CAD-NEWS: CAD Studio homepage - www.cadstudio.cz

CAD-NEWS - Bulletin firmy CAD Studio - září '12

Toto personalizované vydání bulletinu CAD-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/cadnews0912.htm nebo www.cadstudio.cz/cadnews

CAD Studio a.s., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR, autorizovaný partner HP si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD/CAM, GIS/FM řešení.

Z obsahu:

CADfórum2012 CADfórum 2012 - již 9. ročník odborné konference zaměřené na CAD/CAM, CAE, PDM/PLM a web-cloud technologie ve strojírenství - se koná již 27.září v Třebíči. Viz pozvánka (PDF, 250kB). Představí zajímavé novinky a účastníci mohou získat hodnotné dárky.
Zaregistrujte se prosím obratem na stránce konference.cadforum.cz
(některé workshopy jsou již zaplněny).

Autodesk partner Firma CAD Studio posílila úroveň certifikace a díky splnění odborných požadavků, zkušeností a kvality podpory získala nové certifikace Autodesku - "Process Plant Specialized" (potrubní systémy) a "Product Support Specialized" (technická podpora). Tyto nové specializace tak doplňují stávající, nejvyšší stupeň partnerství - Autodesk Platinum Partner.Navštivte stránky firmy CAD Studio i na Facebooku a na YouTube - viz níže uvedené odkazy:

 AutoCAD, LT, CAD

V týmu jde práce od ruky - k sadám Design Suite až 1000€ pro vás
ADS Nové konstrukční a projekční sady Autodesk Design Suite si získávají stále větší popularitu. Zefektivňují návrhové procesy i týmovou spolupráci a umožňují dokončit zakázky rychleji a bez zbytečných starostí s kompatibilitou a přenosy dat.
Poznejte i vy tyto výhody ucelené sady návrhových nástrojů a navíc nyní významně ušetřete. Při nákupu nové licence libovolné komerční varianty (Standard, Premium, Ultimate) sady Autodesk Design Suite teď získáváte dodatečnou slevu, a to až ve výši 1.000€. Tato nabídka platí do 19.10.2012 pro nové komerční licence všech následujících sad Design and Creation Suite.
Podrobnosti na 1000€ k Design Suite
Je čas postoupit - přejděte na nové sady Design Suite za 45% ceny
Je čas Přechodem z vaší stávající CAD aplikace Autodesk na některou z nových konstrukčních a projekčních sad Autodesk Design Suite 2013 ušetříte více než jen peníze. Do 21.9.2012 ale můžete využít zvýhodněných cen a přejít na zvolenou sadu Design Suite jen za 45% ceny nové licence. Z ceny upgrade ušetříte až -20% při nákupu včetně subscription nebo při migraci subscription. Se subscription si zajistíte i přístup k stále se rozšiřující nabídce web cloud služeb Autodesk 360.
Výhodněji můžete přejít i na nové, samostatné produkty řady Autodesk 2013. Sleva upgrade činí -30%.
Podmínky a tabulka slev na Je čas postoupit
AutoCAD jen s 3D myší
SpaceMouse Nový AutoCAD 2013 vám neprodáme jinak než s 3D myší za 0.01 Kč. Pro plné využití profesionální CAD aplikace je potřeba profesionální 3D polohovací zařízení. To významně zefektivňuje práci ve 3D a snižuje náročnost ovládání. Ve světě již používá 3D myš více než 1 milion uživatelů. Při nákupu nové komerční licence CAD programu AutoCAD 2013 proto u nás nyní získáte navíc zdarma profesionální 3D ovladač - 3D myš 3Dconnexion SpaceMouse Pro.
Viz AutoCAD s 3D myší
Light it Up! K AutoCADu LT nebo Inventoru LT dostanete 300€
300€ Při koupi nové licence AutoCADu LT 2013 nebo sady AutoCAD Inventor LT Suite 2013 nyní získáte jednoduše zpětný rabat (odměnu) ve výši 300 Euro na každou zakoupenou licenci. Tato nabídka slevy platí pouze do 16.10.2012 a lze ji využít pro samostatné licence i zvýhodněné 5-packy (nejvýše 5 licencí na jednu firmu).
Viz 300€ k verzím LT
Zhodnoťte váš starý AutoCAD LT (sleva upgrade)
Máte ještě neupgradovanou licenci staré verze AutoCADu LT? Staré, již standardně neupgradovatelné verze AutoCADu LT (LT98-2009) nyní můžete povýšit na aktuální verzi AutoCAD LT 2013 CS+ s podporou nových operačních systémů Windows a MacOS i se 100% kompatibilitou nových souborových formátů DWG.
Podrobnosti na Zhodnoťte váš starý AutoCAD LT
Autodesk 123D Catch Mobile - bezplatný 3D skener v iPhone
Catch - iPhone Váš iPhone nebo iPad se může díky nové aplikaci Autodesk 123D Catch proměnit na 3D skener a převést vyfotografovaný objekt na 3D CAD model. Ze série fotografií vygeneruje za pomoci výkonných cloud služeb Autodesku přesvědčivý otexturovaný 3D model objektu. Postup si můžete prohlédnout ve videoukázce.
Další informace viz aplikace Autodesk 123D a viz mobilní aplikace Autodesk
Service Pack 1 pro AutoCAD 2013 s novými funkcemi
Byl znovuuveden Service Pack 1 (1.1) pro AutoCAD 2013 a AutoCAD 2013 LT. Kromě oprav obsahuje i novou funkčnost (a proměnné) na ochranu proti škodlivému kódu. Postup nastavení této ochrany popisuje Tip 8771.
Nový SP1.1 si můžete stáhnout z www.cadstudio.cz/download

Aktualizované verze online nápovědy AutoCADu 2013 obsahuje mj. i novou sekci "Stopařův průvodce AutoCADem" pokrývající nejdůležitějších 42 (jak jinak) příkazů.

Proč AutoCAD WS nepodporuje přímo lokální DWG soubory např. z USB - viz diskuse.

Znáte aplikaci Autodesk Meshmixer? Bezplatný 3D editor síťových modelů pro Windows a Mac OS X najdete na www.meshmixer.com

Autodesk SketchBook Pro je jedna z nejpopulárnějších malovacích aplikací pro Mac. Novou verzi 6.0 s podporou OS Mountain Lion a s řadou vylepšení lze zakoupit na Mac App Store za 30$.

Na CAD Studio Blogu najdete:
- Nový zdroj produktové podpory CAD Studia
- Nový simulační nástroj Autodesk Project Hydra
- Živé okno AutoCADu WS na vašem webu (DWG na webu)
- Autodesk Falcon - sokol ve větrném tunelu
- S pravítkem na obrazovku - CAD zobrazení 1:1
- Jak zajistit optimální sdílení licencí Autodesk mezi pobočkami
- Mobilní prohlížeč CAD dat - Autodesk 360 Mobile

Jak zobrazit CAD model na obrazovce 1:1, ve skutečných rozměrech? Čtěte Tip 8793.
Jak nepřijít o editace DWG výkresu i při ukončení bez uložení? Poradí Tip 8768.
Jak zvolit optimální model licenčního serveru Autodesku? Viz Tip 8789.

 Autodesk Inventor, MCAD - strojírenství

Naučte váš AutoCAD LT konstruovat ve 3D za 9.990 Kč
Inventor LT AutoCAD LT je nejrozšířenější 2D CAD aplikace plně kompatibilní s výkresovým formátem DWG. Nyní lze AutoCAD LT snadno doplnit o funkce pro parametrické konstruování 3D modelů. Nová aplikační sada AutoCAD Inventor LT Suite 2013 totiž obsahuje jak AutoCAD LT, tak konstrukční 3D aplikaci Inventor LT, která je kompatibilní jak s AutoCADem, tak s plným Autodesk Inventorem. Obě aplikace jsou česky.
Do 15.1.2013 (prodlouženo) můžete přejít z vašeho AutoCADu LT 2010 až 2013 na sadu AutoCAD Inventor LT Suite 2013 se slevou -58%, tedy Inventor LT za pouhých 9.990 Kč (bez DPH).
Viz AutoCAD LT -> konstruování ve 3D
Zvýhodněná cena sady Autodesk Simulation 360
Simulation Do 22.10.2012 můžete využít zvýhodněnou nabídku nových CAE nástrojů "Autodesk SIM 360" pro pokročilé a flexibilní simulace 3D CAD modelů. Sada zahrnuje jak desktop aplikace (Autodesk Simulation Mechanical a Simulation CFD Motion) tak i doprovodné výpočetní cloud služby Autodesku. Praxí prověřené nástroje Autodesk Simulation nabízí pevnostní analýzy, analýzy proudění tekutin, přenos tepla a další nástroje pro včasné odhalení problémů CAD návrhu.
Viz Zvýhodněná CAE sada Autodesk Simulation 360
Osvobozené simulace - Simulation 360 dočasně zdarma
Simulační cloud aplikace Autodesk Simulation 360 využívající neomezeného výkonu web-cloudu nabízejí CAE výpočty mechanismů, proudění tekutin a proudění tepla. Do 31.října můžete využívat tyto simulační nástroje zdarma a v cloudu Autodesk 360 si můžete nechat vypočítat neomezený počet CAD návrhů.
Osvoboďte vaše navrhování - vyžádejte si vaši bezplatnou verzi
Inventor X-Tools v Autodesk Exchange Apps
X-Tools Oblíbená sada bonus nástrojů CS+ - X-Tools - dodáváná CAD Studiem zdarma k Inventoru, je nyní dostupná v nové verzi 2.2 a v bezplatné verzi "LT" i na appstore Autodesk Exchange Apps. Omezená verze LT zachovává funkce pro automatické iVlastnosti a QR kódy. Nová verze X-Tools 2.2 nabízí zpřehledněné nastavení a některé nové funkce. Použití dynamických QR kódů ilustrují 2 YouTube videa video1 a video2.
Podrobněji viz Nové X-Tools 2.2 a stránka X-Tools
NIOB - efektivnější správa produktových dat s Autodesk Vault Professional
Niob Společnost NIOB, český výrobce zařízení pro potravinářský průmysl, implementovala Autodesk Vault Professional, systém pro správu produktových dat (PDM). Systém pro správu dat společnosti Autodesk zde vyřešil neúspěšné nasazení systému od jiného dodavatele. Nasazení Vaultu přineslo mnohem větší transparentnost, odolnost proti chybám a dostupnost konstrukčních dat širšímu okruhu uživatelů v podniku. Odborníci CAD Studia zrealizovali během necelých čtyř měsíců projekt implementace řešení Autodesk Vault Professional pro správu technické dokumentace, včetně plné integrace dat z aplikací Autodesk Inventor, AutoCAD a Microsoft Office. Při změnách se nyní automaticky vytvářejí verze dokumentů a na základě schvalovacích procesů potom jejich řízené revize.
Viz NIOB - správa dat Vault
Workshop - Autodesk Factory Design Suite
Zúčastněte se jednodenního workshopu na téma "Factory Design Suite". Seznamte se s praktickými postupy a přínosy CAD aplikace pro navrhování a optimalizaci výrobních linek. Termín: 9. a 10. října, místo konání Praha a Brno. Účast zdarma.
Viz registrace

Nástroj Factory.Modz() z Autodesk Labs v nové verzi Preview 2 funguje už i na lokalizovaných verzích Factory Design Suite.

Stáhněte si dosud nepublikovanou opravu pro Inventor 2013 (skica).

Zkušenosti uživatelů s Autodesk Vaultem - viz diskuse

Na blogu PLMguru.cz, věnovaném PLM nástrojům, najdete:
- Inforbix posiluje PLM nabídku Autodesku
- Vault Professional 2013 PLM 360 Extension

Jak v Inventoru nastavit materiál "Slzičkový plech"? Čtěte Tip 8799.
Jak do Inventoru doplnit aplikace z Exchange Apps? Poradí Tip 8809.
Kde nastavit parametry aplikace Simulation CFD? Viz Tip 8811.

 Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Revit LT - vstupenka do světa BIM
Revit LT Nová aplikace Autodesk Revit LT představuje ideální cestu jak mohou zejména menší projekční a konzultační firmy citlivé na cenu nenásilně a bez rizika přejít z 2D CAD aplikací na osvědčené, moderní BIM technologie. Ty poskytují ve srovnání s 2D CAD kreslením podstatně vyšší produktivitu, flexibilitu a kvalitu projektové dokumentace. Revit LT 2013 bude k dispozici samostatně nebo jako zvýhodněná sada "Revit LT Suite" s AutoCADem LT - umožní tak projektantům postupně přejít z 2D projektování na výkonnější 3D BIM technologie. Zachovává přitom plnou kompatibilitu souborů RVT, RFA i DWG. V prodeji bude Revit LT od října.
Podrobnosti a porovnání viz stránka Revit LT a článek Revit LT - BIM s nízkými náklady
Co umí potrubní aplikace AutoCAD Plant 3D 2013?
Plant 3D AutoCAD Plant 3D 2013 je rozšířený nástroj pro projektování potrubních systémů v chemickém, potravinářském, energetickém a zpracovatelském průmyslu. Nejdůležitější schopnosti této CAD aplikace při kreslení P&ID schémat, 3D modelování potrubních tras, včetně podpůrných konstrukcí a doprovodných zařízení, a včetně generování výkazů i ortografických a izometrických výkresů, představuje série šesti nových videí firmy CAD Studio.
Viz videa AutoCAD Plant 3D
Česká verze Building Design Suite 2013
Na subscription centru najdete ke stažení českou lokalizaci projekční sady Autodesk Building Design Suite 2013 (BDS). BDS obsahuje nejpoužívanější CAD a BIM nástroje pro architektonický návrh, projektování, vizualizace, prezentace, ocenění a koordinaci stavebních projektů. Vyšší verze sad BDS obsahují i BIM aplikaci Autodesk Revit (all-in-one). Pro tu je nově ke stažení i samostatný lokalizační balíček.
Viz BDS v češtině a sada Building Design Suite.
Nové cloud služby BIM 360
BIM360 Autodesk BIM 360 je sada řešení založená na web-cloud technologii, zaměřená na sdílení, analýzu a zpracování projekčních dat a jejich plynulý tok od koncepčního návrhu a schvalování, přes projekci až na staveniště. Tyto nástroje byly nyní rozšířeny o simulační aplikace pro mechanické simulace, proudění vzduchu a tepelnou pohodu.
Viz přehled nástrojů BIM 360 a tabulka služeb Autodesk 360 jako součásti sad Design Suite.
CADstudio Revit Tools 1.5
Populární doplňkové nástroje pro Autodesk Revit byly doplněny o nové funkce pro automatické popisky plochy střechy a pro legendy stěn. Plnou verzi Revit Tools 1.5 si můžete vyžádat z Helpdesk serveru, trial verze je k dispozici na stránce Download nebo na Autodesk Exchange Apps.
Viz CADstudio Revit Tools
BIM jako součást národních norem
V řadě zemí jsou požadavky na použití BIM již součástí oborových norem pro projektování staveb. Např. ve Velké Británii platí "povinný" BIM pro některé projekty už dnes, pro všechny nadlimitní státní projekty pak od roku 2015. Další státy s "povinným" BIM obsahem projektů jsou např. Dánsko (vládní projekty nad 5 mil DKK), Nizozemsko (PPP projekty), Norsko, Singapur, Finsko, částečně i Čína. BIM je vyžadován i v mnoha státech USA.

Vzorové silniční řezy pro AutoCAD Civil 3D 2013 si můžete stáhnout z Helpdesk serveru CAD Studia

Zajímavé použití BIM nástroje Autodesk Vasari (nyní jako beta na Autodesk Labs) - inspirujte se.

Autodesk kupuje Naiad, nástroj pro věrnou simulaci kapalin ve vizualizačních aplikacích.

Chybí vám nějaká parametrická rodina (RFA) pro Revit? Dejte nám vědět, často žádané rodiny rádi vytvoříme a zpřístupníme dalším uživatelům.

Na blogu Civil3D.cz, věnovaném využívání aplikace AutoCAD Civil3D v ČR, najdete:
- Jak vykostit složité výkresy
- Horká fixa 2 pro C3D 2013
- Nahoře nebo dole?
- Horká fixa pro C3D 2012

V blogu Na zdi zaměřeném na projekční BIM aplikace si přečtěte například:
- Rozšiřující nástroje Revit Tools 1.5 pro Revit 2013
- Revit LT - vstupenka do světa BIM
- Propojení BIM s CAFM systémem Maximo
- Šest fází uživatele Revitu - od začátečníka po nirvánu

Jak získat a nainstalovat češtinu pro Revit 2013? Čtěte Tip 8762.
Kde najdu konfigurační soubor Revit.ini v Revitu 2012 a 2013? Přečtěte si Tip 8780.

 GIS, mapování, FM

Letošní ročník GIS/FM konference GISfórum 2012 se uskuteční 26. září v Kácově - zaregistrujte se.

Chystáte se na Autodesk University 2012? Nezmeškejte přednášku Jakuba Bicana z CAD Studia - UT2574.

 Produkty HP, hardware, novinky, akce

Tak takhle levný plotr HP Designjet jste ještě neviděli
Dnj510 Jen do konce září můžete využít cenové akce na barevné plotry formátu A1 a A0 - Designjet 111 a Designjet 510. Tyto modely nyní pořídíte za cenu, která láme rekordy dostupnosti v kategorii technických velkoformátových tiskáren. Všechny typy přitom zahrnují podporu CAD aplikací, čtyři samostatné tiskové hlavy a základní sadu spotřebního materiálu. Např. HP Designjet 111R (A1) tak dočasně zakoupíte již za 13.490 Kč (bez DPH).
Viz Takhle levný plotr HP Designjet ještě nebyl
Dvě myši za cenu jedné - jen na CADfóru
Jen pro účastníky konference CADfórum platí nabídka získání druhé myši zdarma - k 3D myši 3Dconnexion SpaceMouse Pro získají zdarma i bezdrátovou 2D myš Logitech Mouse M305.
Vyměňte váš plotr za nový
T1300 V rámci aktualizované akce HP "Zbavte se staré" můžete vyměnit váš starý plotr za nový. Upgradujte a využijte vyšší rychlosti a přesnosti, moderních technologií i snížených tiskových nákladů nových modelů plotrů HP Designjet.
Podrobnosti a cenovou tabulku odkupních cena najdete na Zbavte se staré.

Nepropásněte českou premiéru nových technologií plotrů HP na konferenci CADfórum 2012.

Došlo ke zvýšení cen inkoustů do starších plotrů HP, a to o 5-17% podle typu inkoustu.

Spočtěte si návratnost investice (ROI) do 3D myši.

Podporuje 3D myš můj software? Ověřte si online.

Informujte se na aktuální výhodnou nabídku výkonných pracovních CAD stanic HP.

 CAD Studio - vlastní aplikace

Nové a aktualizované CAD nástroje z dílny CAD Studia:

View11 - zobrazí DWG model na obrazovce 1:1, v reálné velikosti, přesně v milimetrech
CopyPageSetups - zkopíruje vzhledy stránky z aktuálního výkresu do všech DWG souborů v zadané složce
SureSave - reaktor SureSave vždy uloží kopii editovaného DWG (i při Zavřít/Uložit:Ne) a zachovává AutoSave zálohy
JobTime - sledování času zakázek s reportem do Excelu, aktualizace verze z Exchange Apps (zapamatování hodnot mezi sezeními)

Exchange Apps Máte nápad na další aplikaci zefektivňující práci, nebo potřebujete upravit některý z našich nástrojů? Napište nám na wishlist@cadstudio.cz

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy CAD Studio - viz www.cadstudio.cz/vyvoj a viz Exchange Apps

 Service Packy, aktualizace, bezplatný software

 • AutoCAD 2013 Service Pack 1.1
 • AutoCAD LT 2013 Service Pack 1.1
 • Autodesk 3ds Max 2013 Product Update 5
 • Revit 2013 Czech Language Pack
 • Autodesk 360 Mobile 3.x (Design Review Mobile) for Android
 • Autodesk Inventor Publisher Mobile Viewer V1.5 for Android
 • Autodesk Inventor Publisher Mobile Viewer V1.5 for iPad/iPhone
 • Autodesk Showcase Viewer 2013
 • Autodesk ForceEffect Motion for Android - koncepční simulace
 • Autodesk Vault Professional 2013 Integration for Pro/ENGINEER Wildfire Creo
 • Autodesk Vault Professional 2013 PLM 360 Extension
 • CZ_Sablona_CADstudio_2013 - RTE šablona projektu pro Revit Architecture 2013
 • Nový TeamViewer 7 - vzdálené zpřístupnění plochy vašeho počítače pro pracovníky technické podpory CAD Studia

viz www.cadstudio.cz/download (viz též service packy a produktové kódy)

 Školení, kurzy, služby

Webináře Online webináře CAD Studia - přihlaste se!
Aktuální nabídku webinářů (živých online prezentací) firmy CAD Studio najdete na stránce webináře. Na naše webináře se prosím včas registrujte. Můžete rovněž shlédnout videozáznamy z uplynulých webinářů.
Přihlaste se na nejbližší webináře - Autodesk Inventor - mračna bodů a 123D Catch (21.9.) a Autodesk Simulation 360 - simulujte v cloudu (26.9.).

Sháníte nebo nabízíte práci v oblasti CAD? Využijte sekce nabídky/poptávky práce na webu CADforum.cz a oslovte potenciální zaměstnance či zaměstnavatele.

Využijte aktualizovanou nabídku firmy CAD Studio, Autorizovaného školicího střediska Autodesku (ATC), na CAD základní i rozdílová školení AutoCAD, Inventor, AutoCAD Mechanical, Revit, Plant 3D, Map a Civil 3D - jsou vypsány nové kurzy pro verze 2013.

Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

 Podpora, tipy a triky

Kódy, klíče, service packy CAD produktů
Na nové stránce v sekci Tipy a triky můžete získat ucelený přehled o aktuálních verzích, produktových klíčích, kódech, větvích Registry, číslech buildů a service pack aktualizacích nejrozšířenějších produktů Autodesku.
Viz Produkty Autodesk
Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam
6.088 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
Nefunguje mi otáčení DWG modelu pomocí 3D myši SpaceMouse. Jak vložit objekt opakovaně, do všech rozvržení? Jak v Inventoru otevřít starší verzi dokumentu z Vaultu? Analýzy koeficientu proudění Cv pomocí Simulation CFD. Jak zobrazit větší počet bodů pro mračna připojená k DWG výkresu? Jak vytvořit novou potrubní třídu (SPEC) v AutoCADu P&ID? Licenční chyba [0.0.0] ve školní sadě Autodesk Design Academy. Jak v AutoCADu vypnout okno Exchange Apps? Nastavení složky pro ukládání PDF a DWF souborů. Hromadné sjednocení vzhledů stránek (page setup) v DWG souborech. Jaké je maximální rozlišení videa z Inventoru? Jak změnit ohniskovou vzdálenost kamery v Revitu? Tichá instalace aplikací - parametry MSIEXEC. Uživatelské snippety pro iLogic - užitečná makra. Přehled spouštěcích parametrů pro acad.exe a acadlt.exe.

Katalog CAD bloků byl rozšířen o desítky nových DWG, RFA a IPT bloků.
Jednoduše přispějte vaším uploadem do Katalogu CAD bloků a stáhněte si některé z více než 9.171 stávajících bloků z oblasti stavebnictví, strojírenství, elektro, dopravy a mapování, rozčleněných do 126 tematických kategorií.

Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskuzní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností s tisíci ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska (počet registrovaných již dosáhl 43.806, počet příspěvků již 88.250). Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo kontaktujte technickou podporu na helpdesk.cadstudio.cz

Jak získat přístup na Helpdesk (VIP) server CAD Studia?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba CAD Studia zahrnující mj. i přístup na Helpdesk server. Plný přístupový účet poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů a při prodloužení Autodesk Subscription u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy CAD Studia najdete na helpdesk.cadstudio.cz


A z jiného soudku:
Domácí práce tě nezabijou; ale proč to riskovat? (P.Diller)
- takhle to v projektu určitě nebylo - img1, img2, img3, img4! (že by absence BIM?)
- sovětský tank neradno podceňovat (video)
- budoucnost stavebnictví? pro tisk domu stiskněte Print (video)
- kanadská šroubováková štafeta (video)

 Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a GIS profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti CAD Studio a.s.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti CAD Studio a.s., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


CAD Studio a.s. - info@cadstudio.cz - tel: +420 841 111 124 - pobočky v Google Earth
Autodesk Platinum Partner, HP Preferred Partner
www.cadstudio.cz - www.cadforum.cz - www.iproject.cz - www.hpdesignjet.cz
Praha 4 - Líbalova 1/2348
Brno - Sochorova 23
České Budějovice - Tylova 17
Pardubice - Nábřeží Závodu míru 2738
Ostrava - Hornopolní 34
Plzeň - Teslova 3