CAD-NEWS: CAD Studio homepage - www.cadstudio.cz

CAD-NEWS - Bulletin firmy CAD Studio - květen '14

Toto personalizované vydání bulletinu CAD-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/cadnews0514.htm nebo www.cadstudio.cz/cadnews

CAD Studio a.s., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR a SR, autorizovaný partner HP, si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD/CAM, GIS/FM řešení.

Z obsahu:

Best CAD Studio nejlepším prodejcem Autodesk za rok 2013
Firma CAD Studio získala tradiční ocenění jako nejúspěšnější prodejce produktů Autodesku v České republice a na Slovensku, a to jak za oblast strojírenství, tak za oblast stavebnictví. CAD Studio je i celkově největším prodejcem Autodesku v ČR a SR - již 19 let po sobě.

Aktuální fotografie z naší roadshow Autodesk 2015 Live najdete ve galerii na Google+.

Služba Socialbakers řadí značku CAD Studio do první desítky v českých firemních stránkách na Google+.


Navštivte stránky firmy CAD Studio i na Facebooku a na YouTube - viz níže uvedené odkazy:

 AutoCAD, LT, CAD

Termíny uvádění produktů Autodesk řady 2015
V průběžně aktualizovaném seznamu informujeme o datech uvádění jednotivých nových produktů řady Autodesk 2015 - anglických i lokalizovaných českých verzí. Od uvedených datumů si tyto aplikace můžete stáhnout ve vašem Subscription centru nebo si vyžádat fyzické instalační médium. Všechny uvedené produkty můžete získat - včetně doplňkových bonus aplikací CS+ a plné podpory - od firmy CAD Studio, Platinum partnera Autodesku.
Viz Termíny uvádění verzí 2015
Přichází proměna - vyměňte vaše staré licence R14-2008 za nové (ušetřete 30%)
Přichází proměna Autodesk plánuje ukončit prodej veškerých upgrade licencí k 1. únoru 2015. Většina uživatelů už dnes využívá pro údržbu a podporu CAD software levnější a flexibilnější systém subscription. Nyní můžete mimořádně přejít i z jinak již neupgradovatelných verzí R14 až 2008 na aktuální řadu 2015, a to se slevou 30% z ceny nové licence. Usnadněte si včasný přechod na systém předplatného. Navíc nabízíme dočasnou 20% slevu na nákup upgrade ze starších licencí Autodesku (2009 a vyšší) na aktuální verze 2015 (při nákupu se Subscription). Sleva platí jen do 25.7.2014, K upgradované licenci můžete rovněž získat 3D myš SpacePilot Pro se slevou 30%.
Další informace na Přichází proměna
AutoCAD LT bez koupě licence (za <1 Euro denně) a cyklodres jako dárek
Dres k LT V rámci nového Desktop Subscription (pronájmu) nyní můžete získat licenci AutoCADu LT 2015 již za 360€/rok, tedy levněji než je cena ranní kávy. Můžete tak snáze měnit aktuální počet vašich firemních licencí nebo začít využívat CAD software bez vstupních investic. Při nákupu do 30. července u nás získáte navíc jako dárek cyklistický dres CAD Studia. Pronájem lze využít i například pro aplikace Revit LT (BIM), Inventor LT (3D konstrukce) nebo profesní sady Design Suite. Desktop Subscription zahrnuje veškeré výhody subscription, včetně bonusů CS+.
Viz AutoCAD LT bez nutnosti kupovat licenci
Navštivte Roadshow Autodesk 2015 Live
Autodesk 2015 Live Přijďte se naživo seznámit s nejnovějšími CAD, CAM, BIM, CAE, GIS a PDM nástroji firmy Autodesk. AutoCAD 2015, Inventor 2015, Revit 2015, Civil 3D 2015, Map 3D 2015, Simulation 2015, Vault 2015, Fusion 360, cloud Autodesk 360, nadstavby CAD Studia, tipy a triky i další novinky projekčních a konstrukčních aplikací představujeme v celkem 17 termínech po celé České a Slovenské republice (do 29.května). Zaregistrujte se na cadstudio.cz/roadshow2015 a vyhrajte jeden ze čtyř tabletů Google Nexus 7, 3D myš a další ceny.
Další informace a termíny na Roadshow Autodesk 2015 Live
CAD software zdarma pro inovátory
Startup Ve spolupráci s firmou Autodesk nyní nabízíme CAD software zdarma. Vybraným projekčním a konstrukčním firmám s inovativními nápady, které nejlépe využijí moderní návrhové technologie pro zlepšování světa kolem nás, poskytneme bezplatně nejnovější softwarové vybavení firmy Autodesk dle jejich výběru až pro 5 pracovišť a doprovodné služby CAD Studia - to vše v hodnotě až 3.5 mil. Kč.
Podrobnosti viz CAD software zdarma

video Na YouTube kanálu CAD Studia najdete představení aplikace QBEblock nebo export textů pomocí Click2XLS.

Aktualizovaná verze aplikace Autodesk Memento pro zpracování rozsáhlých povrchových síťových modelů, vč. přímé tvorby 3D modelů z fotografií, importu STL, 3D tisku.

Využití aplikace Autodesk ReCap Pro k zachování krásného světa korálů.

"Hodný" syntetický virus vytvořený 3D tiskem pomocí Autodesk Project Cyborg.

Studenti si již mohou stáhnout bezplatné verze "2015" programů Autodesku - viz studentský portál.

Zařiďte si byt pomocí aplikace Autodesk Homestyler.

Má smysl hardwarová akcelerace AutoCADu když pracuji jen ve 2D? Viz tip na CADforum.cz.

Hlavní produkty Autodesk 2015 - podpora - produktové klíče, feature kódy, registry klíče, build verze, atd.

Pokud vám nefungoval vyhledávací nástroj na webech CADstudio.cz a CADforum.cz v Internet Exploreru (prázdná obrazovka), vyzkoušejte prosím novou, opravenou verzi.

TRIAL verze nových produktů Autodesk řady 2015 v češtině i angličtině, plně funkční po 30 nebo 60 dnů, si nyní můžete stáhnout přímo ze stránky cadstudio.cz/trial.

Na CAD Studio Blogu najdete:
- Autodesk Memento zvládá obrovské síťové 3D modely
- Autodesk vydává opravy na OpenSSL chybu "heartbleed"
- Nový 123D Design, 123D Circuits a Meshmixer
- Stereoskopické zobrazení 3D modelů v cloudu Autodesk 360
- Fibers - malá technická změna v AutoCADu 2015
- Autodesk Mockup 360 umí sdílet velké 3D modely

Umíte použít 3D uchopení na plochy v mračnu bodů? Viz Tip 9785.
Jak přepnout AutoCAD na režim DirectX 9 (místo DirectX 11)? Čtěte Tip 9825.
Jak na automatické výškové kóty - kačeny? Poradí Tip 9806.

 Autodesk Inventor, MFG - strojírenství

Jak povýšit konstrukční aplikace o 30% levněji? Viz promo akce - výše.

Český Autodesk Product Design Suite 2015
PrDS Na Subscription centru jsou ke stažení již i české verze sad Product Design Suite a Factory Design Suite 2015. Na základě žádostí uživatelů byly do konstrukčních sad Autodesk Product Design Suite 2015 vráceny aplikace Showcase a Alias Design (jako download). Aktuální produktové složení najdete na cadstudio.cz/productdesignsuite. Přehled nejdůležitělších novinek aplikací pro digitální prototypy - Autodesk Inventor 2015 a sady Product Design Suite 2015 najdete v článku:
Novinky Inventor 2015
Zvýhodněné CAD/CAM řešení - tři v jednom
InvCAM3 Pro všechny uživatele, kteří se zabývají přípravou výroby nyní nabízí firma CAD Studio zvýhodněný balíček produktů "CAD/CAM - tři v jednom". Sada obsahuje veškeré nástroje pro efektivní návrh digitálního prototypu ve 3D, jeho vizualizaci a prezentaci, CAM generování CNC kódu pro 3osé frézování, správu dokumentů a pohodlné ovládání aplikací pomocí bezdrátové 3D myši. Sada "CAD/CAM - tři v jednom" obsahuje produkty Autodesk Product Design Suite, InventorCAM a SpaceMouse Wireless.
Viz CAD/CAM - Tři v jednom
Inventor ETO 2015
ETO Inventor Engineer-To-Order je software, který pomáhá automatizovat obchodní procesy návrhů, nabídek a objednávek pomocí snadno použitelných nástrojů zachycujících obchodní a konstrukční pravidla. Programovatelná aplikace Inventor ETO rozšiřuje digitální prototypy s využitím flexibilní vývojové platformy pro tvorbu zákaznických aplikací umožňující týmovou práci na rychlejších a nákladově úspornějších dodávkách výrobků. Zpřístupněte vaše konfigurovatelné prototypy.
Více informací a ukázky na cadstudio.cz/inventoreto
Sim Pozvánka na Simulation workshop
Navštivte workshopy CAD Studia věnované nové řadě produktů Autodesk Simulation 2015 - fyzikálně přesné a rychlé simulace digitálních prototypů umožňují ověřit chování různých variant návrhu už v úvodních fázích. Lze se tak včas vyhnout chybám a optimalizovat parametry budoucího produktu před jeho výrobou či výstavbou.
Praha - 4.6., Brno - 5.6., Bratislava - 11.6. - viz online registrace

Co umí cloud aplikace Mockup 360, součást sad Product Design Suite 2015?

Byla uvedena aktualizovaná verze elektro-aplikace ECSCAD 2014 R3.

Použití mobilní CAD aplikace k projektům z AutoCAD Electrical 2015.

Co se stane když váš skateboard přejede auto? (laminátové modely - Project Cassidy)

iLogic pravidlo pro hromadnou úpravu formátu exportovaných parametrů najdete ve VIP tipu na Helpdesku.

Máte nápady a návrhy pro doplnění funkcí Autodesk Inventoru? Nebojte se je zveřejnit na fóru IdeaStation.

Na blogu PLMguru.cz, věnovaném aplikaci Autodesk PLM 360 a na novém blogu InventorGuru.cz najdete:
- Programová automatizace v PLM 360 - skriptování
- Autodesk 2015 - CFD 2015 - První dojmy a vybrané novinky
- Rozjeli jsme Roadshow!

Jak zjistit parametr pro počet prvků pole (z dané délky)? Čtěte Tip 9782.
Jak nastavit jednotky/měřítko pro export STEP z AutoCADu Mechanical? Čtěte Tip 9819.
Jak získat výstup z Autodesk Showcase formou mozaiky na více monitorech? Viz Tip 9816.

 Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Jak povýšit projekční aplikace o 30% levněji? Viz promo akce - výše.

Novinky konstrukční BIM aplikace Revit Structure 2015
Revit 2015 Nová verze BIM aplikace Autodesk Revit Structure 2015 pro projektování stavebních konstrukcí přináší větší množství zajímavých novinek. Revit Structure integruje tvorbu a analýzu modelu konstrukce budovy a umožňuje je oboustranně propojit s programy pro provádění statických a dynamických výpočtů budov. Jeho funkce i BIM data navazují na sesterské aplikace Revit Architecture a Revit MEP (TZB).
Viz Novinky Revit Structure 2015
Autodesk Robot Structural Analysis 2015
RSA Autodesk Robot Structural Analysis představuje nástroj z rozsáhlými funkcemi pro návrh, modelování, simulace, výpočty a posuzování různých typů stavebních konstrukcí (budovy, mosty, speciální konstrukce). Tato aplikace byla vyvinuta jako součást BIM řešení a kromě běžných součástí nabízí rozsáhlou knihovnu návrhových norem, propracované nástroje jako automatické generování sítě konečných prvků, výkonné nelineární algoritmy.
Více informací o simulační aplikaci Robot na cadstudio.cz/robot
Autodesk Revit LT 2015 opět i v češtině
Revit LT 2015 Díky nově uvedené doplňkové lokalizaci firmy CAD Studio nyní můžete používat i nejlevnější projekční 3D BIM aplikaci - Autodesk Revit LT - v českém jazyce. Doplňková lokalizace navazuje na naši loňskou lokalizaci pro Revit LT 2014. Autodesk Revit LT 2015 je nejnovější verze populárního nástroje pro parametrické 3D projektování a tvorbu informačního modelu budov.
Více na Revit LT 2015 v češtině
CADstudio Plant Tools - bonus nástroje CS+ i pro AutoCAD Plant 3D
PlantTools CAD Studio uvádí sadu bonus nástrojů zvyšujících produktivitu práce pro uživatele CAD systému pro potrubní systémy - Autodesk AutoCAD Plant 3D. Nadstavbové funkce Plantu (a AutoCAD P&ID) z dílny CAD Studia jsou součástí dodávek všech AutoCADů Plant 3D, a to pod názvem "CADstudio Plant Tools". Řadí se tak po bok stávajících aplikací Inventor Tools, Revit Tools, Civil Tools, Vault Tools a dalších.
Viz Nová bonus aplikace - Plant Tools
BIM knihovny pro Revit
Díky spolupráci CAD Studia se společností BIM Project vám můžeme nabídnout rozšířené knihovny pro Revit. Společnost BIM Project se na českém trhu zabývá tvorbou firemních knihoven BIM prvků pro Autodesk Revit - inteligentních 3D rodin modelů konkrétních výrobků. Elektronické katalogy výrobků pro nejvýznamnější projekční aplikace pomáhají projektantům a architektům vytvářet BIM modely využívající stavební prvky z konkrétních produktových řad daného výrobce, se všemi jejich tvarovými, vzhledovými i technickými parametry. S BIM Projectem spolupracujeme na jednotném standardu vytvářených BIM prvků a jejich širokém uplatnění v české a slovenské projekční praxi.

video Na YouTube kanálu CAD Studia můžete shlédnout video představující funkci synchronizace komponent v Plant Tools, záznam webináře k 2D dokumentaci z Plant3D, nebo tvorbu výkazů s obrázky v Revitu.

Infrakon - BIM jako povinný způsob provedení projektové přípravy a řízení stavební realizace pro veřejné zakázky na velké stavební projekty?

Důležitost BIM standardů v moderní praxi - viz.

Britská výroční zpráva "NBS National BIM Report 2014".

Autodesk spolupracuje s buildingSmart Korea na vytvoření národních BIM standardů.

Hezký BIM model z Revitu.

K dispozici je nový verze 3D prohlížeče Autodesk FBX Review pro Windows, MacOS a iOS (iPad).

Škola hrou - Komenský by se asi divil.

Simulace zatížení staveb větrem - Autodesk Robot Structural Analysis 2015, součást sad Building Design Suite.

Draco - nový nástroj pro kreslení jednoduchých animací ve statických obrázcích, produkt Autodesk Research - videoukázka.

Pro Revit 2015 je na Subscription centru k dispozici ke stažení řada nových Extensions.

Chybí vám nějaká parametrická rodina (RFA) pro Revit? Dejte nám vědět, často žádané rodiny rádi vytvoříme a zpřístupníme dalším uživatelům.

Na blogu Civil3D.cz, věnovaném využívání aplikace AutoCAD Civil3D v ČR, najdete:
- Přesnost v reportech
- Instalace AutoCADu Civil 3D 2015 CZ
- Český Civil 3D 2015 je venku
- Aktualizované silniční podsestavy

V blogu Na zdi zaměřeném na projekční BIM aplikace si přečtěte například:
- Vytváranie výkazov s obrázkami v Revite 2015
- Stavební systémy Rigips, Presbeton a další pro Autodesk Revit
- Dynamické prepojenie výkazových tabuliek v Revite s Microsoft Excel

Nezobrazují se ikony funkcí CADmep po spuštění Fabrication? Čtěte Tip 9795.
Jak uzamknout prvky modelu v Robot Structural Analysis proti nechtěné modifikaci? Viz Tip 9789.
AutoCAD nebo Civil se spustí s nesprávnou grafickou kartou. Proč? Poradí Tip 9801.

 GIS, mapování, FM

CAD Studio na konferenci Dny teplárenství a energetiky
Společnost CAD Studio se na konferenci "DNY TEPLÁRENSTVÍ A ENERGETIKY 2014" účastnila ve společné expozici s holdingem AutoCont. Představila svá GIS/FM řešení nabízená v oboru teplárenství, především oborový model Teplo, systémy pro správu inženýrských sítí, integraci katastrálních dat a integraci s ERP systémy. GIS řešení CAD Studia pro oblast teplárenství jsou úspěšně nasazené už u několika významných společností.
Viz Dny teplárenství a energetiky

Byl uveden Service Pack 1 pro AutoCAD Map 3D 2015.

AutoCAD Map 3D 2015 nyní podporuje specifikaci PostGIS 2.0.

 Produkty HP, hardware, novinky, akce

Jak se testují plotry HP Designjet - video

Využijte slevu 30% na 3D myš SpacePilot Pro při upgrade vaší CAD aplikace.

Informujte se na aktuální výhodnou nabídku plotrů a výkonných pracovních CAD stanic HP.

 CAD Studio - vlastní aplikace

Nadstavbové aplikace CAD Studia - nové verze 2015
A2015 Většina aplikací z vývoje CAD Studia již byla aktualizována na produktovou řadu 2015. V nabídce tak najdete např. Excellink 2015, VRML Translator pro Inventor 2015, CITin 2015 pro AutoCAD a LT, VGI Import 2015 nebo X-Tools 2015. Aktualizována byla i naše AutoCAD nadstavba pro sledování a vykazování čistého času stráveného na DWG zakázce - JobTime Tracker, nebo nástroj na synchronizované zobrazování dvou výkresů - DWGsync.
Viz Nadstavby - verze 2015
Rozšířené bonus nástroje CADstudio LT Extension i pro LT 2015
CS+ S novým AutoCADem LT 2015 CZ uvádí firma CAD Studio také novou verzi své rozšiřující bonus aplikace pro AutoCAD LT - LT Extension. CADstudio LT Extension je nástroj pro zvýšení produktivity práce v AutoCADu LT - rozšíříte jím standardní příkazy AutoCADu LT o desítky funkcí - například funkce pro rychlejší práci s hladinami, kótovací a anotační funkce, užitečné dynamické bloky, popisky výměr, zarovnávání, automatické číselné řady pro texty a bloky, výkaz délek čar, výkazy bloků, export textu nebo souřadnic z výkresu, atd.
Viz LT Extension pro LT 2015

Další nové a aktualizované CAD nástroje z dílny CAD Studia:

Click2XLS - aktualizovaná verze exportu bodů do Excelu umí i export ukázaných textů (pro AutoCAD)
ImportCoord - Inventor makro načítá z Excelu spline, 3D spline nebo pojmenované pracovní body (viz tip)
QBEblock - vyhledá podobné bloky - se shodným ukázaným atributem (AutoCAD)
VGI Import - aplikace pro AutoCAD načítá slovenský katastr .VGI do AutoCADu 2015, 2014, 2013
InsertBlks - vloží všechny DWG soubory ze zadané složky jako bloky (oprava a počítadlo)
UniScale - nastaví všechny bloky výkresu jako stejnoměrné měřítko (či naopak)
GeoCode - převod souřadnice na poštovní adresu a adres na souřadnice/polohu na mapě (dostupné též v Exchange Apps)
Další silniční podsestavy CADstudio pro Civil 3D - pro návrh pozemních komunikací v intravilánu i extravilánu podle českých zvyklostí

Máte nápad na další aplikaci zefektivňující práci, nebo potřebujete upravit některý z našich stávajících nástrojů? Napište nám na wishlist@cadstudio.cz

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy CAD Studio - viz www.cadstudio.cz/vyvoj a viz Exchange Apps

 Service Packy, aktualizace, bezplatný software

 • TRIAL verze AutoCAD 2015 CZ, Revit, Inventor, 3ds Max, Civil, Map, atd.
 • České jazykové balíčky pro AutoCAD, LT, Inventor, Mechanical...
 • Bezpečnostní opravy Heartbleed
 • Civil 3D Object Enabler 2015
 • AutoCAD Structural Detailing 2015 Object Enabler
 • AutoCAD Map 3D 2015 Service Pack 1
 • Autodesk Inventor 2014 Service pack 2
 • Autodesk 3ds Max 2015 Service Pack 1
 • Autodesk Maya 2015 Service Pack 1
 • Autodesk Revit 2015 (Design Suites) Update 2 (SP2)
 • AutoCAD Map 3D 2014 – FDO Provider for ArcGIS/ArcSDE 10.1/10.0/9.3.1 (subscription)
 • Revit 2015 Extensions (subscription)
 • Autodesk Vault Basic 2015 add-in for MS Office 2013
 • Vault Data Standard for Vault Workgroup and Vault Professional 2015
 • Autodesk Inventor HSM Express 2015 for Inventor 2014/2015 and LT 2014/2015
 • Autodesk FBX Review for Win7/8, MacOS a iOS7
 • Autodesk 123D Design 1.4 for Windows a MacOS
 • Project Memento 1.0.8 - 3D mesh editor for OBJ, STL and RCM
 • Autodesk MeshMixer 10 (V2.3) - freeform modeler
 • Mockup 360 Windows client
 • Autodesk Remote for iPad (V1.5)
 • Silniční podsestavy CADstudio pro Civil 3D 2014/2013, .PKT
 • Systémy Rigips - elektronický katalog/aplikace sádrokartonových prvků pro Revit 2014
 • TeamViewer QuickJoin - nový klient pro webináře CAD Studia
 • TeamViewer 8 - vzdálené zpřístupnění plochy vašeho počítače pro pracovníky technické podpory CAD Studia

viz www.cadstudio.cz/download (viz též service packy a produktové kódy)

 Školení, kurzy, služby

Webináře Online webináře CAD Studia - přihlaste se!
Je rovněž dostupný archiv se záznamy průběhu uskutečněných online webinářů firmy CAD Studio - viz webináře. Na naše webináře se prosím včas registrujte. Můžete rovněž shlédnout videozáznamy z uplynulých webinářů.
Přihlaste se na naše nejbližší webináře - Správa produktu s Vault Professional 2015 (Pá 16.5.) a slovenský iCopy v Inventore (Pá 16.5.).

Využijte aktualizovanou nabídku firmy CAD Studio, Autorizovaného školicího střediska Autodesku (ATC), na CAD základní i rozdílová školení AutoCAD, Inventor, AutoCAD Mechanical, Revit, Plant 3D, Map a Civil 3D - jsou vypsány nové kurzy pro verze 2014.

Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

 Podpora, tipy a triky

Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam
6.779 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
AutoCAD zhavaruje při tisku na tiskárnu HP. Změna zaoblení u překážky - ostré hrany. Jak přepnout list výkresu z polohy naležato na nastojato? Je Revit Server kompatibilní s Windows Server 2012? Vrácení AutoCADu for Mac na výchozí nastavení. Příkazem Append nebo Merge nelze načíst DWF (DWFx) do projektu Navisworks (NWF). iLogic pravidlo pro automatické směrování tisku (formát/tiskárna). Jak vytvářet vícejazyčné kusovníky sestav Inventoru? iLogic pravidlo pro úpravu formátu exportovaných parametrů. Textové popisky v DWF souboru se zobrazují jako obdélníčky. Výsledky pevnostní analýzy se mi zobrazí šedivě, bez barev.

Katalog CAD bloků byl rozšířen o desítky nových DWG, RFA a IPT bloků.
Jednoduše přispějte vaším uploadem do Katalogu CAD bloků a stáhněte si některé z více než 10.833 stávajících bloků z oblasti stavebnictví, strojírenství, elektro, dopravy a mapování, rozčleněných do 127 tematických kategorií.

Fórum Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskuzní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností s desetitisíci ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska (počet registrovaných již dosáhl 56.865, počet příspěvků již 101.793). Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo kontaktujte technickou podporu na helpdesk.cadstudio.cz

Jak získat přístup na Helpdesk (VIP) server CAD Studia?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba CAD Studia zahrnující mj. i přístup na Helpdesk server. Plný přístupový účet poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů a při prodloužení Autodesk Subscription u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy CAD Studia najdete na helpdesk.cadstudio.cz


A z jiného soudku:
Přímá silnice nevychová zkušeného řidiče (P.Coelho)
- hi-tech vodní houpačka... (video)
- co má technická podpora software společného s lékařskou ordinací?
- trochu extrémního počasí
- škodolibá kočka? (video)
- kdo říká, že na výměnu pneumatik musíte zastavit? (video)

 Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a GIS profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti CAD Studio a.s.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti CAD Studio a.s., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


CAD Studio a.s. - info@cadstudio.cz - tel: +420 841 111 124 a +421 2 6381 3628 - viz též
Autodesk Platinum Partner, HP Preferred Partner
www.cadstudio.cz - www.cadforum.cz
Praha 4 - Líbalova 1/2348
Brno - Sochorova 23
České Budějovice - Tylova 17
Pardubice - Nábřeží Závodu míru 2738
Ostrava - Hornopolní 34
Plzeň - Teslova 3
Bratislava - Einsteinova 24
Žilina - Bratislavská 29