ArcInfo

Hledáte snazší a výkonnější GIS aplikaci než je ArcInfo či ArcIMS?

ArcInfo

AutoCAD Map a MapGuide - snadné zpracování a publikování GIS dat

AutoCAD Map 3D, Autodesk MapGuide a Topobase jsou ověřené, výkonné a snadné použitelné GIS aplikace pro interaktivní tvorbu, editaci, publikování a analýzu map a GIS dat. AutoCAD Map je světově nejrozšířenější aplikace pro přípravu mapových dat. Autodesk MapGuide byl zvolen pro publikování GIS dat předními světovými firmami z oblasti správy sítí, telekomunikací a státní správy, včetně řady firem v České republice.

MapGuide umožňuje snadné propojení a publikování prostorových i relačních firemních dat, aniž by bylo nutné měnit existující firemní aplikace. Lze využít stávajících aplikací a přímo pracovat s daty ve formátech programů AutoCAD (Autodesk), MicroStation (Bentley), ArcInfo (ESRI), MapInfo, Oracle Spatial, georeferencovaných rastrových dat ve všech nejpoužívanějších formátech (mj. TIFF, CIT, ECW, MrSID, JPG ...) a všech databázových systémů.

MapGuide je klient-server řešení pro internet nebo intranet. Používá úsporný přenos dat ke klientu a podporuje škálování - to jej spolu s jeho výkonem předurčuje pro použití i v prostředích s mnoha stovkami uživatelů. Programování a přizpůsobení či úpravy GIS a FM aplikací se provádí standardními prostředky ActiveX a ASP. MapGuide podporuje řadu klientských platforem, kromě Windows i Unix, MacOS, i mobilní klienty s WinCE/PocketPC.

Autodesk MapGuide a Autodesk Map pocházejí od stejného výrobce jako světově nejrozšířenější CAD aplikace - AutoCAD.

Hledáte-li intranetové či internetové řešení pro publikování mapových, GIS či FM dat, snazší a výkonnější než ArcIMS, volte Autodesk MapGuide. Hledáte-li výkonnější aplikaci pro editaci a správu ArcSDE dat než ArcGIS, volte Autodesk Map 3D.

též: arcinfo arcims arc-info arc/info arc/ims arc.info archinfo arcview 9 arcmap arcPAD ArcGIS 9 10 11 12 arcEdit ESRI .E00 .SHP SHP kompatibilita kompatibilní kompatabilní konverze přechod přejít mapování FM cena
Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o ArcInfo-Map+MapGuide
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)