CAD Studio - CAD/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky English Deutsch
CAD eShop

 

Další akce CAD Studia CAD/Obecně

CAD Studio

Konference
CADfórum 2017

Profesionálové profesionálům

Celková cena 600 Kč (bez SupportPack slev; bez DPH)


CADfórum 2017

Profesionálové profesionálům

Využijte možnosti setkat se s kolegy konstruktéry a projektanty, kteří řeší stejné výzvy jako vy.

Srdečně vás zveme na již 14. ročník setkání, které i letos přinese jedinečnou možnost výměny praktických zkušeností mezi uživateli řešení pro počítačové navrhování ve strojírenství a výrobním průmyslu, ve stavebnictví a řešení pro geoinformační systémy. Konference je tentokrát dvoudenní a uskuteční se v hotelu Avanti v Brně.

Letošní ročník konference je zaměřen na oblast digitálního prototypování ve strojírenství, BIM ve stavebnictví a GIS. Je pořádán firmami CAD Studio a Autodesk. Dvoudenní akce nabídne přednášky, workshopy a školení nad aktuálními tématy, cílenými na efektivní využívání moderních softwarových řešení v praxi. Diskuse budou zaměřeny na téma kde všude mohou moderní CAD technologie přispět k rozvoji českého průmyslu a stavebnictví. Prostor dostanou i hardwarové a softwarové novinky a ukázky řešení konkrétních úkolů při práci s CAD/CAM/CAE a PDM/PLM systémy, při kterých se vám budou věnovat odborníci z řad partnerů konference.

Online registrace na: konference.cadforum.cz

Program:
09:00 - Zahájení
17:00 - Předpokládaný závěr

viz. http://konference.cadforum.cz/program.asp

  


CADfórum každý rok provází velký zájem odborné veřejnosti. V rámci programu této konference vystoupí četní zkušení uživatelé a odborníci s dlouholetou praxí. Součástí workshopů bude praktické předvedení moderních CAD technologií s možností diskuze a konzultací se zástupci vystavovatelů. Z účastníků budou vylosováni výherci hodnotných věcných cen.

Facebook Twitter Google+ YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2018 CAD Studio a.s. | kontakt | webmaster | ochrana soukromí