CAD-NEWS: CAD Studio homepage - www.cadstudio.cz

CAD-NEWS - Bulletin firmy CAD Studio - květen '15

Toto personalizované vydání bulletinu novinek a tipů - CAD-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) - dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/cadnews0515.htm nebo www.cadstudio.cz/cadnews

CAD Studio a.s., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR a SR, si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD/CAM/CAE, PDM a GIS/FM řešení.

Z obsahu:


Navštivte stránky firmy CAD Studio i na Facebooku a na YouTube - viz níže uvedené odkazy: AutoCAD, LT, CAD

Roadshow Autodesk 2016 Live - seznamte se novinkami CAD/BIM/GIS
Pokud jste nestihli některý z termínů roadshow "Autodesk 2016 Live", pořádáme webináře shrnující hlavní novinky produktů řady 2016 (viz níže). Výherce věcných cen z roadshow oznámíme po termínu poslední roadshow, 27.5.
Více na Roadshow Autodesk 2016 Live
Lepší produkty. Lepší způsoby nákupu. Ušetřete 20-25 %
Lepší-Q2 Ušetřete na nejnovějším CAD software. Většina CAD produktů Autodesku bude brzy dostupná pouze prostřednictvím Subscription. Vyberte si metodu licencování, která nejvíce vyhovuje vašemu rozpočtu, vašemu týmu a vašim projektům.
Do 24.7. nabízíme slevu 20 % při nákupu nové trvalé licence produktu Autodesku řady 2016 s 3letým Maintenance Subscription. Verze 2016 jsou u samostatných produktů poslední verzí získatelnou formou trvalé licence.
Ještě vyšší zvýhodnění - slevu 25 % - nabízíme do 24. července na nové Desktop Subscription (pronájem, a to roční, 2- nebo 3-letý) pro stávající uživatele, kteří již v současné době vlastní trvalou licenci produktu Autodesku verze 2005 až 2015
Viz Lepší produkty, lepší způsoby nákupu
A360Team Správa projektů Autodesk A360 Team - ušetřete 50%
Účastníkům roadshow firmy CAD Studio "Autodesk 2016 Live" a dalších akcí nabízíme možnost ušetřit polovinu ceny systému pro webovou správu a sdílení projektů - Autodesk A360 Team. Při koupi ročního Cloud subscription na A360 Team nyní získáte další rok používání zdarma.
Viz A360 Team - ušetřete polovinu
Produkty Autodesk řady LT 2016 - poznejte rozdíl
Spolehlivost - Kompatibilita - Produktivita. Produkty řady LT nejsou jen "AutoCAD LT". Seznamte se s výhodami, rozdíly a novinkami jednotlivých produktů řady LT - AutoCAD LT, Revit LT, Inventor LT, Maya LT, InfraWorks 360 LT. Díky novým možnostem licencování můžete tyto nástroje začít používat s minimálními náklady. Vaše znalosti použití i vaše soubory přitom můžete kdykoliv přetavit do vyšších a výkonnějších plných verzí produktů Autodesku.
Viz Autodesk - řada LT 2016
Termíny uvádění produktů Autodesk řady 2016
Postupně aktualizované termíny uvádění nových produktů Autodesk řady 2016 můžete sledovat na stránce Termíny uvádění Autodesk 2016. Najdete zde i termíny českých lokalizací. Od uvedených datumů si můžete vaše nové produkty verze 2016 stahovat z vašeho účtu na portálu Autodesk Accounts.
AutoCAD LT 2016 nyní u nás získáte za 9.800 Kč
Desktop Subscription Novou českou verzi populární 2D CAD aplikace AutoCAD LT 2016 (popř. projekční 3D BIM nástroj Revit LT Suite nebo konstrukční 3D aplikaci Inventor LT Suite) můžete získat pomocí moderního způsobu licencování – "Desktop Subscription" - a to již od 9.800 Kč ročně. Porovnejte si pomocí online kalkulačky tento náklad s cenou standardní trvalé licence (33.000 Kč) a jejím "Maintenance Subscription" (6.100 Kč ročně), popř. se starší metodou upgrade (23.000 Kč jednou za X let). Ceny jsou orientační a uvedené bez DPH.
Chraňte si své CAD projekty pomocí DWGsign
DWGsign V prodeji je nová aplikace DWGsign pro ochranu obsahu DWG výkresů AutoCADu (připravujeme verzi pro BIM projekty Revitu). Tato aplikace přidává do souboru permanantní neviditelnou značku s unikátním "podpisem" (jménem) autora. U tohoto, a u jakýchkoliv dalších souborů odvozených z toho dokumentu lze následně snadno zkontrolovat a zobrazit původní podpis a prokázat tak vlastnictví původního obsahu.
Více na Chraňte si DWG a stránce DWGsign
Jak získat bezplatnou domácí licenci nebo starší verzi produktu Autodesk?
Aktualizovaný tip k postupu získání domácí licence nebo licence ke starší verzi CAD produktu Autodesku prostřednictvím portálu Autodesk Account:
Tip 6094

video Nová videa na YouTube kanálu CAD Studia nabízí ukázku použití aplikace DWGsign a ukázku využití freeware nástroje FlipCen.

Průběžně aktualizovaná stránka s produktovými kódy a registry klíči aplikací řady Autodesk 2016.

Proč používá firma BHB Consulting Engineers web-aplikaci Autodesk A360 Team pro správu diskusí, připomínek a pro wiki k řešeným projektům.

Dvacetistěn - Rhombicosidodecahedron v AutoCADu (plochy obarveny pomocí SelFace).

TRIAL verze nových produktů Autodesk řady 2016 v češtině i angličtině, plně funkční po 30 dnů, si nyní můžete stáhnout přímo ze stránky cadstudio.cz/trial.

Na CAD Studio Blogu najdete:
- Chcete si vyrobit 3D tiskárnu Autodesk Ember?
- Autodesk Urban Canvas - šikovný urbanistický nástroj
- Autodesk Print Studio - 3D tisk nejen z Inventoru

Jak si nastavit dynamické zobrazení v AutoCADu? Viz Tip 10289.
Co se stane s projektovými daty po expiraci účtu na A360 Team? Poradí Tip 10304.
Jak přesměrovat cache složku A360 na jiný disk? Čtěte Tip 10305.

 Autodesk Inventor, MFG - strojírenství

Uvedeny konstrukční sady Factory a Product Design Suite 2016 (i v češtině)
PrDS2016 Na Autodesk Account jsou již k dispozici i české verze konstručních sad Design Suite 2016 (zatím kromě PrDS Premium). Velkým množstvím novinek se letos může pochlubit jejich základ - Autodesk Inventor 2016. Důležitou novinkou je přímé propojení s CAD daty programů CATIA, SolidWorks, NX, Pro-E/Creo a Alias, tzv. "AnyCAD". Zvýšila se kvalita vizualizace, jsou zde nové funkce pro volnoplošné modelování, přímý 3D tisk, je přepracována úvodní stránka, prostředí plechů pracuje s víceobjemovými tělesy, funkce podporují multithreading CPU.
Podrobněji (včetně PDF přehledu) viz Inventor 2016 - CAD modelář pro jakýkoliv CAD formát
CAD/CAM řešení Inventor HSM - převezměte kontrolu nad výrobou
InvHSM2016 Nová CAD/CAM aplikace Autodesk Inventor HSM 2016 pomáhá CNC programátorům a konstruktérům rychle vyrábět obráběné díly. Jejich design přitom může pocházet z jakéhokoliv CAD systému. Kromě standardních obráběcích strategií pro frézování a soustružení obsahuje Inventor HSM také funkce adaptivního hrubování, integrovanou simulaci obrábění s ověřením kolize nástroje, výpočet drah na více stanicích pomocí distribuovaných výpočtů a obsáhlou databázi postprocesorů. Všechny funkce Inventoru HSM vám pomůžou dosáhnout vyšší produktivity, zvýšit zisk a zkrátit čas uvedení výrobku na trh.
Viz CAD/CAM Inventor HSM
Pohoda s CSLinkem
Pohoda Na osvědčené řešení pro integraci CAD/PDM systémů Autodesk s firemními ERP systémy - aplikaci CADstudio CSlink - dnes již spoléhá stále více českých a slovenských firem. Nyní tato aplikace podporuje další ekonomický systém - Stormware POHODA. Nástroj CSLink nebo jeho pokročilejší varianta CS ERP Connector propojuje data konstrukčních systémů (např. AutoCAD Mechanical, Autodesk Inventor, Vault) s ekonomickými, skladovými a plánovacími daty ve většině typů předních ERP systémů na standardních databázových platformách.
Viz CSLink s podporou systému Pohoda
Mechatronika s Inventorem 2016
Jednou z důležitých novinek Inventoru 2016 je asociativní elektromechanické propojení s AutoCADem Electrical (součást sady Product Design Suite Ultimate). Je to jednoduché - vezměte výkres z AutoCAD Electrical, importujte jej do 3D modelu v Inventoru a propojte elektrickou a mechanickou podobu. Plná asociativita s automatickou aktualizací vám zjednoduší a zrychlí práci na vodičích a kabelových svazcích výrobku.
Viz videoukázka
Platformy pro Vault 2016
Nepřehlédněte, že Autodesk Vault 2016 Server vyžaduje platformu Windows Server 2012 (či 2012 R2) a MS SQL Server 2012 SP2 - ujistěte se, že tyto požadavky váš server splňuje, než naplánujete přechod na verzi 2016.
Viz cadstudio.cz/vault
Navštivte workshopy Vault PDM, Inventor HSM a Factory Design
Workshop Přijďte se seznámit s moderními nástroji pro týmovou správu konstrukčních dat a technických dokumentů, pro CAM obrábění a pro navrhování výrobních linek. V celkem čtyřechu workshopech vám firma CAD Studio představí nástroje Autodesk pro digitální prototypy. Účast na workshopech je bezplatná, vzhledem k omezené kapacitě je ale nutná registrace.
 • Autodesk Vault Professional v praxi - 18.5. Praha a 28.5. Brno
 • Autodesk Inventor HSM pro 3D CAM - 16.6. Praha, 17.6. Brno a 18.6. Ostrava
 • Tvorba layoutů s Autodesk Factory Design Suite - 10.6. Praha a 11.6. Brno
Registrace viz Nové CAD workshopy

video Nové video na YouTube kanálu CAD Studia nabízí ukázku použití nové funkce cloud rendering ve Fusion 360.

Byl uveden Service Pack 2 pro Inventor 2015 a Inventor LT 2015, plus Update 1 pro Inventor 2016 - viz podrobnosti.

Autodesk Fusion 360 nyní obsahuje i všechny funkce vyšší verze "Ultimate" (za stejnou cenu) - viz blog

AnyCAD v Inventoru 2016 - přínosy a možnosti (video)

Co nového přináší Inventor 2016 v oblasti volnoplošného modelování a vylepšené technologie T-Splines? video

Co umí nejnovější vývojová verze CAM aplikace Autodesk Inventor HSM v oblasti obrábění rotačně nesymetrických profilů.

Víte, že 3D CAD/CAM aplikace Autodesk Fusion 360 je zdarma nejen pro studenty a učitele, ale i pro kutily, začínající firmy a malé firmy s obratem menším než 100.000 USD ročně?

Vyzkoušejte si interaktivní webový konfigurátor výrobků využívající aplikace Autodesk Inventor ETO a Configurator 360.

Na blogu PLMguru.cz, věnovaném aplikaci Autodesk PLM 360 a na blogu InventorGuru.cz věnovaném digitálním prototypům najdete:
- Autodesk Studio Wall - vizuální PDM
- Ještě levnější Fusion 360 - konstruujte jinak
- Knihovna pohyblivých mechanismů z Inventoru
- "2D to 3D Tool" pro Inventor 2016 - model z průmětů

Jak ovlivnit dobu rendrování obrázku či animace modelu v Inventoru 2016? Viz Tip 10292.
Jak v Inventoru zadat úhel ve formátu stupně-minuty-vteřiny? Čtěte Tip 10311.

 Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Co je nového v BIM aplikaci Revit 2016
Revit2016 Dnes byla uvedena nová verze BIM aplikace Autodesk Revit 2016 - a to i v češtině. K hlavním novinkám verze 2016 patří vyšší výkon, nový raytrace renderer (fyzikálně přesný, s podporou až 16 CPU jader), napojení na cloudový "BIM server" A360 Collaboration for Revit (C4R), rozšířená podpora otevřeného BIM formátu IFC, integrace nástroje Dynamo (grafické programování), modul Site Designer, energetické analýzy, rozšířené funkce pohledů a editačních nástrojů.
Podrobněji viz Novinky Autodesk Revit 2016
Bonus nástroje RevitTools 2.0
RTools Zákazníci CAD Studia si mohou nainstalovat novou verzi nadstavbové aplikace Revit Tools 2.0 určenou pro BIM software Autodesk Revit 2015/2016 (všechny varianty kromě LT). Revit Tools jsou součástí bonus nástrojů CS+ dodávaných v rozšířené verzi produktů Autodesk od CAD Studia. Verze 2.0 doplňuje Autodesk Revit o již 37 samostatných funkcí pro zefektivnění práce při tvorbě a úpravách BIM projektů.
Viz ReviTools 2.0

video Na YouTube kanálu CAD Studia můžete shlédnout videoukázku funkce Fabrication Content/a> v Revit MEP 2016 nebo záznam webináře Aplikace pro práci s KN (Záborák, VFK2DWG...).

Co jsou hlavní novinky aplikace Autodesk 3ds Max 2016 sjednocující původní produkty 3ds Max and 3ds Max Design?

Corso Court, projektovaný společnostmi Casua a RBTA v BIM aplikacích Autodesk, a další BIM projekty Skanska.

Obchvat u chorvatské Opatije - Liburnijska Riviera - projekt vytvářený pomocí Autodesk InfraWorks 360, AutoCAD Civil 3D a Civil View.

Jak správně fotit (video) pro optimální převod fotografií na 3D model v aplikacích Autodesk 123D Catch, v Autodesk ReCap Photo, ReCap 360 nebo Autodesk Memento?

Nové možnosti simulace namáhání staveb větrem v aplikaci Autodesk Robot Structural Analysis Professional 2016.

Chybí vám nějaká parametrická rodina (RFA) pro Revit? Dejte nám vědět, často žádané rodiny rádi vytvoříme a zpřístupníme dalším uživatelům.

Na blogu Civil3D.cz, věnovaném využívání aplikace AutoCAD Civil3D v ČR, najdete:
- Instalace AutoCAD Civil 3D 2016 CZ
- Hierarchie stylů COGO bodů
- ová silniční šablona pro AutoCAD Civil 3D 2015

V blogu Na zdi zaměřeném na projekční BIM aplikace si přečtěte například:
- Autodesk FormIt 360 Pro - skutečný nástroj "na zdi"
- Autodesk Revit LT 2016 - novinky

Znáte aplikaci Autodesk Vehicle Tracking? Jak nastavit zobrazení kol v obalové křivce průjezdů různých typů vozidel? Viz Tip 10291.
Mohu nainstalovat InfraWorks 360 2016 souběžně s verzí 2015? Viz Tip 10287.
Kde najít český Language Pack pro Revit 2016? Poradí Tip 10282.

 GIS, mapování, FM

Uvolněna nová aplikace Hatch2GIS umožňující snadný export šrafovaných oblastí (včetně atributů) z Mapu nebo Civilu 3D do GIS formátů SHP (ESRI) nebo databází SDF.

 Hardwarové produkty pro CAD, IT, novinky, akce

Autodesk Spark ve Windows 10
Spark Microsoft oznámil, že do Windows 10 zaintegruje technologie 3D tisku Autodesk Spark. Platforma Autodesk Spark zahrnuje softwarové nástroje pro výrobce tiskáren (nebo např. Print Studio), ale i třeba referenční 3D tiskárnu Autodesk Ember.
Viz GeekWire

Konstrukční data SLA DLP 3D tiskárny Autodesk Ember byla uvolněna formou open source - každý si tak může vyrobit odvozenou verzi..

Autodesk v partnerství s výrobcem hraček Mattel chce zpřístupnit kreativní nástroje pro výrobu hraček v domácím prostředí, pomocí 3D tisku.

Vykreslování z AutoCADu na HP Designjet najednou trvá příliš dlouho? Poradí Tip 10281

 CAD Studio - vlastní aplikace

Nadstavbové a bonus aplikace CAD Studia - verze 2016
CAD Studio uvádí aktualizované verze svých populárních nadstavbových aplikací pro AutoCAD, Inventor, Revit, Civil 3D a další produkty Autodesk řady 2016. Všechny tyto nové aplikace a plug-in moduly jsou kompatibilní s nejnovějšími verzemi CAD produktů Autodesku. To mj. znamená, že jsou opatřeny digitálním podpisem pro ověřené načítání do CAD/BIM produktů řady 2016.
Viz přehled na Nadstavbové aplikace - 2016

Další nové a aktualizované CAD nástroje z dílny CAD Studia:

SurfacePoints - vytváří body na pobrchu terénu v Civil 3D
FlipCen - zrcadlí vybrané objekty podle jejich myšlené osy
Depends - vypisuje závislosti DWG výkresu na externích souborech - xrefy, obrázky, fonty, podložení, BIM data, atd.
CITin 2016 - přidává do AutoCADu podporu formátu obrázků .CIT
VRMLout 2016 - exportuje 3D model do formátu .wrl
GeoRefImg - automaticky umísťuje georeferencované obrázky (nyní na Exchange Apps i v češtině)
Hatch2GIS - převod šraf do GIS formátů - viz výše
řada našich aplikací na Autodesk Exchange Apps byla aktualizována na verze 2016

Máte nápad na další aplikaci zefektivňující práci, nebo potřebujete upravit některý z našich stávajících nástrojů? Napište nám na wishlist@cadstudio.cz

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy CAD Studio - viz www.cadstudio.cz/vyvoj a viz Exchange Apps

 Service Packy, aktualizace, bezplatný software

 • TRIAL verze AutoCAD 2016 CZ, LT, Revit, Inventor, 3ds Max, Mechanical, Civil, Map, atd.
 • Navisworks Freedom 2016 - free NWD viewer
 • Plant 3D 2016 Object Enabler
 • Autodesk Fabrication CADmep 2016 Object Enabler
 • Autodesk Fabrication CADmep 2015 Object Enabler
 • Open Light 2016 Object Enabler
 • Autodesk Inventor 2015 Service pack 2
 • Autodesk Inventor LT 2015 Service pack 2
 • Navisworks 2016 Service Pack 1
 • Autodesk Fabrication CADmep 2015 Service Pack 4
 • Inventor View 2015 service pack 2
 • AutoCAD Factory Design Utility 2016 (FDU) Czech language pack
 • Inventor Factory Design Utility 2016 (FDU) Czech language pack
 • Autodesk Navisworks NWC Exporter Utility 2016
 • Autodesk Fusion 360 R2 - cloud 2D/3D CAD/CAM (V2.0.1484)
 • Autodesk Print Studio 1.0.1 Technical Preview (3D tisk)
 • Autodesk MeshMixer 10.9 (V2.9)
 • Project Memento 1.0.16.1 - 3D mesh editor
 • AutoCAD 360 for Android, V3.0.11
 • AutoCAD 360 for iOS, V3.5.1
 • Autodesk A360 Mobile 2.2.1 for iPad/iPhone
 • Autodesk A360 Mobile 2.2.1 for Android
 • Mold Design Content Libraries for Autodesk Inventor Professional 2016
 • TeamViewer 10 - vzdálené zpřístupnění plochy vašeho počítače pro pracovníky technické podpory CAD Studia

viz www.cadstudio.cz/download (viz též service packy a produktové kódy)

 Školení, kurzy, služby

Webináře Online webináře CAD Studia - přihlaste se!
Je rovněž dostupný archiv se záznamy průběhu uskutečněných online webinářů firmy CAD Studio - viz webináře. Na naše webináře se prosím včas registrujte. Můžete rovněž shlédnout videozáznamy z uplynulých webinářů.
Přihlaste se na naše nejbližší webináře - strojařské Novinky Inventoru 2016 (12.6.). a stavařské Novinky AutoCAD Plant 3D 2016 (22.5.) a Nová slovenská šablóna pre Revit Architecture 2016 (29.5.).

Využijte aktualizovanou nabídku firmy CAD Studio, Autorizovaného školicího střediska Autodesku (ATC), na CAD základní i rozdílová školení AutoCAD, Inventor, AutoCAD Mechanical, Revit, Plant 3D, Map a Civil 3D - jsou vypsány nové kurzy pro verze 2016.

Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

 Podpora, tipy a triky

Nový Helpdesk portál
Dne 20.4. byla spuštěna nové verze portálu technické podpory CAD Studia - helpdesk.cadstudio.cz. Nový portál nabízí pohodlnější přístup a vyhledávání, integruje e-mailovou a web komunikaci, usnadňuje přístup z mobilních zařízení a umožňuje snazší rozšiřování. Veškeré uživatelské účty i stávající obsah s historií vašich dotazů a tipů ve znalostní databázi zůstaly zachovány.
Viz Nové verze Helpdesk
Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam

Na stránce Download nebo v Helpdesku CAD Studia najdete aktualizovanou verzi klientské aplikace TeamViewer pro dočasné zabezpečené zpřístupnění plochy vašeho počítače pro pracovníka technické podpory CAD Studia.

7.140 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
Které operace Inventoru mohu přerušit stiskem ESC? Postup nastavení licence aplikace ECSCAD. Jak z AutoCADu exportovat soubor Navisworks? Přehled CAD formátů podporovaných v Inventoru 2016 (import/export). Jak v AutoCADu zapsat PDF obsahující hyperodkazy z objektů? Skrytí DWG objektů pomocí Ctrl+Alt+H. Použití cloud renderingu ve Fusion 360. Technická ilustrace - práce se styly zobrazení v Inventoru. Jak hromadně exportovat rozpisky z IDW/DWG souborů do XLS? Project manager v AutoCADu Electrical mi nezobrazuje poslední projekty. Popisky Civilu 3D a měřítka. Po spuštění Fusion360 se nelze přihlásit.

Katalog CAD bloků byl rozšířen o desítky nových DWG, RFA a IPT bloků.
Jednoduše přispějte vaším uploadem do Katalogu CAD bloků a stáhněte si některé z více než 11.613 stávajících CAD/BIM bloků z oblasti stavebnictví, strojírenství, elektro, dopravy a mapování, rozčleněných do 127 tematických kategorií. I s možností hromadného downloadu vybraných bloků.

Fórum Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskuzní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností s desetitisíci ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska (počet registrovaných již dosáhl 63.022, počet příspěvků již 108.930). Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo kontaktujte technickou podporu na helpdesk.cadstudio.cz

Jak získat přístup na Helpdesk (VIP) server CAD Studia?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba CAD Studia zahrnující mj. i přístup na Helpdesk server. Plný přístupový účet poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů a při prodloužení Autodesk Subscription u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy CAD Studia najdete na helpdesk.cadstudio.cz


A z jiného soudku:
Dobrý odhad vychází ze zkušeností. Zkušenosti vycházejí z chybných odhadů. (J.Statham)
- spusťte si kompletní IBM PC XT s Windows 1.01 ve vašem web browseru
- pochopili jste svou kariéru konstruktéra správně?
- sestavte si Jeep za 4 minuty (video)
- jak oloupat pomeranč třemi říznutími (video)
- když se před očima promítne celý život, ať je na co koukat (video)

 Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a GIS profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti CAD Studio a.s.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti CAD Studio a.s., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


CAD Studio a.s. - info@cadstudio.cz - tel: +420 841 111 124 a +421 2 6381 3628 - viz též
Autodesk Platinum Partner, HP Preferred Partner
www.cadstudio.cz - www.cadforum.cz
Praha 4 - Líbalova 1/2348
Brno - Sochorova 23
České Budějovice - Pražská 16 (změna)
Pardubice - Rokycanova 2730
Ostrava - Hornopolní 34
Plzeň - Teslova 3
Bratislava - Einsteinova 24
Žilina - Bratislavská 29