VariCAD

Hledáte 3D CAD lepší než VariCAD a kompatibilnější se světem?Autodesk Inventor nebo VariCAD

Inventor - 1.cena

Autodesk Inventor je světově nejprodávanější 3D CAD aplikací pro strojírenskou konstrukci. Narozdíl od programu VariCAD pokrývá Inventor 3D i 2D navrhování a díky podpoře formátu AutoCADu DWG je vhodný pro bezproblémový přechod z 2D kreslení do 3D. Inventor využívá metody tzv. 'adaptivního modelování' a nabízí tak velmi jednoduché ovládání. Díky tzv. 'segmentované databázi' sestav poskytuje Inventor vysoký výkon i u rozsáhlých sestav.

Pro Inventor jsou k dispozici stovky nadstavbových aplikací (komerční i free download) a lze jednoduše vytvářet i vlastní funkce a makra ve VBA nebo .NET. Inventor je i součástí navazujících řešení pro správu dokumentů, publikování 3D modelů, výpočty, analýzy a vizualizace Ovládání Inventoru je kompatibilní s ostatními Windows aplikacemi. Snadno lze elektronicky publikovat vaše 3D i 2D CAD data. Inventor obsahuje funkce aplikace MechSoft a správu dokumentů. Autodesk Inventor je plně lokalizován do češtiny a podporuje moderní operační systémy i periferní zařízení. Nabízíme i výukové a studentské verze.

Chcete-li se vyhnout potížím při přechodu z 2D do 3D, zůstat kompatibilní se světem a mít podporu předního světového výrobce se zkušenostmi s miliony uživatelů, volte Autodesk Inventor.

I v tomto roce se rozhodla stejně většina 3D CAD uživatelů ve světě.

též: vari-cad varicadem vcad xvcad dwb inf arc bkb sym kompatibilita kompatibilní kompatabilní standard konverze přechod přejít mechanical navrhování design cena
Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o VariCAD-Inventor
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)