CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

Úspěšní už používají Autodesk Revit

Buďte úspěšnější s Autodesk Revitem - novým nástrojem pro architektonickou projekciCo říkají o Revitu?

Revit Autodesk Revit je CAD/BIM aplikace používaná již desetitisíci uživateli po celém světě i stovkami uživatelů v České a Slovenské republice. Revit je pro ně nástrojem pro efektivní navrhování a projektování - od hmotové studie pro prováděcí dokumentaci, výkazy a vizualizace, od drobných staveb až například po nový mrakodrap "Věž svobody" na místě dvojčat WTC. Revit je ceněn zejména díky vysoké produktivitě práce, jednoduchému ovládání a snadné spolupráci v týmech.

Jak Autodesk Revit hodnotí jeho čeští uživatelé?

"S Revitem již tři sezony připravujeme realizaci scenografie do Národního a Stavovského divadla (např. Řecké pašije, Drahomíra, Richard III, Aida, Zlatovláska atd.). Ukázal se být kvalitním nástrojem pro rychlou tvorbu 3D modelů i snadné kreslení technických 2D výkresů. To vše pomocí jednoho programu jako celistvý balík. Oceňujeme zejména možnost rychlých změn v návrzích i výkresech a kompatibilitu s formáty DWG, což nám usnadňuje spolupráci se zahraničními výtvarníky. Pomocí Revitu jsme schopni zpracovat více projektů v kratším časovém období."
Petr Václavík, atelier scénografie, Národní divadlo
"Díky REVITu, který používáme již více než rok predevším ke tvorbě 3D modelů pro architektonické studie, získala naše firma nejednu lukrativní zakázku a díky jeho kvalitním vizualizacím je konkurenceschopná i ve výběrových řízeních."
ing. arch. Blanka Tancerová, architektka, P-atelier JH
"Dlouho jsme nasazení Revitu u nás zvažovali, celá kancelář totiž používá Architectural Desktop. Po několika malých testovacích projektech jsme nasadili Revit na návrh obytného komplexu na Praze 13 a nelitujeme. Jednoduchost a zároveň komplexnost práce nám umožnila zvýšit produktivitu o cca 30% a získat tak i čas na další projekty."
ing. Peter Jirát, IT Manager, Aukett
"Držení všech informací projektu v jednom souboru minimalizuje možnost chyb. Při zpracování projektu v REVITu již není třeba dbát na to, aby se změna v půdoryse - třeba posunutí příčky - nezapomněla dokreslit i do řezu a pohledů."
Roman Konečný, Arch.Design
"Databázově orientovaný AEC CAD systém, nastavené parametry, koordinace, intuitivní ovládání. S používáním Revitu docházím k závěru, že to nejsou pouze reklamní titulky, ale mocné funkce. Při architektonickém návrhu nejsem omezován možnostmi softwaru a věnuji se pouze tvůrčí práci. Pokud chci provést změnu v projektu či návrhu, jednoduše ji provedu. Nepřemýšlím jakým způsobem a kde všude budu muset změnu opravit. Stávající zkušenosti mne utvrzují, že rozhodnutí nasazení Revitu na celou firmu bylo správné. Není to pouze přechod z 2D do 3D, ale zefektivnění práce."
Ing. Vladimír Žák jr. - AS PROJECT CZ s.r.o.Perspektiva - Revit

Bytovka - RevitPro efektivnější projektování ve vašem týmu

Ať dnes používáte ještě tužku, obecný CAD (např. AutoCAD) nebo jinou CAD aplikaci pro stavebnictví, BIM aplikace Revit vám přinese efektivnější cestu ke kvalitnějším projektům.

Firma CAD Studio vám k této akci může poskytnout též zaškolení, instalaci a financování dodávky Revitu.

Neomezujte vaši produktivitu a vyzkoušejte si tento osvědčený a snadno použitelný nástroj pro 3D CAD a BIM od světové CAD jedničky, firmy Autodesk. Nabízíme i zkušební verzi Revitu nebo nezávazné předvedení této aplikace.

Vyžádejte si zvýhodněnou nabídku Revitu pro vaši projekci, pište na info@cadstudio.cz nebo volejte firmu CAD Studio:
Praha      Brno      Č.Budějovice   Pardubice   Ostrava   Plzeň
841 111 124
Co je Autodesk Revit

Autodesk Revit, více než jen CAD aplikace

Autodesk Revit je ověřený, kompletní systém pro projektování staveb - od architektonických návrhů, hmotových a koncepčních studií, až po detailní stavební výkresy a výkazy. Obsahuje snadno použitelné nástroje nabízející produktivitu, koordinaci a kvalitu pro celý projekční a stavební tým. Autodesk Revit je samostatná, výkonná, integrovaná aplikace pro parametrické projektování a dokumentaci budov. Je to více než jen CAD či projekční software - výkresy (grafika) jsou jen jednou z možností jeho výstupů. Revit je databázově orientovaný systém umožňující plně souběžné (paralelní) projektování a snadnou modifikaci všech projekčních dokumentů pouhou změnou určitých parametrů stavby.

Revit je světově uznávanou vedoucí aplikací podporující tento moderní koncept "Building Information Modelling" (BIM, informační model budovy). Udělejte změnu kdekoliv, kdykoliv - a Revit zařídí zbytek. Autodesk Revit pochází od stejného výrobce jako světově nejrozšířenější CAD aplikace - AutoCAD. Obsahuje knihovny (families) dle ČSN, podporuje datové formáty DWG, DGN, nabízí publikování projektů do standardního web CAD formátu DWF. Narozdíl od jiných aplikací nepotřebujete k Revitu přikupovat dodatečné moduly pro využití jeho plné funkčnosti.

Revit je lokalizován do češtiny a podporuje moderní operační systémy i periferní zařízení. Porovnání Revitu a AutoCADu (PDF, 598kB). Nabízíme i výukové a bezplatné studentské verze Revitu.

Hledáte-li snadné a intuitivní ovládání a aplikaci integrující CAD a BIM, se snadnou tvorbou 2D i 3D dokumentace, volte Autodesk Revit. Přidejte se tak řadě úspěšných světových i českých a slovenských firem.

Více o Revitu, historie, kompatibilita, systémové požadavky, galerie, podpora...Ceny

Cenové informace viz ceník - KOUPIT


Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o Revit-uspesni
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí