

DárekCS2 Staňte se fanouškem CAD Studia na Facebooku

Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí