CAD-NEWS: CAD Studio homepage - www.cadstudio.cz

CAD-NEWS - Bulletin firmy CAD Studio - listopad '12

Toto personalizované vydání bulletinu CAD-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/cadnews1112.htm nebo www.cadstudio.cz/cadnews

CAD Studio a.s., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR, autorizovaný partner HP si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD/CAM, GIS/FM řešení.

Z obsahu:

Autodesk partner Firma CAD Studio získává nejvyšší úroveň certifikací pro oblasti PLM, technologických celků a podpory softwaru. Navazuje tak na letošní zisk nejvyššího, platinového partnerství i na podobnou certifikaci pro oblast simulací.
Více v tiskové zprávě.Navštivte stránky firmy CAD Studio i na Facebooku a na YouTube - viz níže uvedené odkazy:

 AutoCAD, LT, CAD

Elektronické softwarové licence Autodesk
Download Od 3. prosince 2012 dochází k významné změně způsobu doručování licencí k software firmy Autodesk. Licence i samotný software budou primárně dodávány v elektronické formě - tzv. Electronic License Delivery (ELD) a Electronic Software Delivery (ESD). Většina produktů Autodesku (AutoCAD, LT, sady Suite, atd.) bude ve vybraných zemích (včetně ČR a SR) dodávána elektronickou formou, bez fyzické dodávky médií (krabice). Vedle stávajícího downloadu nových verzí v rámci Subscription tak nyní uživatelé získají i nově zakoupené licence (popř. upgrade) rychlou, elektronickou formou. Kromě samotného software obdrží zákazník elektronicky (e-mailem) i individuální sériové číslo. Ale ani v nové podobě dodávek nepřijdete o bonus materiály "CS+".
Podrobnosti na Elektronická distribuce software
Zjednodušený model upgrade produktů Autodesk od 1.2.2013
Od 1.2.2013 dojde k podstatné změně a zjednodušení cenové struktury a podmínek upgrade všech softwarových produktů firmy Autodesk. Upgrade (až o 6 verzí zpět) bude nyní jako jednotná položka ceníku. Usnadní se tak povyšování verzí produktů i pro ty zákazníky, kteří dosud nevyužívají levnější metodu údržby software - subscription. Nepropásněte výhodnější cesty k upgrade!
Podrobnosti na Nový model upgrade od 1.2.2013
Light it Up! K AutoCADu LT nebo Inventoru LT dostanete 300€
300€ Při koupi nové licence AutoCADu LT 2013 nebo sady AutoCAD Inventor LT Suite 2013 nyní získáte jednoduše zpětný rabat (odměnu) ve výši 300 Euro na každou zakoupenou licenci. Tato nabídka platí do 18.1.2013 (prodlouženo) a lze ji využít pro samostatné licence i zvýhodněné 5-packy (nejvýše 5 licencí na jednu firmu).
Viz 300€ k verzím LT

Přehled aplikací Autodesku kompatibilních s Windows 8 postupně doplňujeme do Tipu 8899. Pro instalaci dalších verzí ve Win8 prosím kontaktujte Helpdesk.

Bezplatný AutoCAD WS (mobilní a web verze AutoCADu) již zaznamenal 10 milionů downloadů.

Zajímavá LISP aplikace pro řešení soustavy rovnic v AutoCADu - viz CADforum.cz

Apocalypse Trigger - zachraňte svět. Nový styl prezentace trial verze AutoCAD Design Suite formou hry.

Tak jako jsou pro studenty zdarma licence programy firmy Autodesk, jsou nyní pro studenty zdarma i web-cloud služby Autodesk 360 - např. Simulation Mechanical 360, Simulation CFD 360, Autodesk 360 Rendering.

Na CAD Studio Blogu najdete:
- Autodesk v biologii - Project Sci-Viz
- Autodesk 123D Design - 3D modelování pro každého
- Projekt Kronika - záznam postupů v CAD aplikaci
- Giloše a parametrické matematické křivky v AutoCADu

Jak zjistit kdo a kdy změnil jakou entitu v DWG výkresu? Čtěte Tip 8873.
Jak v AutoCADu nakreslit sinusovku, epitrochoidu, řetězovku, giloše a další křivky? Poradí Tip 8883.
Proč se při otvírání DWG souboru AutoCAD otevře ještě i Výkres1.dwg? Viz Tip 8879.

 Autodesk Inventor, MCAD - strojírenství

Naučte váš AutoCAD LT konstruovat ve 3D za 9.990 Kč
Inventor LT AutoCAD LT je nejrozšířenější 2D CAD aplikace plně kompatibilní s formátem DWG. Nyní lze AutoCAD LT snadno doplnit o funkce pro parametrické konstruování 3D modelů. Nová aplikační sada AutoCAD Inventor LT Suite 2013 totiž obsahuje jak AutoCAD LT, tak konstrukční 3D aplikaci Inventor LT, která je kompatibilní jak s AutoCADem, tak s plným Autodesk Inventorem. Obě aplikace jsou česky.
Do 15.1.2013 (prodlouženo) můžete přejít z vašeho AutoCADu LT 2010 až 2013 na sadu AutoCAD Inventor LT Suite 2013 se slevou -58%, tedy Inventor LT za pouhých 9.990 Kč (bez DPH).
Viz AutoCAD LT -> konstruování ve 3D
Autodesk 123D Design - 3D modelování pro každého
123D Design Sada web cloud aplikací "Autodesk 123D" byla rozšířena o bezplatný nástroj "123D Design" - velmi snadno použitelnou 3D modelovací aplikaci, která funguje přímo ve web prohlížeči (doporučen Google Chrome), na tabletu Apple iPad nebo ve formě Windows či Mac aplikace. 3D modely lze skládat z připravených geometrických primitiv, parametrických součástí, je možné pracovat s materiály a barvami. Na modelech lze provádět přímé editační operace, aplikovat zaoblení, skořepiny a podobné operace. Vytvořené modely lze ukládat ve web cloud úložišti a odesílat je do 3D tisku nebo do CNC výroby. Pro CAM operace je použito jádro HSMworks.
Viz Autodesk 123D
Zvýhodněná cena sady Autodesk Simulation 360
Do 21.1.2013 (prodlouženo) můžete využít zvýhodněnou nabídku nových CAE nástrojů "Autodesk SIM 360" pro pokročilé a flexibilní simulace 3D CAD modelů. Sada zahrnuje jak desktop aplikace (Autodesk Simulation Mechanical a Simulation CFD Motion) tak i doprovodné výpočetní cloud služby Autodesku. Praxí prověřené nástroje Autodesk Simulation nabízí pevnostní analýzy, analýzy proudění tekutin, přenos tepla a další nástroje pro včasné odhalení problémů CAD návrhu.
Viz Zvýhodněná CAE sada Autodesk Simulation 360
Strojírenské dny 2012 - využívání moderních CAD/CAM technologií ve výrobě
Navštivte seminář "Strojírenské dny 2012" zaměřený na praktické využívání moderních CAD/CAM technologií ve strojírenské výrobě. Akce se koná dne 23.11.2012 od 9:00 v sídle Vzdělávacího centra MARLIN v Uherském Hradišti. Obsahem semináře jsou prezentace CAD/CAM technologií, se zaměřením na efektivní využití moderního 3D softwaru Autodesk Inventor, revoluční technologie iMachining (InventorCAM) a živé ukázky CNC strojů YCM s využitím nástrojů společnosti WNT. Představeny budou také možnosti financování firemního vzdělávání v rámci projektů ESF.
Viz Strojírenské dny
iMachining: inteligentní systém pro CNC obrábění z Inventoru
iMachining Nový modul iMachining, který je plně integrován do Inventoru, pro vyšší ziskovost a konkurenceschopnost vašich strojů. iMachining InventorCAMu se liší od ostatních HSM CAM systémů jak způsobem programování (patentovaný "Průvodce technologií"), tak i matematickým algoritmem pro výpočet drah nástroje. iMachining je kompletní systém pro CNC obrábění, který se automaticky přizpůsobuje podle materiálu, geometrie, nástroje a schopností CNC stroje, vede uživatele přes celou operaci a eliminuje zkoušení a chybný přístup (nekonečně zlomené frézy), úpravu a optimalizaci parametrů na CNC stroji. iMachining má tyto prvky:
 • Zvýšenou produktivitu z důvodu zkrácení cyklů - až 70% úspora
 • Zvýšenou životnost nástroje - 2 až 3 krát delší
 • Vynikající výkon ve tvrdých materiálech
 • Mimořádný výkon při použití malých nástrojů
 • iMachining i pro 4osu a soustružení s poháněnými nástroji
 • Vysoká produktivita programování
 • Velmi snadno naučitelný
iMachining máte možnost získat do konce roku 2012 za poloviční cenu! Vyžádejte si informace o této speciální cenové kampani.

Aplikujte aktualizovaný Service Pack 1.1 pro Inventor 2013 a Inventor LT 2013.

video Na YouTube kanálu CAD Studia si můžete prohlédnout postup nastavení perspektivy v pohledu Inventoru, nebo postup simulace obrábění v cloud verzi 123D Design.

Na blogu PLMguru.cz, věnovaném PLM nástrojům, najdete:
- Důvody volby systému Autodesk PLM 360 (průzkum)

Jak přepnout AutoCAD Mechanical na klasickou power-editaci kót? Čtěte Tip 8885.
Proč se při vydání součásti z Vaultu se otvírá vždy nové okno Inventoru? Poradí Tip 8889.
Znáte postup pro volbu jednotek - palce/mm - v Inventoru? Viz Tip 8895.

 Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Konference BIM-Fórum 2013 - Revit v praxi
BIM-Fórum Společnosti CAD Studio a Autodesk jsou hlavními partnery uživatelské konference BIM-Fórum - Revit v praxi, která se koná 24. ledna 2013 v prostorách Fakulty architektury ČVUT Praha. Hlavním cílem tohoto uživatelského setkání je výměna zkušeností a zvýšení know-how v oboru BIM projektování, který se stává nedílnou (v mnohých zemích už i povinnou) součástí navrhování, projektování a správy dat ve stavebnictví. V přednáškách a workshopech chce ukázat proces návrhu od studie až po prováděcí dokumentaci, včetně využití metod BIM v různých oblastech stavebnictví a projekční praxe. Přednášet a vést workshopy budou zkušení odborníci z praxe.
Viz online registrace a bližší informace o konferenci
Projektujete v AutoCADu LT? Naučte jej i 3D!
Revit LT Nová 3D BIM aplikace za 2D cenu! Program Autodesk Revit LT představuje ideální cestu do světa BIM zejména pro menší projekční a konzultační firmy. Bez rizika a větších nákladů mohou přejít z 2D CAD aplikací na osvědčené, moderní BIM technologie, které poskytují podstatně vyšší produktivitu, flexibilitu a kvalitu projektové dokumentace. Revit LT 2013 je k dispozici samostatně nebo jako zvýhodněná sada "Revit LT Suite" s AutoCADem LT - umožňuje tak projektantům postupně přejít z 2D projektování na výkonnější 3D BIM technologie. Zachovává přitom plnou kompatibilitu souborů RVT, RFA i DWG.
26.11.2012 PRAHA -- 27.11.2012 BRNO - seznamte se s 3D BIM - více informací
Bezplatné povýšení projekčních aplikací Autodesk
Pokud jste uživateli projekčních aplikací AutoCAD Revit Suite nebo AutoCAD Architecture nebo AutoCAD MEP a máte aktivní Autodesk Subscription, je pro vás určena zajímavá nabídka bezplatné migrace vaší aplikace na rozšířenou sadu "Autodesk Building Design Suite 2013" obsahující až 8 produktů. Uživatelé Revit Suite se subscription získají sadu "Autodesk Building Design Suite 2013 Premium edition", uživatelé AutoCAD Architecture nebo AutoCAD MEP se subscription mohou získat sadu "Autodesk Building Design Suite 2013 Standard edition".
Čtěte na Bezplatné povýšení projekčních aplikací Autodesk
Ve společnosti OPTIMAL Engineering šetří TZB aplikace Revit MEP až 50% času
Revit MEP Společnost OPTIMAL Engineering spol.s r.o. se zaměřuje na tvorbu optimálních konceptů technických zařízení budov (TZB). Pro zefektivnění práce firma zvolila 3D BIM aplikaci Autodesk Revit MEP, především kvůli rozšiřitelnosti a snadnému přizpůsobení potřebám uživatelů. Díky Revitu nyní dosahuje firma 20% úspory času při návrhu projektu v koncepční fázi, min. 50% úspory pro zpracování výkazů a až 50% času ušetří při pozdějších úpravách již hotové dokumentace.
Podrobnosti a konkrétní projekt viz Revit MEP v OPTIMAL Engineering

DWG soubory obsahující objekty AutoCADu Civil 3D jsou nyní podporovány v bezplatné mobilní a cloud verzi AutoCADu, AutoCADu WS.

video Na YouTube kanálu CAD Studia si můžete prohlédnout postup tvorby vikýře v Revitu, nebo trik pro zamknutí prvků proti vybrání.

Nenašli jste na stránkách Plant Exchange potřebný katalog? Vyžádejte si jej pomocí formuláře na stránce Request a Content Pack - pokud se sejde více požadavků, katalog se objeví v sekci "Download a Content Pack" nebo v příštích verzích Plant3D.

Chybí vám nějaká parametrická rodina (RFA) pro Revit? Dejte nám vědět, často žádané rodiny rádi vytvoříme a zpřístupníme dalším uživatelům.

Na blogu Civil3D.cz, věnovaném využívání aplikace AutoCAD Civil3D v ČR, najdete:
- Civil 3D i na lesklém zrcátku (AutoCAD WS)
- Plex.Earth 3 pro pokustóny
- Stahněte si šikovnou modrou sirku
- Pořádek v podsestavách

V blogu Na zdi zaměřeném na projekční BIM aplikace si přečtěte například:
- Výhody informačního modelu budovy (BIM) očima uživatelů (video)
- Revit LT - vstupte do 3D světa BIM za cenu AutoCADu LT

Znáte příkaz pro automatické číslování stupňů schodiště v Revitu? Čtěte Tip 8902.
Proč se mi v Civilu 3D vkládá pootočená severka? Přečtěte si Tip 8905.

 GIS, mapování, FM

Nová verze VFK Import 4.2 pro AutoCAD 2013
Civil Nadstavbová aplikace CADstudio VFK Import 2013 nyní podporuje i nejnovější verze katastrálního výměnného formátu VFK 4.2 a VFK 4.1. VFK Import je nástroj pro projektanty a GIS profesionály - umožňuje automatický převod výměnného formátu grafických a popisných dat VFK katastru nemovitostí ČR do produktů Autodesk založených na AutoCADu (DWG). Nová verze podporuje CAD a GIS produkty rodiny AutoCAD 2013, a to v 32bitové i 64bitové verzi.
Viz VFK Import s podporou formátu 4.2 a 4.1
ČEZ šetří s GIS nástroji desítky milionů korun
ČEZ registruje významné úspory nákladů díky využívání GIS/FM systémů Autodesku a CAD Studia. Implementace systému AutoCAD Map 3D a Infrastructure Map Server ve společnosti ČEZ přinesla několikanásobnou úsporu času a pracovní síly – nyní jsou požadovaná data dostupná rychleji a s nižším personálním úsilím.
Viz Reference - ČEZ

 Produkty HP, hardware, novinky, akce

Zvýhodněné ceny plotrů HP Designjet do 30.11.2012
T2300 Do 30. listopadu 2012 můžete využít speciální zvýhodněné ceny produktové řady plotrů HP Designjet řady "T" (včetně nového "cloud" modelu T520 ePrinter) a některých grafických modelů řady "Z". Tato akční nabídka představuje slevu ve výši 6% - 41% ze standardních cen a platí pro následující modely plotrů určených především pro CAD konstrukční a projekční kanceláře, resp. GIS a DTP pracoviště.
Přehled modelů a slev viz Zvýhodněné ceny plotrů
Vyměňte váš plotr za nový
V rámci aktualizované akce HP "Zbavte se staré" můžete vyměnit váš starý plotr za nový. Pozor, program v této podobě končí 31.12.2012! Upgradujte a využijte vyšší rychlosti a přesnosti, moderních technologií i snížených tiskových nákladů nových modelů plotrů HP Designjet.
Podrobnosti a cenovou tabulku odkupních cena najdete na Zbavte se staré.

Aktualizovaný driver 3D myší 3Dconnexion V3.16 podporuje mj. i Windows 8 - viz Download

Nový online prohlížeč PowerPoint, Excel a Word souborů na live.com - viz např. starší Revit prezentace z CADfóra 2010.

Informujte se na aktuální výhodnou nabídku výkonných pracovních CAD stanic HP.

 CAD Studio - vlastní aplikace

DWGOsign pro AutoCAD
DWGOsign CADstudio DWGOsign je nová nadstavbová shareware aplikace CAD Studia řady "CS+" pro AutoCAD. Tento reaktor slouží k automatickému "podepisování" nově nakreslených a editovaných výkresových objektů jménem autora (operátora) a časovou značkou. Ve výkresech AutoCADu můžete díky tomuto nástroji sledovat, kdo a kdy (popř. na jakém počítači) upravil každou jednotlivou entitu. Lze tak sledovat práci jednotlivých uživatelů nebo časovou posloupnost editací. Funkce je pro uživatele zcela transparentní, nemění standardní chování AutoCADu.
Zákazníci CAD Studia si mohou autorizační kód aplikace vygenerovat zdarma na stránkách Helpdesku.
Více na Stáhněte si DWGOsign a na homepage aplikace DWGOsign
2DPLOT - vypočtěte si výkres
2DPlot Aplikace 2DPLOT navazuje na úspěšný nástroj 3DPLOT. Umožňuje vykreslovat libovolné parametrické křivky zadané matematickým výrazem. Lze definovat libovolné výrazy funkcí typu XY=f(U). Sama aplikace obsahuje řadu ukázek funkcí (řetězovka, hypotrochoida, giloše). Více na stránce 2DPlot.
Pokud máte Subscription od CAD Studia a máte tak přístup na server Helpdesk, stáhněte si zdrojovou verzi utilit 2DPLOT a 3DPLOT pro vaše experimenty.

Další nové a aktualizované CAD nástroje z dílny CAD Studia:

VFK Import 4.2 - viz výše
Block Catalog - aplikace na Apps Exchange - umožňuje stahovat DWG bloky z CADforum.cz bez nutnosti přihlašování a bez omezení
LayNsel - přesune vybrané objekty do hladiny vybraného (pod)objektu v DWG
LOMAN - utilita Layout Manager pro správu rozvržení nyní podporuje i řádkový příkaz -LOMAN (např. pro třídění rozvržení)
Normals - konstruuje normály vybraných 3DFace ploch, znázorní přivrácené/odvrácené plochy

Exchange Apps Máte nápad na další aplikaci zefektivňující práci, nebo potřebujete upravit některý z našich stávajících nástrojů? Napište nám na wishlist@cadstudio.cz

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy CAD Studio - viz www.cadstudio.cz/vyvoj a viz Exchange Apps

 Service Packy, aktualizace, bezplatný software

 • Autodesk Inventor 2013 Service pack 1.1
 • Autodesk Inventor LT 2013 Service pack 1.1
 • AutoCAD Structural Detailing 2013 Service Pack 1
 • Autodesk Simulation 2013 Service Pack 2
 • Autodesk Revit Architecture 2013 Update 2
 • Autodesk Revit MEP 2013 Update 2
 • Autodesk Revit Structure 2013 Update 2
 • Autodesk Revit 2013 ("onebox", Suites) Update 2
 • Revit Extensions (Q3 update) - 2013 (subscription)
 • Roombook Extension for Autodesk Revit 2013 and Revit LT 2013
 • AutoCAD Architecture & AutoCAD MEP 2013 Object Enabler
 • Autodesk BIM 360 Glue Add-in Apps
 • Autodesk 123D Design
 • Podsestava Civil3D - NapojeníŠířkaNaPovrch (PKT)
 • Autodesk ForceEffect Motion for Android
 • Autodesk SketchBook Express for Windows 8
 • 3Dconnexion driver for 3D mice (Win8)
 • TeamViewer 7 - vzdálené zpřístupnění plochy vašeho počítače pro pracovníky technické podpory CAD Studia

viz www.cadstudio.cz/download (viz též service packy a produktové kódy)

 Školení, kurzy, služby

Webináře Online webináře CAD Studia - přihlaste se!
Aktuální nabídku webinářů (živých online prezentací) firmy CAD Studio najdete na stránce webináře. Na naše webináře se prosím včas registrujte. Můžete rovněž shlédnout videozáznamy z uplynulých webinářů.
Přihlaste se na naše nejbližší webináře - Mobilní aplikace Autodesk ForceEffect a ForceEffect Motion (23.11.) a Autodesk Simulation CFD - praktické využití v konstrukci (21.12.).

Využijte aktualizovanou nabídku firmy CAD Studio, Autorizovaného školicího střediska Autodesku (ATC), na CAD základní i rozdílová školení AutoCAD, Inventor, AutoCAD Mechanical, Revit, Plant 3D, Map a Civil 3D - jsou vypsány nové kurzy pro verze 2013.

Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

 Podpora, tipy a triky

Pracovní příležitosti - nová sekce na CADforum.cz
Jobs Sháníte nebo nabízíte práci v oboru CAD či GIS? (jak ve smyslu zaměstnání tak ve smyslu zakázek). V nové sekci nabídky/poptávky práce na webu CADforum.cz můžete účinně oslovit potenciální zaměstnance či zaměstnavatele, najít brigádu či stáž.
Navštivte novou sekci Práce na CADforum.cz
Anglicko-český slovník CAD pojmů
Na stránce slovníku v sekci Tipy a triky můžete vyhledat překlady nejčastějších odborných pojmů používaných v produktech Autodesku. Tento anglicko-český slovník si můžete snadno doplnit i o další výrazy a pojmy.
Viz EN-CZ slovník
Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam
6.146 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
AutoCAD Design Suite - editace čar v SketchBook Designer. AutoCAD ecscad 2013 nezobrazuje logo v razítku. Normály 3D ploch (3DFace) v DWG AutoCADu. Online generování CNC kódu pro výrobu 3D CAD modelu. Závažná chyba - Správce transakce selhal při startu. Změna ohniskové vzdálenosti perspektivy v Inventoru. Jak vymazat povinné hrany z povrchu, ale ponechat je ve výkresu? Automatická volba formátu stránky při hromadném tisku projektu do PDF. Do pásu karet nebyly dosud načteny žádné karty ani panely. Rozšířená textová pole AutoCADu Plant 3D. Nefunguje "Vybrat vše": Neznámý příkaz "AI_SELALL". Dialog Tolerance mi místo symbolů zobrazuje písmena jrifb. Pomalá odezva prohlížeče Vaultu 2013 - urychlení.

Katalog CAD bloků byl rozšířen o desítky nových DWG, RFA a IPT bloků.
Jednoduše přispějte vaším uploadem do Katalogu CAD bloků a stáhněte si některé z více než 9.326 stávajících bloků z oblasti stavebnictví, strojírenství, elektro, dopravy a mapování, rozčleněných do 126 tematických kategorií.

Fórum Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskuzní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností s tisíci ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska (počet registrovaných již dosáhl 45.285, počet příspěvků již 89.805). Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo kontaktujte technickou podporu na helpdesk.cadstudio.cz

Jak získat přístup na Helpdesk (VIP) server CAD Studia?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba CAD Studia zahrnující mj. i přístup na Helpdesk server. Plný přístupový účet poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů a při prodloužení Autodesk Subscription u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy CAD Studia najdete na helpdesk.cadstudio.cz


A z jiného soudku:
Tužka HB a vize vás dostanou kamkoliv (J.Meyer)
- jak vypadá datacentrum Google uvnitř?
- Felix Baumgartner jako Lego hrdina (video)
- poslední cesta Space Shuttle nad Kalifornií (video)
- golfový míček při 70.000 snímcích za sekundu (video)

 Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a GIS profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti CAD Studio a.s.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti CAD Studio a.s., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


CAD Studio a.s. - info@cadstudio.cz - tel: +420 841 111 124 - pobočky v Google Earth
Autodesk Platinum Partner, HP Preferred Partner
www.cadstudio.cz - www.cadforum.cz - www.iproject.cz - www.hpdesignjet.cz
Praha 4 - Líbalova 1/2348
Brno - Sochorova 23
České Budějovice - Tylova 17
Pardubice - Nábřeží Závodu míru 2738
Ostrava - Hornopolní 34
Plzeň - Teslova 3