CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz

 

Další akce CAD Studia CAD/Obecně

Seminář
Apple iPad Pro pro konstruktéry a projektanty

iPad Pro - neocenitelný mobilní nástroj vhodný pro CAD a design
REGISTRACE


Apple iPad Pro pro konstruktéry a projektanty

Seznamte se s možnostmi profesionálního mobilního zařízení Apple iPad Pro - neocenitelného pomocníka pro konstruktéry, projektanty a designéry. Neomezujte vaši práci na 2D a 3D CAD a BIM projektech ani v případech, kdy jste na zrovna cestách nebo na staveništi. S plnou podporou sdílení projektových CAD dat v pracovních týmech.


Program:
- iPad Pro a jeho nástroje pro profesionální praxi (Petr Mára) - krátké představení produktu Apple iPad Pro (Petr Mára) - využití iPad Pro v architektonické praxi na aplikaci Autodesk SketchBook (Rostislav Říha) Řešení pro - řešení pro konstruktéry a projektanty - Autodesk (CAD Studio) - interaktivní práce s výkresy a modely synchronizovanými s desktop CADem (AutoCAD 360) - připomínkování+odměřování návrhů v jakémkoliv formátu, odkudkoliv (A360 Team, A360 Mobile, DesignShare) - koncepční navrhování BIM projektů (FormIt 360) - projektová a stavební dokumentace vždy po ruce (BIM360 Docs, InfraWorks 360) - rozšíření konstrukčního týmu i do terénu (Fusion360 Mobile) - kustomizace výrobků (Configurator 360) - proměňte iPad Pro na 3D scanner pro váš CAD (123D Catch) - rychlé náčrty vašich okamžitých nápadů (Autodesk Graphic) - pokračujte na iPadu tam kde jste přestali na vašem pracovním PC (Autodesk Remote) - GIS pro PC i mobilní zařízení – twiGIS


iPad Pro

Účast zdarma. Viz též PDF pozvánka.REGISTRACE

V případě Vašeho zájmu prosím vyplňte přiložené potvrzení účasti a zašlete nám je online, popř. e-mailem co možná nejdříve.


Potvrzení účasti - Seminář: Apple iPad Pro pro konstruktéry a projektanty
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Firma:       Telefon:
Kontaktní osoba:     Prac.pozice:
Město:
E-mail:
Všechny termíny této akce již vypršely!

Vaše osobní údaje jsou zpracovávány v souladu s politikou GDPR.


Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí