CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Přestupte na Autodesk Revit

Buďte úspěšnější s Autodesk Revitem - zvýhodněný přechod z konkureční aplikaceAkce již byla ukončena, ale
kontaktujte CAD Studio pro aktuální možnosti přechodu z jiné aplikace na Revit.

Pro lepší výsledky vašeho týmu

Zvýhodněná nabídka (jen do 15.1.2007) křížového upgrade z konkurenční stavební či architektonické aplikace na nejnovější verzi CAD/BIM aplikace Autodesk Revit Series. Tento přechod na projektování s vyšší produktivitou můžete uskutečnit za zlomek standardní ceny, pouhých 1.500 Euro (cca 42.000,-Kč, plus Subscription na vyšší verze). Kromě Autodesk Revitu přitom získáte v ceně i nejnovější verzi světově nejrozšířenější CAD aplikace - AutoCAD.

Neomezujte vaši produktivitu a vyzkoušejte osvědčené a snadno použitelné nástroje pro 3D CAD a BIM od světové CAD jedničky, firmy Autodesk. Nabízíme rovněž zkušební verzi Revitu nebo nezávazné předvedení této aplikace.

Jak Autodesk Revit hodnotí jeho čeští uživatelé?
Co je Autodesk Revit

Autodesk Revit, více než jen CAD aplikace

Autodesk Revit je ověřený, kompletní systém pro projektování staveb - od architektonických návrhů, hmotových a koncepčních studií, až po detailní stavební výkresy a výkazy. Obsahuje snadno použitelné nástroje nabízející produktivitu, koordinaci a kvalitu pro celý projekční a stavební tým. Autodesk Revit je samostatná, výkonná, integrovaná aplikace pro parametrické projektování a dokumentaci budov. Je to více než jen CAD či projekční software - výkresy (grafika) jsou jen jednou z možností jeho výstupů. Revit je databázově orientovaný systém umožňující plně souběžné (paralelní) projektování a snadnou modifikaci všech projekčních dokumentů pouhou změnou určitých parametrů stavby.

Revit je světově uznávanou vedoucí aplikací podporující tento moderní koncept "Building Information Modelling" (BIM, informační model budovy). Udělejte změnu kdekoliv, kdykoliv - a Revit zařídí zbytek. Autodesk Revit pochází od stejného výrobce jako světově nejrozšířenější CAD aplikace - AutoCAD. Obsahuje knihovny (families) dle ČSN, podporuje datové formáty DWG, DGN, nabízí publikování projektů do standardního web CAD formátu DWF. Narozdíl od jiných aplikací nepotřebujete k Revitu přikupovat dodatečné moduly pro využití jeho plné funkčnosti.

Revit je lokalizován do češtiny a podporuje moderní operační systémy i periferní zařízení. Porovnání Revitu a AutoCADu (PDF, 598kB). Nabízíme i výukové a bezplatné studentské verze Revitu.

Hledáte-li snadné a intuitivní ovládání a aplikaci integrující CAD a BIM, se snadnou tvorbou 2D i 3D dokumentace, volte Autodesk Revit. Přidejte se tak řadě úspěšných světových i českých a slovenských firem.Ceny

Cenové informace viz ceník - KOUPIT


Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o Revit-competetive-upgrade
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí