ArchiCAD

Hledáte intuitivnější nástroj pro architekta než je ArchiCAD?

ArchiCAD

Autodesk Revit, více než jen CAD/BIM aplikace

Revit vs. ArchiCAD

Autodesk Revit je ověřený, kompletní systém pro projektování staveb - od architektonických návrhů, hmotových a koncepčních studií, až po detailní stavební výkresy a výkazy. Revit obsahuje snadno použitelné nástroje nabízející produktivitu, koordinaci a kvalitu pro celý projekční a stavební tým.

Autodesk Revit je samostatná, výkonná, integrovaná BIM aplikace pro parametrické projektování a dokumentaci budov. Revit je více než jen CAD či projekční software - výkresy (grafika) jsou jen jednou z možností jeho výstupů. Revit je databázově orientovaný systém umožňující plně souběžné (paralelní) projektování a snadnou modifikaci všech projekčních dokumentů pouhou změnou určitých parametrů stavby.

Vůči programu ArchiCAD Revit podporuje i pravý formát AutoCAD DWG. Revit je světově uznávanou vedoucí aplikací podporující tento moderní koncept "Building Information Modelling" (BIM, informační model budovy). Udělejte změnu kdekoliv, kdykoliv - a Revit zařídí zbytek.

Autodesk Revit pochází od stejného výrobce jako světově nejrozšířenější CAD aplikace - AutoCAD (ArchiCAD je produkt maďarské firmy Graphisoft). Revit není nadstavba AutoCADu, jde o samostatnou Windows aplikaci. Obsahuje knihovny (families) dle ČSN, podporuje datové formáty DWG, DGN, nabízí publikování projektů do standardního web CAD formátu DWF pro prohlížení. Narozdíl od programu ArchiCAD nepotřebujete k Revitu přikupovat dodatečné moduly pro využití plné funkčnosti. Pro vytváření vlastních inteligentních knihoven v Revitu nepotřebujete (narozdíl od ArchiCADu) znalosti GDL programování. Knihovny lze v Revitu snadno sdílet. Oproti programu ArchiCAD nabízí Revit skutečnou obousměrnou asociativitu dokumentů projektu.

Revit je plně lokalizován do češtiny a podporuje moderní operační systémy i periferní zařízení. Nabízíme i výukové verze a studentské verze zdarma.

Hledáte-li snadné a intuitivní ovládání a aplikaci integrující CAD a BIM, se snadnou tvorbou 2D i 3D dokumentace, volte Autodesk Revit.

Trendy: Revit nebo ArchiCAD?
Trend vývoje popularity Revit (modře) vs. ArchiCAD (čeveně), Google Trends 2011-2015

též: arcicad archcad arčicad arhcicad 8 9 10 archicad 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 r14 r15 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 česky Plotmaker archiFM .MOD .PLN .PLM .PLA SKF PLN viewer prohlížeč kompatibilita kompatibilní kompatabilní konverze přechod přejít upgrade cena stavařské architektonické projekce projektování ArchiCAD design cena


ArchiCAD

ArchiCAD vs. Revit - další informace

Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o ArchiCAD-Revit
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)