Nemetschek ALLPLAN

Hledáte snadnější a modernější projekční nástroj než je Nemetschek ALLPLAN?Autodesk Revit, více než jen CAD/BIM aplikace

Nemetschek vs. Revit

Autodesk Revit je ověřený, kompletní systém pro projektování staveb - od architektonických návrhů, hmotových a koncepčních studií, až po detailní stavební výkresy a výkazy. Revit obsahuje snadno použitelné nástroje nabízející produktivitu, koordinaci a kvalitu pro celý projekční a stavební tým.

Autodesk Revit je samostatná, výkonná, integrovaná aplikace pro parametrické projektování a dokumentaci budov. Revit je více než jen CAD či projekční software - výkresy (grafika) jsou jen jednou z možností jeho výstupů. Revit je databázově orientovaný systém umožňující plně souběžné (paralelní) projektování a snadnou modifikaci všech projekčních dokumentů pouhou změnou určitých parametrů stavby.

Oproti programu Nemetschek AllPlan Revit podporuje i pravý formát AutoCAD DWG. Revit je světově uznávanou vedoucí aplikací podporující tento moderní koncept "Building Information Modelling" (BIM, informační model budovy). Udělejte změnu kdekoliv, kdykoliv - a Revit zařídí zbytek.

Autodesk Revit pochází od stejného výrobce jako světově nejrozšířenější CAD aplikace - AutoCAD. Obsahuje knihovny (families) dle ČSN, podporuje datové formáty DWG, DGN, nabízí publikování projektů do standardního web CAD formátu DWF. Narozdíl od programu 'Němeček' nepotřebujete k Revitu přikupovat dodatečné moduly pro využití jeho plné funkčnosti.

Revit je lokalizován do češtiny a podporuje moderní operační systémy i periferní zařízení. Nabízíme i výukové a studentské verze.

Hledáte-li snadné a intuitivní ovládání a aplikaci integrující CAD a BIM, se snadnou tvorbou 2D i 3D dokumentace, volte Autodesk Revit.

též: němeček nemecek nemetshek nemetscheck nemetsek alplan allplan-ft allplan 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 vectorworks kompatibilita kompatibilní kompatabilní konverze porovnání přechod přejít stavařské architektonické projekce projektování design viewer download cena


Nemetschek

Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o Nemetschek-Revit
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)