CAD-NEWS: CAD Studio homepage - www.cadstudio.cz

CAD-NEWS - Bulletin firmy CAD Studio - duben '13

Toto personalizované vydání bulletinu CAD-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/cadnews0413.htm nebo www.cadstudio.cz/cadnews

CAD Studio a.s., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR, autorizovaný partner HP si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD/CAM, GIS/FM řešení.

Z obsahu:

Best CAD Studio nejlepším prodejcem Autodesk - 2012
Firma CAD Studio získala tradiční ocenění jako nejúspěšnější prodejce produktů Autodesku v České republice a na Slovensku, a to jak za oblast strojírenství, tak za oblast stavebnictví. CAD Studio je i celkově největším prodejcem Autodesku v ČR a SR - již 18 let po sobě.
Nová specializace CAD Studia - Factory Design
Logo CAD Studio, Platinum partner Autodesku, je mj. také nositelem specializací pro technickou podporu produktů Autodesku (Product Support), konzultační služby (Consulting), PLM, simulace (Simulation), zpracovatelský průmysl (Process Plant). Nově firma získala nyní také specializaci pro obor výrobní linky (Factory Design).


Navštivte stránky firmy CAD Studio i na Facebooku a na YouTube - viz níže uvedené odkazy:

 AutoCAD, LT, CAD

Roadshow Autodesk Live 2014
Roadshow Navštivte květnovou roadshow CAD Studia - "Autodesk 2014 Live" - můžete se zde naživo seznámit s novinkami produktů Autodesk řady 2014 a aktuálními tipy a triky k jejich efektivnímu využití. Kromě toho můžete získat tablet Apple iPad Mini, 3D myš nebo další losované ceny. Roadshow je rozdělena na sekce strojírenství, stavebnictví a GIS.
14.-30.5.2013 - Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Pardubice - Registrace
Nový Autodesk 2014
Family2014 Nedávná změna loga Autodesku předznamenala řadu novinek a změn nejen v produktové řadě, ale odráží i změny ve způsobu fungování obchodu firmy Autodesk. Namísto klasických desktop aplikací jsou dnes konstrukční a projekční systémy kombinací vzájemně propojených desktop nástrojů, mobilních nástrojů a web-cloud služeb. Tato kombinace nabízí vyšší výkon, flexibilní použití, nezávislost na pracovní stanici a podstatně snazší komunikaci se zákazníky a spolupracovníky.
Těžištěm všech produktů nově představené řady Autodesk verze 2014 je právě propojení desktop a mobilních cloud technologií, usnadnění pracovních postupů, zpřístupnění dříve komplikovaných postupů širšímu okruhu uživatelů, jednodušeji použitelné a lépe integrované produkty. Nové produkty jsou dodávány elektronicky, formou downloadu. Oficiálně podporují (včetně rozšířené podoby sad Design Suites) operační systém Windows 8. Některé aplikace, např. 3ds Max 2014, Civil 3D 2014 a částečně Navisworks, jsou již k dispozici jen v 64bitové verzi.
Další informace o nových verzích viz Novinky Autodesk 2014
Novinky AutoCADu 2014 a AutoCADu LT 2014
AutoCAD2014 V prodeji je nová verze základního produktu Autodesku - Autodesk AutoCAD 2014 (povšimněte si rozšířeného názvu), Autodesk AutoCAD LT 2014 (oba už i v české lokalizaci) a řada dalších souvisejících produktů nové řady "2014". Nový AutoCAD 2014 si můžete ihned a snadno stáhnout a nainstalovat buď jako součást plnění vašeho Subscription, nebo jako bezplatnou Trial verzi (viz sekce Trial).
AutoCAD 2014 (pro Windows) je určen pro Windows 7, starší Windows XP nebo pro nové Windows 8 (32-bit nebo 64-bit). Součástí AutoCADu 2014 je i nová aplikace Autodesk ReCap pro mračna bodů (laserové skenování).
Viz Přehled novinek AutoCAD 2014 a ReCap
Termíny uvádění produktů Autodesk verze 2014 (průběžně aktualizováno)
V postupně aktualizovaném seznamu uvádíme konkrétní data uvedení (dostupnosti) jednotlivých nových CAD, GIS a multimédia produktů řady "Autodesk 2014". Všechny uvedené produkty můžete získat - včetně doplňkových bonus aplikací CS+ a plné podpory - od firmy CAD Studio, Platinum partnera Autodesku. Nezapomeňte, že nové licence i subscription jsou standardně dodávány formou downloadu (ne fyzické dodávky).
Viz Termíny uvádění produktů Autodesk verze 2014
AutoCAD LT - velký efekt, malý rozpočet
LT-300€ Zejména menší či začínající firmy hledají cenové dostupná návrhová řešení, která zajistí datovou kompatibilitu s okolím i s vyššími CAD aplikacemi, poskytují dostatečnou produktivitu a nabízejí bezproblémový budoucí přechod na plné verze produktů. Vyhněte se potížím s různými nekompatibilními DWG soubory.
Řešením jsou "LT" verze produktů Autodesk. Jen do 29.4.2013 (prodlouženo) můžete využít zpětný rabat (odměnu) 300 Euro při koupi nové licence nebo 200 Euro při upgrade CAD produktů AutoCAD LT 2013/2014, Inventor LT 2013/2014, Revit LT 2013/2014 (nebo jejich sad "Suite"). Upgrade lze využít pro přechod z verzí 2013 až 2007.
Viz Rozsviťte to s LT
Zamiřte vzhůru - sady Autodesk Design Suite
DS Jste-li uživateli aktuálních verzí samostatných produktů Autodesk, můžete ještě do 25.dubna 2013 využít nabídky zvýhodněného přechodu na některou z profesní sad Autodesk Design Suite dle vašeho výběru, nebo na nejnovější profesní verze AutoCADu. Doplňte si do AutoCADu nejnovější funkce určené pro váš obor a zvyšte svou produktivitu. Sleva upgrade na profesní aplikace činí 20% (Design Suites), resp. 15% (AutoCADy).
Podrobnosti na Zamiřte vzhůru
AutoCAD LT dočasně jen za 32.222 Kč !
V rámci výprodeje skladových zásob nabízí CAD Studio omezený počet nových komerčních licencí aplikace AutoCAD LT 2013 CZ, jediné CAD aplikace 100% kompatibilní s AutoCADem, za podstatně zvýhodněnou pevnou cenu - pouhých 32.222 Kč (39.311 Kč s DPH). Součástí i této zlevněné verze jsou bonus doplňky "CS+", tedy především nadstavba CADstudio LT Extension.
Viz AutoCAD LT dočasně jen za 32.222 Kč
Autodesk 360 cloud credit - kredity na web služby
Autodesk360 V ceníku Autodesk produktů nově najdete tzv. "cloud credit" - předplacené kredity pro využívání různých web cloud služeb Autodesk 360 nad rámec standardního objemu dostupného veřejně nebo v rámci Autodesk Subscription. 100 volných kreditů na rok získává zákazník automaticky na každou licenci Autodesku produktu (kromě LT) krytou subscription. Princip kreditů a ceny typických cloud služeb Autodesk 360 najdete v článku:
Autodesk 360 cloud credit
Autodesk Subscription - způsob dodání nové verze software (Order processed)
Jako uživatel Subscription obdržíte v nejbližší době e-mail od Autodesku "Order processed" s textem "Zpracovali jsme vaši objednávku na licence a/nebo služby společnosti Autodesk". Jde o upozornění na dostupnost a možnost stažení nové verze software kryté vaším Subscription. Jak jsme již upozorňovali, nové verze softwaru jsou nyní doručovány primárně jako software ke stažení (Download). V případě nejasností prosím kontaktujte podporu CAD Studia.
Viz též Autodesk Subscription - způsob dodání nové verze software

video Podívejte se na našem YouTube kanálu jak pracují funkce LiveMap a ReCap v novém AutoCADu 2014.

TRIAL verze nových produktů Autodesk řady 2014 plně funkční po 30 dnů si nyní můžete stáhnout přímo ze stránky cadstudio.cz/trial.

Studenti si již mohou stáhnout bezplatné verze "2014" programů Autodesku - viz studentský portál.

Do databáze příkazů na CADforum.cz jsme doplnili nové nedokumentované příkazy a proměnné AutoCADu 2014 - AutoCAD má již více než 1000 proměnných!

Vylepšený Stopařův průvodce AutoCADem 2014 a jeho 42 nejdůležitějších příkazů.

Autodesk produkty v praxi - nové Autodesk Showreel video 2013

Galerie na Google+ - nová produktová grafika Autodesk 2014.

Diagramy v cloudu - zajímavá web aplikace Draw.io

Na CAD Studio Blogu najdete:
- Autodesk Homestyler - dispozice bytu na iPadu
- Vyzkoušejte si nové CAD aplikace nanečisto
- Výsledky soutěže Vector King 2013
- Umíte správně držet 3D myš?
- Přichází AutoCAD 2014, Inventor 2014, Revit 2014 ...
- CAE nástroje Firehole Composites pod křídly Autodesku
- Polygonová mapová data zemí a kontinentů

Víte jak se změnilo třídění hladin v AutoCADu 2014? Vysvětlí Tip 9170.
Jak pracuje ikonka Autodesk 360 a řízení synchronizace s cloudem (2014)? Viz Tip 9166.
Proč se mi Subscription Centrum nezobrazuje česky? Čtěte Tip 9182.

 Autodesk Inventor, MCAD - strojírenství

Novinky Autodesk Inventor 2014 a Product Design Suite 2014
Inventor2014 Byla uvedena nová verze strojírenského řešení Autodesku pro tvorbu digitálních prototypů - Autodesk Product Design Suite 2014 (PrDS) a jeho klíčové aplikace - Autodesk Inventor 2014. Sada PrDS obsahuje rozšířenou nabídku produktů. Novinky Inventoru 2014 lze rozdělit do několika oblastí: nové modelovací a náčrtové funkce, zásadní rozšíření pro práci s velkými sestavami, workflow procesy v rámci sady PrDS a spolupráce s ostatními produkty Autodesk a Autodesk 360 cloud.
Podrobný přehled novinek najdete v článku Novinky Inventoru a PrDS 2014
Pozvánka na FOR INDUSTRY
FOR INDUSTRY Jarní průmyslové veletrhy jsou za dveřmi. 12. mezinárodní veletrh strojírenských technologií FOR INDUSTRY, 7. mezinárodní veletrh povrchových úprav a finálních technologií FOR SURFACE a 1. veletrh technologií pro svařování, pájení a lepení FOR WELD budou probíhat od 23. do 25. dubna v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Významní dodavatelé a výrobci budou prezentovat řadu technologických novinek, trendů a praktických ukázek. Co najdete na veletrzích aktuálně? Vystavovatelé.
Čestná vstupenka pro čtenáře CAD News.
Konference: Digitální prototypy - od návrhu po simulaci
FOR INDUSTRY V rámci veletrhu strojírenských technologií "FOR INDUSTRY 2013" na výstavišti PVA Letňany se 23.4.2013 uskuteční odborná konference CAD Studia "Digitální prototypy - od návrhu po simulaci". Seznámíte se na ní s nejnovějšími CAD/CAM/CAE technologiemi a jejich přínosy pro zvyšování efektivity a snižování nákladů přípravy výroby.
Zaregistrujte se na tuto konferenci (součástí registrace je i vstupenka na veletrh).

video Na našem YouTube kanálu najdete nová videa k funkci Pack-n-Go v Inventoru nebo k AutoCADu ecscad.

Obousměrné propojení Autodesk PLM 360 s ERP systémem SAP - modul PLM 360 Connect. Ukázka viz cadstudio.cz/plm

NASA vyhlašuje cloud aplikaci Autodesk Fusion 360 jako "produkt měsíce".

Nový školicí materiál pro Factory Design Suite (česky) najdete na stránce FDS.

Jak v Inventoru zobrazit statistiku složitosti modelu? Čtěte Tip 9158.
Inventor Fusion vám hlásí že licence expirovala? Poradí Tip 9181.

 Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Podrobné novinky v Autodesk Revit 2014
Revit2014 Do prodeje byla uvedena nová verze BIM aplikace Autodesk Revit 2014 (prozatím v anglické verzi, česká lokalizace se připravuje). Podrobný přehled novinek verze 2014 (včetně variant Revit Architecture, MEP a Structure) uvádí připojený článek. K dispozici bude i Trial verze. Program Autodesk Revit 2014 je rovněž součástí projekční sady Autodesk Building Design Suite 2014 a dalších Design Suite.
Čtěte na Novinky Autodesk Revit 2014
Novinky aplikace AutoCAD Plant 3D 2014 a P&ID 2014
Plant2014 Rozšířeným CAD nástrojem pro projektování potrubních systémů a technologických celků v chemickém, potravinářském, energetickém a zpracovatelském průmyslu je CAD aplikace firmy Autodesk - AutoCAD Plant 3D, schematický nástroj AutoCAD P&ID, respektive zvýhodněná sada Autodesk Plant Design Suite. Jaké novinky přinášejí (kromě funkcí jádra AutoCAD 2014) nově uvedené verze 2014 těchto potrubních aplikací?
Čtěte na Novinky AutoCAD Plant 3D 2014 a P&ID 2014
Snídaně s Autodeskem: RÚIAN
Přijměte naše pozvání na již tradiční akci "Snídaně s Autodeskem" a seznamte se využitím dat registru RÚIAN v projekčních a GIS aplikacích Autodesk. Budou probírány různé možnosti využití online dat katastru a veřejných map pro praxi. Dozvíte se mj. jak pořizovat katastrální data 8x levněji.
Praha, 26.dubna 2013 - viz registrace
Infrastructure Design Suite zdarma pro uživatele AutoCAD Map 3D a Civil 3D (EN)
Uživatelé anglických verzí produktů AutoCAD Map 3D a AutoCAD Civil 3D s aktivním Subscription (platným k 28.3.2013) nyní mohou bezplatně přejít na projekční sadu Autodesk Infrastructure Design Suite (IDS). Akce se týká jen jazykových verzí, ve kterých je sada IDS dostupná - tedy EN, IT, FR, DE, RU.
Uživatelé AutoCADu Map 3D budou automaticky převedeni na verzi Infrastructure Design Suite Standard, uživatelé AutoCADu Civil 3D pak na verzi IDS Premium.
Viz Migrace na IDS
Podpora 32bitových OS pro řadu Autodesk 2014
Některé aplikace Autodesk řady 2014 jsou k dispozici již jen jako 64-bitové verze. To je případ např. 3ds Max 2014, AutoCAD Civil 3D 2014, Navisworks 2014, Autodesk Maya 2014, Softimage 2014, MotionBuilder 2014, Mudbox 2014. Podobně jako u verzí 2013 není podporován OS Windows Vista.

video Na YouTube kanálu CAD Studia najdete nová videa představující novinky Revitu 2014 a AutoCADu Plant 3D 2014, záznam webinářů Kótování v Revitu nebo Aplikace Záborák, RÚIAN.

Autodesk Revit je více než 25x rychlejší než konkurenční BIM aplikace při tvorbě dokumentace dle standardu COBie. Viz lednové porovnání provedené aliancí buildingSMART.

Víte že katastrální data pro vaše projekty můžete pořídit cca 8x levněji? Viz kalkulace na Záborák.

Chybí vám nějaká parametrická rodina (RFA) pro Revit? Dejte nám vědět, často žádané rodiny rádi vytvoříme a zpřístupníme dalším uživatelům.

Na blogu Civil3D.cz, věnovaném využívání aplikace AutoCAD Civil3D v ČR, najdete:
- Horká fixa 3.0 pro Civil 3D 2013
- Trochu tajemno kolem C3D 2014
- Videozáznam z webináře k Záboráku
- Záměna povrchů

V blogu Na zdi zaměřeném na projekční BIM aplikace si přečtěte například:
- Nová verze mobilní aplikace Autodesk FormIt 3.0

Jaké 3D-scan formáty podporuje nástroj Autodesk ReCap? Poradí Tip 9163.
Umíte exportovat 3D model do Google Earth? Viz Tip 9196.
Proč má koeficient ztrát potrubí ve výkazu Revitu MEP hodnotu -99999? Napoví Tip 9160.

 GIS, mapování, FM

Novinky AutoCAD Map 3D 2014, Civil 3D 2014 a Map Server 2014
Map2014 CAD/GIS aplikace Autodesk AutoCAD Map 3D 2014 i projekční CAD/BIM aplikace Autodesk AutoCAD Civil 3D 2014 jsou postaveny na inovovaném jádru AutoCADu 2014. Obě aplikace jsou rovněž součástí zvýhodněných sad Autodesk Infrastructure Design Suite - složení těchto sad bylo ve verzi 2014 podstatně rozšířeno.
Novinky těchto aplikací i serverové GIS aplikace Autodesk Infrastructure Map Server 2014 popisuje článek:
Novinky AutoCAD Map 3D 2014 a Civil 3D 2014

Jak převést data z topologie Oracle (RÚIAN) do holého DWG? Poradí Tip 9192.

 Produkty HP, hardware, novinky, akce

Aktualizovaný driver 3D myší 3Dconnection V 3.16.3 s podporou Adobe Acrobat XI, Autodesk Inventor 2014, 3ds Max 2014 a dalších nových verzí.

Informujte se na aktuální výhodnou nabídku výkonných pracovních CAD stanic HP.

 CAD Studio - vlastní aplikace

Nové verze - Excellink 2014, VRMLout 2014, CITin 2014 a další
A2014 CAD Studio uvádí nové verze svých populárních nadstavbových aplikací pro AutoCAD, Inventor a další produkty Autodesk řady 2014. Všechny tyto nové plug-in moduly jsou kompatibilní s 32bitovými i 64bitovými verzemi CAD produktů. Trial verze těchto aplikací jsou volně ke stažení na stránce Download. Většinu aktualizovaných aplikací CAD Studia najdete rovněž na aplikačním "store" Autodesk Exchange Apps.
Viz Nové verze aplikací CAD Studia

Další nové a aktualizované CAD nástroje z dílny CAD Studia:

AddArea - výkaz sumarizace ploch vybraných objektů, po hladinách
AddLen - výkaz sumarizace délek vybraných objektů, po hladinách
Turbo - přepínač na rychlý režim AutoCADu, aktualizace na verzi 2014
FixArea13 - opravuje křivky s překrývajícími se segmenty pro výpočty ploch v AutoCADu 2013
3DPlot - generátor parametrických matematických 3D povrchů

Exchange Apps Máte nápad na další aplikaci zefektivňující práci, nebo potřebujete upravit některý z našich stávajících nástrojů? Napište nám na wishlist@cadstudio.cz

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy CAD Studio - viz www.cadstudio.cz/vyvoj a viz Exchange Apps

 Service Packy, aktualizace, bezplatný software

 • Autodesk ReCap 1.0 Service Pack 1
 • Inventor Fusion Technology Preview 2013, bez expirace
 • Autodesk ReCap Studio 1.0 - mračna bodů pro A2014
 • Autodesk DWG TrueView 2014 - prohlížeč DWG
 • AutoCAD 2014/LT 2014 - český jazykový balíček (language pack)
 • AutoCAD VBA module (V7.1) pro rodinu AutoCAD 2014
 • AutoCAD Architecture & AutoCAD MEP 2014 Object Enabler
 • Plant3D 2014 Object Enabler for AutoCAD 2014
 • Autodesk FormIt 3.0 - koncepční BIM editor pro Apple iPad
 • Autodesk 123D Design V1.2 pro iPad
 • Regapp ID Cleanup Utility (batch cleanup) pro AutoCAD 2013/2014
 • Scale List Cleanup utility (batch cleanup) pro AutoCAD 2013/2014
 • AdLM - Autodesk License Manager 2014 (LMtools) update 11.11 pro IPv6
 • Open Light 2014 Object Enabler for AutoCAD 2014
 • Project Falcon - větrný tunel pro AutoCAD, Inventor Pro, Revit
 • Česká silničářská šablona CAD Studio pro AutoCAD Civil 3D 2013, V1.4
 • Microsoft Lync 2010 Attendee - nový klient pro webináře CAD Studia
 • TeamViewer 8 - vzdálené zpřístupnění plochy vašeho počítače pro pracovníky technické podpory CAD Studia

viz www.cadstudio.cz/download (viz též service packy a produktové kódy)

 Školení, kurzy, služby

Webináře Online webináře CAD Studia - přihlaste se!
Aktuální nabídku webinářů (živých online prezentací) firmy CAD Studio najdete na stránce webináře. Na naše webináře se prosím včas registrujte. Můžete rovněž shlédnout videozáznamy z uplynulých webinářů.
Přihlaste se na naše nejbližší webináře - Novinky Inventoru 2014 (Pá 3.5.).

Využijte aktualizovanou nabídku firmy CAD Studio, Autorizovaného školicího střediska Autodesku (ATC), na CAD základní i rozdílová školení AutoCAD, Inventor, AutoCAD Mechanical, Revit, Plant 3D, Map a Civil 3D - jsou vypsány nové kurzy pro verze 2014.

Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

 Podpora, tipy a triky

Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam
6.340 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
Kolize MS Forefront Endpoint Protection 2010 s instalací Autodesk 2014. Spuštění Autodesk 3ds Max 2014 v jiném jazyce. Jak vypnout dynamické palety AutoCADu Plant 3D? Znaménko "+" jako indikace překrývajícího se segmentu křivky. Souborové CAD formáty podporované v Autodesk Navisworks 2014. Potvrzování načítání LSP, VLX, DLL, ARX souborů aplikací. Jak změnit internetový vyhledávač pro příkazový řádek AutoCADu 2014? Chybějící ribbon AutoCADu Mechanical 2014 ve Windows 8. Příruby se u některých ventilů zobrazují příliš velké. Kaskádové licencování produktů Autodesk řady 2014. Jak použít Pack-and-Go mimo prostředí Inventoru? Jak vypnout/zapnout funkce iLogic? Kótovací šipky nebo jiné části kót se nevytisknou. Při hromadném publikování má PDF jiné okraje než u jednotlivých tisků.

Katalog CAD bloků byl rozšířen o desítky nových DWG, RFA a IPT bloků.
Jednoduše přispějte vaším uploadem do Katalogu CAD bloků a stáhněte si některé z více než 9.659 stávajících bloků z oblasti stavebnictví, strojírenství, elektro, dopravy a mapování, rozčleněných do 127 tematických kategorií.

Fórum Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskuzní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností s tisíci ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska (počet registrovaných již dosáhl 49.035, počet příspěvků již 93.336). Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo kontaktujte technickou podporu na helpdesk.cadstudio.cz

Jak získat přístup na Helpdesk (VIP) server CAD Studia?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba CAD Studia zahrnující mj. i přístup na Helpdesk server. Plný přístupový účet poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů a při prodloužení Autodesk Subscription u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy CAD Studia najdete na helpdesk.cadstudio.cz


A z jiného soudku:
Učit se bez přemýšlení je zbytečné. Přemýšlet bez učení je nebezpečné. (Konfucius)
- slibně vypadající bionická vážka FESTO (video)
- inženýr nelituje práce pro užitečný cíl (anim. GIF)
- výkres na fasádě domu v Portlandu
- tomu říkám těsný průjezd (obrázek)
- "omlékovat"? dětinské! inženýr pracuje jinak (video)
- tady něco nesedí (missing square puzzle; video)

 Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a GIS profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti CAD Studio a.s.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti CAD Studio a.s., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


CAD Studio a.s. - info@cadstudio.cz - tel: +420 841 111 124 - pobočky viz Google Earth
Autodesk Platinum Partner, HP Preferred Partner
www.cadstudio.cz - www.cadforum.cz
Praha 4 - Líbalova 1/2348
Brno - Sochorova 23
České Budějovice - Tylova 17
Pardubice - Nábřeží Závodu míru 2738
Ostrava - Hornopolní 34
Plzeň - Teslova 3