X-NEWS: Xanadu homepage - www.cadstudio.cz

X-NEWS - Bulletin firmy XANADU - duben '06

Toto personalizované vydání bulletinu X-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/x-news0406.htm nebo www.cadstudio.cz/xnews

XANADU a.s., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR, autorizovaný partner HP a IBM/Lenovo, si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD/CAM, GIS/FM, tiskových a bezpečnostních řešení, podnikové IT infrastruktury obecně.

Z obsahu:


Xanadu Změna právní formy XANADU
Dnem 15.4.2006 dochází ke změně právní formy společnosti XANADU z "s.r.o." na akciovou společnost ("a.s."). Důvodem této změny je především neustálý růst firmy a její stabilita. Tímto krokem připravujeme XANADU také na budoucí kapitálové posílení. Struktura řízení ani zaměření firmy se změnou na a.s. nemění.
Pokračuje růst Xanadu (Q1/2006)
Za první čtvrtletí 2006 vykázala společnost XANADU meziroční růst obratu ve výši +8.1%. V oblasti služeb růst dosahuje +38%, v oblasti strojírenských CAD řešení dokonce +121%.

Od 24.4. vás rádi přivítáme v našich nových prostorech kanceláře Praha (stejná adresa, pravé křídlo budovy), kde najdete jak obchodní kanceláře, tak autorizované servisní středisko HP. Omluvte případné výpadky spojení v Pá 21.4.

10.000 příspěvků na CAD Fóru
V minulém týdnu jsme zaregistrovali jubilejní, již 10000. diskusní příspěvek na CAD Fóru (www.cadforum.cz). Diskusní konference CAD Fórum, přímý komunikační kanál pro všechny zájemce o aktuální dění v oblasti počítačem podporovaného navrhování (CAD), spustila společnost XANADU (tehdy jako CAD Studio) již v roce 1996.
Viz tiskové zprávy.
-45% při povýšení starých verzí CAD aplikací
Pokud vlastníte starší, již neupgradovatelnou verzi AutoCADu R14, 2000, 2000i či 2002 - nebo na nich založenou profesní aplikaci, např. Map 4, ADT 3, apod. - můžete využít dočasně zvýhodněné možnosti obnovení licence v rámci tzv. Legacy programu. Nejnovější verzi dané aplikace můžete zakoupit (se subscription) se slevou 45% z ceny nové komerční licence. Akce platí do 30.7.2006.
Viz Promo akce

Ukončení možnosti upgrade a technické podpory produktů založených na aplikaci AutoCAD 2004 (LT, Map, ADT) nastane za rok - 10. března 2007.

AutoCAD, LT, CAD

DWG2007 Pořiďte si verzi 2007 CZ výhodně již dnes!
Do uvedení příslušné lokalizované verze platí nabídka bezplatného přechodu na nový AutoCAD 2007, LT 2007, ADT 2007, Map 2007, Mechanical 2007, Inventor 11, atd. Při nákupu plné stávající verze programu spolu se Subscription získáte slevu ve výši ceny Subscription (t.j. 'Subscription zdarma') - a v rámci ročního Subscription dostáváte mj. i nové verze dané aplikace. Nabídka platí pro programy AutoCAD 2006, AutoCAD LT 2006, Inventor Series 10, AutoCAD Mechanical 2006, Architectural Desktop 2006, Revit Series 8/8.1, Map 3D 2006, Raster Design 2006 (neplatí pro AIP10 a Civil3D).
Viz promo akce.

Průběžně aktualizované termíny uvádění anglických a českých verzí nových produktů Autodesku najdete v článku 717.

LT 2007 AutoCAD LT 2007 CZ zdarma
Při koupi AutoCADu LT 2006 CZ nyní získáte u firmy Xanadu bezplatný budoucí upgrade na verzi AutoCAD LT 2007 CZ (roční subscription), bezplatný přístup na VIP server a navíc i rozšířující aplikaci Xanadu LT Extension (platí pro plnou licenci i zvýhodněný 5-pack).
Viz promo akce.
Nové bezplatné DWG nástroje
Byla uvedena nová verze bezplatného prohlížeče DWG - Autodesk DWG TrueView 2007, plus rovněž bezplatný převodník verzí DWG souborů - Autodesk DWG TrueConvert 2007. Ke stažené na stránce Download
Seznamte se s novinkami CAD aplikací řady 2007
Chcete-li poznat nové funkce aplikací AutoCAD 2007, Revit 9, Inventor 11, Map 2007, Civil3D, ADT 2007 a profesních nadstaveb, navštivte některý ze seminářů firmy XANADU, věnovaných právě nové řadě 2007.
16.5. Praha (Revit+2007), 18.5. Brno (Revit+2007), 23.5. Brno (nové GIS produkty), 24.5. Plzeň (stavebnictví+2007), 25.5. Praha (nové GIS produkty), 30.5. Č.Budějovice (GIS+2007), atd. Přehled najdete na www.cadstudio.cz/seminare
Doporučené grafické karty pro AutoCAD 2007
Nové 3D funkce AutoCADu 2007 využívají hardwarovou grafickou akceleraci a jsou plně funkční pouze na počítačích s certifikovanými grafickými kartami. Aktualizovaný seznam certifikovaných a necertifikovaných grafických karet pro CAD aplikace řady 2007 najdete na stránce:
www.autodesk.com/autocad-graphicscard
Pokud vaše grafická karta nevyhovuje, poradíme vám nejvhodnější řešení - kontaktujte Xanadu.

Nové funkce AutoCADu 2007 si můžete prohlédnout v online verzi funkce New features workshop (Co je nového).

Pro držitele Subscription k AutoCADu je pro verzi 2007 chystána (ještě před uvedením další verze) doplňková funkčnost (navíc vedle Vault serveru).

Co jsou to "kaskádové síťové licence" a jak mi pomohou ušetřit? Viz Tip 4943

Další komplexní typy čar pro AutoCAD a LT doplníte pomocí Tipu 3176.

Pro firmy nemá smysl kupovat samostatné licence CAD - viz CAD Blog.

Autodesk Inventor, MCAD - strojírenství

Inventor 11 Uveden Autodesk Inventor 11
Na trh byl uveden nový Inventor 11. Ten přináší nové funkce pro práci s velkými sestavami, podporu konfigurací sestav, rozšířené nástroje pro povrchy a pokročilé tvary, vylepšené funkční navrhování, analytické nástroje, generátor rámových konstrukcí a snazší sdílení návrhových dat. Autodesk Inventor Series 11 obsahuje i AutoCAD 2007, AutoCAD Mechanical 2007 (uveden i samostatně), Mechanical Desktop 2007 a nový Vault 5 (správa dokumentů).
Verze "Inventor Professional 11" obsahuje funkce pro dynamickou simulaci a inovované funkce potrubí a kabelů. Nově jsou k dispozici i modulární verze "Autodesk Inventor Professional for Simulation" (simulace+FEM) a "Autodesk Inventor Professional for Routed Systems" (potrubí+kabely+IDF).
Již dnes si můžete výhodně zajistit Inventor 11 CZ (bude uveden později) - při nákupu českého Inventoru verze 10 získáte roční Subscription (opravňující k získání R11 cz), a to bez navýšení ceny.
Podrobnější přehled novinek verze R11 najdete na Autodesk Inventor.

Vyžádejte si TRIAL verzi Inventoru pro nezávazné vyzkoušení na vašem počítači.

Online výukovou příručku Autodesk Inventoru (česky) najdete online na www.cadforum.cz/cadforum/Vyuka-Inventoru/

Pro držitele Subscription k Inventoru je pro verzi 11 chystána (ještě před uvedením další verze) doplňková funkčnost.

I vy můžete ovlivnit funkce další verze Autodesk Inventoru. Wishlist pro Inventor 12 najdete na serveru AUGI.

CFdesign - simulace proudění pro Autodesk Inventor
Aplikace firmy Blue Ridge Numerics - CFdesign - je výpočetní aplikace určená pro simulaci proudění a přenosu tepla pro Autodesk Inventor. Integrovaný simulační nástroj CFdesign slouží pro testování virtuálních prototypů (virtuální větrný tunel) - nativních sestav Inventoru, přímo v prostředí Inventoru na CAD vaší stanici.
Viz článek 712

Doporučujeme stáhnout a nainstalovat nejnovější Hardware Library pro Inventor - aktualizaci podpory a nastavení grafických karet (viz Download).

Jak provést analýzu vlastních frekvencí modelu Inventoru? Poradí vám tip 4929.

Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Revit 9 Uveden Autodesk Revit Building 9
Autodesk uvedl novou verzi své hlavní CAD/BIM aplikace pro architekturu a stavebnictví - Revit Building 9 a Revit Series 9. Zároveň byla uvedena i nová verze Revitu pro analytické modely budov - Revit Structure 3 (na našem trhu zatím nedodávána).
Verze 9 přináší především funkce pro práci s místnostmi, knihovny detailů, studie oslunění, výkazy použitých materiálů, rozšířené 3D modelování, vylepšenou podporu formátů DWG, DWF a IFC. Firma XANADU opět připravuje českou lokalizaci této aplikace.
Další informace a podrobnější přehled novinek Revitu verze 9 najdete na naší stránce Autodesk Revit.
Přestupte na Autodesk Revit
Buďte úspěšnější s Autodesk Revitem. Zařaďte se po bok úspěšných světových i českých architektonických a projekčních firem, které již využívají BIM nástroj Autodesk Revit pro efektivní týmové projektování od světové CAD jedničky, firmy Autodesk.
Pro usnadnění tohoto kroku ke zvýšení produktivity vaší firmy nyní nabízíme zvýhodněný křížový upgrade z konkurenční stavební či architektonické aplikace na nejnovější verzi CAD/BIM aplikace Autodesk Revit Series. Tento přechod můžete uskutečnit za zlomek standardní ceny Revitu, pouhých 1.500 Euro (cca 42.000,-Kč).
Kromě Autodesk Revitu získáte v této ceně i nejnovější verzi světově nejrozšířenější CAD aplikace - AutoCAD.
Viz Revit-přestupte
ADT2007 Uveden Architectural Desktop 2007
Nová verze Architectural Desktopu (ADT) přináší kromě novinek AutoCADu i koncept zóny, vylepšené AEC kóty, složky navigátoru projektu, klasifikace, výkazy, porovnávání výkresů a další.
Podrobnější přehled novinek najdete na Architectural Desktop 2007
Navštivte nás na IBF 2006
Navštivte expozici firmy XANADU na Stavebním veletrhu IBF Brno, konaném 25.-29. dubna na brněnském výstavišti v pavilonu C, stánek C 009.

Jak v Revitu kreslit schodiště? Základní pokyny najdete v tipu 4320.

GIS, mapování, FM

Map 2007 Uveden nový Autodesk Map 3D 2007
V prodeji je nová verze mapové a GIS aplikace Autodesk Map 3D 2007. Map obsahuje především funkce pro vytváření a údržbu přesných prostorových a návrhových dat - Map 2007 podstatně (násobně) zrychluje práci s cizími GIS formáty a rozsáhlými daty, nabízí nové anotační funkce, umožňuje práci nejen s daty v ArcSDE a Oracle, ale i s grafickým daty uloženými i v databázích MS SQL a MySQL. Verze 2007 již neobsahuje funkce modelování terénu - nabízíme zvýhodněný upgrade na Autodesk Civil 3D 2007.
Přehled dalších nových funkcí Map 3D a Civil 3D viz Autodesk Map 3D.

Produkty HP, IBM, hardware, novinky, akce

Notebook HP za 16.980,-Kč
HP notebook
Spolehlivý notebook HP Compaq nx6125 s 1.8GHz procesorem, 15" TFT displejem, DVD/CD vypalovačkou a čtečkou otisků prstů nyní nabízíme jako promo akci - za necelých 17 tisíc Kč.
Konfigurace: AMD Sempron (1.8GHz), Microsoft Windows XP Home Edition, ATI Express 200M, 256 MB DDR-SDRAM (až 2GB), disk 40GB 4.2krpm, 15" TFT XGA, no FDD, DVD/CD-RW fixed, ATI Radeon X300 až 128MB, S-Video TV, Modem/NIC Gigabit, 3x USB 2.0, 1394, Biometrics (otisk prstu), 6-cell Li-Ion Battery, HP travel battery connector, 2.7kg.
Cena - KOUPIT
Modernizujte váš plotter
Inovací vašeho plotru nejen ušetříte za spotřební materiál a zrychlíte tisk (nové modely tisknou levněji a rychleji), ale ušetříte i díky zvýhodněným upgrade z vašeho stávajícího modelu.
Nový plotr HP můžete získat výměnou za váš stávající HP i non-HP plotter - viz následující akce.
Až 125.000,-Kč za váš starý plotter
Do 31.7.2006 platí nové podmínky akcí HP "Zbavte se staré", "HP Znovu" a "HP Upgrade". V rámci těchto akcí můžete výhodně přejít (upgradovat) z vašeho stávajícího plotru či kopírky na nový model velkoformátové tiskárny HP DesignJet. Byly zvýšeny odkupní ceny a za váš starý plotr tak můžete získat až 125.000,-Kč.
Viz podrobné tabulky podmínek, odkupních cen a modelů plotrů.
HP role Akce '1+1 zdarma' a '3+1 zdarma' (HP LFP)
Do 28.dubna můžete využít akci "3+1 zdarma" na spotřební materiál pro velkoformátové tiskárny HP DesignJet. Při nákupu 3 a více rolí materiálu HP Universal Bond Paper nebo HP Bright White Inkjet Paper získáte 1 roli stejného materiálu zdarma navíc.
Akce se týká těchto produktových čísel: Q1396A, Q1397A, Q1398A, Q8004A, Q8005A, Q8002A, Q1445A, C6035A, Q1444A, C6036A, C6810A.
Podobná akce "1+1 zdarma" nabízí roli papíru navíc zdarma ke každé zakoupené roli ze seznamu velkoformátových médií zařazených do této akce. Seznam a další informace najdete na:
www.hpdesignjet.cz a eShop - tiskové materiály
Až 40% sleva na HP CarePack (Server Blade)
Vzhledem k tomu, že firma XANADU je autorizovaným servisním partnerem HP, můžeme vám nabídnout mimořádnou slevu ve výši 25%-40% na rozšířenou záruku HP CarePack pro servery HP Blade. Akce platí do 30.6.2006 a vztahuje se na instalační a konfigurační služby i na onsite záruční opravy (24x7, 4/6 hodin, 3-5 let) na servery HP ProLiant Server Blade p-Class a e-Class.
Pojistěte si vaše kritické firemní servery!
Úspěšné prodeje MFP zařízení
V roce 2005 se podle průzkumu společnosti Gartner prodalo v regionu EMEA (Evropa, Střední východ, Afrika) přes 11 milionů kusů tiskáren, kopírek a multifunkčních zařízení (MFP), z toho 526 tisíc v ČR. Rychleji roste prodej barevných verzí uvedených produktů, především pro menší a střední firmy. Do roku 2009 bude 16% kopírek a MFP zařízení podporovat barvu.
Téměř polovina z těchto typů zařízení prodaných v ČR nesla značku HP.
Viz též tisková řešení

Xanadu Shops Aktuální ceny všech produktů najdete na www.cadstudio.cz/shop

Microsoft, ostatní software

Microsoft Virtual Server zdarma
Virtualizační serverová aplikace "Microsoft Virtual Server 2005 R2 Enterprise edition" (dříve za 999 USD) je nyní k dispozici zdarma! MS Virtual Server 2005 je určen pro Windows Server 2003 a Windows XP (jejich 32bitové i 64bitové verze) a umožňuje efektivnější využítí hardware spuštěním více serverů na jediném počítači (virtualizace). Urychluje tak nasazení a konsolidaci serverů v podnikovém prostředí.
Aplikaci lze stáhnout z webu Microsoft.

Virtualizační aplikaci VMware Server můžete získat rovnež zdarma.

Microsoft akce
 • Do 31.5.2006 pořídíte licence Microsoft Office 2003 Standard, Small Business Edition a Professional Enterprise v české verzi se slevou 15%. Navíc získáte právo na instalaci nové verze Microsoft Office 2007 ihned po jejím uvedení na trh.
 • Pokud si do 30.6.2006 pořídíte Microsoft Windows XP Pro Upgrade v české nebo anglické verzi společně se Software Assurance (předplatným nových verzí), získáváte na upgradované licence slevu 30%. Můžete tedy výhodně pořídit současný operační systém a zároveň získat právo na instalaci Microsoft Windows Vista ihned po jejím uvedení na trh.
 • Zakoupili jste Windows XP společně s hardwarem? Nyní máte po dobu 180 dní od nákupu možnost k takto pořízeným licencím dokoupit Software Assurance (předplatné nových verzí) a získat tak výhodně právo na instalaci Microsoft Windows Vista ihned po jejím uvedení na trh.
 • S mimořádným cenovým zvýhodněním až 20% můžete získat sadu určenou pro střední firmy, obsahující 3x Microsoft Windows Server 2003 Standard Edition, 1x Microsoft Exchange Server 2003 Standard Edition, 1x Microsoft Operations Manager 2005 Workgroup Edition, 50 klientských licencí CAL pro kombinaci produktů Microsoft Windows Server a Microsoft Exchange Server. Navíc je možné platbu za nákup rozložit do tří ročních splátek.
Bezpečnější Windows Vista
Nová Windows Vista mj. podstatně rozšíří možnosti nastavení skupinové politiky (group policy) ve firemních sítích. Počet nastavení GP se zvýšil z 1500 na cca 3000 (nová nastavení se většinou týkají bezpečnosti), lze nyní např. nastavit Read Only přístup na USB klíče (tokeny).

Firma XANADU je certifikovaným partnerem Microsoft - nabízíme kompletní řešení vašich firemních kancelářských ('backoffice') aplikací i CAD/CAM/GIS řešení od jednoho dodavatele.
Viz nabízená řešení

Bezpečnost, Symantec, sítě

Bezpečnostní aspekty mobilních zařízení
Jak prokázal průzkum společnosti Symantec, podniky podceňují bezpečnostní rizika vycházející z nasazení mobilních zařízení (SmartPhone, PocketPC...). Útoky ohrožující firemní infrastrukturu prostřednictvím mobilních zařízení přitom vzrůstají.
Pro tato zařízení je určen např. produkt "Symantec AntiVirus for Handhelds Corporate Edition". Viz další informace.
Symantec AntiVirus Enterprise Edition Total Protection - 50% sleva
V časově omezené Promo akci můžete získat licenci "Symantec AntiVirus Enterprise Edition Total Protection", která v sobě zahrnuje:
 1. všechny ty antivirové produkty, které jsou součásti Symantec AntiVirus Enterprise Edition
  • Symantec Mail Security for SMTP
  • Symantec Mail Security for Microsoft Exchange
  • Symantec AntiVirus Corporate Edition
  • Symantec Mail Security for Domino
  • Symantec Web Security
 2. Symantec Client Security (rozšírení o osobni firewall, host IPS a ochranu soukromí)
 3. antispamové řešení Symantec Brightmail Antispam (včetně hostovaní i s možností dokoupení HW SMS 8200)
a to přesně za původní cenu pouhých antivirových produktů (tj. Symantec AntiVirus Enterprise Edition), tj. s výslednou slevou pres 50%.

Aplikace HP Toolbox pro LaserJet 2500 a 4600 obsahují bezpečnostní chybu. Aplikujte prosím opravný patch.

Nástroje na odstranění účinků aktuálních virových hrozeb a informace o aktuální bezpečnostní situaci na internetu najdete na stránkách www.cadstudio.cz/bezpecnost

XANADU - vlastní aplikace

Byla uvedena nová verze Xanadu LT Extension 1.5 s funkcí výkazu ploch (výměr) vybraných uzavřených křivek (po hladinách a celkově), funkcí Reset a kontrolou nových verzí. Aplikaci nadále nabízíme jako bonus k AutoCADu LT zakoupenému u XANADU.
Viz www.cadstudio.cz/ltextension

Aplikace Xanadu VRML Translator pro Inventor 11 je jedna z prvních aplikací certifikovaných Autodeskem na nový Inventorem 11.
Viz www.cadstudio.cz/vrmlout

Na čtvrtek 20.4. v 17:00 je naplánován přesun document management aplikace www.iproject.cz na rychlejší server. Omluvte prosím krátkodobý výpadek.

Zlatý erb Ocenění v soutěži Zlatý erb 2006
Podobně jako vloni, i letos získala web aplikace firmy XANADU ocenění v soutěži o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí - Zlatý erb 2006. Web aplikace, prostřednictvím níž magistrát města České Budějovice zveřejňuje na svých internetových stránkách online přenosy ze zasedání zastupitelstva a pomocí níž jsou zasedání řízena, se umístila v celostátním kole na druhém místě v kategorii "Nejlepší elektronická služba".
Soutěž Zlatý erb vyhlašuje Sdružení Zlatý erb pod záštitou Ministerstva informatiky ČR, Ministerstva vnitra ČR a Asociace krajů ČR. Soutěž je pořádána ve spolupráci s portálem Města a obce online a konferencí ISSS.
Viz též aplikace Xanadu Město@Web a eObec.

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy Xanadu - viz www.cadstudio.cz/vyvoj

Service Packy, aktualizace, bezplatný software

 • Inventor 11 hardware library update
 • Inventor 10 hardware library update
 • Inventor 9 hardware library update
 • 3ds max 8 Service Pack 2
 • AutoCAD 2007 AEC Object Enabler - pro AutoCAD 2006, 2005, 2004
 • Autodesk DWG TrueConvert 2007
 • Autodesk DWG TrueView 2007
 • LP_Linetypes - knihovna komplexních typů čar

viz www.cadstudio.cz/download (viz též tabulky kompatibility patchů, tamtéž)

Školení, kurzy

Využijte rozdílových školení na Autodesk Inventor a AutoCAD pořádaných firmou XANADU, včetně školení na produkty řady AutoCAD 2007, Inventor 11 a Revit 9.

Firma XANADU je Autorizovaným školicím střediskem Autodesk (ATC). Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

Podpora, tipy a triky

Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam nebo e-mailem na naslouchamevam@xanadu.cz.

Stav vaší servisní zakázky či incidentu v rámci helpdesk smlouvy můžete sledovat online na stránkách Servis-Online

3.510 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
Kompatibilita DWF z AutoCADu 2007 a Inventoru 11. Kolize Inventoru 11 s nVidia nView. Jak přenést 3D data z Google Earth do Revitu? Do jakých verzí formátu DWG ukládá AutoCAD 2007 a LT 2007? Jednoduchá tabulka se souřadnicemi zadaných bodů. Snadné odstranění zdvojených linií ve výkresu. Export z Revitu nebo Inventoru do EPS souboru s vysokým rozlišením. Jaké databáze lze napojit na Autodesk Map 3D?

Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskusní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností se stovkami ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska. Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo kontaktujte technickou podporu na support@xanadu.cz
Žhavá diskusní témata posledního měsíce: Typ čar, Technické písmo, velikost DWG souboru, Uveden Revit9...

Jak získat přístup na VIP server XANADU?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba XANADU zahrnující mj. i přístup na VIP server. Přístupový účet VIP poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy XANADU najdete na http://vip.xanadu.cz


A z jiného soudku:
- používáte Google Earth? zobrazte si živě přehled zemětřesení za poslední hodinu, týden...
- zajímavé způsoby použití dotykové obrazovky jako uživatelského rozhraní (video)
- odhalil Google Earth létající auto?

Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a IT profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti XANADU a.s.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti XANADU a.s., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


XANADU a.s. - info@xanadu.cz
Autodesk Value Added Reseller, HP Preferred Partner 2006, Microsoft Certified Partner
www.cadstudio.cz - www.cadforum.cz - www.iproject.cz - www.hpdesignjet.cz
České Budějovice, 370 01, Tylova 17, tel. 386 352 966 (..969)
Praha 10, 106 00, Žirovnická 2389, tel. 283 891 154
Brno, 602 00, Sportovní 2a/558 (areál BILLA), tel. 541 212 077, 541 210 823
Pardubice, 530 02, Štrossova 291, tel. 466 611 773
Ostrava, 709 00, Fráni Šrámka 5, tel. 596 611 060