X-NEWS: Xanadu homepage - www.cadstudio.cz

X-NEWS - Bulletin firmy XANADU - červen '10

Toto personalizované vydání bulletinu X-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/x-news0610.htm nebo www.cadstudio.cz/xnews

XANADU a.s., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR, autorizovaný partner HP, Microsoft, Symantec, si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD/CAM, GIS/FM, tiskových a bezpečnostních řešení, podnikové IT infrastruktury obecně.

Z obsahu:

10 let CADforum.cz - rozdáváme netbooky HP
10 let CF Slavíme X. výročí spuštění CAD portálu CADforum.cz. Proto do konce června rozdáváme všem registrovaným členům CADforum.cz při koupi 3D CAD aplikace firmy Autodesk narozeninový dárek - nový mininotebook HP Mini 5102. Jeden z přispěvatelů pak navíc má možnost dostat netbook i jako ocenění v rámci CAD komunity. Tato nabídka firmy XANADU se vztahuje na nové komerční licence programů Autodesk Inventor, Revit Architecture, Revit MEP, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD Map 3D, AutoCAD Mechanical, AutoCAD Electrical, AutoCAD MEP nebo AutoCAD Plant 3D.
Žádná oslava netrvá věčně. Proto i tato akce končí již 30.6.2010.
Podrobnosti viz 10 let webu CADforum.cz
3D CAD a služby z dotací EU
EU dotace Vaše CAD/CAM, GIS nebo IT řešení či CAD školení může být financováno i z dotací Evropské unie pomocí nově vyhlášených dotačních programů. Využijte jedné z posledních příležitostí pro investiční dotace. Viz aktuální přehled dotačních programů.
Vyplňte si informační formulář dotace pro vaši společnost.

Firma XANADU potvrdila svou pozici největšího prodejce plotrů HP Designjet v ČR.

Letošní ročník konference CADfórum 2010 se bude konat 5.10.2010 v hotelu Jezerka, Ústupky u Seče.

V těchto dnech došlo k přestěhování našich web služeb na nové, výkonnější servery HP. Pokud narazíte na nějaké nesrovnalosti, dejte nám prosím vědět.

Navštivte stránky firmy XANADU i na Facebooku a na YouTube - viz níže uvedené odkazy:

AutoCAD, LT, CAD

CAD Wiki
CAD Wiki CAD Wiki je nový web projekt firmy XANADU pro online tvorbu návodů, tipů a příruček z oblasti stavební projekce, konstrukce a CAD technologií. Každý uživatel zde může nejen vyhledat, ale i sám doplnit informace užitečné pro něj, jeho kolegy i celý obor. CAD wiki již obsahuje několik stránek textů z uvedených oborů. Zapojte se i vy.
Vyzkoušejte si na www.CADwiki.cz
300 Euro za váš nový AutoCAD LT
-300 Euro Při koupi AutoCADu LT 2010 X+ nebo LT 2011 X+ u firmy XANADU nyní dostanete nejen doplňkovou aplikaci LT Extension, ale navíc na váš bankovní účet dorazí částka 300 Euro. Akce "Mail-in Rebate" je platná do 31.července 2010 a platí při nákupu nové komerční licence CAD aplikace AutoCAD LT, jediné CAD aplikace 100% kompatibilní s DWG formátem plného AutoCADu. AutoCAD LT dodáváme v kombinované 32bitové a 64bitové verzi pro Windows XP, Vista a Windows 7.
Viz 300 Euro pro vás
AutoCAD 2011 Termíny uvádění CAD aplikací řady 2011
Na stránce Termíny uvádění produktů řady 2011 najdete průběžně aktualizovaná data, odkdy jsou na našem trhu v prodeji jednotlivé CAD aplikace řady 2011. Nově např. Topobase 2011 nebo český Map3D 2011. Ještě během června by pak měl být uvolněn Civil 3D 2011 CZ nebo český AutoCAD LT 2011. Ke stejnému datu je daný produkt zpravidla uvolněn i ke stažení na Subscription centru.
Poznámka k AutoCADu LT 2011: na český trh bude uvedena vícejazyčná verze EN/CZ/PL/HU/RU.
Licence Autodesk pro školy
Pro výuku na středních a vysokých školách nabízíme zvýhodněné EDU balíčky produktů Autodesk cílených pro určitý obor. Balíček "Education Suite" obsahuje vždy všechny Autodesk produkty pro daný obor, v počtu 10, 25, 125 nebo 500-kusových licencí.
Složení "Autodesk Education Suite" a další informace najdete na stránce www.cadstudio.cz/edu.
Anglické zkratky příkazů v českém AutoCADu
I v české verzi AutoCADu můžete používat originální, anglické příkazové zkratky (aliasy). Stačí si nahrát upravenou verzi souboru ACAD.PGP (resp. ACADLT.PGP) pro vaši verzi AutoCADu. PGP soubory najdete ve VIP souborech na vip.xanadu.cz.
Viz anglicko-české PGP

S blížícím se příchodem nové verze AutoCAD LT 2011 CZ nyní platí akce - odpuštění poplatku "Late Processing Fee" na všechny subscription kontrakty AutoCADu LT.

Již od 1.července dojde ke sjednocení cen produktů Autodesk v ČR/SR s cenovými hladinami v západní Evropě. V řadě případů to bude znamenat zvýšení ceny. Využijte proto stávajících cen.

Praktické ukázky použití aplikace AutoCAD Raster Design (čištění výkresu, rastrové ořež/prodluž) najdete v sekci CAD video

Výsledky hlasování o nových funkcích AutoCADu na webu AUGI.

Množí se spekulace o uvedení nativní verze AutoCADu pro Apple MacOS.

Zajímavé nové CAD technologie využívající "cloud" budou v nejbližších dnech uvolněny na Autodesk Labs. Sledujte naše web stránky.

Na XANADU Blogu najdete:
- Pusťte si nový MS Office 2010 na webu
- Bezplatné české studentské verze CAD aplikací řady 2011
- Nástroj Moldflow Krypton pro Inventor a SolidWorks
- Jablonecká Preciosa - Autodesk Inventor of the Month 5/2010

Jak ovlivnit velikost textury na materiálu pro render v AutoCADu? Čtěte Tip 7393.
AutoCAD obsahuje řadu nedokumentovaných příkazů. Znáte např. příkaz +HLADINA? Viz Tip 7397.
Zdánlivě triviální: Jak odměřovat ve výkresovém prostoru ve výkresových jednotkách? Čtěte Tip 7391.

Autodesk Inventor, MCAD - strojírenství

Strojařská online knihovna PARTcommunity
CADENAS Ve spolupráci s firmou CADENAS zpřístupňujeme knihovnu milionů strojařských součástí pro uživatele CADforum.cz - PARTcommunity. Tato online knihovna obsahuje parametrické 3D modely desítek předních světových výrobců v oblasti strojírenství.
Viz CADforum.cz/partcommunity
Nové produkty řady Inventor 2011
Vyzkoušejte si nové aplikace pro tvorbu digitálních prototypů řady 2011. Rádi vám poskytneme zkušební verze Inventor Tooling (formy), Inventor Fusion Technology Preview (přímé modelování) nebo Inventor Publisher (dokumentace výrobku). Celá rodina Inventoru nabízí řadu novinek v oblasti navrhování, vizualizace, publikování, analýzy a simulace.
Viz přehled novinek verze 2011 na stránce Autodesk Inventor
Uveden Vault Professional 2011 CZ
Vault Pro 2011 Nový český Vault 2011 - systém pro správu technických dokumentů - přináší tyto novinky: mapování dat (pro reporty a analýzy použití a stavů konstrukčních prvků), datové karty (iVlastnosti + Vault vlastnosti), automatické číslování, rozšířená kontextová menu, multi-site replikace, společné vlastnosti, rozšířené mapování na hodnoty v razítku výkresu, náhledy Office dokumentů, dávkový tisk, řízené vodoznaky, API pro přizpůsobení Vault klienta, podporu rodiny 2011.
Další informace viz Autodesk Vault

Nová online cvičebnice Inventoru s příklady a řadou ukázkových videí je nyní k dispozici na stránkách CADforum.cz/Vyuka.

Nové vizuální styly v Inventoru 2011 popisuje Tip 7382.
Jak vytvořit přechodovou vazbu v Inventoru? Poradí Tip 7379.
Postup pro přidání vlastního šrafovacího vzoru do Inventoru najdete v Tipu 7387.

Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Navisworks 2011 pro snazší koordinaci projektů
Navisworks 2011 Autodesk Navisworks Manage 2011 a Autodesk Navisworks Simulate 2011 jsou unikátní aplikace pro koordinaci (znázornění, sdílení, analýzu a prezentaci) rozsáhlých projektů původně vytvářených v různých CAD a BIM aplikacích. Verze 2011 nabízí např. jednotné prostředí ribbonu, nové navigační nástroje, snazší řezy, Ganttovy grafy pro časový harmonogram výstavby nebo dávkový import dat z CAD aplikací.
Podrobnější informace a popis na Navisworks 2011
Novinky v Autodesk 3ds Max 2011
Na trhu je nová verze populární 3D aplikace pro modelování, design, vizualizace a animace - Autodesk 3ds Max 2011 a 3ds Max Design 2011. Podrobný přehled novinek verze 2011 najdete v PDF souboru Novinky 3ds Max 2011.
Další informace na www.cadstudio.cz/3dsmax
Sewer+ - program Začínáme
Sewer+ je nadstavbová aplikace AutoCADu Civil 3D pro projektování venkovních potrubních sítí – kanalizace, vodovody, plynovody, elektrická vedení. Program "Začínáme" usnadní nasazení aplikace Sewer+ v praxi. Tato nabídka zahrnuje naši pomoc při zpracování vašeho prvního projektu v aplikace Sewer+.
Další informace viz Sewer+
Tools4Revit
Litevská firma AGA CAD uvolnila zdarma aplikaci "Quick Table" určenou pro Revit. Quick Table umožňuje:
 • vkládat do Revitu externí data (např. z Excelu)
 • měnit vkládané hodnoty a pořadí sloupců
 • vytváří/aktualizuje vložené tabulky
 • počítá součty
 • vytváří další sloupce s očíslováním řádků
Aplikaci můžete stáhnout zde: Quick Table. Informace o dalších aplikacích firmy AGA CAD najdete na stránce Xanadu - Tools4Revit.
Nové Plex.Earth Tools 2.0 - Google Earth v AutoCADu
Aplikace Plex.Earth Tools v nové verzi 2.0 pro AutoCAD 2011 a 2010 (a profesní verze AutoCADu) je sada nástrojů určená především pro projektanty v oblasti inženýrských a dopravních staveb, vodohospodářských a ekologických staveb. Do projektu v AutoCADu lze pomocí této nadstavbové aplikace velmi snadno, rychle a přesně načíst kompletní mozaiku barevných mapových leteckých snímků z populární 3D aplikace Google Earth. Ve verzi 2.0 lze navíc podobně pracovat i s terénními 3D daty (modelem terénu).
Plex.Earth 2.0

Pokyny k optimálnímu využití mapových web služeb WMS pro vaše projektování najdete ve VIP tipu WMS v AutoCADu.

Využijte nabídky firmy XANADU na projekční CAD a BIM aplikace Autodesk - ozvěte nám pro bezplatné předvedení, krátké zaučení a zapůjčení požadované aplikace.

Na blogu Civil3D.cz, věnovanému využívání aplikace AutoCAD Civil3D v ČR, najdete:
- Přehled VDZ na nástěnku (značky a mapové tipy)
- Je libo tečnu nebo oblouk? (tip a důležitá novinka :-)
- Testujte Plex.Earth Tools 2.0 (novinky)
- Stůj! Dej přednost "Dopravnímu značení 2.0" (knihovna)

Popis úplné odinstalace Revit 2011 včetně knihoven materiálů popisuje Tip 7405.
Jak převádět data z Kokeše do Civilu? Poradí Tip 7404.

GIS, mapování, FM

Uveden AutoCAD Map 3D 2011 CZ
Map 2011 V prodeji je nová česká verze mapové a GIS aplikace AutoCAD Map 3D 2011. Kromě plné sady nových funkcí AutoCADu 2011 obsahuje i vylepšené uživatelské rozhraní, definice automatizovaných pracovních postupů, využití dat z více zdrojů, práce s více souřadnicovými systémy najednou (vč. S-JTSK). GIS data lze nyní načítat i z databází ESRI ArcSDE v 9.3.1, Microsoft SQL Server 2008 SP1, PostGIS 1.3 a SQLite. Je podporován OS Win7.
Více viz AutoCAD Map 3D
Autodesk Topobase 2011
Topobase 2011 Byla uvedena nové verze GIS aplikace Autodesk Topobase 2011. K jejím novinkám patří editor struktury databáze (rozšíření, přebírání z Oracle), editor modelu zobrazení (pořadí, skupiny vrstev), správa databází (detekce a oprava chyb), vylepšené vyhledávání, vykreslování a tisk, členství uživatele ve více skupinách (a přebírání jejich oprávnění), jednotné přihlašování, rozšířený modul elektro a kanalizace, vylepšená web-editace (uchopování, připomínkování, inspektor prvků), vylepšený export do DWG, nativní 64bitová verze Topobase, novinky z Mapu 2011 a MapGuide 2011.
Viz Autodesk Topobase

Licencování MapGuide Enterprise nyní omezuje pouze počet CPU jader na serveru, počet přistupujících uživatelů není omezen.

Aktualizovaná verze utility Xanadu FDO Linestyle umožňuje vytvářet GIS styly čar s parametrizovatelným textem.

Jak konvertovat atributy bloků na objektová data Mapu? Poradí vám Tip 7395

Produkty HP, IBM, hardware, novinky, akce

HP Designjet Z5200 Nový HP Designjet 111 a Z5200
Hewlett-Packard uvádí na český trh dvě nové řady velkoformátových tiskáren HP Designjet - je to nový low-end model HP Designjet 111 a nová velkoformátová postscriptová tiskárna - HP Designjet Z5200.
Designjet Z5200 je PS tiskárna s parametry někde mezi stávajícími modely Z2100 a Z6100. Do konce července platí zvýhodněná cena 99.000 Kč.
Designjet 111 je nová stolní tiskárna formátu A1 nahrazující modelovou řadu 110+. Dodává se ve dvou variantách - se zásobníkem listů nebo s rolí - od cca 23.200 Kč.
Další informace viz Nové modely HP Designjet
Hledáme nejstarší funkční plotr v ČR
Nejstarší plotr Provozujete starý, ale dodnes spolehlivý typ plotru HP? V řadě českých firem a organizací dodnes věrně slouží plotry a velkoformátové tiskárny z devadesátých let minulého století. Majitel toho úplně nejstaršího funkčního plotru HP (formátu alespoň A1) v České republice si v této soutěži odnese hlavní cenu – zbrusu novou velkoformátovou tiskárnu HP Designjet 111r. Ostatní účastníci ankety pak dostanou zdarma 45m roli plotrového papíru HP.
Přihlaste se o svůj dárek na www.cadstudio.cz/nejstarsi-plotr
Nové grafické monitory HP
HP uvádí nové řady monitorů pro malé a střední firmy. Patří k nim i nový 30" LCD displej HP ZR30w (S-IPS, 16:10, 2560 x 1600 pixelů), který je určen především pro profesionály v oblasti designu, grafiky, animace, vývoje her a televizního vysílání, kde je potřebné precizní zobrazení barev.
Detaily na HP ZR30w
Až 5 obrazovek s notebookem HP EliteBook
HP EliteBook třídy "w" vybavený grafickou kartou ATI umožňuje pomocí HP Advanced Docking Station připojení až 4 externích monitorů. Navíc můžete použít i LCD notebook a spolu využívat až 5 obrazovek. Využije se přitom VGA a Display port přímo na notebooku a 2 porty na Advanced dockovací stanici.
Viz ATI Eyefinity

Chcete si usnadnit opravy a pravidelnou údržbu tiskáren a počítačů HP ve vaší organizaci? Kontaktujte servisní oddělení XANADU, autorizovaného servisního partnera HP. V případě poruchy volejte servisní hotline:

272 764 400

Informujte se na aktuální výhodnou nabídku serverů a výkonných pracovních CAD stanic HP.

Xanadu Shops Aktuální ceny všech produktů najdete na www.cadstudio.cz/shop

Microsoft, ostatní software

Office 2010 Nový MS Office 2010 v prodeji
Prostřednictvím multilicenčních programů si můžete u nás již nyní zakoupit nový Microsoft Office 2010 a SharePoint 2010. Pro menší firmy a domácnosti bude nový Office k dispozici ve formě krabicových sad od září 2010. Na webu office.live.com si už dnes můžete spustit bezplatnou online verzi nového MS Office.
Doporučujeme instalovat 32bitovou verzi Office 2010 i na 64bitových Windows - především z důvodu kompatibility doplňkových aplikací, nebo vzájemné kompatibility Access databází.
Tabulku a složení multilicenčních sad Office 2010 najdete v článku Office 2010

Firma XANADU je certifikovaným Gold partnerem Microsoft - nabízíme kompletní řešení vašich firemních kancelářských ('backoffice') aplikací i CAD/CAM/GIS řešení od jednoho dodavatele.
Viz nabízená řešení

Bezpečnost, ochrana dat, Symantec, sítě

Akční nabídka - Virtualization Starter Kit
HP Blade 460C Získejte efektivní, flexibilní a cenově výhodné řešení pro konsolidaci vaší IT infrastruktury. Virtualization Starter Kit je startovací virtualizační balíček firmy XANADU, který je určen všem organizacím, které chtějí snížit náklady na pořízení a provoz serverové infrastruktury a zároveň získat větší flexibilitu IT. Zvýhodněný kit obsahuje servery HP, diskové pole a potřebný serverový virtualizační software pro rychlé nasazení řešení s vysokou dostupností a snadným rozšiřováním.
Tato akce platí do konce července - viz další informace

Nečekané bezpečnostní hrozby. Vyřazujete digitální kopírku? Pamatujte, že její hard disk stále může obsahovat uložené kopie tisíců vašich dokumentů.

Nástroje na odstranění účinků aktuálních virových hrozeb a informace o aktuální bezpečnostní situaci na internetu najdete na stránkách www.cadstudio.cz/bezpecnost

XANADU - vlastní aplikace

Nový modul iPROJECT ISDS - datové schránky
Modul ISDS pro systém správy dokumentů iPROJECT kontroluje v zadaných intervalech obsah zadané datové schránky (DS) a zpracovává její dosud nepřečtené zprávy. Dokument nové zprávy automaticky založí do iPROJECTu, s využitím samostatného typu dokumentu "Zprávy datové schránky". Ten doplňuje automatické atributy jako jméno odesílatele, adresa odesílatele, typ DS odesílatele, datum a čas dodání i doručení, anotace, do čích rukou je zpráva určena, povolení doručení fikcí, číslo jednací a spisová značka příjemce, atd.
Viz iPROJECT
Rozšířená podpora rastrových formátů - CITin pro AutoCAD 2011
Pomocí nadstavbové aplikace firmy XANADU - CITin 2011 - můžete snadno rozšířit podporu rastrových obrázků, zejména mapových podkladů, v AutoCADu a dalších CAD a GIS aplikacích Autodesk řady 2011 X+. Součástí aplikace Xanadu CITin je i dávkový konvertor CIT souborů na formát TIFF.
Viz CITin

Nové videoukázky použití aplikace Xanadu Excellink a BLegend najdete v sekci CAD video

Další nové CAD utility XANADU
Aktualizovaná verze aplikace fArea pro dynamické popisky plochy, délky a vlastností vybraných objektů nyní umožňuje nastavení desetinného oddělovače pro výpis čísel.
Doplněná utilita (reaktor) FLay pro automatické vkládání objektů do přednastavených hladin nyní podporuje i řádkové verze příkazů (např. -ŠRAFY).
Populární vyhledávání/nahrazování textů srxText nyní umožňuje zadat hledaný text i ukázáním na textovou entitu.
V bonus aplikaci Xanadu Inventor Tools (XTools) byly doplněny samostatné vlastnosti pro jednotlivé rozměry rozvinu plechu. XTools podporuje i Inventor 2011.

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy XANADU - viz www.cadstudio.cz/vyvoj

Service Packy, aktualizace, bezplatný software

 • AutoCAD Map 3D 2010 Update 2
 • Autodesk Inventor View 2011 CZ
 • Civil 3D Object Enabler 2011
 • Raster Design 2011 Object Enabler
 • AutoCAD 2011/2010/2009 family certified hardware XML database update
 • Autodesk Data Exchange 2011 - převodník dat Vault <-> Productstream Pro
 • Navy-Blue color scheme (pro uživatele s vadou zraku) i pro Autodesk Inventor 2011

viz www.cadstudio.cz/download (viz též tabulky kompatibility patchů)

Školení, kurzy, služby

Sháníte nebo nabízíte práci v oblasti CAD? využijte sekce nabídky/poptávky práce na webu CADforum.cz a oslovte potenciální zaměstnance či zaměstnavatele.

Využijte nabídku firmy XANADU, Autorizovaného školicího střediska Autodesku (ATC), na CAD základní i rozdílová školení AutoCAD, Inventor, AutoCAD Architecture a Mechanical, Revit, Map a Civil 3D - vypsány nové kurzy pro řadu 2011. Naše kurzy jsou akreditovány v rámci programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT (kurzy jsou ohodnoceny 3 body ČKAIT). Pro členy ČKAIT poskytujeme 10% slevu z ceny kurzu.

Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

Podpora, tipy a triky

Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam.

Katalog CAD bloků byl rozšířen o stovky nových DWG, RFA a IPT bloků.
Jednoduše přispějte vaším uploadem do Katalogu CAD bloků a stáhněte si některé z více než 6.036 stávajících bloků z oblasti stavebnictví, strojírenství, elektro, dopravy a mapování, rozčleněných do 116 tematických kategorií.

5.155 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
Jak se zbavit okrajů mezi jednotlivými tiskovými úlohami. Inventor - iPrvek - s automatickým předáním vlastnosti (textu). Převodník GPS souřadnice na S-JTSK. Řádková instalace Inventor View na více počítačů (script). Jak přenášet data mezi Productstream Professional a Vault? Nové OS platformy podporované pro správce licencí FlexLM. Jak vytáhnout profil podél oblouku nebo křivky? Proč mám ve výkresu text vzhůru nohama? Načtení 3D modelů formátu FBX do AutoCADu.

Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskuzní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností s tisíci ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska (počet registrovaných již dosáhl 25.850, počet příspěvků již 70.500). Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo kontaktujte technickou podporu na support@xanadu.cz

Jak získat přístup na VIP server XANADU?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba XANADU zahrnující mj. i přístup na VIP server. Přístupový účet VIP poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů a při prodloužení Autodesk Subscription u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy XANADU najdete na http://vip.xanadu.cz


A z jiného soudku:
- konečně se podařilo postavit auto, které jezdí na vodu - zatím to ale musí být voda z Mexického zálivu
- 20.5. slavil Google "hratelným" doodle-logem 30.výročí hry PacMan - výsledná celosvětová denní ztráta produktivity se odhaduje na 120 mil. USD
- zajímavý dánský architektonický projekt
- kdo tvrdí, že golfový míček je tvrdý? (video)
- funkční tiskárna z lega (video)
- sice bez vuvuzel, ale baví je to oba - 'mezidruhový' fotbal (video)

Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a IT profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti XANADU a.s.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti XANADU a.s., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


XANADU a.s. - info@xanadu.cz
Autodesk Gold Partner, HP Gold Preferred Partner, Microsoft Gold Certified Partner
www.cadstudio.cz - www.cadforum.cz - www.iproject.cz - www.hpdesignjet.cz
České Budějovice, 370 01, Tylova 17, tel. 386 352 966, fax: 386 352 979
Praha 10, 106 00, Žirovnická 2389, tel. 283 891 154
Brno, 602 00, Sportovní 2a/558 (areál BILLA), tel. 541 212 077
Pardubice, 530 02, Štrossova 291, tel. 466 611 773
Ostrava, 709 00, Fráni Šrámka 5, tel. 596 611 060