X-NEWS: AAC Solutions homepage - www.cadstudio.cz

X-NEWS - Bulletin firmy AAC Solutions - prosinec '05


Toto personalizované vydání bulletinu X-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/x-news1205.htm nebo www.cadstudio.cz/xnews

AAC Solutions s.r.o., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR, autorizovaný partner HP a IBM/Lenovo, si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD, GIS/FM, tiskových a bezpečnostních řešení, podnikových informačních systémů, síťové infrastruktury a IT obecně.

Z obsahu:

Přejeme všem obchodním partnerům příjemné a klidné prožití Vánoc a mnoho osobního štěstí v roce 2006. Děkujeme vám za úspěšnou spolupráci v tomto roce. * * *

Opět samostatně
AAC Solutions se vrací do českých rukou. Odkoupením celého podílu AAC Solutions managementem firmy se tato společnost po pěti letech stává opět samostatnou, bez dalších návazností na holding AAC (Rocheby). Navenek se pro naše zákazníky nic nemění, ani služby, ani produkty, ani kontaktní osoby, ani stávající síť poboček v Česku.
Další informace viz tisková zpráva

Obit 2002 Důležité oznámení pro uživatele produktů založených na aplikaci AutoCAD 2002 - 10.ledna 2006 bude ukončena možnost upgradů a technické podpory produktů založených na aplikaci AutoCAD 2002 (LT, Map 5/6, ADT 3.3) a Inventoru 6. Nepropásněte příležitost k nyní zvýhodněnému upgrade.

AutoCAD, LT, CAD

LT2006 Rozdáváme rastrové nadstavby k LT!
Ke každé nové licenci AutoCADu LT 2006 dostanete (jen do konce roku) u firmy AAC Solutions ZDARMA jednak aplikaci AAC LT Extension a jednak plnohodnotnou rastrovou nadstavbu WiseImage Lite.
Rozšiřující aplikace AAC LT Extension nabízí doplňkové nástroje pro produktivnější práci v AutoCADu LT (mj. výkaz délek čar, výkaz počtu bloků, export textu z výkresu, atd.).
Rastrová nadstavba WiseImage doplňuje AutoCAD LT o funkce editace a CAD manipulace s rastrovými obrázky (začišťování, uchopování, trasování).
Viz promo akce.
10% sleva na CAD upgrade
Do 15.1.2006 je možné využít slevy 10% na upgrade AutoCADu a dalších CAD aplikací na verze 2006 (při koupi se Subscription).
Další informace a podmínky najdete na stránce Promo akce, informace o produktech na stránce Autodesk
Nové nástroje pro DWF formát
Autodesk uvedl nové verze nástrojů pro publikování a prohlížení souborů formátu DWF - standardu pro snadné sdílení 2D a 3D CAD dat. Autodesk DWF Viewer 6.5 je nová verze bezplatného prohlížeče DWF, která přináší např.:
 • Práce s kombinovanými 2D/3D DWF soubory
 • Dynamické řezy 3D modelů
 • 3D manipulace s jednotlivými součástmi sestav
 • Přetažení DWF souborů do Office aplikací
 • Funkce "Print DWF" a "Email DWF" v místní nabídce (rt-click) Průzkumníku Windows (e-mail s odkazem na prohlížeč)
 • Miniatury DWF v Průzkumníku
 • Vylepšené uživatelské rozhraní
Bezplatný nástroj Autodesk DWF Writer 3 slouží k publikování DWF souborů z jakékoliv Windows aplikace. Verze 3 nově nabízí:
 • Podpora dalších 3D Windows aplikací
 • Plug-in moduly pro MS Office, Visio, ArcGIS, Adobe Acrobat (pohodlné funkce Publish a Publish+Email)
 • Automatické zobrazení DWF po publikování
 • Podrobné volby pro nastavení DWF parametrů tisku a umístění výsledných DWF souborů
Aplikace jsou ke stažení na stránce Download.
Počet stažení bezplatného prohlížeče Autodesk DWF Viewer již překročil 10 milionů. Autodesk a Microsoft oznámili společnou podporu formátu DWF a XAML pro výměnu návrhových informací. Vyhledávač MSN Search bude prohledávat i data v DWF souborech publikovaných na internetu.
Další informace viz DWF

Poslední termín objednávky na produkty Autodesk, s garantovanou dodávkou v letošním roce, je 14.12.2005! Běžné produkty budou skladem i po tomto termínu.

Funkce okna Dnes ze starších verzí můžete využít i v AutoCADu 2006. Můžete i zobrazit historii posledně upravených výkresů.
Viz Tip 4743

AU odhalila nové CAD aplikace Autodesk
V rámci každoročního setkání uživatelů Autodesku - "Autodesk University", kterého se letos zúčastnilo rekordních 5.200 návštěvníků, byly představeny i některé novinky, které pravděpodobně přijdou na trh v příštím roce.
AutoCAD 2007 nabídne silné funkce pro koncepční 3D modelování, nový rendering, včetně výstupů "od ruky", palety externích referencí, dynamické USS, nové import/export formáty, podložení DWF a další desítky novinek.
Inventor 11 přinese mj. podporu úrovní detailů (uvolnění částí sestav z paměti), iSestavy, podporu více stavů sestav, řadu vylepšení Obsahového centra a Design akcelerátorů (MechSoft) i podporu Win64 (4GB RAM).
Tyto nové verze získají držitelé Subscription zdarma.
 • V rané fázi vývoje byly prezentovány i zcela nové produkty: Vespa - ilustrační nástroj (křída, tužka, štětec) pro CAD data, zachovávající propojení s původními CAD daty, využívající styly a stafážní prvky (náhrada bloků a hladin stafážními prvky a efekty); Northland Render - což je rendrovací nástroj pro velmi rozsáhlá 3D data z CAD, GIS, Inventoru, Revitu, atd. Autodesk věnuje prostředky i do podpory výkonného hardware - 64bitových procesorů a multithreadingu.
Uveden byl i nový strojařský portál Autodesku mfgcommunity.autodesk.com.
O rostoucím rozšíření nových Autodesk produktů svědčí překročení půlmilionté prodané licence Autodesk Inventoru, 12.000 implementovaných Autodesk Vault PDM serverů, či za poslední čtvrtletí prodaných 8.600 licencí Revitu a 7.700 licencí Civil 3D.

Autodesk Inventor, MCAD - strojírenství

Inventor Přes 500.000 Inventorů!
Počet prodaných licencí strojařské CAD aplikace Autodesk Inventor již překročil půl milionu a po celém světě je přes 511.300 legálních licencí Inventoru. Autodesk Inventor je již delší dobu světově nejprodávanější MCAD aplikací a jeho odstup od konkurence se rychle zvětšuje. Např. jen za poslední čtvrtletí bylo prodáno 40.500 licencí Inventoru; nejbližší konkurent prodal pětkrát méně.
Aktuální verzí Autodesk Inventoru je Inventor Series 10 CZ.

Vyžádejte si TRIAL verzi Inventoru pro nezávazné vyzkoušení na vašem počítači.

Tabulka klávesových zkratek
Pro uživatele Autodesk Inventoru jsme připravili užitečnou pomůcku - kompletní tabulku klávesových zkratek (shortcuts) přednastavených v Autodesk Inventoru 10 CZ. PDF soubor s tabulkou pro vytištění si můžete stáhnout na stránce Download
Rozsáhlý katalog 3D součástí pro Inventor
Na adrese www.autodesk.com/suppliercontent nově najdete online katalog 3D výrobků od 110 předních světových výrobců - "Manufacturing Supplier Content Center". Modely lze přímo vkládat do Autodesk Inventoru, Mechanical Desktop a AutoCADu.
Vítězné práce Inventor Design Contest 2005
V červenci jsme vás informovali o soutěži "Autodesk Inventor Customer Design Contest", prací vytvořených v Autodesk Inventoru. Byly vyhlášeny výsledky této soutěže a může nás těšit, že hned tři oceněné práce pocházejí od uživatelů Inventoru z České republiky. Naše blahopřání putuje do firem TMW, TM Elitex a Rivetec.
Seznam vítězů a vítězné práce najdete na Autodesk Inventor Customer Design Contest.

Pokud používáte produkty SPI s paralelním HW klíčem, lze nyní tento klíč nahradit jeho USB verzí.

Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Sleva 25% pro členy Obce architektů
Členové Obce architektů mohou do 2.9.2006 využít výrazných slev na nákup produktů Autodesk. Na nové licence CAD/BIM aplikací AutoCAD, Architectural Desktop a Revit Building poskytujeme slevu 25%. Na upgrade, subscription a další CAD produkty je garantována sleva 15%. Tato sleva plyne z 1roční MJA smlouvy uzavřené s Obcí architektů.
Revit Series Bezplatná česká učebnice Autodesk Revit Building
Vyžádejte si 968-stránkovou českou cvičebnici Revitu a poznejte funkce této moderní architektonické aplikace. Cvičebnice Autodesk Revit Building podrobně popisuje českou verzi Revitu a obsahuje desítky praktických postupů.
Elektronickou verzi této cvičebnice (PDF/CHM) si vyžádejte spolu s Trial CD české verze Autodesk Revit Building.
Viz další informace o aplikaci Autodesk Revit

Autodesk Revit obsahuje výkonné nástroje i pro tvobu organických tvarů a NURBS křivek. Viz např. model "vajíčka" (tvar budovy Foster and Partners).

Po Revit Building a Revit Structure (konstrukce) bude v příštím roce uvedena TZB verze Revitu - Revit MEP.

Konec podpory starších CADKONů, změny cen
K 31.12.2005 končí možnost objednat upgrade z CADKON 2002/2002+/2000i (moduly K,A,H,B,S).
Od 1.1.2006 se zvyšují ceny všech položek týkajících se nových licencí produktů CADKON 2D a CADKON/TZB 2D (včetně bundle) o 3.000,-Kč (bez DPH).
Autodesk Revit pro NZ architekty
Největší novozélandská architektonická firma - JASMAX - přechází plně na CAD/BIM aplikaci Autodesk Revit Building. Firma standardizuje svůj projekční software na platformu Autodesk Revit, tak aby všichni architekti používali jednotný výkonný BIM nástroj. JASMAX zvolil aplikaci Revit po pečlivém zkoumání jiných produktů, především pro jeho schopnost odrážet reálný svět a pracovat v pojmech budova, prostor, místnost a nikoliv jen v konceptu výkresů, řezů a pohledů. Všechny návrhy a jejich dokumentace jsou vždy koordinované, konzistentní a úplné, bez ohledu na počet změn uskutečněných během návrhového procesu.
Nahrazení textů v projektu Revitu
Pro globální vyhledání a nahrazení textového řetězce v pohledech a výkresech Revit Building (EN a CZ verze) můžete použít bezplatnou nadstavbovou utilitu FindReplace (najít a nahradit text).
Aplikace je ke stažení na stránce Download.

Hledáte CAD řešení pro zahradní architekturu, návrh parků a hřišť? Kontaktujte AAC Solutions.

GIS, mapování, FM

Civil 3D 2006 Civil 3D cross-upgrade z Mapu a AutoCADu
Využijte zvýhodněný upgrade (od 7.800,-Kč) z Mapu 3D 2006 nebo AutoCADu 2006 (se subscription) zakoupeného před 1.9.2005 na nejnovější 3D aplikaci pro zemní práce, liniové stavby a mapování - Civil 3D. Viz bližší podmínky.
Další informace viz Civil 3D
Satelitní snímky pro Autodesk Map 3D
Nový plugin modul ImageConnect (firmy GlobeXplorer) pro Map, AutoCAD a Civil 3D umožňuje přímé načítání georeferencovaných satelitních snímků z internetu. Rozlišení je přizpůsobeno aktuálnímu pohledu (až 5000x5000 pixelů). Firma nabízí 600TB dat z celého světa (např. Praha v 1m rozlišení).
Trial verze a další informace najdete na www.autodesk.com/globexplorerdata

Produkty HP, IBM, hardware, novinky, akce

HP DesignJet Upgrade
"HP DesignJet upgrade" je nový program odkupu umožňující provést upgrade vašeho aktuálního, dnes prodávaného modelu HP DesignJet na výkonnější (jiný) model. Narozdíl od akce "Zbavte se staré" je program Upgrade zaměřen na ještě aktuální modely - např. pokud potřebujete povýšit výkon vašeho plotru přechodem na vyšší model nebo potřebujete zvětšit formát tisku z A1 na A0. Akce platí do 31.3.2006. Tabulku možných upgrade a ceny najdete v tabulce modelů.
Viz HP Upgrade
DesignJet 4500 Nový HP DesignJet 4500
HP uvádí nový model plotru určeného pro velkoformátový tisk v oblasti CAD/GIS a techických aplikacích - HP DesignJet 4500. Modely řady DesignJet 4500 (v prodeji od února 2006) jsou postaveny na rychlé technologii Double Swath uvedené u modelu 4000. Model 4500 má černou cartridge s téměř dvojnásobným objemem (775ml), která vystačí až na 1500 čarových výkresů A0 a snižuje tak tiskové náklady. HP DesignJet 4500 má standardně podavač ze dvou rolí (i různé šířky), každá s až 175m návinu papíru - může tak bezobslužně tisknout až 6 hodin (při plné rychlosti). Za hodinu plotr vytiskne až 100 barevných tisků formátu A1. Stejně jako model 4000 pracuje DesignJet 4500 s rozlišením až 2400x1200 dpi a přesností čar 0.1%. Okraje tisku byly zmenšeny na pouhých 5mm.
Pro snadnou obsluhu a síťovou správu plotr obsahuje vlastní web server se sledováním a obsluhou úloh, sleduje náklady na jednotlivé tisky (možno využít pro pay-per-use aplikace).
Plotr bude nabízen v modelech 4500, 4500ps, 4500mfp (kopírka, nahrazuje 5500mfp), 4500 Scanner (nahrazuje 4200 Scanner), a to v cenách od cca 360.000,-Kč.
Další informace o nových DesignJetech najdete na stránce HP DesignJet, porovnání DesignJetu 4500 s ostatními modely najdete na serveru www.hpdesignjet.cz.
HP prkno HP prkno k tiskárnám HP
Při nákupu některé z níže uvedených tiskáren (resp. plotrů) HP uskutečněného do 31.12.2005 získáte jako dárek HP prkno – snowboard zn. "Rossignol freestyle district" zdarma.
Akce platí pro nákup tiskáren HP LaserJet 2420, 2430t, 2600n (1/2 voucheru), 4250, 4350, HP Color LaserJet 2840, plotrů HP Designjet 500 (42"), HP Designjet 800 (42"), HP Designjet 1050c plus a HP Designjet 4000.
Váš voucher na HP prkno registrujte (po nákupu) na adrese www.rossignol.cz/HPprkno (zde najdete i přesné podmínky akce).
Další informace najdete na stránce promo, popř. kontaktujte AAC Solutions.
Snowboard zdarma i k notebooku HP
K výkonnému notebooku HP Compaq nx6110 s technologií Centrino nyní cestovní baterie zdarma (tj. celkem 9 hodin mobilního provozu) a při nákupu do 31.12. navíc prkno Rossignol Freestyle District v edici HP.
Viz podrobnější informace a ceny
Nejprodávanější servery
Podle zprávy společnosti Gartner jsou nejprodávanějšími servery v oblasti EMEA (Evropa, Střední východ, Afrika) značky (percentuální podíl na trhu):
 • HP - 37.7%
 • IBM - 17.8%
 • Dell - 16.7%
Trh serverů v této oblasti přitom narostl o 19%.
Nový IBM eServer 326m
Nástupce řady eServer 326, 1U dvoupaticový server s podporou single-core i dual-core AMD Opteron procesorů. Procesor až AMD Opteron 280, chipset ServerWorks HT2000/1000, paměť max. 16 GB PC3200 ECC DDR SDRAM, 2 SATA nebo HS SCSI, 2x PCI-Express nebo 1x PCI-Express a 1x PCI-X, USB 2.0.
SpacePilot 3D myš SpacePilot zdarma?
Peníze ušetřené za zvýhodněný upgrade nebo novou licenci MCAD aplikace investujte do pohodlného ovládání vaší 3D CAD aplikace. 3D kontroler 3dconnexion SpacePilot pro Inventor, AutoCAD, 3ds max a další aplikace nabízíme za výhodných podmínek nebo i zdarma. Je možná též zápůjčka zařízení (pro Inventor). Kontaktujte nás pro bližší informace.
Cena viz - KOUPIT
Odprodej použitých PC
Nabízíme větší množství použitých (z pronájmu), plně funkčních počítačů Brave PC v konfiguraci: Intel MB, Pentium-4 3.0 GHz, 256MB DDR RAM, 40GB HDD, FDD, CD-RW mechanika, grafika ATI Radeon 7500, LAN, USB, audio, klávesnice, myš, 17" monitor Sempron Flat, Windows XP Pro, MS Office Basic CZ -- celková cena za 1ks 9.900,-Kč (nebo pronájem 1.000,-Kč/měsíčně).
Viz výprodej

AAC Solutions Shops Aktuální ceny všech produktů najdete na www.cadstudio.cz/shop

Microsoft, ostatní software

Vánoční nadílka bezplatných nástrojů Microsoft
 • Nový bezplatný Project Report Presentation Add-in pro MS Office Project 2003 pomáhá vytvářet PowerPoint prezentace z projektových úkolů Microsoft Projectu.
 • Microsoft uvolnil preview verzi nástroje (pro Windows XP) pro vytváření a sdílení prezentací ze seznamu fotografií - Microsoft Max.
 • Pomocí bezplatného nástroje Microsoft Exchange Server ActiveSync Web Administration Tool mohou administrátoři dálkově vymazat ztracená, ukradená či jinak ohrožená mobilní zařízení.
 • Diagnostický test paměti RAM. Microsoft poskytuje - jako součást své služby Online Crash Analysis - nástroj pro diagnostiku paměti počítače. Program Windows Memory Diagnostic můžete stáhnout na oca.microsoft.com/en/windiag.asp
 • Technické materiály (whitepaper) k implementaci mobilní komunikace pomocí MS Exchange 2003 sp2 serveru najdete ke stažení na webu Microsoftu
 • Užitečný bezplatný nástroj pro automatickou migraci všech uživatelských nastavení Windows 2000/XP (plocha, síť, aplikace, Outlook...) - Windows User State Migration Tool (USMT)

Chystáte se vyrobit osobní kalendář pro vaše nejbližší doplněný vašimi fotografiemi? Využijte Průvodce v MS Wordu (od verze 95): Soubor > Nový > Šablony/V mém počítači (jen ve vyšších verzích) > karta Jiné dokumenty > Průvodce kalendářem.

Rychlejší vyhledávání vašich souborů a e-mailů
Hledáte způsob jak rychleji vyhledávat informace na vašem počítači a firemní síti? Nabízíme téměř bezplatné řešení pro plnohodnotné fulltext indexování souborů (Office, CAD, PDF, DWG, e-maily...) na vašich PC. Kontaktujte nás.

Firma AAC Solutions je certifikovaným partnerem Microsoft - nabízíme kompletní řešení vašich firemních kancelářských ('backoffice') aplikací i CAD/CAM/GIS řešení od jednoho dodavatele.
Viz nabízená řešení

Bezpečnost, Symantec, sítě

Akce Symantec Small Business Security
Do 31.března 2006 můžete získat zařízení "Symantec Gateway Security" a aplikace "Symantec Client Security with Groupware Protection" za atraktivní cenu podle vašich individuálních požadavků na zabezpečení.
Sady řešení "Symantec Small Business Security" jsou až o 50% levnější oproti nákupu jednotlivých produktů a pomáhají zajistit komplexní ochranu všech vrstev IT sítí - od internetové brány až po e-mailový server, od souborového serveru až po stolní a vzdálené počítače. Při nákupu si můžete navíc zdarma objednat volitelný doplněk "Wireless LAN Access Point Add-on" pomocí kupónu přiloženého v krabici.
"Symantec Gateway Security 300 Series" je výkonné zařízení brány firewall s nenáročnou údržbou a nastavením určené pro malé podniky. Tři modely (320, 360, 360R) vyhovují požadavkům organizací s 50 až 100 uzly.
Sady aplikace "Symantec Client Security 3.0 with Groupware Protection Business Packs" chrání váš podnik před viry, spywarem, hackery a nevyžádanou poštou.
Bližší informace o této nabídce najdete v letáku Akce Symantec (PDF, 290kB).
Viz Bezpečnost (včetně nástroje na ochranu proti novému červu W32.Sober.X).
Switch to 3Com
Připravte se na hlasové a bezdrátové služby - využijte nových přepínačů firmy 3Com. 3Com Switch 4500: cenově dostupné, s mnoha funkcemi a správou, stohovatelné přepínače. OfficeConnect Switch 9 a Baseline Switch Plus: výkonné přepínače pro pobočky a menší firmy.
Nové gigabitové Ethernet přepínače pro aplikace v reálném čase a výkonnější síťovou infrastrukturu. Switch 3870 managed stackable, Switch 3800 entry-level stackable, Baseline Switch Plus web-managed, Baseline Switch unmanaged, OfficeConnect Switch plug-and-play desktop.

iDefense očekává 5.ledna 2006 velký útok červa Sober. Ověřte prosím aktuálnost vašich síťových antivirových a bezpečnostních nástrojů.

Nástroje na odstranění účinků aktuálních virových hrozeb a informace o aktuální bezpečnostní situaci na internetu najdete na stránkách www.cadstudio.cz/bezpecnost

AAC Solutions - vlastní aplikace

CAD pomáhá v efektivnější těžbě surovin
Společnost PSP Engineering a.s. vytvořila ve spolupráci s firmou Koral s.r.o. a firmou AAC Solutions s.r.o. softwarové řešení "Presoft Quarry" využívající CAD a GIS technologie k řízení těžby nerudných surovin v povrchových lomech.
Prostorový model lomu zpracovaný v jednotném topografickém systému zajišťuje exaktní a přehledné ukládání a uchovávání znalostí o těžební lokalitě a vzhledem k propojení modelu lomu s databází, umožňuje začlenění těžby surovin do informačního systému cementárny nebo jiného technologického celku.
Viz podrobnější informace
gbXML pro energeticky úspornější stavby
Společnost AAC Solutions vyvinula pro americkou firmu Green Building Studio Inc. nástroj pro publikování 3D modelů staveb z CAD aplikace Autodesk Architectural Desktop 2006 do populární web služby www.greenbuildingstudio.com, která provádí automatickou energetickou analýzu budov.
Pro formální popis struktury a geometrie stavby je použit formát gbXML, standard pro otevřenou datovou reprezentaci staveb uznávaný mj. i výrobci technických zařízení budov. Exportovaný formát gbXML popisuje strukturu stavby, její interakci s okolím a další parametry. Před exportem program ověří správnou strukturu projektu stavby (chybějící stropy atd.) a umožní nastavit energetické parametry jednotlivých místností (typ využití, emitované teplo osob a instalovaných zařízení, atd.).
Viz další informace

AAC Solutions uvádí DirectX Export 2006, novou verzi utility pro export 3D modelů z AutoCADu a Architectural Desktop do DirectX formátu .X.

AAC Solutions uvádí SplineConvert 2006, novou verzi utility pro uživatelský převod spline křivek AutoCADu 2006 na čarové segmenty (např. pro CNC/CAM).

Další světové firmy a organizace zvolily nadstavbové aplikace firmy AAC Solutions - německý Siemens AG zakoupil neomezenou licenci aplikace VRMLout for AutoCAD, americký Fireworks a kanadský EJE Products kupují VRML Translator for Inventor, ECG zvolil LT Extension, norský Norconsult kupuje HGEN. Uživatele aplikací firmy AAC Solutions lze najít ve více než 50 zemích světa.

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy AAC Solutions - viz www.cadstudio.cz/vyvoj

Service Packy, aktualizace, bezplatný software

 • Autodesk DWF Viewer 6.5
 • Autodesk DWF Writer 3
 • Autodesk Inventor 10/9/8 - aktualizace hw knihovny grafických karet
 • Find/Replace pro Revit 8.1
 • Lay2DWG - aktualizace převodníku hladin na jednotlivé výkresy
 • Excellink LT 2006 - aktualizace pro AutoCAD LT 2006 SP1

viz www.cadstudio.cz/download (viz též tabulky kompatibility patchů, tamtéž)

Školení, kurzy

Využijte rozdílových školení na Autodesk Inventor a AutoCAD pořádaných v AAC Solutions.

Firma AAC Solutions je Autorizovaným školicím střediskem Autodesk (ATC). Zvyšte svou kvalifikaci v kurzech pokrývajících novou produktovou řadu AutoCAD 2006 a Inventor 10. Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

Podpora, tipy a triky

Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam nebo e-mailem na naslouchamevam@xanadu.cz.

Stav vaší servisní zakázky či incidentu v rámci helpdesk smlouvy můžete sledovat online na stránkách Servis-Online

3.384 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
Jak nastavit cestu pro vykreslování v DWG TrueView 2? Pravidla potrubních sítí v Civil3D. Pro vložení šroubu nemusíte vrtat díru. Šikovný přehled využití paměti Inventorem. Funkce okna Dnes i v AutoCADu 2006. Vlastní RPC objekty pro Revit. Jak okótovat úhel větší než 180°? Přenos scén/modelů 3ds max do starších verzí. Snadné zarovnání textů. Chyba 1935 nebo 1603 při instalaci DWG TrueView. Adaptivní pohyb součásti. Jak v Revitu kreslit vlnovku izolace? Automatická síťová instalace Autodesk DWF Viewer 6.x

Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskusní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností se stovkami ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska. Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo nám napište na support@xanadu.cz
Žhavá diskusní témata posledního měsíce: výpočet plochy, zarovnání řádkového textu, PDF nebo DWF - co je vám bližší, klávesové zkratky I10, učebnica Revit, kruhový sloup ve stěně...

Jak získat přístup na VIP server AAC Solutions?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba AAC Solutions zahrnující mj. i přístup na VIP server AAC Solutions. Přístupový účet VIP poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy AAC Solutions najdete na http://vip.xanadu.cz


A z jiného soudku:
- užitečná web služba pro bezplatný (a bezregistrační) web hosting obrázků
- atlas Evropy s historickými mapami
- NASA Earth Observatory - co se děje na planetě
- dostali jste od Mikuláše perníkový počítač?
- nejen na Silvestra si můžete zkustit online karaoke

Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a IT profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti AAC Solutions s.r.o.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti AAC Solutions s.r.o., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu AAC mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


AAC Solutions s.r.o. (dříve: Xanadu s.r.o.) - info@xanadu.cz
Autodesk Systems Center, HP Business Partner Select, Microsoft Certified Partner
www.cadstudio.cz   www.cadforum.cz   www.iproject.cz   www.hpdesignjet.cz
České Budějovice, 370 01, Tylova 17, tel. 386 352 966 (..969)
Praha 10, 106 00, Žirovnická 2389, tel. 272 770 000, 283 891 154
Brno, 602 00, Sportovní 2a/558, tel. 541 212 077, 541 210 823 (změna)
Pardubice, 530 02, Štrossova 291, tel. 466 611 773
Ostrava, 709 00, Fráni Šrámka 5, tel. 596 611 060