CAD-NEWS: CAD Studio homepage - www.cadstudio.cz

CAD-NEWS - Bulletin firmy CAD Studio - červenec '13

Toto personalizované vydání bulletinu CAD-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/cadnews0713.htm nebo www.cadstudio.cz/cadnews

CAD Studio a.s., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR s SR, autorizovaný partner HP si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD/CAM, GIS/FM řešení.

Z obsahu:

CADfórum2013 CADfórum 2013
Jubilejní 10. ročník odborné konference zaměřené na CAD/CAM, CAE, PDM/PLM technologie ve strojírenství - se koná 26.září ve Stříteži u Jihlavy (na exitu z D1). Zaregistrujte se včas na stránce konference.cadforum.cz
Růst za první pololetí
Za první pololetí vykázala firma CAD Studio meziroční růst CAD služeb o 16 %, a to při stagnujícím objemu prodeje licencí. Zákazníci dobře chápou význam správné implementace pro efektivní nasazení CAD řešení a rychlejší návratnost investice do software.
10.000 bloků na CADforum.cz
V sekci uživatelské výměny 2D a 3D CAD bloků na www.CADforum.cz najdete ke stažení již více než 10.000 bloků ve formátech DWG (AutoCAD), RFA (Revit) a IPT (Inventor).


Navštivte stránky firmy CAD Studio i na Facebooku a na YouTube - viz níže uvedené odkazy:

 AutoCAD, LT, CAD

Uvedeny všechny lokalizované verze řady Autodesk 2014
V prodeji jsou již všechny české lokalizované verze produktové řady 2014. Vaši aktuální verzi si můžete stáhnout ze Subscription centra nebo si vyžádat upgrade u firmy CAD Studio. Přehled uvedených produktů řady Autodesk 2014 a jejich lokalizací najdete v článku:
Termíny uvádění produktů Autodesk verze 2014
Profesní sady AutoCAD LT Suite až s 25% slevou
LT-25% Profesní sady "AutoCAD LT Suite" nabízejí 2D kreslení i 3D konstruování a projektování v jednom zvýhodněném produktu. Tyto sady teď získat se slevou 20% nebo 25%. "LT" aplikace AutoCAD LT, Revit LT, Inventor LT a profesní sady Autodesk AutoCAD Revit LT Suite (stavebnictví) a Autodesk AutoCAD Inventor LT Suite (strojírenství) kombinují osvědčené nástroje pro 2D kreslení s parametrickými 3D nástroji zvyšujícími produktivitu a kvalitu vašich projekčních a konstrukčních prací. Přejděte na tyto moderní profesionální CAD nástroje.
Sleva 25% nebo 20% na upgrade a nové licence je platná již jen do 23.července 2013.
Viz Nové sady AutoCAD LT Suite -25%
Příspěvek na 3D: 20.000 Kč pro vlastníky starých verzí Autodesk
Použití moderních 3D CAD aplikací a nových pracovních postupů zefektivňuje návrhové a obchodní procesy v projekční a konstrukční praxi. Řada firem však dosud používá zastaralé nebo pouze "dvourozměrné" verze CAD aplikací. Abychom usnadnili přechod těchto uživatelů na efektivnější pracovní nástroje, nabízíme nyní jako jediný partner Autodesku v ČR a SR akci "Příspěvek na 3D".
Pokud jste vlastníky libovolné CAD aplikace Autodesk, verze R14 až 2008, a vaše firma dosud nevyužívá žádnou novější verzi 3D software Autodesku, můžete do 31.7.2013 využít zajímavé nabídky příspěvku na přechod do 3D.
Viz Příspěvek na 3D
Posuňte se o úroveň výš - a ušetřete 20%
DS Jste majiteli software firmy Autodesk? Posuňte se nyní o úroveň výš a ušetřete až 20% u všech variant upgradu na sady Autodesk Design Suite nebo Creation Suite. Sady Autodesk Design Suite a Creation Suite jsou postaveny na softwaru, který už znáte a kterému věříte - poskytují však větší výkon, flexibilitu a bohatší funkčnost než kdykoliv dříve. Získejte konkurenční výhodu.
Upgradujte do 18.července 2013 a ušetříte až 20%.
Podrobnosti na Posuňte se o úroveň výš
Soutěž - zkonstruujte ježka v kleci pro 21.století a vyhrajte iPad
Ježek v kleci Ve spolupráci s časopisem Konstruktér (CAXMIX) pořádáme soutěž pro všechny kreativní konstruktéry. Navrhněte moderní inovovanou verzi ježka v kleci (z hlediska tvaru nebo funkce) pomocí moderních 3D nástrojů firmy Autodesk. Tři vítězné modely budou vytištěny ve 3D a vítěz navíc dostane tablet Apple iPad Mini. Výsledky budou prezentovány na konferenci CADfórum 2013, konané 26.9. ve Stříteži u Jihlavy.
Podrobnosti viz Soutěž a nové číslo časopisu Konstruktér.
Průzkumy spokojenosti
Společnost Autodesk opět provádí v těchto dnech pravidelné e-mailové průzkumy spokojenosti zákazníků se službami svých autorizovaných partnerů - tzv. "Autodesk Customer Satisfaction Surveys" (CSAT). Možná i vy jste již dostali nebo dostanete e-mailový dotazník týkající se vašich zkušeností s produkty Autodesku a službami, které vám nabídla firma CAD Studio jako váš Platinum Partner Autodesku.
Jak a proč reagovat na tento průzkum? Viz Průzkum spokojenosti CSAT

video Na našem YouTube kanálu najdete nové video představující použití Autodesk 360 na mobilním telefonu.

Potřebujete rychle upravit rastrový obrázek? Spusťte si online editor Autodesk ?Pixlr? - tato web aplikace je česky a překvapí mnoha užitečnými funkcemi.

Počítačová vizualizace nebo fotografie? Poznáte rozdíl? Vyzkoušejte si na Fake or foto. (Češi mají výhodu, jeden z obrázků poznají určitě)

Zaktualizovány online výukové materiály k AutoCADu a AutoCADu LT - viz AutoCAD učebnice z VUT FAST na CADforum.cz

Siggraph 2013 Technical Papers - kam pokročila počítačová grafika a CAE simulace - video.

TRIAL verze nových produktů Autodesk řady 2014 v češtině, plně funkční po 30 dnů, si nyní můžete stáhnout přímo ze stránky cadstudio.cz/trial.

Na CAD Studio Blogu najdete:
- Autodesk Configurator 360, Mockup 360 a Sim 360
- Podpora technologie ReCap v řadě Autodesk 2014
- Použití cloud modeláře Autodesk Fusion 360
- Jste konzervativní uživatelé? (podpora WinXP)

Máte zubaté nebo naopak rozmazané šikmé čáry na obrazovce AutoCADu? Poradí Tip 9307.
Jak vymazat nebo editovat jakýkoliv anonymní blok v DWG? Viz Tip 9325.
Co je to kontextové textové pole a proč se neaktualizuje v bloku? Čtěte Tip 9330.

 Autodesk Inventor, MFG - strojírenství

Autodesk Fusion 360 - plný 3D CAD v cloudu
Fusion360 Autodesk Fusion 360 je nová, revoluční 3D CAD aplikace pro digitální prototypování a spolupráci založená na web-cloud technologiích. Pomocí jednoduché klientské aplikace (pro PC i Mac) využívající "neomezeného" výkonu cloud serverů máte k dispozici plnohodnotnou 3D CAD aplikaci s jednoduchým a rychlým ovládáním a s výkonnými funkcemi pro zpracování CAD souborů v různých formátech, pro modelování součástí a sestav, pro analýzu, publikování, správu dat a online spolupráci.
Vyzkoušejte si 90denní trial zdarma - viz Autodesk Fusion 360 - 3D CAD v cloudu
Autodesk Sim 360 - CAE simulace v cloudu
Sim360 Cloud služba Autodesk Sim 360 Pro řešící MKP/FEM úlohy proudění (na úrovni Autodesk Simulation CFD Motion) a pevnostní+teplotní úlohy (jako Autodesk Simulation Mechanical) byla rozšířena o stavební statiku (jako Autodesk Robot Structural Analysis Professional), plus pro návrháře plastových výrobků a konstruktéry forem pro lisování plastů přibyla cloud služba "Autodesk Sim 360 Moldflow with local support". Ta obsahuje oproti Sim 360 Pro navíc simulaci vstřikování plastů (Moldflow). Vedle dosavadních úrovní licencí "Sim 360 Pro" se 120 simulacemi a "Sim 360 Pro Unlimited" s neomezeným počtem výpočtů v cloudu po dobu jednoho roku, přibyla varianta "Sim 360 Pro with Local Solve" se 120 výpočty v cloudu plus neomezeným počtem výpočtů lokálně po dobu jednoho roku. Pro další výpočty na cloudu lze využít kredity získané v rámci Subscription k CAD aplikacím, nebo je lze za příznivou cenu dokoupit v balíku po 100 kreditech.
Spolu se zásadními technickými inovacemi se tak řešení společnosti Autodesku v oblasti simulací stává ještě více dostupným pro průmyslové podniky všech velikostí a umožňuje jim dále snížit náklady a urychlit inovace díky začlenění procesu ověřování digitálního prototypu již od raných fází návrhu.
Viz CAE simulace v cloudu
Autodesk Configurator 360, Mockup 360
Configurator360 Horkou novinkou mezi cloud nástroji Autodesku jsou aplikace Configurator 360 a Mockup 360. Configurator 360 vytváří přímo z parametrických modelů Inventoru interaktivní webové konfigurátory výrobků. Pracuje i s parametrizací iLogic a s pokročilými konfiguracemi Inventor ETO. Použití aplikace je velmi snadné. Mockup 360 je web služba pro koordinaci, sdílení a připomínkování rozsáhlých 3D sestav Obě služby doplňují funkce konstrukční sady Autodesk Product Design Suite.
Více na blogu
Service Pack 1 pro Vault 2014
Byl uveden SP1 pro Autodesk Vault 2014. SP1 obsahuje samostatné instalace pro Vault 2014 klienty a pro Vault 2014 server (ADMS). Podporuje Vault Basic, Workgroup i Professional. Je potřeba aktualizovat server i všechny Vault klienty najednou - čtěte Readme.
SP1 je ke stažení na stránce Download.

video Na našem YouTube kanálu najdete ukázku prostředí Fusion 360, použití utility pro export souřadnic z Inventoru, nebo řez normalizovanými díly.

Autodesk spouští beta testování Inventor HSM Express, bezplatné 2,5-osé CAM aplikace pro uživatele Inventoru - přihlašte se.

Unikátní miniponorku DeepFlight Super Falcon zkonstruoval před dvěma lety Graham Hawkes pomocí Autodesk Inventoru - viz ponorkou za velrybím zpěvem

Byl uvolněn Service Pack 3 pro InventorCAM 2013

Jak vytvořit plechovou rozvinutelnou šnekovici v Inventoru? Čtěte Tip 9300.
Jak v Inventoru vytvořit materiál trávníku nebo hlíny? Viz Tip 9310.
Jak exportovat model z Fusion 360 jako lokální soubor? Poradí Tip 9322.

 Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Přehled projekčních řešení v nabídce CAD Studia
Připravili jsme novou verzi brožury shrnující aktuální sortiment CAD/BIM řešení určených pro oblast stavebnictví a architektury. Seznámíte se zde s hlavními projekčními aplikacemi firmy Autodesk řady 2014, s výhodami BIM technologie, lokalizovanou rodinou Autodesk Revit, projekčními profesními verzemi AutoCADu, zvýhodněnými sadami Autodesk Building Design Suite, Infrastructure Design Suite a Plant Design Suite. V přehledu najdete i koordinační a koncepční aplikace Autodesku, vizualizační nástroje, cloud služby BIM 360, systém Vault pro správu projektů a nejdůležitější nadstavbové aplikace včetně našich vlastních aplikací RevitTools a CivilTools. Nabídka je doplněna o přehled poskytovaných CAD služeb a implementační podpory firmy CAD Studio.
Viz Projekční řešení v nabídce CAD Studia
Plant Rozšířená verze AutoCAD Plant 3D 2014 Extension 1
Uživatelé známé potrubní CAD aplikace Autodesk AutoCAD Plant 3D 3014 s platným Subscription kontraktem si nyní mohou stáhnout nově uvedené rozšíření "AutoCAD Plant 3D 2014 Extension 1". Toto rozšíření přináší několik nových funkcí a řadu vylepšení stávajících projekčních funkcí a knihoven potrubních prvků v Plant3D.
Přehled novinek a videoukázky viz AutoCAD Plant 3D 2014 Extension 1
Infrastructure Design Suite 2014 s českou lokalizací
IDS Aplikační sada pro CAD/BIM projektování a analýzy inženýrských, dopravních či ekologických staveb a infrastruktury - Autodesk Infrastructure Design Suite - je nyní k dispozici také s českou lokalizací. Nyní je už možné kombinovat anglickou verzi sady Infrastructure Design Suite 2014 s instalací české verze aplikací AutoCAD Map 3D nebo AutoCAD Civil 3D 2014 a tuto projekční sadu tak lze využívat částečně v češtině.
Čtěte na IDS s českou lokalizací
Novinky Autodesk Navisworks 2014
Pokud vás zajímají novinky koordinační, kalkulační a plánovací 3D aplikace Navisworks 2014 a návazných mobilních nástrojů, shlédněte 24minutový videozáznam webináře firmy CAD Studio věnovaného tomutu softwaru.
Viz YouTube - Navisworks 2014

video Na YouTube kanálu CAD Studia najdete nová videa představující AutoCAD Plant 3D 2014 a funkce rozšíření "Extension 1".

Simulace proudění vzduchu (klimatizace) na operačním sále pomocí Autodesk Simulation CFD.

Jak snadno zalidnit Revit projekt pomocí funkce Populate v Autodesk Building Design Suite - video.

Zlodějíček (Tiny Thief) - nová hra společnosti Rovio, tvůrce známých Angry Birds, využívá Autodesk Scaleform Mobile SDK jako výkonné herní jádro fungující na PC, Macu i na mobilních zařízeních Android a iOS.

Chybí vám nějaká parametrická rodina (RFA) pro Revit? Dejte nám vědět, často žádané rodiny rádi vytvoříme a zpřístupníme dalším uživatelům.

Na blogu Civil3D.cz, věnovaném využívání aplikace AutoCAD Civil3D v ČR, najdete:
- Dopravácké balíčky konečně česky!
- Horká fixa 1.0 pro AutoCAD Civil 3D 2014 je ke stažení
- Vložit hromadně cokoliv kamkoliv
- Civil 3D 2014 CZ je už skutečně ke stažení

Jak zjistit na které prvky projektu Revitu byla aplikována malba? Poradí Tip 9227.
Jak tvořit vlastní knihovní prvky v AutoCAD Plant 3D? Viz Tip 9303.
Proč mi mental ray rendruje v 3ds Max verze 2014 pomaleji? Čtěte Tip 9312

 GIS, mapování, FM

Nová verze aplikace Import RÚIAN
Doplňkový GIS nástroj CAD Studia "Import RÚIAN" si v nové verzi 1.0.3.1 poradí s novým formátem poskytovaných dat katastru (nedávná změna souřadnicového systému), obsahuje nástroje pro vytváření datové struktury SQL i bez AutoCADu Map, verzovací skripty a inovované uživatelské prostředí s větším množstvím nastavení. Aplikaci lze využít i v AutoCADu Map 3D 2014.
Viz Import RÚIAN

Jak změnit výškové jednotky v mapovém nebo GIS zdroji? Čtěte Tip 9301.

 Produkty HP, hardware, novinky, akce

Nové plotry HP Designjet T920 a T1500
DnJT1500 HP uvádí dvě nové modelové řady velmi rychlých technických CAD plotrů - Designjet T920 a T1500 - o šíři médií 914 mm (A0+), s podporou web funkcí ePrint & Share. Výkres formátu A1 vytiskne tento plotr za pouhých 21 sekund. Tisk 6 barvami probíhá v rozlišení 1200 dpi, na listy nebo role s gramáží 60 až 328 g/m2. Oba modely jsou vybaveny LAN připojením až 1Gb a tisknout lze i z USB flash pamětí. Oba jsou rovněž nabízeny i v postscriptové verzi. Informujte se na cenovou nabídku.
Viz HP Designjet T920 a T1500
Odkup starých modelů plotrů (protihodnota)
Při nákupu nového modelu velkoformátové tiskárny (plotru) HP Designjet můžete odprodat váš starší model tiskárny (HP i non-HP) za cenu až 84.000 Kč. Do tohoto programu "Zbavte se staré" byly nově zařazeny také modely HP T920 a T1500 a skenery. Při nákupu modelu Designjet T790, Designjet T1300, Designjet T7100, T2300 eMFP, T1200 HD MFP, Designjet Z2100, Designjet Z3200, Designjet Z5200 nebo Designjet Z6200 získáte média HP v hodnotě až 20.000 Kč.
Informujte se u CAD Studia na programy "Zbavte se staré" a "HP Start".
HP Designjet T790 v červnu a červenci až o 23% levněji
V červnu a ještě do konce července (resp. do vyprodání zásob) můžete využít mimořádně zvýhodněné ceny některých modelů plotrů (velkoformátových tiskáren) řady HP Designjet - především 23% slevy na 44" model technického plotru Designjet T790.
Viz Slevy na HP Designjet

Informujte se na aktuální výhodnou nabídku plotrů a výkonných pracovních CAD stanic HP.

 CAD Studio - vlastní aplikace

CADstudio GEO Translátor
GEO Trans Nadstavbová plikace GEO Translátor exportuje obrys rozvinu plechových součástí z Inventoru do formátu GEO používaného sofwarem TruTops a stroji firmy TRUMPF. Jedná se o alternativu k exportu DXF souborů, které se následně načítají do TruTops a upravují pro vysekávačky a vypalovačky. Není tak potřeba aplikace TruTops Convert pro převod CAD dat. GEO Translátor urychluje cestu od digitálního prototypu přímo do výrobního zařízení pro zpracování plechu.
Viz GEO Translátor

Další nové a aktualizované CAD nástroje z dílny CAD Studia:

DBXscanXref/DBXscanSHX/DBXscanMech/DBXscanSL s menšími opravami: analyzujte hromadně vaše DWG výkresy
SaveOrig - uloží DWG výkres v téže verzi formátu DWG v jakém byl otevřen (z ACAD2014 např. automaticky uloží DWG2007)
InsertC/BlockC - doplněná verze automatického číslování bloků umí přidávat úvodní nuly
Export3Dsketch - exportuje souřadnice 3D náčrtu Inventoru do CSV souboru (pro Excel)
DelGrpA - vymaže z DWG výkresu anonymní skupiny - *Annnn
ReAnon - přejmenuje nebo odstraní všechny typy anonymních bloků v DWG (CS+)
VFK Import - VFK Import 4.2 nyní podporuje i 32bitové a 64bitové verze produktů řady AutoCAD 2014

Máte nápad na další aplikaci zefektivňující práci, nebo potřebujete upravit některý z našich stávajících nástrojů? Napište nám na wishlist@cadstudio.cz

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy CAD Studio - viz www.cadstudio.cz/vyvoj a viz Exchange Apps

 Service Packy, aktualizace, bezplatný software

 • Autodesk Fusion 360 R1
 • Revit 2014 Czech Language Pack
 • AutoCAD Map 3D 2013 Service Pack 2
 • Autodesk 3ds Max Design 2014 Service Pack 1
 • Autodesk 3ds Max 2014 Service Pack 1
 • Autodesk Vault 2014 Service Pack 1
 • Autodesk Alias 2014 Service Pack 1
 • Autodesk Softimage 2014 Service Pack 2
 • AutoCAD Plant 3D 2014 Extension 1
 • DWG code execution vulnerability hotfix
 • AutoCAD 2014/2013/2012 family certified hardware XML database update
 • Roombook Extension pro Autodesk Revit 2014 a Revit LT 2014
 • Autodesk SketchBook Pro 6.2
 • AutoCAD 360 for Android, V2.0.2
 • Autodesk 360 Mobile 3.3 (Design Review Mobile) pro iPad a Android
 • Autodesk FormIt 4.0
 • Autodesk Vasari Beta 3
 • Microsoft Lync 2010 Attendee - nový klient pro webináře CAD Studia
 • TeamViewer 8 - vzdálené zpřístupnění plochy vašeho počítače pro pracovníky technické podpory CAD Studia

viz www.cadstudio.cz/download (viz též service packy a produktové kódy)

 Školení, kurzy, služby

Webináře Online webináře CAD Studia - přihlaste se!
Jubilejní již 50. webinář je dostupný v archivu se záznamy průběhu uskutečněných online webinářů firmy CAD Studio - viz webináře. Na naše webináře se prosím včas registrujte.
Letní rozdílová školení Inventoru
V průběhu července a srpna pořádá firma CAD Studio v Praze, Brně a Ostravě letní rozdílová školení zaměřená na novinky Autodesk Inventoru 2014 a sady Product Design Suite 2014. Naučte se využívat funkce nových verzí konstrukčních aplikací Autodesku na maximum a zvyšte svou produktivitu.
Viz rozdílová školení Autodesk Inventor 2014

Využijte aktualizovanou nabídku firmy CAD Studio, Autorizovaného školicího střediska Autodesku (ATC), na CAD základní i rozdílová školení AutoCAD, Inventor, AutoCAD Mechanical, Revit, Plant 3D, Map a Civil 3D - jsou vypsány nové kurzy pro verze 2014.

Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

 Podpora, tipy a triky

Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam
6.432 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
Chyba setup.exe /FirstRun /SecondRun při instalaci CAD aplikace. Jaké CAD a BIM formáty jsou podporovány v simulační aplikaci Autodesk Robot Structural Analysis 360? Snadné odstranění pozůstatků typů čar vnesených z DGN. Načtení SCR skriptu ze sítě do AutoCADu LT selže na bezpečnostní ochranu. Nefunguje mi VBA v Inventoru 2014 nebo 2013 - příčiny. Jeden nebo několik objektů v tomto výkresu nelze uložit. Co znamená červený otazník v kroužku ve stromu sestavy Inventoru? Problém vložení aktuální verze komponenty z Obsahového centra. Co znamená stav xrefu "Bez odkazu"?

Katalog CAD bloků byl rozšířen o desítky nových DWG, RFA a IPT bloků.
Jednoduše přispějte vaším uploadem do Katalogu CAD bloků a stáhněte si některé z více než 10.010 stávajících bloků z oblasti stavebnictví, strojírenství, elektro, dopravy a mapování, rozčleněných do 127 tematických kategorií.

Fórum Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskuzní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností s tisíci ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska (počet registrovaných již dosáhl 50.690, počet příspěvků již 95.115). Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo kontaktujte technickou podporu na helpdesk.cadstudio.cz

Jak získat přístup na Helpdesk (VIP) server CAD Studia?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba CAD Studia zahrnující mj. i přístup na Helpdesk server. Plný přístupový účet poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů a při prodloužení Autodesk Subscription u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy CAD Studia najdete na helpdesk.cadstudio.cz


A z jiného soudku:
Plány jsou ničím; plánování je vším. (D.D.Eisenhower)
- jó konstruktéři Hondy, ti se mají... (video)
- zahradníkův rok, jak rychle oloupat česnek (video)
- Coca-Cola, známý ruský odrezovač chromovaných blatníků (video)
- raketa s kolmým přistáním SpaceX Grasshopper (video)
- užitečné tipy pro obsluhu webu, telefonu, .. (video)

 Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a GIS profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti CAD Studio a.s.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti CAD Studio a.s., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


CAD Studio a.s. - info@cadstudio.cz - tel: +420 841 111 124 - pobočky viz Google Earth
Autodesk Platinum Partner, HP Preferred Partner
www.cadstudio.cz - www.cadforum.cz
Praha 4 - Líbalova 1/2348
Brno - Sochorova 23
České Budějovice - Tylova 17
Pardubice - Nábřeží Závodu míru 2738
Ostrava - Hornopolní 34
Plzeň - Teslova 3