MicroStation

Hledáte levnější a modernější CAD než MicroStation?

Microstation

AutoCAD Map nebo MicroStation

Map vs. Microstation AutoCAD Map 3D je cenově dostupná CAD aplikace pro mapování, přípravu GIS dat, geodézii a projektování postavená na moderní objektové technologii AutoCADu. AutoCAD Map je narozdíl od programu MicroStation 100% kompatibilní se standardním CAD formátem DWG a pracuje i s výkresy formátu DGN. Autodesk Map podporuje i řadu dalších vektrorových, rastrových a databázových formátů, a lze jej přímo napojit i na mapová data Oracle nebo ArcSDE serveru. Map je kompatibilní s dalšími aplikacemi Autodesku, jako AutoCAD, Raster Design nebo MapGuide GIS. Vedle mapových a GIS funkcí obsahuje Map i kompletní funkční sadu AutoCADu. Můžete využít tisíce nadstavbových aplikací dostupných pro AutoCAD (komerční i free download), nebo si snadno vytvářet vlastní pomůcky v jazycích VBA, LISP nebo C++. Autodesk Map nepoužívá nestandardní ovládací prvky UI jako MicroStation a jeho ovládání je kompatibilní s ostatními Windows aplikacemi; Map je certifikován i pro nejnovější operační systémy. Autodesk Map je lokalizován do češtiny a podporuje moderní operační systémy i periferní zařízení. Nabízíme i výukové a studentské verze.

Chcete-li se vyhnout potížím s načítáním a zápisem DWG výkresů do/z MicroStation a zůstat kompatibilní se světem, volte AutoCAD Map 3D či Civil 3D a GIS technologie firmy Autodesk.

Stejně se rozhodlo již více než 500.000 uživatelů.

též: ustation mikrostation macrostation mikostation microstationa macrostation v8 v9 v8i 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 edition bentley bently bentli intergraph intergraf .dgn geographics cit buňky kompatibilita kompatibilní kompatabilní konverze přechod přejít upgrade cena


Microstation

Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o Microstation-Map
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)