LIDS

Hledáte otevřenější, snazší a výkonnější GIS aplikaci než je LIDS?

line

Autodesk Topobase a twiGIS - snadná správa a publikování GIS dat

Topobase místo LIDS

twiGIS a Autodesk Map 3D jsou ověřené, výkonné a snadné použitelné moderní GIS aplikace pro interaktivní tvorbu, editaci, správu, publikování a analýzu map a GIS (geoprostorových) dat. twiGIS, Autodesk Topobase a MapGuide byl zvolen pro publikování GIS dat předními světovými organizacemi a používá jej státní správa, správci rozvodných sítí, telekomunikační sítě, odpadové hospodářství a životní prostředí, včetně řady firem v České republice.

Geografický datový server Topobase umožňuje snadné propojení a publikování prostorových i relačních firemních dat. Narozdíl od LIDS, Topobase nevyužívá proprietární blob data. Grafická i atributová data, ale i funkce a logiku aplikace udržuje Topobase v Oracle databázi. Lze využít stávajících firemních aplikací a přímo pracovat s daty ve formátech programů AutoCAD (Autodesk), MicroStation (Bentley), ArcInfo (ESRI), MapInfo, Oracle Spatial, georeferencovaných rastrových dat ve všech nejpoužívanějších formátech (mj. TIFF, CIT, ECW, MrSID, JPG ...) a všech databázových systémů. Nabízíme i funkce pro import z LIDS.

Topobase je, podobně jako LIDS, klient-server řešení pro internet nebo intranet. Veškerá data a funkce jsou ale uloženy v otevřených strukturách a datový model i aplikace jsou snadno uživatelsky přizpůsobitelné. Topobase podporuje řadu klientských platforem, kromě Windows i Unix, MacOS, i mobilní klienty s WinCE/PocketPC. mobilní GIS

Autodesk Topobase, MapGuide a Autodesk Map 3D pocházejí od stejného výrobce jako světově nejrozšířenější CAD aplikace - AutoCAD (LIDS je produkt brněnské firmy Berit).

Hledáte-li intranetové či internetové řešení pro publikování mapových, GIS či FM dat, snazší, výkonnější a otevřenější než LIDS, volte Autodesk Topobase.

též: lids lits lic berit berid v6 v5 iView GeoOutlook PowerMap Review Framme kompatibilita kompatibilní kompatabilní LIDS konverze přechod přejít mapování přizpůsobení FM Oracle
Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o LIDS-Topobase
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)