CAD-NEWS: CAD Studio homepage - www.cadstudio.cz

CAD-NEWS - Bulletin firmy CAD Studio - říjen '13

Toto personalizované vydání bulletinu CAD-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/cadnews1013.htm nebo www.cadstudio.cz/cadnews

CAD Studio a.s., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR a SR, autorizovaný partner HP, si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD/CAM, GIS/FM řešení.

Z obsahu:

Rozšíření působnosti CAD Studia na Slovensku
CADstudio SK Společnost CAD Studio, Platinum partner Autodesku, rozšiřuje své obchodní zastoupení pro CAD/CAM, CAE, BIM, GIS a PDM/PLM řešení na Slovensku. Nově nás najdete také v Bratislavě a v Žilině. V současné době tvoří tým CAD Studia celkem 75 zkušených odborníků v osmi lokalitách po celé ČR a SR.
Viz Rozšírená ponuka CAD riešení na Slovensku
CADfórum 2013 - poděkování
CADfórum2013 Děkujeme za rekordní účast na letošních konferencích CADfórum 2013 a GISfórum 2013. Jsme rádi, že jsme se mohli osobně setkat s uživateli z praxe a přispět k lepšímu využívání CAD a GIS technologií v českých a slovenských firmách. Všichni účastníci si nyní mohou na stránkách konferencí stáhnout jednotlivé prezentace a prohlédnout fotogalerii.
Viz též úspěšné konference CADfórum a GISfórum


Navštivte stránky firmy CAD Studio i na Facebooku a na YouTube - viz níže uvedené odkazy:

 AutoCAD, LT, CAD

Upozorňujeme, že v nejbližších dnes končí několik akčních nabídek na produkty Autodesk - jsou to:

Akce 1+1: jednu CAD licenci dostanete zdarma!
1+1 Již jen do 25.října: Vlastníte-li dvě a více licencí (lhostejno zda stejných nebo různých) Autodesk produktů verze 2007, 2006 a starších (až do R14), můžete nyní pořídit novou licenci vámi zvolené sady Autodesk Design Suite nebo samostatného produktu řady AutoCAD v aktuální verzi (2014) -- přitom další, druhou licenci téhož produktu vám přidáme zdarma. Za cenu jedné licence tak získáte nové vybavení pro dvě CAD pracoviště!
Viz Akce 1+1
Ušetřete až 30%. Tahle nabídka nebude navěky, vaše výtvory budou.
Design Suite Ať projektujete domy, inženýrské sítě, konstruujete stroje nebo tvoříte filmy, snažíte se, aby vaše výtvory sloužily co nejdéle. Některá díla budou jistě sloužit navěky. Ale jen do 18. října 2013 můžete využít zvýhodněné akce pro nákup vybraných sad Autodesk Design Suite a programů řady Autodesk AutoCAD 2014 (+ multimedia), a to se slevou až 30%. Věnujte méně do nákupu vašeho projekčního a konstrukčního software a věnujte více vašim nadčasovým návrhům, které budou sloužit natrvalo.
Sleva 10% až 30% na nové licence je platná již jen do 18.října 2013.
Viz Tahle nabídka není navěky
3D sady Autodesk LT Suite nyní s 20% slevou
Revit LT Suite Projekční a konstrukční aplikační sady firmy Autodesk - AutoCAD Revit LT Suite a AutoCAD Inventor LT Suite - nyní získáte v nejnovější verzi 2014 CZ s 20% slevou. Tuto slevu lze využít jak na nové komerční licence, tak na upgrade z předchozích verzí LT aplikací. Platí i na zvýhodněné 5-pack licence. Profesní Sady LT Suite kombinují v jednom zvýhodněném produktu vždy parametrický 3D modelář (Inventor LT nebo Revit LT) s osvědčenou 2D aplikací - AutoCADem LT 2014 CZ.
Nakupte do 25.října 2013 a ušetříte 20%.
Podrobnosti na AutoCAD LT Suite nyní s 20% slevou
Osladili jsme nabídku AutoCADu LT 2014 CS+
Osladili LT Ať už v CADu kreslíte koblihy nebo byty, mapy, plechy či vodovody, nejnovější AutoCAD LT 2014 ve vylepšené verzi "CS+" jsme pro vás teď ještě více zvýhodnili. Osladili jsme naši nabídku nových licencí AutoCADu LT 2014, výhodných 5-packů, i upgrade ze starších verzí (2008 a vyšších). Ani nová licence AutoCADu LT vás teď nebude stát víc než 1000€. Do 22.října 2013 nabízíme při nákupu nové licence AutoCADu LT 2014 zpětný bonus 200€, ten lze využít až pro 5 licencí (včetně zvýhodněného 5-packu) - na váš účet vám tedy může přijít až 1000€.
Čtěte na Oslazená nabídka AutoCADu LT
Nové služby hrazené z cloud kreditů Autodesk
Ke cloud službám Autodesk 360 hrazeným pomocí tzv. "cloud kreditů" patří od poloviny září i služby "Structural Analysis for Autodesk Revit" a "Optimization for Autodesk Inventor". Ke každému Subscription získává zákazník 100 volných kreditů ročně.
Podrobněji na Autodesk 360 cloud kredity
Výsledky soutěže Ježek v kleci - vyhráli jste iPad?
Ježek Na konferenci CADfórum 2013 byly vyhlášeny výsledky soutěže "Ježek v kleci", kterou pořádal časopis Konstruktér (CAXMIX) ve spolupráci se společností CAD Studio a webem 3D-tisk.cz. Soutěžním úkolem bylo pomocí produktů firmy Autodesk navrhnout inovaci foglarovského hlavolamu pro 21. století. Vítězem soutěže se stal Marek Janáček se sci-fi "ježkem" v podobě zárodku filmového Vetřelce a jeho hnízda.
Podrobnosti na Výsledky soutěže Ježek v kleci

Nová podoba rychlejších online helpů k Autodesk aplikacím (AKN) - lokalizované verze se připravují.

Co je nového v online ("browserové") verzi bezplatné 3D cloud aplikace Autodesk 123D Design 1.6? video

Autodesk plánuje ukončit prodej upgrade licencí k 15.2.2015, pro údržbu a podporu software bude k dispozici levnější systém Subscription nebo pronájmy.

Editor knih barev - AutoCAD Color Book Editor (ACB) - existuje nyní i jako online služba

Nová brožura k obsahu a výhodám Autodesk Subscription (PDF, 1.3MB)

TRIAL verze nových produktů Autodesk řady 2014 v češtině, plně funkční po 30 dnů, si nyní můžete stáhnout přímo ze stránky cadstudio.cz/trial.

Na CAD Studio Blogu najdete:
- Nové funkce cloud renderingu Autodesk 360
- Online editor knih barev pro AutoCAD
- Autodesk Inventor HSM Express - první CAM od Autodesku
- Autodesk Meshmixer pro zamíchání síťových 3D modelů
- Inventor na iPadu? Snadno pomocí Autodesk Remote
- Přehledná správa vašeho účtu Autodesk ID

Přehled doplňkových patchů pro rodinu AutoCADu 2014. Viz Tip 9452.
Jak nejsnáze vypnout cloud funkce AutoCAD 360? Poradí Tip 9466.
Jak zobrazovat a upravovat DWG výkresy na tabletu? Čtěte Tip 9454.

 Autodesk Inventor, MFG - strojírenství

Jak získat konstrukční aplikace o 20-50% levněji? Viz promo akce - výše.

Nestali jste se konstruktéry abyste spravovali data. Už nemusíte.
Vault Pro Buď můžete trávit hodiny denně dokumentováním změn návrhu, aktualizací kusovníků, exportováním JPG obrázků pro marketing a správou změnových řízení. Anebo můžete nechat Vault Professional udělat to za vás. Automaticky. Možná dnes spravujete vaše konstrukční data pomocí Excelu a Outlooku. Možná už používáte bezplatný Vault Basic. Ale pomocí Vault Pro můžete dělat (tedy spíše nedělat) ještě o mnoho více.
Využijte nabídku zvýhodněného přechodu na Vault Professional - viz výhody Vault Professional

PDM/PLM Roadshow - roadshow s podtitulem "Nestali jste se konstruktéry abyste spravovali data" pořádá firma CAD Studio formou praktických workshopů v 6 městech České a Slovenské republiky. Seznamte se praktickými výhodami implementace PDM systému Vault Workgroup nebo Professional a jejich napojení na ERP/TPV.
5.11. Pardubice, 6.11. Praha, 7.11. Plzeň, 12.11. Brno, 13.11. Ostrava, 14.11. Žilina
Viz program PDM roadshow - online registrace na www.cadstudio.cz/roadshow

První Autodesk CAM - Inventor HSM Express
HSM První CAM aplikací Autodesku z nedávné akvizice HSMWorks je bezplatný Inventor HSM Express, 2.5D CAM plně integrovaný do Inventoru 2014 a Inventoru LT 2014. Aplikace přichází z celou řadou postprocesorů, další lze vytvářet v JavaScriptu. HSM Express si můžete stáhnout z naší stránky Download.
Připravuje se rovněž vyšší verze Inventor HSM a cloud verze CAM řešení Autodesku.
Více na stránce Autodesk CAM
Autodesk Fusion 360
Fusion Dnes byla uvedena nová verze cloudového CAD modeláře Fusion 360 s aktualizovaným uživatelským rozhraním a zajímavými novými funkcemi. Nová verze nabízí například offline mód, import STL/SVG (např. pro gravírování loga), lokální raytrace rendering, object snap, funkci pull. Období bezplatného zkoušení modelovací aplikace Autodesk Fusion 360 bylo prodlouženo do poloviny prosince 2013. Teprve poté bude pro komerční využití zpoplatněna formou pronájmu.
Více o Fusion360 na stránce Fusion 360
SCHNEEBERGER Mineralgusstechnik - simulace při návrhu výrobků z kompozitů
Konstruktérům společnosti Schneeberger Mineralgusstechnik pomáhají simulace k zefektivnění návrhů výrobků z minerálních kompozitů. Optimalizace forem vycházející z výsledků simulací pomáhají výrazně šetřit materiál, energie i lidskou práci. CAD Studio je dodavatelem řešení pro společnost Schneeberger Mineralgusstechnik s.r.o. Společnost využívá aplikace Autodesk Product Design Suite, Autodesk Simulation a Autodesk Vault.
Více na SCHNEEBERGER Mineralgusstechnik
Aston Martin s digitálními prototypy Autodesk
Firma Aston Martin kompletně navrhuje automobily pomocí nástrojů Autodesk - od návrhu tvaru až po výrobu plastových dílů. 75% vozů limitované série Aston Martin One-77 (jen 77 kusů, každý za 1.7 mil. liber) bylo prodáno ještě před vyrobením první kusu jen na základě digitálních vizualizací z produktů Autodesku.
Viz Google+
Matematické plochy v Inventoru
SinX Zajímavé využití parametrických křivek výrazů. Pomocí náčrtových křivek výrazů a pomocí operace tažení můžete v Inventoru vytvářet parametrické matematické 3D povrchové plochy, např. Z=sin(X)+sin(Y). Je potřeba jen správně zvolit roviny náčrtů řídicích aritmetických výrazů (křivek) a správné parametry funkce tažení. Výsledkem je 3D plocha, v níž můžete měnit parametry i výrazy tvořicích křivek.
Viz Tip 9472 na CADforum.cz

video Na našem YouTube kanálu najdete playlist popisující možnosti aplikace Factory Design Suite 2014 CZ a videoukázky zajímavých pokročilých funkcí iLogic v Inventoru.

Byl uveden Service Pack 1 pro Inventor 2014 (a LT 2014) a další aplikace sad Design Suite 2014.

Jak použít iLogic pro automatické naplnění iVlastností součásti Inventoru? diskuse

Ukázky nástrojů Autodesku pro automobilový průmysl - YouTube video

Uživatelé Vaultu 2014 si mohou stáhnout inovovaný Vault 2014 Subscription Release - nabízí podstatně vylepšený tenký klient (ala PLM360 nebo DOCs360), rozšířenou integraci s Revitem a další vylepšení.

Jak převést STL soubor na editovatelnou součást? Čtěte Tip 9483.
Jak zobrazit pás karet Inventoru jako postranní panel na výšku? Viz Tip 9479.
Jak exportovat STL z Autodesk Fusion 360 pro 3D tisk? Poradí Tip 9485.

 Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Jak získat projekční aplikace o 20-50% levněji? Viz promo akce - výše.

Přínosy Autodesk BIM pro infrastrukturu
BIM IS BIM není 3D model. BIM je proces využívající inteligentního modelu s cílem usnadnit koordinaci, komunikaci, analýzu a simulaci, řízení projektů a spolupráci – a to včetně správy majetku, údržby a provozu. Podle průzkumu mezi uživateli téměř polovina respondentů (46%) uvádí, že využívá pouhý zlomek potenciálu Informačního modelu budovy (BIM).
Viz přínosy Autodesk BIM pro infrastrukturu
Konstrukční aplikace doplňující BIM proces
ASD Jednou z méně známých aplikací projekční sady Autodesk Building Design Suite je AutoCAD Structural Detailing (SD). Structural Detailing je verze AutoCADu doplněná o nástroje a knihovny pro tvorbu detailů a výkresů pro výrobu ocelových a železobetonových konstrukcí. Do projekčních procesů BIM tak doplňuje vytváření detailně zpracované výrobní výkresové dokumentace včetně tabulek a výkazů.
Pro tuto oblast nyní přibývají do portfolia Autodesku i aplikace Advance Steel a Advance Concrete.
Možnosti a ukázky na Konstrukční aplikace Autodesk

video Na YouTube kanálu CAD Studia najdete nová videa popisujících aplikaci AutoCAD Plant 3D - LDT tabulky, symboly v isometrii a kompletní záznam webináře Úvod do isometrií a sérii videí představujících aplikaci AutoCAD Structural Detailing. Shlédnout zde můžete i záznam z webináře věnovaného BIM aplikaci Autodesk Revit Structure a analytickému modelu stavby.

Vítězové soutěže Autodesk Excellence in Infrastructure

Jihokorejská firma Hyundai Engineering Co. Ltd. nasazuje Autodesk Plant Design Suite, komplexní nástroj pro 3D navrhování, modelování a výstavbu technologických celků.

Uživatelé Subscription si mohou stáhnout Subscription Extension pro 3ds Max a 3ds Max Design 2014, pro Maya a Mudbox.

Z Helpdesk serveru si můžete stáhnout Vzorové silniční řezy (české) pro AutoCAD Civil 3D 2014.

Chybí vám nějaká parametrická rodina (RFA) pro Revit? Dejte nám vědět, často žádané rodiny rádi vytvoříme a zpřístupníme dalším uživatelům.

Na blogu Civil3D.cz, věnovaném využívání aplikace AutoCAD Civil3D v ČR, najdete:
- SP1 pro Civil 3D 2014 je venku
- Zprávy a výpisy - trasa
- Utajená tabulka kubatur
- SP4 pro AutoCAD Civil 3D 2012 ke stažení
- Webinář na křižovatky

V blogu Na zdi zaměřeném na projekční BIM aplikace si přečtěte například:
- Přínos Advance Steel a Advance Concrete v portfoliu Autodesku
- Advance Steel a Advance Concrete odkoupeny Autodeskem

Umíte spustit rendering v Maxu z místní nabídky Průzkumníku Windows? Poradí Tip 9450.
Jak mohu v Navisworks pracovat s místnostmi z Revit projektu? Viz Tip 9469.
Proč mi AutoCAD Civil 3D 2013 CZ hlásí Neznámý příkaz? Řešení najdete v Tipu 9457.

 GIS, mapování, FM

Aplikace CADstudio Záborák a Záborák IS
Záborák Nadstavbová aplikace CAD Studia "Záborák" je určena pro projektanty inženýrských staveb a práci s daty RÚIAN. V těchto dnech byla uvedena nová verze 1.6 s doplněnou funkčností a s podporou AutoCADu Map 3D a Civil 3D verze 2014. Kromě této základní verze Záboráku nyní CAD Studio uvádí i zcela novou, rozšířenou verzi "Záborák IS" pro tvorbu záborových elaborátů inženýrských sítí, včetně zpracování ochranných pásem.
Videoukázka a další informace na Záborák IS a V1.6 a na stránce Záborák
Aktualizace aplikace Import RÚIAN
GIS aplikace pro převod dat registru RÚIAN do relačních databází Oracle a MS SQL a GIS modelů Autodesk - "Import RÚIAN" - byla aktualizována na verzi 1.0.6. Nové verze mj. importuje i prvky, které nemají přiřazenu žádnou geometrii (např. Adresní místa) a opravuje typ geometrie u ulic, které mají jen jeden úsek. Aktualizaci je možné si stáhnout na stránce CAD Studio Download.
Viz Import RÚIAN

Byl uveden Service Pack 1 pro AutoCAD Map 3D 2014 a AutoCAD Civil 3D 2014.

Jak zadat seznam parcel pro VF ISKN - export VFK? Čtěte Tip 9465.
Jak načíst body z GPS do AutoCADu Map 3D? Poradí Tip 9445.

 Produkty HP, hardware, novinky, akce

Nová kopírka HP Designjet T2500 eMFP
T2500 Nová mutlifunkční tiskárna (kopírka) HP Designjet T2500 eMFP je nástupcem modelu T2300 eMFP. T2500 eMFP je postaven na platformě moderního plotru Designjet T1500 představeného letos na jaře. Tiskne a ukládá vytištené výkresy naplocho, bez chaosu ve výstupním koši. Zepředu lze snadno zakládat dvě samostatné role papíru o šíři až 36" (A0+). Tisk šesti velkoobjemovými barevnými hlavami s rozlišením až 2400 dpi může probíhat až rychlostí 21 sec na formát A1. Výkresy o délce až 7 m lze skenovat na síť, na cloud, na USB nebo do e-mailu - a samozřejmě také kopírovat.
Čtěte na Nový Designjet T2500
SpaceMouse Wireless - první bezdrátová 3D myš na světě
SpaceMouse WL Do rodiny 3D myší firmy 3dconnexion přibyl nový typ - první bezdrátová 3D myš - SpaceMouse Wireless. Tato kompaktní 3D myš nabízí intuitivní, pohodlnou a kreativní práci ve 3D bez obtěžování připojovacím kabelem. Na jedno nabití vydrží pracovat až 1 měsíc.
Více na První bezdrátová 3D myš na světě

Již 8.4.2014 končí podpora pro Microsoft produkty Windows XP a Office 2013 - naplánujte si včas upgrade.

Informujte se na aktuální výhodnou nabídku plotrů a výkonných pracovních CAD stanic HP.

 CAD Studio - vlastní aplikace

Nové a aktualizované CAD nástroje z dílny CAD Studia:

SureSave - aktualizovaná verze reaktoru pro ochranu vašich DWG dat (CS+ = pro zákazníky zdarma)
fArea - generuje dynamické popisky ploch, objemů a nyní i libovolných vlastností (fProp)
TxtOverlap - najde, označí a prochází překrývající se texty ve výkresu
Classic GUI - pro odpírače ribbonu vytvořil kolega do Inventoru doplněk, který je určitě potěší... (CS+ bonus)
Záborák IS - viz výše

Máte nápad na další aplikaci zefektivňující práci, nebo potřebujete upravit některý z našich stávajících nástrojů? Napište nám na wishlist@cadstudio.cz

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy CAD Studio - viz www.cadstudio.cz/vyvoj a viz Exchange Apps

 Service Packy, aktualizace, bezplatný software

 • Autodesk Inventor 2014 Service Pack 1
 • Autodesk Inventor LT 2014 Service Pack 1
 • AutoCAD 2014 Service Pack 1
 • AutoCAD LT 2014 Service Pack 1
 • AutoCAD Mechanical 2014 Service Pack 1
 • AutoCAD Map 3D 2104 Service Pack 1
 • AutoCAD Civil 3D 2014 Service Pack 1
 • AutoCAD Architecture 2014 Service Pack 1
 • AutoCAD MEP 2014 Service Pack 1
 • AutoCAD Electrical 2014 Service Pack 1.1
 • Inventor Publisher 2013 R1 Service Pack 1
 • AutoCAD Civil 3D 2012 Service Pack 4
 • Autodesk 3ds Max 2014 Service Pack 3
 • Autodesk MeshMixer 09 - freeform modeler
 • Project Memento - 3D mesh editor pro OBJ a RCM
 • Autodesk Fusion 360
 • AutoCAD 360 for Android, V2.1
 • Autodesk BIM 360 Glue Mobile 2.0
 • Autodesk Inventor HSM Express R1 pro Inventor 2014 a LT 2014
 • 3DxWare 10 for Windows XP/7/8 64-bit - 3dconnexion driver V10.0.17
 • Microsoft Lync 2010 Attendee - nový klient pro webináře CAD Studia
 • TeamViewer 8 - vzdálené zpřístupnění plochy vašeho počítače pro pracovníky technické podpory CAD Studia

viz www.cadstudio.cz/download (viz též service packy a produktové kódy)

 Školení, kurzy, služby

Webináře Online webináře CAD Studia - přihlaste se!
Je rovněž dostupný archiv se záznamy průběhu uskutečněných online webinářů firmy CAD Studio - viz webináře. Na naše webináře se prosím včas registrujte. Můžete rovněž shlédnout videozáznamy z uplynulých webinářů.
Přihlaste se na naše nejbližší webináře - Kvantifikace v Navisworks 2014 (Pá 18.10.) a Vytvořte si vlastní standardy v Inventoru (Pá 25.10.).

Využijte aktualizovanou nabídku firmy CAD Studio, Autorizovaného školicího střediska Autodesku (ATC), na CAD základní i rozdílová školení AutoCAD, Inventor, AutoCAD Mechanical, Revit, Plant 3D, Map a Civil 3D - jsou vypsány nové kurzy pro verze 2014.

Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

 Podpora, tipy a triky

Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam
6.549 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
AutoCAD Structural Detailing – export layoutu s výkresem konstrukce do DWG. Funkce a příkazy AutoCADu přímo v menu ECSCADu. Zadání vlastností trasy v AutoCAD Plant 3D. Komunikační porty pro Autodesk Remote (firewall). Hromadné kopírování tolerancí v kótách náčrtu. Nejde mi spustit Inventor 2014 v operačním systému Windows 8.1. Automatické publikování schválených výkresů z Inventoru. Jak publikovat PDF z AutoCADu for Mac? Jak předdefinovat název výkresu pro uložení z iVlastností? Instalace Inventor View 2014 na Windows 8 32-bit. Ukládání DWG kopie IDW výkresu pojmenované podle revize. Připojení DWG xrefu do výkresového listu Inventoru. Snadné vizuální porovnání rozdílů dvou revizí výkresu ve Vaultu. Dynamické zobrazení libovolné vlastnosti objektu jako pole. Jak vytvořit automatickou popisku ze sady vlastností? Proč mi Revit odmítne šrafovací vzor, který v AutoCADu funguje? Snadné stránkování mezi stránkami projektu ECSCADu. Převod mračna bodů na 3D model (postup, tipy).

Katalog CAD bloků byl rozšířen o desítky nových DWG, RFA a IPT bloků.
Jednoduše přispějte vaším uploadem do Katalogu CAD bloků a stáhněte si některé z více než 10.222 stávajících bloků z oblasti stavebnictví, strojírenství, elektro, dopravy a mapování, rozčleněných do 127 tematických kategorií.

Fórum Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskuzní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností s desetitisíci ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska (počet registrovaných již dosáhl 51.963, počet příspěvků již 96.853). Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo kontaktujte technickou podporu na helpdesk.cadstudio.cz

Jak získat přístup na Helpdesk (VIP) server CAD Studia?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba CAD Studia zahrnující mj. i přístup na Helpdesk server. Plný přístupový účet poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů a při prodloužení Autodesk Subscription u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy CAD Studia najdete na helpdesk.cadstudio.cz


A z jiného soudku:
Nesnažte se stát člověkem, který má úspěch, snažte se stát člověkem, který má hodnotu (A.Einstein)
- 40 map které vám pomohou pochopit svět
- prazvláštní hranice - nejdelší hranice je mezi USA a Kanadou (video)
- když věci nefungují, pomůže standardní inženýrský poklep (video)
- proč je Měsíc větší poblíž horizontu? není to tak jednoduché (video)
- kompilace klikařů (video)

 Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a GIS profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti CAD Studio a.s.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti CAD Studio a.s., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


CAD Studio a.s. - info@cadstudio.cz - tel: +420 841 111 124 a +421 2 6381 3628 - viz též
Autodesk Platinum Partner, HP Preferred Partner
www.cadstudio.cz - www.cadforum.cz
Praha 4 - Líbalova 1/2348
Brno - Sochorova 23
České Budějovice - Tylova 17
Pardubice - Nábřeží Závodu míru 2738
Ostrava - Hornopolní 34
Plzeň - Teslova 3
Bratislava - Einsteinova 24
Žilina - Bratislavská 29