CAD-NEWS: CAD Studio homepage - www.cadstudio.cz

CAD-NEWS - Bulletin firmy CAD Studio - říjen '12

Toto personalizované vydání bulletinu CAD-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/cadnews1012.htm nebo www.cadstudio.cz/cadnews

CAD Studio a.s., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR, autorizovaný partner HP si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD/CAM, GIS/FM řešení.

Z obsahu:

CADfórum2012 Děkujeme za hojnou účast na konferencích CADfórum 2012 a GISfórum 2012. Jsme rádi, že jsme se mohli osobně setkat s uživateli z praxe a přispět k lepšímu využívání CAD a GIS technologií v českých a slovenských firmách. Všichni účastníci si nyní mohou na stránkách konferencí stáhnout jednotlivé prezentace a prohlédnout fotogalerii.
Viz též Poděkování

Autodesk partner Firma CAD Studio posílila úroveň certifikace a díky splnění odborných požadavků, zkušeností a kvality podpory získala nové certifikace Autodesku - "PLM Specialized" (cloud systém Autodesk PLM 360), "Process Plant Specialized" (potrubní systémy) a "Product Support Specialized" (technická podpora). Tyto nové specializace tak doplňují stávající, nejvyšší stupeň partnerství - Autodesk Platinum Partner - pro oblast strojírenství, stavebnictví i multimédia.Navštivte stránky firmy CAD Studio i na Facebooku a na YouTube - viz níže uvedené odkazy:

 AutoCAD, LT, CAD

Výherci let balónem a dalších cen
Balón Čtenáři časopisu CAXMIX se v jeho minulých vydáních mohli přihlásit do soutěže o let horkovzdušným balónem a několik dalších atraktivních cen. Stačilo správně zodpovědět několik vědomostních otázek a co nejpřesněji tipnout počet nově registrovaných uživatelů portálu CADforum.cz. Videoreportáž z letu balónem (ne, nejde o Felixe Baumgartnera :) a seznam výherců najdete na:
Výherci soutěže CAXMIX
Light it Up! K AutoCADu LT nebo Inventoru LT dostanete 300€
300€ Při koupi nové licence AutoCADu LT 2013 nebo sady AutoCAD Inventor LT Suite 2013 nyní získáte jednoduše zpětný rabat (odměnu) ve výši 300 Euro na každou zakoupenou licenci. Tato nabídka platí již jen do 16.10.2012 a lze ji využít pro samostatné licence i zvýhodněné 5-packy (nejvýše 5 licencí na jednu firmu).
Viz 300€ k verzím LT
V týmu jde práce od ruky - k sadám Design Suite až 1000€ pro vás
ADS Nové konstrukční a projekční sady Autodesk Design Suite zefektivňují návrhové procesy i týmovou spolupráci a umožňují dokončit zakázky rychleji a bez zbytečných starostí s kompatibilitou a přenosy dat.
Poznejte i vy tyto výhody ucelené sady návrhových nástrojů a navíc nyní významně ušetřete. Při nákupu nové licence libovolné komerční varianty (Standard, Premium, Ultimate) sady Autodesk Design Suite teď získáváte dodatečnou slevu, a to až ve výši 1.000€. Tato nabídka platí do 19.10.2012 pro nové komerční licence všech uvedených sad Design and Creation Suite.
Podrobnosti na 1000€ k Design Suite
AutoCAD jen s 3D myší
SpaceMouse Nový AutoCAD 2013 vám neprodáme jinak než s 3D myší za 0.01 Kč. Pro plné využití profesionální CAD aplikace je potřeba profesionální 3D polohovací zařízení. To významně zefektivňuje práci ve 3D a snižuje náročnost ovládání. Ve světě již používá 3D myš více než 1 milion uživatelů. Při nákupu nové komerční licence CAD programu AutoCAD 2013 proto u nás nyní získáte navíc zdarma profesionální 3D ovladač - 3D myš 3Dconnexion SpaceMouse Pro.
Viz AutoCAD s 3D myší
Zhodnoťte váš starý AutoCAD LT (sleva upgrade)
Máte ještě neupgradovanou licenci staré verze AutoCADu LT? Staré, již standardně neupgradovatelné verze AutoCADu LT (LT98-2009) nyní můžete povýšit na aktuální verzi AutoCAD LT 2013 CS+ s podporou nových operačních systémů Windows a MacOS i se 100% kompatibilitou nových souborových formátů DWG.
Podrobnosti na Zhodnoťte váš starý AutoCAD LT
Service Packy pro rodinu AutoCAD 2013
Aktualizace "Service Pack 1" (SP1, resp. SP1.1) byly uvedeny již pro většinu CAD aplikací Autodesku rodiny 2013. Na stránce Download najdete všechny dosud uvedené aktualizace. Viz též stránka Produkty Autodesk - podpora.
13 aplikací CAD Studia v Autodesk Exchange Apps
Již 9 nadstavbových aplikací CAD Studia je k dispozici ke stažení v oficiálním "app-store" AutoCADu - Autodesk Exchange Apps (plus 4 další v obdobných app-storech pro Revit a pro Inventor). Vyzkoušejte si SureSave, Block Catalog, JobTime a další nové aplikace. Většina komerčních nástrojů je k také dostupná zdarma v rámci bonusových sad "CS+".
Viz Aplikace CAD Studia v Exchange Apps

Na CAD Studio Blogu najdete:
- Interaktivní tabule SMART pro komunikaci CAD návrhů
- Rozumíte anglickým pojmům z oboru CAD? EN-CZ slovník.
- Nejde-li to zkonstruovat, alespoň to namaluj

Jak publikovat interaktivní 3D CAD model na web? Čtěte Tip 8851.
Jak v AutoCADu zkonstruovat 3D paraboloid? Poradí Tip 8853.
Jak načíst formát IGES, CATIA, Pro/E, Solidworks, NX ad. do AutoCADu 2013? Viz Tip 8822.

 Autodesk Inventor, MCAD - strojírenství

Autodesk HSMWorks - CAM nyní v rukou Autodesku
Výzamnou novinkou na trhu CAD/CAM je oznámení Autodesku o koupi vybraných aktiv dánského producenta populárního CAM software - HSMWorks ApS. Aplikace Autodesk HSMWorks pro obor CAM (Computer Aided Manufacturing) umožňuje přípravu NC drah nástrojů pro 2D-5D operace obrábění. Nyní bude tato funkčnost integrována do portfolia CAD řešení a cloud služeb Autodesku. Přímo z produktů Autodesku tak bude možné složit kompletní linku pro digitální prototypy - od návrhu až po CNC výrobu.
Podrobněji na Akvizice HSMWorks Autodeskem
Autodesk PLM 360 v češtině
PLM aplikace Autodesku, Autodesk PLM 360, je nyní dostupná i v české lokalizaci. Díky snadnosti nasazení, flexibilitě a cenové dostupnosti si nachází program Autodesk PLM 360 stále širší uplatnění u malých i velkých firem po celém světě. Ke snadnosti ovládání přispívá i lokalizace systému do řady dalších jazyků, mezi nimiž nechybí ani čeština.
Čtěte na PLM 360 v češtině
Naučte váš AutoCAD LT konstruovat ve 3D za 9.990 Kč
Inventor LT AutoCAD LT je nejrozšířenější 2D CAD aplikace plně kompatibilní s formátem DWG. Nyní lze AutoCAD LT snadno doplnit o funkce pro parametrické konstruování 3D modelů. Nová aplikační sada AutoCAD Inventor LT Suite 2013 totiž obsahuje jak AutoCAD LT, tak konstrukční 3D aplikaci Inventor LT, která je kompatibilní jak s AutoCADem, tak s plným Autodesk Inventorem. Obě aplikace jsou česky.
Do 15.1.2013 (prodlouženo) můžete přejít z vašeho AutoCADu LT 2010 až 2013 na sadu AutoCAD Inventor LT Suite 2013 se slevou -58%, tedy Inventor LT za pouhých 9.990 Kč (bez DPH).
Viz AutoCAD LT -> konstruování ve 3D
Zvýhodněná cena sady Autodesk Simulation 360
Simulation Do 22.10.2012 můžete využít zvýhodněnou nabídku nových CAE nástrojů "Autodesk SIM 360" pro pokročilé a flexibilní simulace 3D CAD modelů. Sada zahrnuje jak desktop aplikace (Autodesk Simulation Mechanical a Simulation CFD Motion) tak i doprovodné výpočetní cloud služby Autodesku. Praxí prověřené nástroje Autodesk Simulation nabízí pevnostní analýzy, analýzy proudění tekutin, přenos tepla a další nástroje pro včasné odhalení problémů CAD návrhu.
Viz Zvýhodněná CAE sada Autodesk Simulation 360
Osvobozené simulace - použití Simulation 360 dočasně zdarma
Simulační cloud aplikace Autodesk Simulation 360 využívající neomezeného výkonu web-cloudu nabízejí CAE výpočty mechanismů, proudění tekutin a proudění tepla. Do 31.října můžete využívat tyto simulační nástroje zdarma a v cloudu Autodesk 360 si můžete nechat vypočítat neomezený počet CAD návrhů.
Osvoboďte vaše navrhování - vyžádejte si vaši bezplatnou verzi
Aquacomp Hard - o efektivitě využívání CAD systému rozhoduje implementace
Výkon, parametry a spolehlivost CAD/CAM nebo PDM/PLM software nejsou zdaleka jediným a určujícím parametrem pro výslednou efektivitu využívání daného systému v praxi a tedy i pro následnou návratnost investice. O těchto klíčových ekonomických parametrech rozhoduje především kvalita implementace - integrace systému do existujících obchodních a výrobních agend společnosti, optimalizace pracovních postupů, vypracování metodiky konstruování, firemních šablon a knihoven, doplnění systému o uživatelská makra a nadstavby zefektivňující často opakované postupy a samozřejmě vyškolení a následná technická podpora celého CAD systému.
Přečtěte si o implementaci rozsáhlého CAD řešení ve společnosti Aquacomp Hard
PRODECO - důlní velkostroje navrhované nástroji Autodesk
Sady aplikací s nástroji pro 3D navrhování a správu dat pomáhají konstruktérům společnosti PRODECO navrhovat důlní velkostroje. Inženýrská a dodavatelská společnost PRODECO využívá sady Autodesk Product Design Suite v nejvyšších verzích Premium a Ultimate, včetně Vaultu Professional pro efektivní správu dat.
Přínosy a zkušenosti viz Důlní velkostroje a CAD nástroje Autodesk

Stáhněte si dosud nepublikovanou opravu pro Inventor 2013 (skica).

Opravený Service Pack 1 pro Inventor 2013 bude uvolněn v nejbližších dnech.

Na blogu PLMguru.cz, věnovaném PLM nástrojům, najdete:
- Přepnutí jazyka aplikace Autodesk PLM 360

Jak v Inventoru zkonstruovat ohnutou šroubovici? Čtěte Tip 8831.
Jak zjistit kvadratický moment průřezu součásti v Inventoru? Poradí Tip 8840.
Umíte zobrazit vlastností sestavy na LCD panelu 3D myši? Viz Tip 8833.

 Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Revit LT v prodeji - 3D BIM levnější než AutoCAD LT
Revit LT Nová aplikace Autodesk Revit LT představuje ideální cestu do světa BIM zejména pro menší projekční a konzultační firmy. Bez rizika a větších nákladů mohou přejít z 2D CAD aplikací na osvědčené, moderní BIM technologie, které poskytují podstatně vyšší produktivitu, flexibilitu a kvalitu projektové dokumentace. Revit LT 2013 bude k dispozici samostatně nebo jako zvýhodněná sada "Revit LT Suite" s AutoCADem LT - umožní tak projektantům postupně přejít z 2D projektování na výkonnější 3D BIM technologie. Zachovává přitom plnou kompatibilitu souborů RVT, RFA i DWG.
Podrobnosti a porovnání viz stránka Revit LT a Revit LT v prodeji
Mobilní BIM 360 Glue - s BIM daty až na staveniště
BIM360 Uživatelé web cloud aplikace Autodesk BIM 360 Glue mohou nyní své 3D projekty prohlížet a zkoumat i na mobilních zařízeních Apple iPad. I rozsáhlé projekty tak lze interaktivně procházet a zobrazovat informace o jednotlivých prvcích projektu. Autodesk BIM 360 je sada řešení založená na web-cloud technologii, zaměřená na sdílení, analýzu a zpracování projekčních dat a jejich plynulý tok od koncepčního návrhu a schvalování, přes projekci až na staveniště.
Viz Autodesk BIM 360 Glue Mobile a přehled nástrojů BIM 360
AutoCAD Plant 3D 2013 Extension 1 - podpora Vaultu
Subscription Uživatelé potrubní CAD aplikace Autodesku - AutoCAD Plant 3D 2013 s platným subscription si nyní mohou ze subscription centra stáhnout rozšířenou verzi této aplikace - "AutoCAD Plant 3D 2013 Extension 1". Plant 3D Extension 1 doplňuje podporu PDM systému pro správu dokumentů, Autodesk Vault, a usnadňuje tak týmové využití AutoCADu Plant 3D.
Podrobnosti na AutoCAD Plant 3D Extension 1

V nejbližších dnech bude spuštěna online registrace na lednovou konferenci BIM-Fórum - koná se 24.1.2012 v Praze.

video Na YouTube kanálu CAD Studia si můžete prohlédnout postup importu detailů z DWG do Revitu, nebo si v sekci Video na CADforum.cz prohlédnout postup propojení Plant 3D na databáze.

Chybí vám nějaká parametrická rodina (RFA) pro Revit? Dejte nám vědět, často žádané rodiny rádi vytvoříme a zpřístupníme dalším uživatelům.

Na blogu Civil3D.cz, věnovaném využívání aplikace AutoCAD Civil3D v ČR, najdete:
- Nechce se vám levitovat?

V blogu Na zdi zaměřeném na projekční BIM aplikace si přečtěte například:
- Interaktivní BIM data na staveništi

Jak vypočítat tepelný odpor konstrukce v Revitu? Čtěte Tip 8827.
Jak uložit nastavení exportu hladin do DWG z Revitu 2013? Přečtěte si Tip 8830.

 GIS, mapování, FM

Nový Autodesk Infrastructure Modeler 2013 R2 s mobilním prohlížečem
AIM360 Uživatelé desktop aplikace pro koncepční modelování rozsáhlých projektů, "Autodesk Infrastructure Modeler 2013" se subscription si nyní mohou ze svého Subscription centra stáhnout aktualizovanou verzi "Autodesk Infrastructure Modeler 2013 R2". Ta přináší podporu výměnného formátu CityGML, nový raytrace rendering a funkce pro správu scénářů. Kromě toho lze nyní využívat cloud služeb Autodesk 360 a na projektová data interaktivně přistupovat pomocí bezplatného prohlížeče "Autodesk 360 Infrastructure Modeler for Mobile" nebo web plug-inu "Autodesk 360 Infrastructure Modeler for Web".
Viz Infrastructure Modeler Mobile
Podpora RÚIAN pro GIS produkdy Autodesk
Díky nové aplikaci CAD Studia - "Import RÚIAN" - lze nyní v GIS nástrojích Autodesku přímo pracovat s daty základního registru RÚIAN (Registr územní identifikace, adres a nemovitostí). Aplikace importuje data RÚIAN do relačních databází Oracle, MS SQL a SQLite, přičemž nabízí import úplných (tedy včetně grafiky) stavových dat na úrovni státu i obcí. Je podporován výměnný formát VFR (GML 3.2.1).
Viz Import RÚIAN

Chystáte se na Autodesk University 2012? Nezmeškejte přednášku Jakuba Bicana z CAD Studia - UT2574.

 Produkty HP, hardware, novinky, akce

Nové cloud modely plotrů HP
DnjT520 V české premiéře na konferenci CADfórum představila společnost HP dva nové typy plotrů - HP Designjet T120 ePrinter a HP Designjet T520 ePrinter, které nahradí stávající modely Designjet 111 a 510. Jedná se o produkty v nejlevnější kategorii HP plotrů, určené především pro malé projekční kanceláře, profesisty a konzultanty. Součástí nových plotrů je WiFi připojení a inovovaná verze web-cloud služby HP ePrint&Share. Tato bezplatná služba HP umožňuje vzdálený tisk, sdílení a správu tiskových souborů (fronta, historie jobů...) odkudkoliv, a to doslova - včetně mobilních zařízení (tabletů a telefonů s Apple iOS nebo Android) kdekoliv v terénu. Můžete tisknout také přímo z mobilního AutoCADu - AutoCAD WS.
Viz Nové modely cloud-tiskáren HP Designjet
Nová verze HP Designjet ePrint&Share
ePrint Tisková web-cloud služba HP ePrint & Share se mění. Vylepšená a zjednodušená verze této služby je nyní dostupná pro modely ePrinter - nové HP Designjet T120 a T520 - a od 1.listopadu bude k dispozici i pro modely T790, T1300 a T2300. Starší modely nebudou podporovány.
Pro zprovoznění služby stačí zapnout podporu na plotru a vytvořit si účet na webu HP Designjet ePrint & Share. Pokud chcete vedle tisku e-mailem tisknout i z mobilního zařízení (Apple nebo Android), nainstalujte si na něj klienta ePrint&Share nebo AutoCAD WS.
Vyměňte váš plotr za nový
V rámci aktualizované akce HP "Zbavte se staré" můžete vyměnit váš starý plotr za nový. Upgradujte a využijte vyšší rychlosti a přesnosti, moderních technologií i snížených tiskových nákladů nových modelů plotrů HP Designjet.
Podrobnosti a cenovou tabulku odkupních cena najdete na Zbavte se staré.

Informujte se na aktuální výhodnou nabídku výkonných pracovních CAD stanic HP.

 CAD Studio - vlastní aplikace

Nové a aktualizované CAD nástroje z dílny CAD Studia:

Import RUIAN - viz výše
COPY2LAY - zkopíruje vybrané objekty do všech zadaných rozvržení v DWG
Turbo - utilita TURBO přepne proměnné AutoCADu na maximální výkon aplikace, aktualiz. pro verzi 2013
Parabola - konstruuje skutečnou spline parabolu v AutoCADu
FieldLink - kreslí spojení mezi popisným polem a zdrojovým DWG objektem

Exchange Apps Máte nápad na další aplikaci zefektivňující práci, nebo potřebujete upravit některý z našich nástrojů? Napište nám na wishlist@cadstudio.cz

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy CAD Studio - viz www.cadstudio.cz/vyvoj a viz Exchange Apps

 Service Packy, aktualizace, bezplatný software

 • AutoCAD 2013 for Mac Service Pack 1
 • AutoCAD 2012 for Mac Service Pack 3
 • AutoCAD LT 2013 for Mac Service Pack 1
 • AutoCAD Architecture 2013 Service Pack 1
 • AutoCAD Mechanical 2013 Service Pack 1
 • AutoCAD Electrical 2013 Service Pack 1
 • AutoCAD ecscad 2013 Service Pack 1
 • AutoCAD Map 3D 2013 Service Pack 1
 • AutoCAD MEP 2013 Service Pack 1
 • Autodesk Simulation CFD 2013 Service Pack 1
 • Inventor Publisher 2013 Service Pack 3
 • Autodesk Infrastructure Administrator 2013 Service Pack 1
 • Autodesk Showcase 2013 Service Pack 3
 • Autodesk Navisworks 2013 Service Pack 2
 • Autodesk Maya 2013 Service Pack 2
 • Autodesk Sync 2013 Service Pack 1
 • Autodesk 360 Infrastructure Modeler for Web
 • Autodesk 360 Infrastructure Modeler for Mobile
 • Autodesk BIM 360 Glue Mobile
 • Autodesk ForceEffect Motion for Android
 • TeamViewer 7 - vzdálené zpřístupnění plochy vašeho počítače pro pracovníky technické podpory CAD Studia

viz www.cadstudio.cz/download (viz též service packy a produktové kódy)

 Školení, kurzy, služby

Webináře Online webináře CAD Studia - přihlaste se!
Aktuální nabídku webinářů (živých online prezentací) firmy CAD Studio najdete na stránce webináře. Na naše webináře se prosím včas registrujte. Můžete rovněž shlédnout videozáznamy z uplynulých webinářů.
Přihlaste se na naše nejbližší webináře - Práce s databází v AutoCAD Plant 3D (19.10.) a PLM 360 - představení, integrace s Vaultem (26.10.).

Využijte aktualizovanou nabídku firmy CAD Studio, Autorizovaného školicího střediska Autodesku (ATC), na CAD základní i rozdílová školení AutoCAD, Inventor, AutoCAD Mechanical, Revit, Plant 3D, Map a Civil 3D - jsou vypsány nové kurzy pro verze 2013.

Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

 Podpora, tipy a triky

Pracovní příležitosti - nová sekce na CADforum.cz
Jobs Sháníte nebo nabízíte práci v oboru CAD či GIS? (jak ve smyslu zaměstnání tak ve smyslu zakázek). V nové sekci nabídky/poptávky práce na webu CADforum.cz můžete účinně oslovit potenciální zaměstnance či zaměstnavatele, najít brigádu či stáž.
Navštivte novou sekci Práce na CADforum.cz
Anglicko-český slovník CAD pojmů
Na nové stránce v sekci Tipy a triky můžete vyhledat překlady nejčastějších odborných pojmů používaných v produktech Autodesku. Tento anglicko-český slovník si můžete snadno doplnit i o další výrazy a pojmy.
Viz EN-CZ slovník
Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam
6.111 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
Jak nastavit automatické otáčení symbolu podle směru proudění? Jak zobrazit v editačním výřezu materiály s texturami? Nesprávné miniatury barev a materiálů v Inventoru 2013. Nesprávná rychlost zoomu s myší 3Dconnexion. Postup pro živé propojení AutoCAD Plant 3D s externí databází (PDF+video). Zarovnání MTextu je ztraceno mezi sezeními. Chyba 1618 při instalaci Revitu. Objekty z Xrefů se zobrazují odlišnou barvou. Konstrukční sloup netvoří hranici místnosti. Kompatibilita AutoCADu for Mac s OS X 10.8 (Mountain Lion).

Katalog CAD bloků byl rozšířen o desítky nových DWG, RFA a IPT bloků.
Jednoduše přispějte vaším uploadem do Katalogu CAD bloků a stáhněte si některé z více než 9.274 stávajících bloků z oblasti stavebnictví, strojírenství, elektro, dopravy a mapování, rozčleněných do 126 tematických kategorií.

Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskuzní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností s tisíci ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska (počet registrovaných již dosáhl 44.472, počet příspěvků již 88.902). Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo kontaktujte technickou podporu na helpdesk.cadstudio.cz

Jak získat přístup na Helpdesk (VIP) server CAD Studia?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba CAD Studia zahrnující mj. i přístup na Helpdesk server. Plný přístupový účet poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů a při prodloužení Autodesk Subscription u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy CAD Studia najdete na helpdesk.cadstudio.cz


A z jiného soudku:
Všimli jste si, že kdokoliv jede pomaleji než vy je idiot a kdokoliv jede rychleji je blázen? (G.Carlin)
- úžasný stroj z Lega budovaný 2 roky (video)
- jakápak teorie relativity, s tou si na Blesk nepřijdete - aneb překonána rychlost světla
- kolik napočítáte červených karet? (video)

 Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a GIS profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti CAD Studio a.s.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti CAD Studio a.s., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


CAD Studio a.s. - info@cadstudio.cz - tel: +420 841 111 124 - pobočky v Google Earth
Autodesk Platinum Partner, HP Preferred Partner
www.cadstudio.cz - www.cadforum.cz - www.iproject.cz - www.hpdesignjet.cz
Praha 4 - Líbalova 1/2348
Brno - Sochorova 23
České Budějovice - Tylova 17
Pardubice - Nábřeží Závodu míru 2738
Ostrava - Hornopolní 34
Plzeň - Teslova 3