CAD-NEWS: CAD Studio homepage - www.cadstudio.cz

CAD-NEWS - Bulletin firmy CAD Studio - červen '16

Toto personalizované vydání bulletinu novinek a tipů - CAD-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) - dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným kliknutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/cadnews0616.htm nebo www.cadstudio.cz/cadnews

CAD Studio a.s., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR a SR, si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD/CAM/CAE, PDM a GIS/FM řešení.

Z obsahu:

CADforum.cz - 70.000 registrovaných z ČR a SR
Portál CADforum.cz má již přes 70.000 registrovaných uživatelů v české verzi. Den v životě portálu CADforum.cz - mapu uživatelů přihlášených během 24 hodin (nikoliv všech návštěvníků - těch je cca 50x více) - představuje video "A day in the life".

Rezervujte si termín na letošní ročník konference CADfórum 2016. Ta se vrací k formátu akce určené pro profesionály v konstrukční i projekční praxi a uskuteční se tak ve dvou dnech, 21.+22.září v hotelu Avanti v Brně. Druhý den bude věnován oboru stavebnictví, BIM a GIS. Registrace bude spuštěna koncem června.


Navštivte stránky firmy CAD Studio i na Facebooku a na YouTube - viz níže uvedené odkazy: AutoCAD, LT, CAD, A360

Nové kolekce Autodesk Industry Collections (namísto Design Suite)
Collections Od 1.8.2016 budou sady Design Suite nahrazeny jednodušší nabídkou sad "Autodesk Industry Collection" (oborových kolekcí). Podstatně zvýhodněná sada produktů a cloud služeb pro daný obor (přesné složení viz odkazy) cenově příliš nepřevyšuje cenu jedné hlavní aplikace v dané sadě. Tyto kolekce budou jenom tři (budou dostupné v jednouživatelské nebo víceuživatelské verzi):
 • Architecture, Engineering & Construction Collection
  AEC, BIM, architektura a projektování pozemních, inženýrských a procesních staveb
  (Revit, AutoCAD, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD Plant 3D, Navisworks Manage, 3ds Max, InfraWorks, ReCap, atd.)
 • Product Design Collection
  elektromechanické konstrukce, digitální prototypy, výrobní linky
  (Inventor Professional, AutoCAD, Navisworks Manage, Factory Design, 3ds Max, Vault, Fusion 360, atd.)
 • Media & Entertainment Collection
  média a zábava, reklama, počítačové hry, virtuální realita
  (3ds Max, Maya, MotionBuilder, Character Generator, atd.)
Až do plného ukončení prodeje trvalých licencí (31.7.2016) jsou stávající trvalé licence Design Suite dostupné pouze včetně ročního plánu údržby, tedy Maintenance Plan. Bude možný přechod z Design Suite na Collection.
Viz Oborové kolekce Autodesk a stránka Industry Collections
Pracujte efektivněji - 50% na přikoupení vybraného CAD software
50% sleva Obnovujete váš Autodesk Maintenance nebo Subscription kontrakt v termínu 7.5. až 20.10.? Pak pro vás máme nabídku slevy 50% na dokoupení nové licence AutoCADu LT, Revitu LT, Inventoru LT, Fusion 360, Vaultu, Nastranu In-CAD a dalších produktů pro spolupráci, simulace a mobilní CAD. Vylepšete vaše pracovní postupy.
Jste předplatitel? Polovina nové licence už je vaše!
Více na Licence Autodesk: sleva 50%, končící produkty a další novinky
Z Mementa je Autodesk ReMake - přesné zachycení reality
ReMake Nově uvedený Autodesk ReMake (dříve: "Autodesk Memento") je kompletní nástroj pro převod reality - reprezentované 3D laserovými skeny nebo fotografiemi - na otexturované 3D modely s vysokým rozlišením (HD3D). Výsledné síťové (mesh) modely lze začišťovat, opravovat, zvětšovat, odměřovat, zjednodušovat, porovnávat a optimalizovat. ReMake poskytuje reverse-engineering funkce pro stavebnictví i strojírenskou konstrukci, tvorbu modelů pro virtuální realitu, film, hry, umění.
Viz Autodesk ReMake - realita v HD a stránka ReMake s ukázkami
Verze 2017 v CAD eShopu
eShop Nový CAD eShop nabízí výhodný, jednoduchý, rychlý, bezpečný a pohodlný způsob pronájmu licencí a obnovy subscription nejoblíbenějších produktů Autodesku řady 2017, včetně bonus nástrojů a služeb CS+.
Nakupujte na shop.cadstudio.cz
Konec prodeje trvalých licencí sad Design Suite a dalších produktů
Připomínáme, že profesní aplikační sady Autodesk Design Suite, Advance Steel, Vault, Nastran, Simulation, CFD a další produkty je možné koupit formou trvalé licence jen do 31. července 2016. Poté již jen formou pronájmu licencí.
Viz Konec trvalých licencí
A360 Team -> Fusion Team + BIM 360 Team
Cloudová aplikace A360 Team je platforma pro univerzální správu projektových dat, jejich snadné sdílení a připomínkování v týmech, na jakékoliv platformě a díky mobilním zařízením i z jakéhokoliv místa. Je určen pro stavební i strojírenské projekty. I proto budou funkce tohoto produktu nově rozděleny na strojařskou službu "Fusion Team" a stavařský "BIM 360 Team". Cena se nemění.
Viz A360 Team
Roadshow - vyhráli jste tablet Lenovo Yoga?
Skončený ročník tradiční roadshow firmy CAD Studio, "Autodesk 2017 Live", přilákal stovky zájemců o novinky v CAD, BIM a GIS technologiích. Nové produkty si mohli návštěvnici vyzkoušet v celkem 15 termínech po celé České a Slovenské republice.
Vyhráli jste některou z cen? Viz vítězové z roadshow Autodesk 2017 Live
Nepracujte na kradeném CADu
Kradený Nepracujte na kradeném, kupte si originál. Nejnovější český AutoCAD LT 2017 jen za 11.500 Kč (s DPH), méně než dáte třeba za kafe a cigarety.
Viz video
Viz též CAD eShop a stránka CAD crack

Stáhněte si nově uvolněný "Hotfix 3" pro produkty řady AutoCAD 2017

Generativní navrhování - jak mohou lidé a počítače spoluvytvářet věci, které by si člověk sám nikdy neuměl představit.

Nová vylepšení aplikace Autodesk A360 Team - nová konzole pro správce, projektové diskuse, uvítání do aplikace, přehled vyčerpané kapacity atd.

Nezapomeňte, že s CAD Studiem můžete vyhrát iPad Air 2 ve vědomostní soutěži k 25 letům firmy na www.cadstudio.cz/25

TRIAL verze nových produktů Autodesk řady 2017 v češtině i angličtině, plně funkční po 30 dnů, si nyní můžete stáhnout přímo ze stránky cadstudio.cz/trial.

Na CAD Studio Blogu najdete:
- Nová verze Desktop App s přístupem k produktům
- Nepracujte na kradeném CADu
- Platforma inovací výrobků - Autodesk Fusion

V ReCap 360 Pro nemáte aktivní příkaz Síť (Object Mesh / Scan-to-Mesh)? Poradí Tip 10930.
Jak kreslit text/písmo čárkovanou nebo čerchovanou čarou? Čtěte Tip 10944.
Jak psát všechny texty kapitálkami? Viz Tip 10951.

 Autodesk Inventor, MFG - strojírenství

Autodesk Fusion Platform - platforma inovací výrobků
Fusion-PIP Obor výroby se mění. Budoucnost výroby věcí je postavena na potřebě flexibilních návrhových a výrobních postupů umožňujících rychlé inovace, na vytváření chytrých, snadno přizpůsobitelných a propojených výrobků nabízených zákazníkům novými obchodními metodami, např. pronájmem formou služby. Autodesk oznámil vytvoření platformy pro inovaci výrobků nazvané "Fusion". Sjednocuje všechny fáze vývoje výrobku a jeho životního cyklu do jedné platformy umožňující využít technologické inovace oboru výroby a proměnit je ve vaši konkurenční výhodu. Nynější produkty Autodesk Fusion 360 (návrh), Fusion Lifecycle (dříve "PLM 360", správa životního cyklu), Fusion Connect (dříve "SeeControl", propojení výrobků - IoT, internet věcí) a Fusion Team (dříve "A360 Team", správa dat) tvoří integrovanou platformu pro nové postupy v konstrukci, výrobě a využití výrobků.
Viz blog - Fusion Platform
Novinky Inventor HSM 2017
S novými funkcemi CAD/CAM aplikace Autodesk Inventor HSM 2017 se můžete seznámit ve dvoudílném videozáznamu webinářů. Viz:
Inventor HSM - novinky verze 2017
Woodwork for Inventor - nábytek od návrhu po výrobu
Woodwork CAD Studio je partnerem pro prodej a podporu nábytkářské nadstavby Inventoru a Inventoru HSM - Woodwork. Ta nabízí funkce od návrhu, přes materiály a výrobní výkresovou dokumentaci až po CNC funkce pro řízení dřeoobráběcích nábytkářských strojů a správu dat. Woodwork je kompatibilní s Inventorem 2017, 2016 a 2017 a podporuje i Vault.
Viz též nadstavba pro nábytkářství, videoukázky a trial verze na Woodwork for Inventor
Vault Tools 2017
Bonus nástroje sady CS+ - CADstudio Vault Tools - jsou bezplatným doplňkem Vault Professional 2017 a Vault Workgroup 2017 od CAD Studia. Rozšiřují tyto komerční verze PDM systému Autodesk Vault o sadu utilit a automatických funkcí zefektivňujících správu dokumentů a konstrukčních dat. Funkčnost jednotlivých modulů Vault Tools byla navržena na základě poptávek našich českých a slovenských zákazníků z reálného používání Vaultu.
Viz Vault Tools 2017

video YouTube kanál CAD Studia nabízí záznam webinářů Novinky Inventoru 2017 - výkresy, plech, Novinky Inventoru 2017 - sestavy, rozpady, Novinky Inventoru 2017 - složité díly, mesh, videotip Výběrové filtry ve Fusion 360, Projekt v AutoCADu Electrical nebo trik na sestavy v Inventoru LT.

Zákazníci s aktivním pronájmem Inventoru byli zdarma přemigrováni na aktuální Inventor Professional 2017 - zkontrolujte si váš účet na Autodesk Accounts.

Autodesk Vault 2017 nyní podporuje (díky aktualizaci add-in) i Microsoft Office verze 2016.

Generativní navrhování - příklady a videoukázka optimalizace tvarů v CAD konstrukcích.

Propojený návrh a využití AnyCAD v Inventoru 2017 (FB).

Statické a kinematické analýzy schemat různých mechanismů můžete vytvářet v browseru nebo na mobilních zařízeních. Autodesk ForceEffect.

Plánovaná integrace povrchových funkcí Autodesk Meshmixeru do Fusion 360 - video.

Na blogu InventorGuru.cz věnovaném digitálním prototypům najdete:
- Konec podpory 32bitových verzí Inventoru
- Inventor HSM - novinky ve vydání 2017 prostřednictvím webinářů CAD Studia

Jak resetovat uživatelské prostředí Inventoru v případě potíží s dislogy či doplňky? Čtěte Tip 10910.
Jak potlačit hmotnosti sestavy, odvozené do dílu? Použijte Tip 10915.
Jak doplnit další speciální znaky a symboly pro výkresy Inventoru? Poradí Tip 10932.

 Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Nastartujte BIM - sleva pro členy ČKAIT a ČSSI
Nastartujte BIM Do 22.7.2016 mohou členové komor ČKAIT a ČSSI (jen ČR) využít akce na zvýhodněný vstup do světa moderního BIM projektování – Nastartujte BIM! Zájemci řad členů získají za sníženou cenu nejpopulárnější BIM software Autodesk a k tomu zaškolení s certifikací Autodesku, bonus nástroje a plnou technickou podporu CAD Studia, Platinum partnera Autodesku s dlouholetými zkušenostmi s BIM implementacemi. Mohou tak snadno a rychle vstoupit do světa BIM, nebo doplnit své vybavení pro budoucí projekty.
Nabídka akce Nastartujte BIM je členěna do několika úrovní lišících se složením a cenou.
 • Nastartujte BIM – Varianta 1 - pro samotné architekty a projektanty pozemních staveb
  Revit LT Suite 2017 + školení (vč. AutoCAD LT 2017 a bonus nástrojů CS+)
 • Nastartujte BIM – Varianta 2 - pro architekty a projektanty pozemních staveb včetně všech profesí
  Revit Collaboration Suite 2017 + školení (vč. Revit 2017, AutoCAD 2017, týmové správy projektů A360 Team a bonus nástrojů CS+)
 • Nastartujte BIM – Varianta 3 - pro architekty a projektanty pozemních staveb včetně všech profesí a jejich koordinací
  Building Design Suite Premium 2017 + školení (vč. Revit 2017, AutoCAD 2017, 3ds Max 2017, Navisworks Simulate 2017 a bonus nástrojů CS+)
Ceny (již od 38 Kč denně) a další informace viz PDF leták a viz stránka Nastartujte BIM.
Advance Steel 2017
Firma CAD Studio je plně akreditována na přímý prodej a podporu aplikace Autodesk Advance Steel pro ocelové konstrukce. Vyžádejte si cenovou nabídku na obnovení vašeho maintenance plánu nebo subscription. Tipy k efektivnějšímu využití Advance Steel najdete na našem portálu CADforum.cz.
Novinky na web portálu BIMfo.cz
BIMfo Portál BIMfo.cz přináší novinky a důležité informace o BIM (informačním modelu budov) - investorům a developerům, architektům a projektantům, statikům, výrobcům stavebních prvků, stavitelům, provozovatelům a správcům budov i laikům. Prohlédněte si nové BIM projekty, najděte si kooperanty z katalogu "BIM-ready" firem nebo do něj zaregistrujte bezplatně tu vaši - vaše konkurence už to možná udělala.
Viz bimfo.cz

video Na YouTube kanálu CAD Studia můžete shlédnout videotip sdílené pohledy Navisworks-BIM360Glue, nebo záznam webinářů Novinky AutoCAD Civil 3D a InfraWorks 2017 a Novinky Revit 2017 - část Structure.

Uveden SP1 pro Revit 2017 a další aktualizace pro Revit 2016 a 2015.

Uveden SP1 pro 3ds Max 2017

Autodesk React Structures (z Autodesk Labs) - statika stavebních konstrukcí propojená s projekčními BIM procesy.

Spolupráce Microsoft HoloLens a Autodesk MotionBuilder - viz video.

Project Fractal je nový experimentální nástroj Autodesku pro generativní navrhování ve stavebních BIM projektech - video.

Podpora TopCon skenerů v nové verzi Autodesk ReCap 360 Pro - přímá indexace mračen bodů (CLR) z TopCon série GLS-2000, přímo do AutoCADu, Revitu, Inventoru, Navisworksu, Infraworksu, 3ds Max.

Zajímavosti z 2. BIM konference ve stavebnictví.

BIMfo: Pevnostné statické výpočty nad BIM modelom.

BIMfo: IFC – výměna informací v projektu.

Chybí vám nějaká parametrická rodina (RFA) pro Revit? Dejte nám vědět, často žádané rodiny rádi vytvoříme a zpřístupníme dalším uživatelům.

Na blogu Civil3D.cz, věnovaném využívání aplikace AutoCAD Civil3D v ČR, najdete:
- Zanesení linií do povrchu z koridoru
- Český country kit pro AutoCAD Civil 3D 2017
- Výpis dotčených parcel pomocí funkcí Map 3D (i na Slovensku)

V blogu Na zdi zaměřeném na projekční BIM aplikace si přečtěte například:
- Knihovní prvky STIEBEL ELTRON
- Dynamo a jeho praktické využití: automatická severka
- Autodesk Insight 360
- Revit a tvorba prídavkov stien

Jak nastavit fázi pro objekt místnosti Revitu? Čtěte Tip 10912.
Jak aktualizovat cesty asociovaných katalogů k potrubní třídě Plantu 3D? Poradí Tip 10934.
Které produkty Autodesku podporují formát IFC? Viz Tip 10922.

 GIS, mapování, FM

Autodesk Infrastructure Map Server 2017
Byla uvedena nová verze GIS serveru "Autodesk Infrastructure Map Server 2017" (prozatím v EN verzi). Podporované operační systémy jsou Microsoft Windows Server 2008 Enterprise Release 2 SP1, Windows Server 2012 Standard a Windows Server 2012 R2 Standard. dB server Oracle je podporován ve verzích Oracle 11g R2 (11.2.0.4.0), Oracle 12c R1 (12.1.0.1.0), Oracle 12cR1 (12.1.0.2.0) - vždy Standard či Enterprise Edition. dB server Microsoft pak ve verzích SQL Server 2008 R2, SQL Server 2012 a SQL Server 2014 - Standard a Enterprise Edition. Dalšími podporovanými dB jsou např. MySQL 5.7 a ArcGIS 10.3.

Nový produktový leták GIS aplikace twiGIS - viz PDF a stránka twiGIS.

Mongolská pošta zavádí what3words jako národní systém doručovacích adres. Viz též GeoCode a online konvertor.

 Hardwarové produkty pro CAD, IT, novinky, akce

První pohled na dlouho očekávané produkční 3D tiskárny od HP - Multi Jet Fusion 3200 a 4200 v cenách od 130.000 USD.

Jak zabránit automatickém restartu stanice po Windows Update? Čtěte Tip 10917.

 CAD Studio - vlastní aplikace

Nové a aktualizované CAD nástroje z dílny CAD Studia:

TCase - vylepšený Express Tool, s podporou češtiny a kapitálek
SelfIntersect - odhalí překřížené segmenty nebo duplicitní vrcholy v křivkách DWG výkresů
Inventor Profile Launcher - spustí Inventor s předdefinovanými doplňkovými aplikacemi
evalVBS - spustí kód VBScriptu z LISPu
VaultTools 2017 - aktualizace sady bonus nástrojů pro Vault 2017


Máte nápad na další aplikaci zefektivňující práci, nebo potřebujete upravit některý z našich stávajících nástrojů? Napište nám na wishlist@cadstudio.cz

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy CAD Studio - viz www.cadstudio.cz/vyvoj a viz Exchange Apps

 Service Packy, aktualizace, bezplatný software

 • TRIAL verze AutoCAD 2017 CZ, LT, Revit, Inventor, HSM, 3ds Max, Mechanical, Civil, Map, Publisher, Nastran atd.
 • Autodesk ReMake (pův. "Memento") - Free/Trial
 • Autodesk Fusion 360 R2 (V2.0.2088)
 • Autodesk 3ds Max 2017 Service Pack 1
 • Autodesk Vehicle Tracking 2017 SP1
 • Autodesk Revit 2017 Service Pack 1
 • Autodesk Revit 2016 Update 5
 • Autodesk Revit 2015 Update 14
 • Autodesk A360 Collaboration V1 for Revit 2017 SP1
 • Autodesk A360 Collaboration for Revit 2016 R2 V6
 • Autodesk Vault 2017 add-ins for Microsoft Office 2016
 • Autodesk ReCap 360 Pro 2017 Update 2
 • Plant3D 2017 Object Enabler for AutoCAD 2017
 • Civil 3D 2017 - country kit (CZ)
 • CoBIE Extension for Revit 2017
 • Classification Manager for Revit 2017
 • Smart Plant 3D (.VUE) Loader for Autodesk Navisworks 2017
 • Autodesk Print Studio 1.6.5 Technical Preview
 • Autodesk FBX Review 1.4.0 - free FBX,DXF,3DS,OBJ,DAE viewer for Windows 7/8
 • AutoCAD 360 Mobile 4.0.5 for iOS
 • AutoCAD 360 for Android, V4.0.7
 • Autodesk A360 Mobile 2.15 for iPad/iPhone
 • Autodesk A360 Mobile 2.15.2 for Android
 • TeamViewer 10 - vzdálené zpřístupnění plochy vašeho počítače pro pracovníky technické podpory CAD Studia

viz www.cadstudio.cz/download (viz též service packy a produktové kódy)

 Školení, kurzy, služby

Webináře Online webináře CAD Studia - přihlaste se!
Je rovněž dostupný archiv se záznamy průběhu uskutečněných online webinářů firmy CAD Studio - viz webináře. Na naše webináře se prosím včas registrujte. Můžete rovněž shlédnout videozáznamy z uplynulých webinářů.
Přihlaste se na naše nejbližší webináře - Novinky AutoCAD Plant 3D 2017 (17.6.), Autodesk ReCap 360 (24.6.) a Configurator 360 (17.6.)

Využijte aktualizovanou nabídku firmy CAD Studio, Autorizovaného školicího střediska Autodesku (ATC), na CAD základní i rozdílová školení AutoCAD, Inventor, AutoCAD Mechanical, Revit, Plant 3D, Map a Civil 3D - jsou vypsány nové kurzy pro verze 2017.

Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

 Podpora, tipy a triky

Tabulka benefitů a úrovní technické podpory CAD řešení
Podpora Na stránce Support najdete aktualizovanou tabulku shrnující hlavní benefity a úrovně technické podpory CAD řešení poskytované firmou CAD Studio prostřednictvím webu CADforum.cz a portálu helpdesk.cadstudio.cz, včetně přístupu k bonus nástrojům "CS+".
Viz cadstudio.cz/support

Na stránce Download nebo v Helpdesku CAD Studia najdete aktuální verzi klientské aplikace TeamViewer pro dočasné zabezpečené zpřístupnění plochy vašeho počítače pro pracovníka technické podpory CAD Studia.

7.640 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
Zlepšení výkonu při práci s odvozenými střednicovými modely. Jak lze aktivovat rozšířené (beta) funkce Inventoru HSM? Zvýšení výkonu přidělování licencí v LAN síti s IPv6. Klávesa F2 mi neotevře textové okno AutoCADu. Jak odstranit soubory simulace z dokumentu Inventoru? Jak změnit v razítku jednotky objemu z mm3 na cm3? Tisk náhodných čar, které nejsou na výkrese. Rychlá změna vzhledu a materiálu pomocí iLogic. Převod PDF na DWG entity AutoCADu. Výkresy z Fabrication CADmep 2016 se nezobrazují v Navisworksu 2016. Jak promítnout rozvin do náčrtu. Jak omezit seznam nabízených dimenzí ve Spec Editoru? Pravidelná údržba projektů AutoCADu Plant 3D či P&ID - doporučení. Při generování řezu nedojde k ořezání modelu. Má AutoCAD příkaz jako je v Revitu "Vytvořit podobné" (CS)?

Katalog CAD bloků byl rozšířen o desítky nových DWG, RFA a IPT bloků.
Jednoduše přispějte vaším uploadem do Katalogu CAD bloků a stáhněte si některé z více než 12.923 stávajících CAD/BIM bloků z oblasti stavebnictví, strojírenství, elektro, dopravy a mapování, rozčleněných do 135 tematických kategorií. I s možností hromadného downloadu vybraných bloků.

Fórum Řešíte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskuzní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností s desetitisíci ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska (počet registrovaných již dosáhl 70.080, počet příspěvků již 114.975). Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo kontaktujte technickou podporu na helpdesk.cadstudio.cz

Jak získat přístup na Helpdesk (VIP) server CAD Studia?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba CAD Studia zahrnující mj. i přístup na Helpdesk server. Plný přístupový účet poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů a při prodloužení Autodesk Subscription u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy CAD Studia najdete na helpdesk.cadstudio.cz


A z jiného soudku:
Tisíce géniů žijí a zemřou neobjeveni, jak jimi samými tak ostatními. (M.Twain)
- porce drzých zviřátek (video)
- obdivuhodné manévry s RC helikoptérou (video)
- tady byste nechtěli upadnout - sjezd Matternhornu na lyžích (video)
- Point Nemo - bod na Zemi nejvzdálenější od pevniny

 Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a GIS profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti CAD Studio a.s.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti CAD Studio a.s., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


CAD Studio a.s. - info@cadstudio.cz - tel: +420 910 970 111 a +421 2 6381 3628 - viz též
Autodesk Platinum Partner
www.cadstudio.cz - www.cadforum.cz - www.bimfo.cz
Praha 4 - Líbalova 1/2348
Brno - Sochorova 23
České Budějovice - Pražská 16
Pardubice - Rokycanova 2730
Ostrava - Hornopolní 34
Plzeň - Teslova 3
Bratislava - Einsteinova 24
Žilina - Bratislavská 29
Košice - Bardejovská 1/C