X-NEWS: Xanadu homepage - www.cadstudio.cz

X-NEWS - Bulletin firmy XANADU - červenec '08

Toto personalizované vydání bulletinu X-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/x-news0708.htm nebo www.cadstudio.cz/xnews

XANADU a.s., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR, autorizovaný partner HP, IBM/Lenovo, Microsoft, si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD/CAM, GIS/FM, tiskových a bezpečnostních řešení, podnikové IT infrastruktury obecně.

Z obsahu:

Prestižní titul Frontline Partner pro XANADU
Frontline Partner Špičkoví partneři firem HP a Microsoft s partnerským statutem "Gold" mohou na celém světě usilovat o titul "HP Microsoft Frontline Partner". Jednou z mála společností, které se mohou v ČR tímto titulem pochlubit, je nyní i akciová společnost XANADU, dlouholetý partner HP a Microsoft.
XANADU postupuje v žebříčku TOP100 firem
V právě zveřejněných výsledcích populárního žebříčku "Top 100 ICT společností v České republice" za rok 2007 se firma XANADU umístila na 58. místě. Žebříček TOP100 firem podnikajících v oblasti informačních a informačních technologií vyhlašuje časopis Computerworld. Vloni se firma XANADU umístila na 64. místě (a předloni na 66. místě).
Nová podoba webu CADforum.cz
CAD Fórum Pro uživatele CAD a GIS aplikací jsme připravili novou verzi webu CADforum.cz, CAD portálu firmy XANADU. CAD Fórum se může pochlubit více než 9.000 registrovanými uživateli, cca 50.000 diskuzními příspěvky, databází 4.300 CAD tipů a 3.000 CAD bloků, či stovkami CAD aplikací.
Viz též tisková zpráva: Nová tvář CADforum.cz

AutoCAD, LT, CAD

AutoCAD LT 2009 AutoCAD LT 2009 s LT Extension
Nejnovější verzi 2D CAD aplikace AutoCAD LT 2009 CZ získáte u XANADU včetně rozšiřujícího nástroje "Xanadu LT Extension". LT Extension zvyšuje produktivitu práce v AutoCADu LT doplněním řady funkcí pro práci s výkazy, exporty a manipulaci s výkresovými objekty.
Přečtěte si také: novinky a snížená omezení AutoCADu LT 2009.
20% sleva upgrade na Autodesk aplikace verze 2009
Do 15.10.2008 můžete u firmy XANADU využít slevu 20% při upgrade a crossupgrade na CAD aplikaci verze 2009. Můžete tak výhodně přejít nejen na novější verzi vaší stávající aplikace (upgrade), ale i z AutoCADu na vyšší a výkonnější profesní verzi software (crossgrade). Tato akce platí pro aplikace:
AutoCAD 2009, AutoCAD LT 2009, profesní verze AutoCADu: Architecture 2009, Civil 3D 2009, Map 3D 2009, Electrical 2009, Mechanical 2009, dále pro Revit Architecture 2009 a "Suite" verze Revitu 2009, pro Inventor 2009 (Suite i Professional), pro Raster Design 2009 a 3ds Max 2009.
Zvýhodnění platí i pro zákazníky se stávajícím Subscription (kteří tedy standardně žádný upgrade již kupovat nemusí) při crossupgrade na vyšší, profesní software. V rámci subscription získáváte i další výhody a služby firmy XANADU.
Akční nabídky a cenová zvýhodnění
Kromě 20% slevy na upgrade probíhá (a končí již 15.7.!) i řada dalších akcí na výhodnější nákup a upgrade CAD aplikací - určitě i vy si vyberete na:
Kdo zaváhá, utratí za CAD víc peněz

Velmi zajímavou nabídku chystáme pro uživatele AutoCADu LT od 1.8.2008 - sledujte www.cadstudio.cz

Autodesk Design Review nyní můžete ovládat i dálkovým ovladačem herní konzole Wii Remote - viz utilita WiiMote pro Design Review.

Na XANADU Blogu najdete:
- DBX utility - hromadné akce ušetří práci (free utility Xanadu)
- Ribbon - spása nebo zkáza (používat ribbon UI?)
- Open Source software je pro firmy moc drahý (kolik opravdu stojí levný software?)

Jak v AutoCADu najít příkaz jehož jméno neznáte? Snadno dle Tipu 6208.
Víte jak vytvořit jiné než pravoúhlé nebo kruhové pole bloků? Poradí AutoCAD Tip 6215.

Autodesk Inventor, MCAD - strojírenství

Inventor 2009 Go 64 !
Pořizujete si novou stanici pro Inventor? Váháte jaký operační systém nasadit? Doporučujeme odzkoušenou a výkonnou kombinaci Windows Vista 64 CZ a Inventor 2009 CZ na certifikovaných pracovních stanicích HP (stolních nebo přenosných).
Vyžádejte si trial verzi a přesvědčte se o výhodách a nových funkcích řady Inventor 2009, včetně výkonnostního skoku plně 64-bitových verzí netrpících paměťovými omezeními 32-bitových verzí Windows.

Vyžádejte si instalační DVD zkušební verze Inventoru Professional nebo si nechte tuto verzi předvést.

Více muziky za méně peněz
Již jen do 15.7.: pokud zakoupíte více plných licencí Autodesk Inventor 2009 či AutoCAD Mechanical 2009 včetně Subscription, získáte významné slevy. Například při koupi dvou plných licencí Inventoru ušetříte celých 50% z ceny druhé licence. Navíc se zúčastníte hry o domácí kino s hifi systémem.
Podrobnější informace na Více muziky
Productstream Odlišnosti Autodesk Vault a Productstream
Několik desítek základních odlišností dvou klient-server aplikací pro správu dat digitálních prototypů - Autodesk Vault a Autodesk Productstream - uvádí tabulka na stránce www.cadstudio.cz/productstream.
Připomínáme, že Autodesk Vault je k dispozici zdarma u většiny CAD aplikací Autodesku. Vyšší verze Producstream využívá stejnou serverovou databázovou technologii ADMS (Autodesk Data Management Server) s Microsoft SQL Serverem.

video Použití uživatelské rozhraní Ribbon v Inventoru 2009 představuje nové video Autodesku (viz minulé X-News).

video Postup práce s nástrojem pro definování vlastních profilů pro Generátor rámů Inventoru 2008 - "Frame Generator Customization Tool" - naleznete v české příručce firmy XANADU ve VIP souborech a v novém Inventor-videu na stránce www.cadforum.cz/inventor-video.

Autodesk nezapomíná ani na uživatele starších verzí Inventoru - pro Inventor 2008 byl právě uvolněn nový Service Pack 3.

Snadné vytvoření 3D modelu řetězového převodu v Inventoru zajistí utilita RollerChain - viz Download a Tip 6204.

Využijte naší nabídky rozdílových školení na Autodesk Inventor 2009.

V popisu díry v Inventoru můžete zobrazit i smysl závitu (L/R). Viz Tip 6188.
Trpíte-li vadou zraku (vnímání barev), stáhněte si upravené barevné schema pro Inventor. Viz Tip 6191.

Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Revit 2009 Revit Architecture 2009 v češtině
Uvedením plně lokalizované české verze Revitu 2009 byly dokončeny všechny české lokalizace produktové řady Autodesk 2009 (s vyjímkou Topobase). Revit 2009 je první oficiálně lokalizovaná verze této světově nejrozšířenější BIM aplikace pro architekturu a projektování. Česky nyní komunikuje celá aplikace, nápověda i doprovodná dokumentace. Verze 2009 přináší několik podstatných vylepšení, především pak nový rendering nástroj mental ray.
Viz Xanadu - Revit
1 + 1 = 1,5
Nesouhlasí vám součet? Počítejte s námi - při společném nákupu moderních stavařských aplikací Autodesk s vašimi partnery ušetříte - a to oba. V rámci této akce pro projekční a stavební firmy platí mimořádná sleva 25% pro společnou objednávku dvou spolupracujících zákazníků v oblasti stavebnictví. Na zakoupené produkty dostanou uvedenou slevu obě firmy.
Platí jen do 15.7. - podrobnější informace na 1+1=1,5.
Piranesi Piranesi - přesvědčivé prezentace architektury
Piranesi je nástroj pro architekty, projektanty a designéry, kterým mohou snadno přetvořit hmotový 3D model z CAD aplikace na přesvědčivou "umělecky ztvárněnou" prezentaci. Piranesi pomáhá architektům dělat ze zájemců zákazníky.
Na povrchy 3D modelů z AutoCADu, Revitu, 3ds Max, Accurender, SketchUp a dalších aplikací můžete nanášet v Piranesi textury, barevné výplně, malovat štětci, doplňovat pozadí a vkládat širokou škálu předdefinovaných fotorealistických stafážních objektů (postavy, vozidla, stromy...). Piranesi interpretuje 3D obsah, takže všechny aplikované prvky se samy řídí 3D perspektivou původního modelu. Z pouhého hmotového 3D modelu bez materiálů a barev tak rychle vytvoříte umělecky ztvárněnou prezentační kresbu. Piranesi je alternativou k renderingu.
Viz Xanadu - Piranesi
Tools4Revit - rychlejší projektování v Revitu
Rafter+ a Sort&Mark jsou nové nadstavbové aplikace pro Revit, které zefektivňují projekční činnosti v oblasti tvorby krovů a trámových systémů a tvorbu výkazů a obrázkových legend v projektech Revitu.
Rafter+ vygeneruje systém trámů (krokví) podle sklonu střechy, vytvoří nárožní nebo úžlabní krokve, umožňuje vloží kleštin a jednoduše výběrem příslušné zdi vkládá pozednice.
Sort&Mark setřídí architektonické a konstrukční prvky (okna, dveře, trámy a sloupy) podle příslušného typu a vygeneruje výkaz. Detekuje směr otevírání dveří (pravé/levé) a zapisuje tuto hodnotu do tabulky a popisky dveří. Další funkce generuje legendu oken a dveří.
Do konce srpna můžete využít zaváděcí slevy na tyto aplikace.
Viz Xanadu - Tools4Revit
Section 3D Section 3D - snazší koridory pro Civil 3D
Section 3D je speciální aplikace určená pro platformu AutoCAD Civil 3D 2008 a 2009, která umožňuje uživateli vytvořit vlastní návrh (sestavy) šablony příčných řezů a následně vygenerovat koridor bez znalosti programování jednotlivých podsestav. Aplikace Section3D slouží jako interaktivní editor příčných řezů, který plně nahrazuje stávající prohlížeč příčných řezů koridoru. Mimo jiné lze pomocí Section3D vyřešit i klopení zemní pláně, lineární rozšíření vozovky podle potřeby a normové svahování zemního tělesa dle ČSN.
Viz Xanadu - Section 3D

Vlastníte ještě neupgradovanou licenci VIZ 4 nebo 2005? Kontaktujte XANADU pro možnost upgrade na 3ds Max Design 2009.

Nevyhovuje vám "globální" RTE-šablona projektu v Revit 2009 CZ? Stáhněte si šablonu firmy XANADU přizpůsobenou pro českou projekční praxi - CZ-sablona-Xanadu-R2009.rte

Novou verzi aplikace Xanadu VFK import (katastrální data) najdete v sekci Vlastní aplikace.

Víte, že v RVT souboru je uložena historie úprav/uložení (kdo,kdy)? Viz Tip 6200.
Mohu Civil provozovat na 64bitové verzi Windows? Ano, čtěte Tip 5531.

GIS, mapování, FM

Map Snazší územní plánování s AutoCAD Map 3D
AutoCAD Map 3D nyní ještě výhodněji - AutoCAD Map 3D 2009 CZ je AutoCAD pro projektanty, geodety, správce inženýrských sítí a další uživatele, kteří potřebují výkonný nástroj pro tvorbu a editaci DWG a DGN výkresů. AutoCAD Map obsahuje 100% funkčnost AutoCADu a oproti AutoCADu nabízí mnoho funkcí, které pomáhají některé úkony typicky prováděné v AutoCADu několika kroky udělat pouze krokem jedním - a to jednodušeji a v mnohem kratším čase.
Využijte akce platné do 15.7.2008 - ke všem licencím AutoCADu Map 3D zakoupeným u firmy XANADU (nové licence i upgrade) získáte zdarma i oblíbený nástroj "VFK Import" pro načítání katastrálních dat přímo v Mapu. Zjistěte další výhody Mapu oproti "holému" AutoCADu - viz PDF letáček "Územní plánování s AutoCAD Map 3D".
Viz Xanadu - AutoCAD Map
iPROJECT Integrace Topobase a iPROJECT
Nový modul firmy XANADU propojuje GIS řešení Topobase a document management (DMS) aplikaci iPROJECT. Připojení dokumentů k objektům patří k základním potřebám GIS aplikací. Tato integrace GIS a DMS nabízí plnohodnotnou správu dokumentů přímo v prostředí GISu. Uživatel tak má k dispozici funkce jako verzování, schvalování apod. Uživatel nemusí přecházet z jednoho systému do druhého a může komfortněji vyhledávat dokumenty - přímo v mapě. Tlačítkem ve formuláři uživatel zobrazí složku iProjectu včetně podsložek vztahujících se k příslušnému objektu GISu a má k dispozici všechny funkce DMS. Pokud složka přiřazené k objektu neexistuje, vytvoří DMS novou strukturu složek dle šablony. Integrace také řeší převzetí přihlášení a uživatel se tak přihlašuje pouze do Topobase, přechod do iProjectu nevyžaduje přihlášení.

Potřebujete snadno spojovat "dlaždice" map? Obrázky mapových podkladů (např. z Google Earth) automaticky spojí užitečná aplikace StitchMaps.

video "Internetová televize" Microsoftu - Channel 9 - zveřejnila rozhovor o geospatial technologiích firmy Autodesk - viz videozáznam.

AutoCAD Map provozovaný terminálovým způsobem může být zbytečně zpomalován. Tipy ke zrychlení nabízí Tip 6203.

Produkty HP, IBM, hardware, novinky, akce

HP 8710w Pětice modelových řad notebooků HP
Na český trh se vrací úspěšná řada notebooků Compaq Presario. Jako první se v prodeji objeví model c790, jehož cena včetně DPH nepřesáhne 15.000,-Kč. Presario tak doplňuje portfolio přenosných počítačů HP na českém trhu, které dnes tvoří pětice modelových řad:
 • HP 5x0 (např. 510, 530, 550) - základní modely notebooků určené pro zákazníky preferující zejména cenu. Např. ceny populárních notebooků modelu HP 530 začínají již na cca 9.000,-Kč (bez DPH) a jsou tak oblíbeným notebookem pro domácnosti a studenty.
 • HP Compaq - široká řada notebooků pro firemní zákazníky a všechny typy podnikání; nabízí podtypy "s" (standard), "b" (business), "p" (professional) a "w" (workstation). Jde o nejrozšířenější notebooky pro profesionální praxi. Modely "mobile workstation" (w) jsou výkonnou alternativou stolních pracovních stanic, s certifikací pro 3D CAD aplikace.
 • HP EliteBook - firemní notebooky, reprezentující technologickou špičku, určené nejnáročnějším zákazníkům. Moderní notebooky s vysokou mobilitou a řadou inovačních funkcí, včetně manažerských modelů.
 • HP Pavilion - multimediální notebooky pro domácí uživatele s důrazem na design. Aktuální řada Pavilion dv6xxx. Výkon za přijatelnou cenu.
 • Compaq Presario - cenově velmi dostupné modely pro domácnosti s kombinaci základních technologických požadavků a výrazného vnějšího provedení.
HP StorageWorks s deduplikací dat
HP představuje nové diskové zálohovací systémy podporující technologii de-duplikace dat. Tato technologie umožňuje efektivně využívat diskový prostor D2D Backup Systemu (VLS) a následně je tak možné zálohovat až 50krát více dat než je tomu u obdobných systémů bez de-duplikace.
Pro malé a střední firmy jsou určeny modely HP StorageWorks D2D Backup System, pro velké firmy pak HP StorageWorks Virtual Library System (VLS). Pro zajištění ochrany dat v malých firmách slouží nové diskové zálohovací systémy HP StorageWorks RDX Removable Disk Backup Systems (RDX160 a RDX320). Tato snadno použitelná a cenově dostupná řešení umožňují malým firmám ukládat data mimo provozovny a v případě nehody jednoduše obnovit data z diskové kazety.
Ukončení výroby části GP modelů tiskáren HP Designjet
Dnem 1.8.2008 bude ukončen prodej následujících modelů GP (= Graphics Professional) tiskáren HP Designjet: C7791E HP Designjet 130GP, Q6656C HP Designjet 90GP, Q6675B HP Designjet Z2100 GP 24" Photo, Q5669B HP Designjet Z3100 GP 24" Photo.

Váš notebook nebo tiskárna HP může mít jedinečný a poutavý vzhled díky samolepícím "skinům" z webu hp.skinzone.cz.

Informujte se na aktuální výhodnou nabídku HP serverů a výkonných pracovních CAD stanic HP.

Xanadu Shops Aktuální ceny všech produktů najdete na www.cadstudio.cz/shop

Microsoft, ostatní software

Virtualizace s Windows Server 2008 Hyper-V
Microsoft uvolnil dlouho očekávanou finální verzi virtualizačního systému pro Windows Server 2008 - Hyper-V (hypervisor). Windows Server 2008 Hyper-V je nová generace virtualizační technologie založená na hypervisoru, která umožňuje konsolidovat servery a efektivněji využívat váš hardware. Můžete virtualizovat serverové role jako samostatné virtuální počítače (VM) provozované v jednom fyzickém počítači (serveru). Díky technologii Hyper-V mohou být na jednom serveru provozovány různé operační systémy, jako Windows, Linux i další. Podpora nejnovějších virtualizačních technologií na bázi hardwaru umožňuje virtualizaci i velmi náročných aplikací. Zapojení hostitelských virtualizačních počítačů se systémem Windows Server či virtuálních počítačů běžících v hostitelských počítačích a zálohování virtuálních počítačů za jejich běhu zvyšují dostupnost virtualizovaných serverů.
Windows Server 2008 Hyper-V podporuje virtuální stroje až do čtyř virtuálních jader, 32bitové (x86) i 64bitové (x64) operační systémy a až 64GB RAM. Lze tak virtualizovat i velmi náročné serverové aplikace.
Virtualizaci s Hyper-V lze provozovat i na "Core" verzi Serveru 2008. Pro migraci stávajících serverů do virtuálních strojů lze použít nástroj "System Center Virtual Machine Manager 2008" (migruje i VMware ESX).
Stávající uživatelé Windows Server 2008 si mohou Hyper-V (i v češtině) stáhnout na webu Microsoftu.

Řešení pomalého vypínání systému Windows nabízí Tip 6186 na CADforum.cz.

Firma XANADU je certifikovaným Gold partnerem Microsoft - nabízíme kompletní řešení vašich firemních kancelářských ('backoffice') aplikací i CAD/CAM/GIS řešení od jednoho dodavatele.
Viz nabízená řešení

Bezpečnost, ochrana dat, Symantec, sítě

Symantec Multi-tier Protection Symantec Multi-tier Protection Small Business Edition
Aplikace Symantec Multi-tier Protection Small Business Edition je jednoduché a cenově výhodné řešení firmy Symantec určené k ochraně podnikových dat před škodlivým kódem, viry a nevyžádanou poštou. Obsahuje aplikaci Symantec Endpoint Protection, která kombinuje technologii Symantec AntiVirus s rozšířenou prevencí hrozeb a poskytuje širokou ochranu přenosných počítačů, stolních počítačů a serverů před škodlivým kódem. Obsahuje proaktivní technologie, které zjišťují a aktivně blokují současné důmyslné hrozby pomocí automatické analýzy síťové komunikace a chování aplikací. Aplikace Symantec Multi-tier Protection Small Business Edition obsahuje také aplikaci Symantec Premium Antispam, která využívá oceněnou technologii ochrany před nevyžádanou poštou Symantec Brightmail a je určena k ochraně serverů Microsoft Exchange před e-mailovými viry, nevyžádanou poštou a bezpečnostními riziky.

Nástroje na odstranění účinků aktuálních virových hrozeb a informace o aktuální bezpečnostní situaci na internetu najdete na stránkách www.cadstudio.cz/bezpecnost

XANADU - vlastní aplikace

Nový VFK Import 3.3 přináší podporu Windows Vista a nové hladiny bodových polí a polohopisu (OBBP, SOBR). Viz www.cadstudio.cz/vfk

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy XANADU - viz www.cadstudio.cz/vyvoj

Service Packy, aktualizace, bezplatný software

 • Autodesk Inventor 2008 Service Pack 3
 • AutoCAD Electrical 2008 Service Pack 2
 • Autodesk 3ds Max 2009 SP1
 • Autodesk 3ds Max Design 2009 SP1
 • Inventor 2008 Service Pack 3 Client Upgrade for ADMS2009
 • AutoCAD Structural Detailing Object Enabler 2009 for AutoCAD 2009
 • Impression System Test - system verification tool for Autodesk Impression
 • CADVault Runtime - free object enabler for CADVault 5.0.2.2 - AutoCAD 2008-2000

viz www.cadstudio.cz/download (viz též tabulky kompatibility patchů)

Školení, kurzy

Využijte nabídku firmy XANADU, Autorizovaného školicího střediska Autodesku (ATC), na CAD školení AutoCAD, Inventor, AutoCAD Architecture a Mechanical, Revit, Civil 3D (včetně verzí 2009) - přehled termínů školení.

Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

Podpora, tipy a triky

Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam nebo e-mailem na naslouchamevam@xanadu.cz.
Čtenáři nám píší...
(tazatel si přál zůstat v anonymitě): Mohu používat licenci zakoupenou na zahraniční mateřskou firmu?
Ne, pokud takové licence nejsou součástí speciální, globální licenční smlouvy. Standardně zakoupené licence nelze tímto způsobem provozovat a jde o porušení licenční smlouvy. Viz též tip 6201.

Máte i vy dotaz, který může být přínosný i pro ostatní čtenáře X-News? Neváhejte a napište nám na adresu "NaslouchameVám".

Katalog CAD bloků byl rozšířen o stovky nových DWG, RFA a IPT bloků.
Jednoduše přispějte vaším uploadem do Katalogu CAD bloků a stáhněte si některé z více než 3.039 stávajících bloků z oblasti stavebnictví, strojírenství, elektro, dopravy a mapování, rozčleněných do 105 tematických kategorií. Knihovny bloků tedy nemusíte kupovat, stáhněte si je zdarma u XANADU. Nyní můžete jednotlivé CAD bloky též hodnotit a komentovat.

4.351 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
Jak u hotového bloku změnit stejnoměrnost měřítka nebo rozložitelnost? Import z Google Earth hlásí že aplikace není spuštěna. Nastavení pro podstatné urychlení 3D grafiky v AutoCADu 2009 s nVidia Quadro. AutoCAD Mechanical se neřídí nastavenými režimy uchopení. Jak v Revitu vytvořit zalomený řez? Rychlé poloprůhledné výplně pro zobrazení i tisk (Map, Civil). Znak zaokrouhleno (přibližně rovno) pro AutoCAD. Shoda barevných odstínů na DesignJet T1100 a DesignJet 4000/4500. Různé typy anonymních bloků v AutoCADu. Jak načíst IES soubor charakteristiky světla do Revitu?

Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskusní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností s tisíci ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska (počet registrovaných již přesáhl 9.200). Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo kontaktujte technickou podporu na support@xanadu.cz

Žhavá diskusní témata posledního měsíce: nová podoba Fóra, jak přidám do AutoCADu šrafy?, dřevostavby-Revit, natočení atributu, ...

Jak získat přístup na VIP server XANADU?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba XANADU zahrnující mj. i přístup na VIP server. Přístupový účet VIP poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů a Autodesk Subscription u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy XANADU najdete na http://vip.xanadu.cz


A z jiného soudku:
- projeďte se autíčkem kdekoliv na světě s Google Maps
- stabilizační 728tunové protizávaží v akci
- slovní mraky z web stránek a textů
- hodí se na dovolené: kreativní zprávy 'out-of-office'
- nezapomínejte opatchovat i váš kávovar
- co trápí medvědy (video)

Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a IT profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti XANADU a.s.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti XANADU a.s., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


XANADU a.s. - info@xanadu.cz
Autodesk Premier Solutions Provider, HP Preferred Partner, Microsoft Gold Certified Partner
www.cadstudio.cz - www.cadforum.cz - www.iproject.cz - www.hpdesignjet.cz
České Budějovice, 370 01, Tylova 17, tel. 386 352 966 (..969)
Praha 10, 106 00, Žirovnická 2389, tel. 283 891 154
Brno, 602 00, Sportovní 2a/558 (areál BILLA), tel. 541 212 077
Pardubice, 530 02, Štrossova 291, tel. 466 611 773
Ostrava, 709 00, Fráni Šrámka 5, tel. 596 611 060