ProEngineer - CREO

Hledáte 3D CAD snazší a levnější než ProEngineer a kompatibilnější se světem?

Pro/Engineer

Autodesk Inventor nebo PTC ProEngineer (Creo)

snazší návrh oproti ProE - funkční navrhování

Autodesk Inventor je světově nejprodávanější 3D CAD aplikací pro strojírenskou konstrukci. Narozdíl od programu Pro/Engineer je Inventor snadný na ovládání a pokrývá 3D i 2D navrhování - díky podpoře pravého formátu AutoCADu DWG je vhodný pro bezproblémový přechod z 2D kreslení do 3D. Inventor nabízí nejen parametrické modelování jako ProEngineer, ale i podstatně snazší - tzv. 'adaptivní modelování'. Vyznačuje se tak velmi jednoduchým modelováním objemových a povrchových těles. Díky tzv. 'segmentované databázi' sestav poskytuje Inventor vysoký výkon i u rozsáhlých sestav.

Pro Inventor jsou k dispozici stovky nadstavbových aplikací (komerční i free download) a lze jednoduše vytvářet i vlastní funkce a makra ve VBA nebo .NET. Inventor je i součástí navazujících řešení pro správu dokumentů, publikování 3D modelů, výpočty, analýzy a vizualizace. U Inventoru neplatíte horentní částky za dodatečné moduly či podporu. Ovládání Inventoru je kompatibilní s ostatními Windows aplikacemi. Snadno lze elektronicky publikovat vaše 3D i 2D CAD data. Jedině Inventor obsahuje funkce aplikace MechSoft pro "funkční navrhování" a správu dokumentů.

Autodesk Inventor pochází od stejného výrobce jako světově nejrozšířenější CAD aplikace - AutoCAD (ProEngineeer je produkt firmy PTC). Inventor není nadstavba AutoCADu, součástí dodávky je ale i originální AutoCAD. Autodesk Inventor je plně lokalizován do češtiny a podporuje moderní operační systémy i periferní zařízení. Nabízíme i výukové a studentské verze. Inventor, ne ProEngineer, je nejprodávanější 3D MCAD aplikací

Chcete-li se vyhnout potížím při přechodu z 2D do 3D, rychle vyškolit všechny vaše konstruktéry, zůstat kompatibilní se světem a mít podporu předního světového výrobce se zkušenostmi s miliony uživatelů, volte Autodesk Inventor.
I v tomto roce se rozhodla stejně většina 3D CAD uživatelů ve světě.

též: pro/engineer pro-engineer pro/e proe pro-e pro-i proengineerem proengeneer wildfire 5.0 6.0 Creo 1.0 basic drafting Foundation Advantage Flex 3C proi proingeneer proenginier proenginir prt asm .prt .asm kompatibilita kompatibilní kompatabilní standard konverze přechod přejít mechanical navrhování design cena


ProE

ProEngineer vs. Inventor - další informace

Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o ProEngineer-Inventor
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)