CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop

EU CAD školení
- váš firemní rozvoj podpořený z fondů EU

Strojařská CAD školení sestavená na míru vašim potřebám a požadavkůmZískejte ZDARMA školení CAD v hodnotě až 250 tis. Kč

CAD školení z dotací EU

CAD školení Máte poslední možnost získat finanční podporu z fondů EU, tedy i z vašich daní, a to konkrétně z programu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců“ známý jako POVEZ. Vyberte si nyní jakýkoliv školení a kurz CAD z naší nabídky a realizujte ho nejpozději do konce listopadu 2020, kdy financování končí. Získáte školení a know-how v hodnotě až 250 tis. Kč a ušetřené peníze můžete použít jinde. S výběrem témat školení vám pomůže náš tým, stejně tak s administrací žádosti o finanční podporu. Zvyšte kvalifikaci lidí ve vaší firmě, výkonnost, růst a tím konkurenceschopnost firmy na trhu. Pro získání peněz na školení a kurzy kontaktujte svého obchodního CAD konzultanta či pošlete mail na info@cadstudio.cz.

Hlavním cílem projektu je pomoci zaměstnavatelům v odborném vzdělávání stávajících i nově přijímaných zaměstnanců tak, aby mohli pružně reagovat na měnící se situaci a podmínky na trhu.

Konfigurace kurzů

Seznam neakreditovaných kurzů, ze kterých si můžete nakonfigurovat vlastní školicí projekt - výsledné školení je možné realizovat najednou, nebo termínově rozložit až na rok (minimální rozsah je 7 člověkodnů):

Ano?NázevPopisTrváníMin. požadavky na účastníka
Autodesk Inventor základní školeníPro všechny, kdo si potřebují oprášit základní znalosti – tvorba dílů, tvorba sestav, tvorba výkresů v prostředí Autodesk Inventoru.5 dnůZnalost práce s počítačem.
Autodesk Inventor - Efektivní práce v součástechPokročilé funkce a parametricky řízená součást.1 denTvorba dílů, tvorba sestav, tvorba výkresů v prostředí Autodesk Inventoru.
Autodesk Inventor - Efektivní práce v sestavách Princip modelování top-down, vazbení v sestavách, odvozené součásti, nástroje pro práce s velkými sestavami, parametricky řízené sestavy.2 dnyTvorba dílů, tvorba sestav, tvorba výkresů v prostředí Autodesk Inventoru.
Autodesk Inventor - Efektivní tvorba výkresové dokumentaceTvorba a úpravy pohledů, poznámky a tabulky na výkresech.1 denTvorba dílů, tvorba sestav, tvorba výkresů v prostředí Autodesk Inventoru.
Autodesk Inventor - Efektivní modelování plechových dílůModelování plechových dílů s ohledem na technologii výroby.1 denTvorba dílů, tvorba sestav, tvorba výkresů v prostředí Autodesk Inventoru.
Autodesk Inventor - iLogicAutomatizace konstrukční práce s využitím programového kódu.2 dnyTvorba dílů, tvorba sestav, tvorba výkresů v prostředí Autodesk Inventoru.
Autodesk Inventor Professional - Pevnostní analýza (MKP/FEM)Využití nástrojů pro pevnostní výpočty v prostředí Autodesk Inventor Professional.2 dnyTvorba dílů, tvorba sestav, tvorba výkresů v prostředí Autodesk Inventoru.
Autodesk Inventor Professional - Dynamické simulaceDynamické chování mechanizmů od návrhu po zobrazení výsledků. 1 denTvorba dílů, tvorba sestav, tvorba výkresů v prostředí Autodesk Inventoru.
Autodesk Inventor Professional - trubky a potrubíPostupy a metody pro tvorbu potrubních a hadicových vedení.1 denTvorba dílů, tvorba sestav, tvorba výkresů v prostředí Autodesk Inventoru.
Autodesk Inventor Professional - Kabely a kabelové svazkyPostupy a metody pro tvorbu přípravu 3D modelu kabeláží s vazbou na 2D schéma v AutoCAD Electrical.2 dnyTvorba dílů, tvorba sestav, tvorba výkresů v prostředí Autodesk Inventoru.
Autodesk Inventor Professional - nástroje pro tvorbu forem plastových součástíPříprava plošného modelu, tvorba dělících ploch, vtoky, vyhazovače , chlazení, …1 denTvorba dílů, tvorba sestav, tvorba výkresů v prostředí Autodesk Inventoru.
Autodesk Inventor Professional - Autodesk Factory Design UtilityNástroje pro návrh layout výrobních hal, simulace toku výroby, optimalizace topologie haly, zobrazení 2D a 3D.2 dnyTvorba dílů, tvorba sestav, tvorba výkresů v prostředí Autodesk Inventoru.
Autodesk Navisworks Prostředí pro vizualizace CAD dat z různých 2D a 3D formátů včetně 3D skenu. Vyhledávání kolizí. Simulace časového postupu výstavby.1 denZnalost práce s počítačem.
Autodesk Vault Basic - správa konstrukčních datTýmová práce s Autodesk Inventorem v konstrukci, aktualizace dílů vytvořených kolegy ve vlastní sestavě, vyhledávání podle vlastností, nástroj pack&go.1 denTvorba dílů, tvorba sestav, tvorba výkresů v prostředí Autodesk Inventoru.
Konzultační denMožno vložit do programu vždy alespoň po 4 dnech školení. Konzultant (školitel) přímo na pracovištích konstruktérů zodpovídá dotazy a vede uživatele ke zvládnutí proškolených dovedností v praxi.1 denAbsolvování alespoň 4 dnů školení.
Kontakt (e-mail):
Jméno:
Telefon:
Firma:
Město:


CAD školení EU

Přínosy pro vás

 • Zvýšení kvalifikace - zaměstnanci si rozšíří odbornost v dalších oblastech
 • Získání prostředků na pokrytí jejich rozvoje
 • Komplexní administrativní podpora při realizaci
 • Vytvoření opakujícího se procesu na školení stávajících i nově příchozích zaměstnanců za podpory EU financování, čerpat můžete až do 5 mil. Kč
 • Zvýší se efektivita a produktivita práce díky lepším dovednostem
 • Zvýší se výkonnost, růst a konkurenceschopnost firmy

Pravidla

 • Školení bude probíhat podle pravidel programu POVEZ II.
 • Školení probíhá na technice a datech připravených CAD Studiem.
 • Minimální délka školení, na které je možné zařídit dotace, je 40 hodin (7 dnů). Jeden školicí den má 8 výukových hodin po 45 minutách.
 • Maximální počet účastníků 8 osob.
 • Četnost školení maximálně 2 dny v týdnu, minimálně 1 den za dva týdny.
 • Nejzazší termín dokončení posledního kurzu, na který je možné čerpat dotace, je listopad 2020.


Časté otázky - FAQ

Kde je školení pořádáno

 • Kurzy jsou pořádány ve školicích střediscích CAD Studia po celé ČR nebo přímo na pracovišti zákazníka.

Odkud získáte peníze na kurzy?

 • Aktuálně z programu „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců (POVEZ)“ s termínem realizace do 30. 11. 2020

Jak postupovat, pokud si odpovíte ANO

 • V případě zájmu nás stačí kontaktovat - dojedeme na schůzku a vše domluvíme
 • Vyberete lidi, které chcete poslat na kurz, termín a místo konání
 • Řeknete nám informace o vás a typu zvoleného kurzu
 • Připravíme potřebné dokumenty a žádost k podání na úřad
 • Po schválení žádosti (cca 30 dnů od podání) se můžete školit
 • Zaplatíte fakturu za školení a tu vám zpětně ÚP proplatí včetně refundací mezd za školené lidi

Potřebujete více informací ke kurzům?

 • Pro správné nadefinování obsahu kurzů CAD Studia vám pomůže náš obchodní tým v každém regionu (tel: 910 970 111, info@cadstudio.cz)
Rádi upřesníme další informace - napište nebo se zeptejte v okně online chatu: →


Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2020 CAD Studio s.r.o. | kontakt | webmaster | ochrana soukromí