X-NEWS: Xanadu homepage - www.cadstudio.cz

X-NEWS - Bulletin firmy XANADU - červenec '06

Toto personalizované vydání bulletinu X-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/x-news0706.htm nebo www.cadstudio.cz/xnews

XANADU a.s., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR, autorizovaný partner HP a IBM/Lenovo, si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD/CAM, GIS/FM, tiskových a bezpečnostních řešení, podnikové IT infrastruktury obecně.

Z obsahu:


XANADU v TOP 100
Firma XANADU se umístila na 66. místě žebříčku TOP 100 firem podnikajících v oblasti informačních a komunikačních technologií na českém trhu, který vyhlašuje ve spolupráci se sdružením "Czech Top 100" časopis Computerworld.
Autodesk sleva -45% při povýšení starých verzí CAD aplikací
Pokud vlastníte starší, již neupgradovatelnou verzi AutoCADu R14, 2000, 2000i či 2002 - nebo na nich založenou profesní aplikaci, např. Map 4, ADT 3, apod. - můžete využít dočasně zvýhodněné možnosti obnovení licence v rámci tzv. Legacy programu. Nejnovější verzi dané aplikace můžete zakoupit (se subscription) se slevou 45% z ceny nové komerční licence. Akce platí již jen do 15.7.2006.
Viz Promo akce

AutoCAD, LT, CAD

Konečné termíny uvedení anglických a českých verzí nových produktů Autodesku řady 2007 jsou uvedeny v článku 717.

Sleva 20% při upgrade na Autodesk software řady 2007
V souvislosti s probíhajícím uváděním lokalizovaných (českých) verzí CAD a GIS aplikací Autodesk řady 2007 (AutoCAD 2007, ADT 2007, Map 2007, Inventor 11, Revit 9, atd.) nabízíme nyní časově omezenou slevu 20% na upgrade a crossupgrade na tyto nové aplikace.
Slevu 20% lze uplatnit při koupi upgrade (pokud je upgrade zakoupen se Subscription) na vyjmenované aplikace řady 2007 - viz promo akce.
DWFit Nový DWF Viewer 7 a Design Review 2007
Autodesk uvedl novou verzi bezplatného prohlížeče DWF souborů - Autodesk DWF Viewer 7. Nový DWF Viewer podporuje rozšířené typy dokumentů (kusovníky, animace sestav, instrukce pro sestavení), nabízí snazší manipulaci ve 3D, širší možnosti tisku. 3D modely lze interaktivně dělit řezy, v 3D sestavách lze manipulovat s jednotlivými součástmi. DWF Viewer si můžete stáhnout na stránce Download nebo automaticky nainstalovat na ukázkové web stránce (viz www.cadstudio.cz/dwf).
Autodesk Design Review 2007 je nová verze aplikace pro elektronické připomínkování a vzdálenou spolupráci na CAD návrzích v oblasti stavebnictví, strojírenství a infrastruktury (původně "DWF Composer"). Design Review je podstatně rozšířen v oblasti připomínkovacích procesů 2D a 3D CAD dat, jejich odměřování, prezentace a dalšího zpracování. Lze nyní například přímo načítat i DWG a DXF soubory, kombinovat 2D a 3D dokumenty, dávkově tisknout projekty, vizuálně upravovat sestavy, načítat řadu rastrových formátů, vkládat symboly, ukládat pohledy. Design Review je široce integrován s dalšími aplikacemi Autodesku - AutoCAD, Revit, Map, Civil 3D, Architectural Desktop, Mechanical a Inventor. Pro Inventor 11 je navíc k dispozici nová "DWF Extension" rozšiřující možnosti publikování DWF z Inventoru (metadata, kusovníky, animace sestav, zákaz odměřování či tisku z DWF...).
Inovována byla i aplikace Autodesk DWF Writer 3.1 pro snadné publikování 2D a 3D DWF souborů z non-Autodesk aplikací (CAD, Office...).
Další informace viz článek 751 a DWF
Studentské licence zdarma
Od nového školního roku budou studentské licence řady Autodesk aplikací zdarma. Předběžné podmínky a další informace pro školy a studenty najdete na www.cadstudio.cz/edu
Autodesk Labs Chystané novinky z laboratoří Autodesk
Na adrese labs.autodesk.com Autodesk zveřejňuje některé připravované aplikace, technologie a prototypy. Ty si můžete stáhnout a vyzkoušet na vašem počítači (beta verze neinstalujte na produkčních strojích).
 • Velmi zajímavou službou je projekt "Freewheel". Pokud nemůžete nebo nechcete instalovat prohlížeč Autodesk DWF Viewer nebo potřebujete prohlížet DWF soubory (projektové knihy) na zařízeních plně nepodporovaných stávajícími DWF prohlížeči (Mac, Linux, Firefox, PDA...), můžete využít nové web služby DWFit (Freewheel). Ta umožňuje online převod DWF souborů na PNG obrázky, včetně interaktivních funkcí (zoom, pan, přepínání listů...).
  Vyzkoušejte si např.: penzion Pohoří (DWF z Revitu), nebo další příklady na: DWFit.com
 • Řadu uživatelů AutoCADu jistě potěší chystaná Extension pro rodinu produktů AutoCAD 2007 umožňující zpracování DGN souborů v8 (Microstation). DGN V8 Translator si můžete stáhnout na vyzkoušení.
 • Řadu stávajících možností (Civil 3D, Revit, AutoCAD) přímého exportu 3D modelů z Autodesk produktů do populární mapové aplikace Google Earth nyní rozšíří oficiální Google Earth Extension pro AutoCAD 2007. Kromě příkazu PublishKML nabízí i import GE obrázků do AutoCADu.
 • K závěru se také chýlí fáze beta testů nového ilustračního programu Autodesku (krycí jméno "Vespa"). Vespa nabízí "malovací" nástroje (křída, štětec, výplň, guma...) pro práci s CAD daty, přičemž výsledný "malířský" obrázek zůstává asociativní s těmito CAD daty (při jejich aktualizaci se také aktualizuje).

Bezplatnou zkušební verzi aplikace Autodesk Raster Design 2007 pro zpracování rastrových dat v aplikacích řady AutoCAD 2007 si můžete stáhnout zde.

Potřebujete rychle rozkopírovat text z jedné entity do několika dalších? Viz Tip 5107 na www.cadforum.cz

Žízeň po nepodvržených DWG zažene pouze Budweiser, yeaaahhh... (viz též aktualizovaný benchmark BUDWEISER.DWG)

Autodesk Inventor, MCAD - strojírenství

Inventor 11 Vyšší výkon v Autodesk Inventoru 11
Jednou z významných novinek Inventoru 11 je zvýšení výkonu při práci s rozsáhlými sestavami. Tomuto účelu slouží několik nových funkcí - měřič kapacity, uvolňování nepotřebných součástí z paměti, reprezentace úrovně detailů a potlačení komponentů, zjednodušený browser sestav a podpora pro x64 systémy (64-bit) a Direct3D.
Podrobnější přehled novinek verze R11 najdete na stránce Autodesk Inventor.

Vyžádejte si TRIAL verzi Inventoru pro nezávazné vyzkoušení na vašem počítači.

Firma Wienerberger Eurostroj nasadila pro návrh a výrobu strojních celků MCAD aplikaci Autodesk Inventor a Inventor Professional. 3D model korečkového bagru obsahuje přibližně 3.200 unikátních dílů a vygenerovaná výkresová dokumentace sestává z 960 výkresů.
Viz reference Xanadu

Autodesk Productstream a Vault - praktický přístup ke správě dokumentů - PDF dokument (anglicky, 3MB)

Jak převrátit směr normálových vektorů ploch tvořících povrchový 3D model v Inventoru? Viz tip 5093.

Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Uvedeno české prostředí pro Revit 9
Firma XANADU uvádí novou verzi lokalizační aplikace "České prostředí pro Autodesk Revit Building 9". Obsahuje českou lokalizaci uživatelského rozhraní, šablon a části knihoven (rodin) nejnovější verze CAD/BIM aplikace pro architekturu a stavebnictví - Autodesk Revit Building (a Autodesk AutoCAD Revit Series - Building 9).
Nová verze českého prostředí je k dispozici zdarma pro všechny držitele subscription k českému prostředí pro Revit - nová verze je zaslána automaticky. Aktualizace a další informace k české lokalizaci jsou k dispozici na stránkách www.cadforum.cz/revit (CZ lokalizace). Lokalizace bude doplněna i o český překlad tištěných příruček Revitu 9 - "Getting started" (Začínáme) a "Tutorial" (Cvičebnice).
Viz další informace o Revitu

Ke každé plné komerční licenci Architectural Desktop 2007 CZ nyní získáte u firmy Xanadu (bez navýšení ceny) kapesní počítač s GPS navigací HP iPAQ rx1950 Navigator PocketPC. Akce platí do 30.7.2006 resp. vyprodání zásob - viz navigace.

Přestupte na Autodesk Revit
Buďte úspěšnější s Autodesk Revitem. Zařaďte se po bok úspěšných světových i českých architektonických a projekčních firem, které již využívají BIM nástroj Autodesk Revit pro efektivní týmové projektování od světové CAD jedničky, firmy Autodesk.
Pro usnadnění tohoto kroku ke zvýšení produktivity vaší firmy nyní nabízíme zvýhodněný křížový upgrade z konkurenční stavební či architektonické aplikace na nejnovější verzi CAD/BIM aplikace Autodesk Revit Series. Tento přechod můžete uskutečnit za zlomek standardní ceny Revitu, pouhých 1.500 Euro (cca 42.000,-Kč).
Kromě Autodesk Revitu získáte v této ceně i nejnovější verzi světově nejrozšířenější CAD aplikace - AutoCAD.
Viz Revit-přestupte
AliasStudio Autodesk AliasStudio - bezplatná verze
Autodesk AliasStudio 13 (dříve Alias StudioTools) je nová verze předního světového nástroje používaného pro průmyslový design a vizualizace. Tato aplikace je používána prakticky v každé automobilce a v řadě výrobních firem spotřebního průmyslu. AliasStudio pro nekomerční využití (PLE) je nyní k dispozici zdarma.
Více informací o Autodesk AliasStudio.
Fotbalový šampionát FIFA 2006 s produkty Autodesk
Letošní nejvýznamnější sportovní akce, mistrovství světa ve fotbale, byla poprvé v historii kompletně vysíláno ve vysokém rozlišení HDTV. Na tomto HDTV vysílání a přípravě jeho obsahu se významně podílely i produkty Autodesku. Reklamní spoty (Adidas, Budweiser, O2, NBS), znělky, předěly a efekty byly vytvářeny pomocí aplikací Autodesk Maya, Discreet Inferno, Discreet Flame, Discreet Smoke, Autodesk 3ds max a Autodesk Combustion.

Ušetřete na 3ds max 8 - do 28.7.2006 mohou uživatelé starších verzí 3ds max 5, 6 a 7 upgradovat na Autodesk 3ds max 8 (se Subscription) se slevou 30% na cenu upgrade.

BIM technologie přináší kromě nesporných výhod i některá rizika - jaká jsou rizika BIM technologie?

Jak k objektům Architectural Desktopu přidat uživatelskou vlastnost vybíranou z přednastaveného seznamu? Řešení najdete v tipu 5097.

GIS, mapování, FM

Civil 2007 Autodesk Civil 3D 2007 CZ přichází na trh
Uvedením lokalizované verze Autodesk Civil 3D 2007 CZ byla dokončena fáze uvádění českých verzí aplikací Autodesk řady 2007.
Autodesk Civil 3D 2007 je integrovaná aplikace pro pozemní stavitelství, zeměměřičství, zemní práce, liniové stavby a dopravní inženýrství, postavená na jádru AutoCADu 2007. Nová verze 2007 je doplněna o zeměměřičské funkce(import, vytváření, editace měřených dat), trasy - směrová řešení (geometrie trasy, přechodnice), víceuživatelskou podporu projektů, výšková řešení v profilech, potrubní sítě a řády, grafické editační funkce modelování koridorů (styly, řezy), nové anotační a profilové funkce, nástroje pro zpřesnění reprezentace povrchu. Civil 3D 2007 je standardně dodáván i se serverem a klienty pro síťovou správu dokumentů - Autodesk Vault. Je možný též zvýhodněný upgrade z Autodesk Mapu a AutoCADu.
Další informace viz Autodesk Civil 3D 2007.
HP rx1950 Navigace k Mapu 2007 CZ a Civil 3D 2007 CZ
Ke každé plné komerční licenci Autodesk Mapu 3D 2007 CZ a Autodesk Civil 3D 2007 CZ nyní získáte u firmy Xanadu (bez navýšení ceny) kapesní počítač s GPS navigací HP iPAQ rx1950 Navigator PocketPC. Orientujte se v mapových a projekčních podkladech i v terénu. Akce platí do 30.7.2006 resp. vyprodání zásob - viz navigace.
MapGuide 2007 Uveden Autodesk MapGuide Enterprise 2007
Na trhu je nový produkt pro web publikování GIS dat - Autodesk MapGuide Enterprise. MapGuide Enterprise není přímým upgradem MapGuide 6.5 - MapGuide Enterprise je postaven na nové technologii a stávající MapGuide aplikace vyžadují větší úpravy.
MapGuide Enterprise podporuje Windows i Linux, uživatelské web aplikace jsou řešeny pomocí .NET, PHP nebo Java na serveru. Klientem GIS serveru může být buď ActiveX prvek (postavený na technologii DWF) nebo bezpluginový GIS klient využívající AJAX. Pro přístup k databázím je použita sjednocená technologie FDO - což vede ke snazšímu a rychlejšímu přístupu k datům. Lze využívat i služby WMS/WFS.
Cena MapGuide Enterprise 2007 je 0,-Kč, ale je povinný nákup Subscription. Pro authoring dat slouží samostatná aplikace MapGuide Studio. K dispozici je i migrační utilita.
Další informace viz Autodesk MapGuide.

Jak změnit styl popisu (např. výměry, čísla) jen u některých parcel? Viz tip 5094.

Produkty HP, IBM, hardware, novinky, akce

Až 125.000,-Kč za váš starý plotr
Do 31.7.2006 platí nové podmínky akcí HP "Zbavte se staré", "HP Znovu" a "HP Upgrade". V rámci těchto akcí můžete výhodně přejít (upgradovat) z vašeho stávajícího plotru či kopírky na nový model velkoformátové tiskárny HP DesignJet. Byly zvýšeny odkupní ceny a za váš starý plotr tak můžete získat až 125.000,-Kč.
Viz podrobné tabulky podmínek, odkupních cen a modelů plotrů.
Je vaše CAD stanice pomalá a nespolehlivá?
Sestavte si konfiguraci podle vašich požadavků a porovnejte výslednou cenu výkonné, Autodeskem certifikované CAD stanice HP:
HP TopConfig
Můj první server
Představujeme vám akční nabídku na jedinečný server HP ProLiant ML310 G3 - (ML310G3 P4 3.2GH/2MB EM64T, 512MB, SAS 72GB 15k HDD, RAID 0/1, CD-RW/DVD, 1Gb LAN, klávesnice/myš), který nyní nabízíme v ceně pouhých 16.990 Kč - KOUPIT
Mezi nejdůležitější technologie, které tento server nabízí, patří SAS (Serial Attached SCSI) a možnost vzdálené správy bez závislosti na operačním systému - iLO2 (integrated Lights Out 2). Serial SCSI je nastupující technologie kombinující výhody obou přístupů - spolehlivost a výkon SCSI a sériový přístup SATA. Je o 90% rychlejší než technologie U320 SCSI. Výhodou SAS serveru je možnost kombinovat v jednom serveru jak SAS (např. rychlé a spolehlivé HDD pro aplikace a OS), tak SATA (např. levné HDD s velkou kapacitou pro ukládání dat). Server je rovněž až o 50% energeticky úspornější než stávající modely.
HP nx9420 HP nc2400, přehled notebooků HP
HP nc2400 je nový, lehký notebook postavený na Intel Core Solo U1400 (1.2GHz). Nabízí 12.1" širokoúhlý displej, WiFi, čtečku otisků a další vybavení, při hmotnosti 1.49kg.
Přehled nabízených modelových řad notebooků HP pro firemní i osobní použití i pro náročné CAD aplikace najdete v letáku HP notebooky 2006 (PDF, 300kB).

Navigační přístroj TomTom One při nákupu serverů HP ProLiant DL580 a ML570. Při zakoupení těchto typů čtyřsocketových serverů získáte bezplatně navigátor TomTom One (do vyprodání zásob).

Informujte se na aktuální výhodnou nabídku HP serverů a výkonných pracovních CAD stanic HP.

Xanadu Shops Aktuální ceny všech produktů najdete na www.cadstudio.cz/shop

Microsoft, ostatní software

Windows Defender česky - antispyware aplikaci Microsoftu nyní najdete i na vlastní české web stránce.

Windows Media Bonus Pack pro Windows XP (pomůcky, skiny, zvukové efekty a další) - najdete na stránce Microsoft.

MS Virtual PC nyní zdarma
Microsoft uvolnil svůj virtualizační software Virtual PC 2004 k volnému stažení a použití. Ve vašich Windows XP Pro SP2 tak můžete na virtuálním stroji provozovat téměř jakýkoliv jiný operační systém (Win98, NT, DOS, Linux, Vista...).
Ke stažení na stránce Microsoft
Finální VMware Server
VMware představil finální verzi svého bezplatného virtualizačního serveru VMware Server. Ten je k dispozici pro Windows nebo Linux. Na virtuálních strojích (VM) mohou pracovat MS-DOS 6, Windows 3.1/9x/ME, 2000, XP, různé distribuce Linuxu, FreeBSD, Netware, Solaris a experimentálně i Windows Vista.
Ke stažení na www.vmware.com/products/server

Firma XANADU je certifikovaným partnerem Microsoft - nabízíme kompletní řešení vašich firemních kancelářských ('backoffice') aplikací i CAD/CAM/GIS řešení od jednoho dodavatele.
Viz nabízená řešení

Bezpečnost, ochrana dat, Symantec, sítě

Symantec - z projektu Genesis bude Norton 360
Symantec oznámil nové jméno pro chystanou službu komplexního zabezpečení počítačů, která byla doposud známá pod kódovým označením Genesis. Řešení pojmenované Norton 360 bude obsahovat služby pro zabezpečení ochrany před zcizením identity online, zálohování a optimalizaci výkonu počítače. Služba Norton 360 je podle Symantecu součástí širšího plánu, který přinese novou generaci zabezpečení online, označovanou jako "Security 2.0".
Viz článek 757
Symantec Backup Exec System Recovery
Symantec ukončil prodej všech produktů pro ochranu dat a systémů - řady "Symantec LiveState Recovery" a nahradil je novými produkty této kategorie - "Symantec Backup Exec System Recovery". Produkty řady "LiveState Recovery Desktop" jsou nyní nahrazeny řadou "Backup Exec System Recovery Desktop Edition", produkty řady "LiveState Recovery Server" jsou nahrazeny řadou "Backup Exec System Recovery Server Edition".
SafeQ Nová verze tiskových řešení SafeQ 3.1
Na trh přichází nová verze tiskového řešení SafeQ, které řeší základní problémy tiskových prostředí: účtování, zabezpečení a zajištění dostupnosti tisku, pro malé, střední i velké organizace.
Nová verze SafeQ 3.1 přináší nejnovější technologie (Java 5, Tomcat 5, podpora SQL Server 2005), nový statistický modul pro pohodlnější a rychlejší analýzu dat, nový SafeQ Enterprise Server (spolehlivější synchronizace databází, e-mail služeb, komprese dat v SafeQ Port) a zjednodušenou instalaci (automatická instalace, průvodci, import dat, práva).
SafeQ 3.1 ale nabízí též rozšířené služby - kreditní modul s periodickým dobíjením kreditu, fax server s účtováním a autentizací došlých a odeslaných faxů, faxování i ze standardních MFP zařízení bez fax rozhraní, a další.
Podrobnější informace viz SafeQ řešení

Nástroje na odstranění účinků aktuálních virových hrozeb a informace o aktuální bezpečnostní situaci na internetu najdete na stránkách www.cadstudio.cz/bezpecnost

XANADU - vlastní aplikace

Aplikace firmy Xanadu VFK Import for Autodesk V3.0.1 nyní podporuje i speciální verzi formátu VFK dat Katastru nemovitostí ČR.
Viz www.cadstudio.cz/vfk

Aktualizovaný leták k aplikaci pro správu dokumentů - iPROJECT (PDF, 640kB)

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy Xanadu - viz www.cadstudio.cz/vyvoj

Service Packy, aktualizace, bezplatný software

 • SP1a pro Civil 3D 2007
 • Autodesk DWF Viewer 7
 • Autodesk Revit Building 9 - build 20060619_2300a
 • Oprava help souborů Referenční příručky AutoCADu 2007 CZ
 • BUDWEISER.DWG
 • PurgeIDS - samostatná aplikace pro odstranění nežádoucích filtrů hladin z DWG výkresů
 • Google Earth connector for Revit
 • SplineConvert 2006
 • KopirujText.lsp

viz www.cadstudio.cz/download (viz též tabulky kompatibility patchů, tamtéž)

Školení, kurzy

Využijte rozdílových školení na Autodesk Inventor a AutoCAD pořádaných firmou XANADU, včetně školení na produkty řady AutoCAD 2007, Inventor 11 a Revit 9.

Firma XANADU je Autorizovaným školicím střediskem Autodesk (ATC). Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

Podpora, tipy a triky

Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam nebo e-mailem na naslouchamevam@xanadu.cz.

Stav vaší servisní zakázky či incidentu v rámci helpdesk smlouvy můžete sledovat online na stránkách Servis-Online

3.617 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
Kopie vlastností mezi kótami Inventoru. Rychlé vytažení objektu do 3D. Přehled: certifikované grafické karty pro AutoCAD 2007. Jak převést součást nebo sestavu Inventoru na 3D blok AutoCADu? Nedokumentovaný dotazovací příkaz ADT a Civil3D. Jak z AutoCADu spustit jiný EXE program? Jak načíst technické či katastrální mapy do Autodesk Topobase? Změna rozteče bublin při pozicování. Proč mi šipka nahoru opakuje i zadání souřadnic? Jak spustit funkci z načtené LSP aplikace.

Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskusní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností se stovkami ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska. Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo kontaktujte technickou podporu na support@xanadu.cz
Žhavá diskusní témata posledního měsíce: ZwCAD vs. AutoCAD, Filtry, Počítač pro AutoCAD a Inventor, stropy a podlahy...

Jak získat přístup na VIP server XANADU?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba XANADU zahrnující mj. i přístup na VIP server. Přístupový účet VIP poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy XANADU najdete na http://vip.xanadu.cz


A z jiného soudku:
- myslete ve správném měřítku
- když nás trefí meteorit (video)
- a z poněkud drsnějšího soudku (pull-apart video)

Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a IT profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti XANADU a.s.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti XANADU a.s., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


XANADU a.s. - info@xanadu.cz
Autodesk Value Added Reseller, HP Preferred Partner 2006, Microsoft Certified Partner
www.cadstudio.cz - www.cadforum.cz - www.iproject.cz - www.hpdesignjet.cz
České Budějovice, 370 01, Tylova 17, tel. 386 352 966 (..969)
Praha 10, 106 00, Žirovnická 2389, tel. 283 891 154
Brno, 602 00, Sportovní 2a/558 (areál BILLA), tel. 541 212 077
Pardubice, 530 02, Štrossova 291, tel. 466 611 773
Ostrava, 709 00, Fráni Šrámka 5, tel. 596 611 060