CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop
NOVOU FIREMNÍ PREZENTACI NAJDETE NA www.arkance-systems.cz
Polo triko HP Designjet

Tričko zdarma pro fanoušky plotrů HP Designjet

Navštivte naši prezentaci nových plotrů HP a získáte dárek od CAD StudiaNové tiskové technologie pro CAD a GIS

AKCE JIŽ UKONČENA

Tisknete CAD výkresy nebo mapy? Máte na starosti firemní reprocentrum? Chcete sdílet CAD výkresy přes web? Jste fanouškem plotrů HP Designjet? Navštivte naši prezentaci novinek velkoformátových technologií HP, vyzkoušejte si nové plotry naživo, i na vašich vlastních přinesených datech. Kromě zajímavých informací si odnesete jako dárek i tričko s límečkem.

Akce se koná 24.února 2011 v Democentru HP, Malešická 2178/20, Praha 3 od 9:00 hod.


Designjet - triko


Poznejte nové tiskové technologie plotrů HP Designjet

Rychlejší a cenově dostupný tisk, bezobslužný provoz, intuitivnost a jednoduchost ovládání, podstatné usnadnění vzdálené komunikace prostřednictvím web technologie HP ePrint&Share, tisk odkudkoliv, včetně mobilních zařízení, cloud nástroje - to jsou hlavní letošní novinky v portfoliu produktů HP Designjet.

T7100 Nový plotr HP Designjet T7100 pracuje rychlostí LED tisku při minimálních celkových nákladech. Poskytuje snadno ovladatelné tiskové operace využívající technologie nové generace. Přizpůsobí se každé tiskové úloze. Nabízí inteligentní zavádění a přepínání až 3 rolí délky až 200m. S tiskovou utilitou Instant Printing Pro už nikdy nevytisknete chybný formát či orientaci výkresu - můžete se spolehnout, že výtisk bude vypadat přesně tak jako v náhledu stránky. T7100 je extrémně rychlá - vytisknout formát A1 trvá jen 15.5 sec (165 formátů A1/hod.). 6-barevný tiskový systém tiskne s minimální tloušťkou čáry 0.02mm. Přesvědčivý tisk rendrovaných obrázků s věrnou černou a neutrální šedivou využívá 3 typy černého inkoustu. Výhodou plotru je i flexibilní konfigurace, snadná integrace do IT infrastruktury a volitelný Postscript upgrade. Připojením volitelného scanneru HP vzniká digitální kopírka. Volitelná odkládačka výkresů umožní bezobslužný tisk většího množství výkresů přes noc.

T2300e Kopírka/plotr HP Designjet T2300e mfp je určen pro architekty, inženýry a konstruktéry, pro jejich pracoviště, konstrukční kanceláře a stavby. Jde o první "web-ready" velkoformátovou tiskárnu integrovanou se skenerem - mění způsob využívání plotrů v praxi. Přímo z jejího dotykového panelu (podobného iPhone) můžete využívat internetové funkce pro snadné sdílení výkresů. Pro tisk na plotru už není potřeba instalovat ovladače. T2300 je dodáván s aplikací AutoCAD Raster Design, takže zpracování a vektorizace oskenovaných výkresů v AutoCADu se podstatně zjednoduší. Tisknout můžete i z USB disku. T2300e má nízké náklady na tisk, tiskne z dvourole rychlostí A1 za 1min 20sec (v CAD Fast režimu jen za 28 sec), v kvalitě 2400x1200dpi.
To vše za překvapivě nízkou cenu cca 192.000 Kč! (barevná kopírka, plotr, skener)


Registrace

Chcete-li se zúčastnit předvedení nových modelů plotrů HP Designjet a získat tričko, zaregistrujte se prosím.

Registrační formulář
 
Jaký plotr nyní používáte? *
Počet uživatelů plotru: *

Název firmy: *
Město:
Vaše jméno: *
E-mail:
Poznámka:

* povinný údajFacebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí