GIS řešení Autodesk

Kompletní sada výkonných GIS řešení na technologiích Autodesk

GIS line

twiGIS, Autodesk Map a MapGuide - snadná příprava, zpracování a publikování GIS dat

GIS aplikace Autodesk MapGuide

twiGIS, AutoCAD Map 3D, Autodesk MapGuide a Topobase jsou ověřené, výkonné a snadné použitelné GIS aplikace pro interaktivní vytváření, editaci, publikování a analýzu map a GIS dat. Autodesk Map je světově nejrozšířenější aplikace pro přípravu mapových a GIS dat. Autodesk MapGuide byl zvolen pro publikování GIS dat předními světovými firmami z oblasti správy sítí, telekomunikací a státní správy, včetně řady firem v České republice.

MapGuide umožňuje snadné propojení a publikování prostorových i relačních firemních dat, aniž by bylo nutné měnit existující firemní aplikace. Lze využít stávající aplikace a přímo pracovat s daty ve formátech programů AutoCAD (Autodesk), MicroStation (Bentley), ArcInfo (ESRI), MapInfo, Oracle Spatial, georeferencovaná rastrová data ve všech nejpoužívanějších formátech (mj. TIFF, CIT, ECW, MrSID, JPG ...) a všechny databázové systémy.

MapGuide je klient-server GIS řešení pro internet nebo intranet. Používá úsporný přenos dat ke klientu a podporuje škálování - to jej spolu s jeho výkonem předurčuje pro použití i v prostředích s mnoha stovkami uživatelů. Programování a přizpůsobení či úpravy GIS a FM aplikací se provádí standardními prostředky ActiveX a ASP; zavedení MapGuide GIS řešení do provozu je velmi rychlé. GIS MapGuide podporuje řadu klientských platforem, kromě Windows i Unix/Linux, MacOS, i mobilní klienty s WinCE/PocketPC/Mobile. Mobilní GIS aplikace

GIS aplikace Autodesk MapGuide, Topobase a AutoCAD Map pocházejí od stejného výrobce jako světově nejrozšířenější CAD aplikace - AutoCAD.

Hledáte-li intranetové či internetové řešení pro publikování mapových, GIS či FM dat, snazší a výkonnější než jiné GIS aplikace, volte Autodesk MapGuide Enterprise.

též: geografické informační systémy gis cafm arcinfo arcview lids kompatibilita kompatibilní kompatabilní konverze přechod přejít mapování FM GIS DWF reseni


GIS line

Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o GIS-Map-MapGuide
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)