SolidWorks

Hledáte 3D CAD prodávanější než SolidWorks a kompatibilnější se světem?

SolidWorks oddělovač

Autodesk Inventor nebo SolidWorks

rychlejší návrh oproti Solidworks - funkční navrhování

Autodesk Inventor je světově nejrozšířenější a již několik let po sobě nejprodávanější 3D CAD aplikace pro strojírenskou konstrukci. Inventor pokrývá oblast 3D i 2D navrhování a díky metodě tzv. 'adaptivního modelování' nabízí velmi jednoduché ovládání. Využitím tzv. 'segmentované databáze' sestav poskytuje Inventor vysoký výkon i pro velké sestavy.

Vůči programu Solidworks podporuje Autodesk Inventor pravý formát AutoCADu DWG (světově nejrozšířenější CAD formát a de-facto standard), a je proto vhodný pro bezproblémový přechod z 2D kreslení do 3D i pro kompatibilitu s okolním světem. Jak hodnotí srovnání Inventoru a Solidworks odborníci?

Pro Inventor jsou k dispozici stovky nadstavbových aplikací (komerční i free download) a lze jednoduše vytvářet i vlastní funkce a makra ve VBA nebo .NET. Inventor je i součástí navazujících řešení pro správu dokumentů, publikování 3D modelů, výpočty, analýzy a vizualizace Snadno lze elektronicky publikovat vaše 3D i 2D CAD data. Jedině Inventor obsahuje funkce populární aplikace MechSoft (ta pro 3DS Solidworks neexistuje) a umí tak rychle vytvářet strojírenské detaily, navíc obsahuje i výkonný systém pro správu dokumentů - Autodesk Vault.

Autodesk Inventor pochází od stejného výrobce jako světově nejrozšířenější CAD aplikace - AutoCAD (Solidworks je produkt francouzské firmy Dassault). Inventor není nadstavba AutoCADu, součástí dodávky konstrukční sady Product Design Collection je ale i originální AutoCAD.

Inventor je plně lokalizován do češtiny a podporuje moderní operační systémy i periferní zařízení. Nabízíme i výukové verze a studentské verze zdarma. Inventor, ne Solidworks, je nejprodávanější 3D MCAD aplikací

Chcete-li se vyhnout potížím při přechodu z 2D do 3D či při načítání DWG a zůstat kompatibilní se světem, volte Autodesk Inventor.
I v tomto roce se stejně rozhodla většina 3D CAD uživatelů ve světě.

též: solidworx solidwoks sollidworks soliworks swx sldprt slddrw sldasm slddrw sldwork.exe prt x_t solidworks 2006 2005 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2014 2015 2016 2017 2018 2019 Office Premium PDMworks kompatibilita kompatibilní kompatabilní standard konverze konkurence přechod přejít podpora support cena upgrade free mechanical navrhování design cena


Solidworks oddělovač

SolidWorks vs. Inventor - další informace

Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o SolidWorks-Inventor
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)