CAD-NEWS: CAD Studio homepage - www.cadstudio.cz

CAD-NEWS - Bulletin firmy CAD Studio - červen '15

Toto personalizované vydání bulletinu novinek a tipů - CAD-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) - dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/cadnews0615.htm nebo www.cadstudio.cz/cadnews

CAD Studio a.s., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR a SR, si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD/CAM/CAE, PDM a GIS/FM řešení.

Z obsahu:

Letošní, 12. ročník konference CADfórum 2015 se koná 23.9.2014 v Brně (Hotel Avanti). Rezervujte si prosím termín.


Navštivte stránky firmy CAD Studio i na Facebooku a na YouTube - viz níže uvedené odkazy: AutoCAD, LT, CAD

CAD software pro inovátory opět zdarma
Inovátoři Podniká vaše firma v některém moderním oboru, který pomáhá zvyšovat kvalitu života? Máte zajímavý nový nápad? Vybraným projekčním a konstrukčním firmám s nejlepšími nápady, které nejlépe využijí moderní návrhové technologie pro zlepšování života a světa kolem nás, poskytneme bezplatně 3leté Desktop Subscription na nejnovější softwarové vybavení firmy Autodesk dle jejich výběru až pro 5 pracovišť a k tomu doprovodné služby CAD Studia - to vše v hodnotě až 2 mil. Kč.
Čtěte na CAD pro inovátory zdarma
Vyhráli jste wellness nebo hodinky SmartWatch?
Pokud jste nestihli některý z termínů roadshow "Autodesk 2016 Live", pořádáme následné webináře shrnující hlavní novinky jednotlivých produktů řady 2016 (viz níže). Výherce věcných cen losovaných z účastníků roadshow jsme oznámili na konci května:
Viz Roadshow Autodesk Live 2016 - vyhráli jste?
Lepší produkty. Lepší způsoby nákupu. Ušetřete 20-25 %
Lepší-Q2 Ušetřete na nejnovějším CAD software. Většina CAD produktů Autodesku bude brzy dostupná pouze prostřednictvím Subscription. Vyberte si metodu licencování, která nejvíce vyhovuje vašemu rozpočtu, vašemu týmu a vašim projektům.
Do 24.7. nabízíme slevu 20 % při nákupu nové trvalé licence produktu Autodesku řady 2016 s 3letým Maintenance Subscription. Verze 2016 jsou u samostatných produktů poslední verzí získatelnou formou trvalé licence.
Ještě vyšší zvýhodnění - slevu 25 % - nabízíme do 24. července na nové Desktop Subscription (pronájem, a to roční, 2- nebo 3-letý) pro stávající uživatele, kteří již v současné době vlastní trvalou licenci produktu Autodesku verze 2005 až 2015
Více na Lepší produkty, lepší způsoby nákupu
Trvalé CAD licence LT produktů Autodesk - zvolte si slevu
Do 22. července 2015 můžete využít slevu na klasické trvalé licence CAD produktů rodiny Autodesk LT - tedy 2D CAD aplikaci AutoCAD LT, projekční BIM aplikaci Revit LT (Suite) a konstrukční 3D CAD Inventor LT (Suite) při zakoupení s předplatným Maintenance Subscription. Výše slevy - 20%+, 20% nebo 10% se přitom liší podle délky předplatného. K 1-ročnímu předplatnému činí sleva licence -10%, k 2-letému předplatnému je to -20%, k 3-letému předplatnému dostáváte slevu -20% na cenu licence a k tomu ještě 5% slevu z ceny 3-letého Subscription.
Více na LT: zvolte si slevu
Mobilní aplikace Autodesk na projektu JE Mochovce
V rámci zpracovávaného projektu dostavby jaderné elektrárny Mochovce používá společnost SIGMA DIZ spol.s r.o. pro zpracování 3D modelu a výkresové části projektové dokumentace konstrukční software Autodesk Inventor. Pro přístup k CAD datům přímo ze stavby využívají tablety iPad s aplikací Autodesk A360 Mobile a BIM 360 Glue.
Viz Mobilní CAD pro JE Mochovce
Využijte nové dotační programy na nákup CAD/CAM řešení
Zvažujete investici do CAD/PDM software a plánujete využít dotačních programů z Evropské Unie? Zpracovali jsme k jednotlivým programům přehledná shrnutí - na které z nich můžete čerpat dotace pro pořízení CAD/CAM, BIM či PDM řešení od firmy CAD Studio.
Více na Nové dotační programy pro CAD
Credits Autodesk Cloud Credits - jak fungují?
Víte, jak fungují cloud kredity pro čerpání webových služeb Autodesku a jak tyto kredity získat? Kdy získáte 100 volných "starter kreditů", jakou mají kredity platnost a kdo z firmy může kredity čerpat?
Čtěte na Cloud Credits
Dobrá zpráva - síťové licencování bude pokračovat
Uživatelé plovoucích (NLM) licencí Autodesk budou moci i po 31.1.2016 doplňovat "pool" svých trvalých síťových licencí pomocí tzv. "network subscription", ročního nebo víceletého pronájmu dalších licencí přidělovaných uživatelům licenčním serverem.
Viz Síťové licencování
Správa projektů Autodesk A360 Team - ušetřete 50%
A360Team Účastníkům workshopů firmy CAD Studio nabízíme možnost ušetřit polovinu ceny systému pro webovou správu a sdílení projektů - Autodesk A360 Team. Při koupi ročního Cloud subscription na A360 Team nyní získáte další rok používání zdarma.
Viz A360 Team - ušetřete polovinu
Navštivte také workshop "Pohodlná správa projektů a sdílení dat s A360" - 23.6. - Praha
A360 Mobile podporuje Buzzsaw a cizí cloudy
Mobilní aplikace Autodesk A360 Mobile nyní umí otvírat CAD soubory i z dalších cloud služeb, jako např. Dropbox, OneDrive nebo Box. Můžete jej napojit i na Autodesk Buzzsaw a bezpečně tak přistupovat i třeba k datům Autodesk Vault Pro. Tuto bezplatnou mobilní aplikaci najdete na Google Play a Apple iTunes.

video Nové video na YouTube kanálu CAD Studia nabízí ukázku nastavení klasického prostředí v AutoCADu 2016.

Průběžně aktualizovaná stránka s produktovými kódy a registry klíči aplikací řady Autodesk 2016.

Nejmodernější nástroje Autodesku pomáhaly vytvořit 3D repliky nejstarších nástrojů lidstva nalezených v Africe.

Pochlubte se svými projekty a inspirujte se 2D a 3D návrhy ostatních uživatelů produktů Autodesku v online galerii na gallery.autodesk.com.

Vyzkoušejte si nový nástroj - online prohlížeč 2D a 3D CAD souborů v prakticky všech nejpoužívanějších CAD formátech (využívá A360 Viewer).

TRIAL verze nových produktů Autodesk řady 2016 v češtině i angličtině, plně funkční po 30 dnů, si nyní můžete stáhnout přímo ze stránky cadstudio.cz/trial.

Na CAD Studio Blogu najdete:
- Nový Autodesk Raytracer - rendering pro Revit, AutoCAD, Navisworks
- Nové funkce prohlížeče v Autodesk A360
- SIGMA DIZ - praktické využití mobilních aplikací Autodesk

Jak na týmové komentování (připomínkování) modelu v A360 Team? Viz Tip 10323.
Jak zařídit bezpečnostní spuštění AutoCADu - bez aplikací? Poradí Tip 10350.
Jak získat licence pro domácí použití (Home Use) u CAD pronájmů? Čtěte Tip 10333.

 Autodesk Inventor, MFG - strojírenství

Uveden Inventor Publisher 2016
Publisher Byl uveden Inventor Publisher 2016 s podporou modelů Inventoru 2016, nastavením jednotek při publikování, využitím iVlastností z modelů Inventoru v kusovnících Publisheru, se sjednocením velikosti importovaných obrázků a s možností vkládání skrytých DWF z Vaultu.
Viz Inventor Publisher 2016
Vault Publisher Pro a Vault Copy State
Publisher Seznamte se se dvěma užitečnými nadstavbami CAD Studia pro Autodesk Vault:
Vault Publisher Pro umožňuje automatizovanou i ruční publikaci různých typů souborů z Vaultu. Publikování se provede buď zpracováním úlohy pomocí Job Processoru např. při schválení dokumentace, nebo při uživatelském vyvolání z nabídkového menu Vault Publisheru ve Vaultu. Typické využití je pro publikování vizualizace originálního 2D CAD souboru ve formě PDF jako alternativa k DWF souborům. Aplikace navazuje na funkci "Vault Publisher Free", která je součástí bonus nadstavby Vault Tools.
Více na Vault Publisher
Aplikace Copy State And Date rozšiřuje funkcionalitu Vaultu - umožňuje do dokumentu, např. do razítka výkresu, zapsat kdy a kým byl dokument schválen. Doplněk je možné použít jen společně s Job Processorem Vaultu Workgroup nebo Professional.
Více na Vault Copy State
Navštivte workshopy Inventor HSM a NASTRAN In-CAD
Workshop Přijďte se seznámit s moderními nástroji pro CAM obrábění a pro CAE simulace. Firma CAD Studio vám zde představí nástroje Autodesk pro digitální prototypy. Účast na workshopech je bezplatná, vzhledem k omezené kapacitě je ale nutná registrace.
 • Autodesk Inventor HSM pro 3D CAM - 17.6. Brno
 • Mechanické simulace - NASTRAN In-CAD - 5.8. Jihlava
Registrace viz Nové CAD workshopy

video Nová videa na YouTube kanálu CAD Studia nabízí ukázku možností 3D tisku, technologií AnyCAD a prezentací v Inventoru 2016.

Aplikace 3DPartFinder pro vyhledávání tvarově podobných součástí je certifikována Autodeskem i pro Inventor 2016 a Vault 2016.

Nové CAM operace soustružení v Autodesk Fusion 360.

Ukázky typických úloh řešených v simulační aplikaci Autodesk Nastran In-CAD v prostředí Inventoru.

Budoucnost výroby věcí - jak se mění výrobní průmysl oproti tradičnímu výrobnímu cyklu.

Umí už váš Inventor obrábět? Stáhněte si bezplatnou CAM aplikaci Inventor HSM Express pro váš Inventor.

Gearify - ozubený převod prakticky libovolného tvaru.

AnyCAD data v sestavách a výkresech Inventoru 2016 - video.

Nové možnosti prezentací modelů v Inventoru 2016 (video).

Nástrojařská bruska - sestava z více než 200 dílů vytvořená v Autodesk Fusion 360

Typické schéma toku zakázky výrobní firmou a role PDM aplikace Autodesk Vault.

Bezplatná příručka CNC - CAM: Autodesk Inventor HSM.

Na blogu PLMguru.cz, věnovaném aplikaci Autodesk PLM 360 a na blogu InventorGuru.cz věnovaném digitálním prototypům najdete:
- Přímý 3D tisk z Inventoru 2016
- Klasifikace položek a záznamů

Víte jak snadno sdílet modely z Autodesk Fusion 360? Viz Tip 10328.
Jak zapnout parametrické zobrazení kót v náčrtu Inventoru? Čtěte Tip 10347.
Je Vault Server kompatibilní se staršími verzemi Vault klientů? Poradí Tip 10341.

 Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Nová projekční sada - Autodesk Revit Collaboration Suite
CollabSuite Byla uvedena nová aplikační sada Autodesk Revit Collaboration Suite 2016. Zahrnuje aplikace využívající technologii informačního modelu budovy (BIM) pro parametrické projektování a dokumentaci budov plus doprovodné webové služby pro analýzu a simulace, řízení a sdílení projektů. Sada je určena pro architekty a projektanty pozemních staveb. Revit Collaboration Suite je licencována formou pronájmu a nevyžaduje tak prvotní investici do nákupu licence.
Více na Nová projekční sada Revit
Tuto aplikaci nyní můžete získat v akci "6 měsíců zdarma":
Viz Revit Collaboration Suite se 6 měsící zdarma
Bonus nástroje RevitTools 2.0
RTools Zákazníci CAD Studia si mohou nainstalovat novou verzi nadstavbové aplikace Revit Tools 2.0 určenou pro BIM software Autodesk Revit 2015/2016 (všechny varianty kromě LT). Revit Tools jsou součástí bonus nástrojů CS+ dodávaných v rozšířené verzi produktů Autodesk od CAD Studia. Verze 2.0 doplňuje Autodesk Revit o již 37 samostatných funkcí pro zefektivnění práce při tvorbě a úpravách BIM projektů.
Viz ReviTools 2.0
Slovenská šablona pro Revit
Společnost CAD Studio uvolnila novou šablonu pro Revit určenou pro slovenské projektanty pozemních staveb. Šablona je určena pro Revit Architecture 2016 a Revit LT 2016.
Více na Slovenská šablóna pre Autodesk Revit 2016
Pozvánka na konferenci BIM ve stavebnictví
Firma CAD Studio bude jedním z vystavujících na konferenci "BIM ve stavebnictví", která se koná ve dnech 24.-25. června v Praze. Pořadatelem konference je Svaz podnikatelů ve stavebnictví a CZ BIM, odborná rada pro BIM. Součástí konference je i výstava IT technologií pro stavebnictví - Miniexpo IT.
Více na BIM konference

video Na YouTube kanálu CAD Studia můžete shlédnout videozáznam webináře Střechy v Revitu.

Uveden Service Pack 1 pro Autodesk Revit 2016 a Update Release 8 pro Revit 2015.

Uveden Service Pack 3 pro AutoCAD Civil 3D 2015

Uveden InfraWorks 360 2016.2 (subscription) s novými styly terénu, tunelů, návrhem silnic, odvodnění, mostů a simulací dopravního provozu.

Co nabízí nový Autodesk ReCap 360 Ultimate pro zpracování mračen bodů - video.

Subscription rozšíření "Geotechnical Module for AutoCAD Civil 3D 2016" - video.

Porovnejte zvýšenou rychlost zobrazení Revitu 2016 - podobnou Navisworks.

Jak vypadá budoucnost projektování, výstavby a správy infrastruktury?

Cloud rendering zdobené fasády z Revitu a další ukázky rendrování A360.

Víte že iRay renderer v novém Autodesk 3ds Max 2016 je až 2x rychlejší než ve verzi 2015 a starších?

Interaktivní pouliční osvětlení reaguje na kolemjdoucí.

Tiskárna MX3D vytiskne ocelový most přes kanál v Amsterdamu.

V akčním filmu Mad Max: Fury Road si zahrál AutoCAD, 3ds Max ale i třeba česká Tatra T815.

Víte jak v Revitu vytvořit kótu s výškou otvoru a parapetu?

Chybí vám nějaká parametrická rodina (RFA) pro Revit? Dejte nám vědět, často žádané rodiny rádi vytvoříme a zpřístupníme dalším uživatelům.

Na blogu Civil3D.cz, věnovaném využívání aplikace AutoCAD Civil3D v ČR, najdete:
- SP3 pro AutoCAD Civil 3D 2015 je venku
- Rozšířená knihovna vozidel pro Autodesk Vehicle Tracking
- Objemový povrch a jeho netradiční využití
- Prohlížeč Civil projektů A360
- Svahovací sirka s nastavitelnou prioritou
- Křížení návrhových linií
- Není staveniště jako staveniště

V blogu Na zdi zaměřeném na projekční BIM aplikace si přečtěte například:
- Nová slovenská šablóna pre Revit Architecture a Revit LT 2016

Jak pro Revit 2016 nastavit další knihovny s obsahem produktů Fabrication? Viz Tip 10337.
Jak vyřešit hrubé zobrazení oblých objektů (např. potrubí) v Navisworks? Přečtěte si Tip 10352.
Jak uložit scénu z 3ds Max do staršího formátu? Poradí Tip 10320.

 GIS, mapování, FM

Politická mapa světa (DWG z Mapu) - státy, hranice, sídla, vodstvo, včetně připojených atributů - kód zemí, obyvatelstvo, rozloha, gramotnost... (Kartografie Praha, CC)

 Hardwarové produkty pro CAD, IT, novinky, akce

Podpora pro Windows Server 2003 končí již 14. července 2015, doporučujeme proto přechod na aktuální verze Windows Server 2012 R2.

Před provedením nadcházejícího bezplatného upgrade z Win7 a Win8.x na nové Windows 10 si ověřte kompatibilitu vašich CAD aplikací.

 CAD Studio - vlastní aplikace

Nadstavbové a bonus aplikace CAD Studia - verze 2016
Přehled hlavních bonus nástrojů "CS+" pro zákazníky firmy CAD Studio poskytovaným zdarma k jednotlivým CAD, BIM a PDM aplikacím Autodesku najdete na aktualizované stránce www.cadstudio.cz/csplus.asp

Další nové a aktualizované CAD nástroje z dílny CAD Studia:

WPS - výběr objektů obrysovou křivkou nyní zachovává i uzlový výběr
VFK2DWG 2016 - načítá kastastrální data v aktuálních verzích výměnného formátu VFK
řada našich aplikací na Autodesk Exchange Apps byla aktualizována na verze 2016

Máte nápad na další aplikaci zefektivňující práci, nebo potřebujete upravit některý z našich stávajících nástrojů? Napište nám na wishlist@cadstudio.cz

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy CAD Studio - viz www.cadstudio.cz/vyvoj a viz Exchange Apps

 Service Packy, aktualizace, bezplatný software

 • TRIAL verze AutoCAD 2016 CZ, LT, Revit, Inventor, 3ds Max, Mechanical, Civil, Map, atd.
 • Autodesk Revit 2016 Service Pack 1
 • Autodesk Revit 2015 Update 8 (SP8,UR8)
 • AutoCAD Civil 3D 2015 Service Pack 3
 • ECSCAD 2015 SR2 x64 (Service Release 2)
 • Revit 2016 Extensions (subscription)
 • Civil 3D 2016 - country kit (CZ)
 • Civil 3D 2016 Productivity Tools
 • Extended Vehicle Libraries for Autodesk Vehicle Tracking 2016
 • Autodesk Fusion 360 R2 (V2.0.1486)
 • Autodesk ReCap 2016 2.0.1.5
 • Project Memento 1.0.17.1 - 3D mesh editor
 • FormIt 360 Converter for Revit - AXM/SKP/RVT
 • Autodesk FormIt 360 V10.1 (Pro trial) - koncepční BIM editor pro iPad
 • AutoCAD 360 for iOS, V3.5.3
 • Autodesk A360 Mobile 2.4 for Android
 • Autodesk A360 Mobile 2.3 for iPad/iPhone
 • Autodesk Screencast 2.0.1 s podporou verzí 2016 a Mac
 • SK šablóna pre Revit Architecture a Revit LT 2016 (.RTE) CS+
 • Česká silničářská šablona CADstudio pro AutoCAD Civil 3D 2015, V1.2
 • Silniční podsestavy CADstudio pro AutoCAD Civil 3D 2016/2015/2014/2013, .PKT (CS+)
 • TeamViewer 10 - vzdálené zpřístupnění plochy vašeho počítače pro pracovníky technické podpory CAD Studia

viz www.cadstudio.cz/download (viz též service packy a produktové kódy)

 Školení, kurzy, služby

Webináře Online webináře CAD Studia - přihlaste se!
Je rovněž dostupný archiv se záznamy průběhu uskutečněných online webinářů firmy CAD Studio - viz webináře. Na naše webináře se prosím včas registrujte. Můžete rovněž shlédnout videozáznamy z uplynulých webinářů.
Přihlaste se na naše nejbližší webináře - stavařské Novinky AutoCAD Civil 3D 2016 (19.6.). a Novinky Navisworks 2016 (3.7.) a strojařský Inventor HSM Express 2016 - CAM zdarma (26.6.).

Využijte aktualizovanou nabídku firmy CAD Studio, Autorizovaného školicího střediska Autodesku (ATC), na CAD základní i rozdílová školení AutoCAD, Inventor, AutoCAD Mechanical, Revit, Plant 3D, Map a Civil 3D - jsou vypsány nové kurzy pro verze 2016.

Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

 Podpora, tipy a triky

Bezpečnější web komunikace
Od 29.5. jsou stránky helpdesk.cadstudio.cz, shop.cadstudio.cz a shop.cadstudio.sk automaticky přesměrovávány na odpovídající https verze se SSL zabezpečením a šifrovanou komunikací. K dispozici je i https verze portálu CADforum.cz (nepřesměrovaná).
Nový Helpdesk portál
Na konci dubna byla spuštěna nové verze portálu technické podpory CAD Studia - helpdesk.cadstudio.cz. Nový portál nabízí pohodlnější přístup a vyhledávání, integruje e-mailovou a web komunikaci, usnadňuje přístup z mobilních zařízení a umožňuje snazší rozšiřování. Veškeré uživatelské účty i stávající obsah s historií vašich dotazů a tipů ve znalostní databázi zůstaly zachovány.
Viz Nové verze Helpdesk
Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam

Na stránce Download nebo v Helpdesku CAD Studia najdete aktualizovanou verzi klientské aplikace TeamViewer pro dočasné zabezpečené zpřístupnění plochy vašeho počítače pro pracovníka technické podpory CAD Studia.

7.170 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
O kolik je pomalejší ukládání DWG na A360 cloud? Převod rodin Revitu do FormIt 360 a zpět. Nedokumentovaná ladicí volba komponenty A360 Desktop. Změna automatického číslování ventilů v AutoCAD P&ID. Chyba Vaultu: Pokus o vytvoření uživatele v databázi se nezdařil. Jak upravit geometrii komponenty v projektu Plant 3D. Vazby a spoje sestav Inventoru v 3ds Max. Rendering CAD sestav v různých formátech v 3ds Max 2016. Kaskádové licencování produktů Autodesk řady 2016. Jak ověřit shodnost dvou modelů sestav Inventoru? Jak extrahovat CAD model ze souboru 3D PDF? Chybějící maska popisu vrstevnic ve výkresu z Civilu. Pozor na volbu Odpojit (Disjoin) při přesouvání prvků v Revitu. Rozdíl hmotnosti rozvinutého a ohnutého plechového dílu.

Katalog CAD bloků byl rozšířen o desítky nových DWG, RFA a IPT bloků.
Jednoduše přispějte vaším uploadem do Katalogu CAD bloků a stáhněte si některé z více než 11.664 stávajících CAD/BIM bloků z oblasti stavebnictví, strojírenství, elektro, dopravy a mapování, rozčleněných do 130 tematických kategorií. I s možností hromadného downloadu vybraných bloků.

Fórum Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskuzní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností s desetitisíci ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska (počet registrovaných již dosáhl 63.529, počet příspěvků již 109.359). Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo kontaktujte technickou podporu na helpdesk.cadstudio.cz

Jak získat přístup na Helpdesk (VIP) server CAD Studia?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba CAD Studia zahrnující mj. i přístup na Helpdesk server. Plný přístupový účet poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů a při prodloužení Autodesk Subscription u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy CAD Studia najdete na helpdesk.cadstudio.cz


A z jiného soudku:
Problém s krysími závody je ten, že i když vyhrajete, pořád jste krysa. (L.Tomlin)
- známé "Autodesk Dancing Baby" jednou z hvězd bezpečnostního videa Delta Airlines (video)
- když opravdu věříte pevnostním výpočtům (video)
- futuristické uživatelské prostředí CAD systému ve filmu Avengers 2: Věk Ultrona
- ten upíří pocit, když vás neodráží zrcadlo (video)
- jak se naloďují v Brazílii (video)
- problém podélného parkování byl vyřešen už v roce 1927 (video)

 Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a GIS profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti CAD Studio a.s.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti CAD Studio a.s., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


CAD Studio a.s. - info@cadstudio.cz - tel: +420 841 111 124 a +421 2 6381 3628 - viz též
Autodesk Platinum Partner
www.cadstudio.cz - www.cadforum.cz
Praha 4 - Líbalova 1/2348
Brno - Sochorova 23
České Budějovice - Pražská 16 (změna)
Pardubice - Rokycanova 2730
Ostrava - Hornopolní 34
Plzeň - Teslova 3
Bratislava - Einsteinova 24
Žilina - Bratislavská 29