CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop

Řešení dodávaná firmou CAD Studio (gis)

Kompletní CAD/CAM/CAE/BIM/PDM/GIS řešení i pro vaši aplikaci nebo profesiAutodesk

Firma CAD Studio je Autorizovaným prodejcem a PLATINUM partnerem firmy Autodesk - naše řešení jsou založena především na produktech této světové firmy. Poskytujeme širokou škálu služeb v oblasti CAD/CAM/CAE, BIM, GIS/FM, PDM/PLM a multimédia řešení.
Proč nakupovat právě u firmy CAD Studio?


Autodesk / Let's CAD


Řešení poskytovaná firmou CAD Studio lze rozdělit na několik oblastí:


CAD/CAM/BIM

 Strojírenství, CAM/CAE - viz »

Strojírenská konstrukce, předvýrobní a výrobní etapy, modelování 3D sestav a výpočty, NC řízení

 Stavebnictví, BIM, elektro - viz »

Stavební projekce, architektonické návrhy, TZB a profese

Média a Design- viz »

 Řešení pro multimédia a design

Řešení pro multimédia, filmové efekty, TV reklamu, tvorbu počítačových her a VR. Systémy pokročilého 3D designu, vizualizací a virtuálních prototypů, zejména pro automobilový průmysl.

 CAD animace a vizualizace, design - viz »

Přesvědčivé výstupy z CAD aplikací, design, reklama
  • Animační aplikace firmy Autodesk/Multimedia, 3ds Max, Enscape. Virtuální realita (VR, AR, MR). Řešení pro oděvní návrhářství, divadelní, scénický a výstavnický design, interiéry, nábytkářství, zahradní architekturu. 3D animace na zakázku, fotorealistické vizualizace, velkoformátové tisky, přepisy na animací video a DVD, 3D skenování, 3D videoprojekce, kamerové systémy. Školení animačních produktů. Výkonné 3D stanice a 3D tiskárny.

GIS/FM - viz »

 GIS, CAFM, geospatial a geodézie

GIS řešení, tvorba a publikování map, geoinformační systémy, FM/CAFM - facility management, intranetová a mobilní řešení pro správu majetku, havarijní systémy, krizový management, správa telekomunikačních, energetických a rozvodných sítí, správa budov, areálů, obcí
  • Mapové a GIS aplikace firmy Autodesk, AutoCAD Map, MapGuide server, geoprostorová řešení. twiGIS - rychlý GIS na webových a mobilních technologiích. Geodetické aplikace, digitální model terénu. CAFM, Správa inženýrských sítí, správa majetku a budov (developeři), technická mapa závodu, městské informační systémy. eObec, facility management pro intranet a mobilní PC - BIMforMe, FM@Web, práce s katastrálními daty a VFK2DWG a VGI2DWG. Publikování mapových informací na WWW, tisk map, skenování a vektorizace. Zakázkový vývoj aplikací, intranet aplikace kombinující databáze a mapy, snadné napojení na stávající datové zdroje a integrace s podnikovými systémy, mobilní GIS/FM aplikace pro terénní pracovníky. Virtualizace CAD aplikací přes Citrix. Školení GIS produktů. Výkonné GIS servery.
  • Letáky Otevřená GIS/FM řešení od CAD Studia PDF (PDF, 800kB)

Informační systémy

 Podnikové informační systémy, Web

Firemní informační systémy, intranetové a extranetové aplikace
  • Informační systémy pro řízení výroby. Integrace s CAD/GIS systémy a dalšími agendami.
  • Zakázkové aplikace integrující databázová a grafická data do snadno ovladatelného celku. Správa dokumentů, mobilní aplikace, dynamické Web stránky, účetní data v CADu, firemní evidence, indexování dat, média komponenty pro WWW. Systémy zabezpečení přístupových práv web aplikací.
  • Vybavení pro CAD - 3D myši, 3D tiskárny, pracovní stanice

 Správa dokumentů a dat, PDM a PLM - viz »

Vneste přehled do systému firemních dokumentů a procesů
  • Systémy pro snadné publikování, správu a bezpečné sdílení dokumentů v prostředí intranetu. Práce s revizemi, schvalování, připomínkování, protokolování pro ISO procesy. Integrace s CAD, FM a ERP systémy. Síťová správa dokumentů a řízení jejich toku. EDM/PDM/PLM/DMS systémy - Autodesk Vault, Autodesk Fusion Lifecycle (PLM 360), Web řešení, storage, návaznost na CAD aplikace. Vazby na informační a ERP systémy. Publikování dokumentů na Webu. Digitální archiv. Sdílení projektů přes WWW. Reseller, kooperace

  • Jsem prodejce výpočetní techniky nebo systémový integrátor - jak mohu spolupracovat? Nabízíme spolupráci formou subdodávek i provizí. Kontaktujte nás.
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2020 CAD Studio s.r.o. | kontakt | webmaster | ochrana soukromí