CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop

Reference - Teplárna Č. Budějovice

GIS/FM - správa zařízení teplovodů pro Teplárnu Č. BudějoviceTeplárna České Budějovice, a.s.

Charakteristika

Cílem řešení je přehledný intranetový systém pro správu zařízení teplovodů. Je založený na softwaru Autodesk MapGuide, správa dokumentace je v systému iProject. Mapa města obsahuje kompletní primární síť, ortofotomapu, digitální technickou mapu města a postupně se zpracovává sekundární síť.

Řešení

Primární sítě: v tomto modulu je shromažďována kompletní dokumentace primární sítě pro město České Budějovice. Modul poskytuje uživatelům informace o průběhu parovodní sítě, o jejím rozčlenění na jednotlivé úseky a o objektech na síti (šachty a armatury v nich umístěné). Dokumentace parovodů je vytvářena v programu Microstation a průběžně aktualizována. V systému je v současné době (září 2002) uloženo 80 km parovodů, 510 šachet a 1 059 armatur.

Digitální technická mapa města České Budějovice a ortofoto: je sestavena z dokumentace sítí. Data poskytovaná prostřednictvím intranetu jsou pro uživatele důležitým zdrojem informací o umístění sítí ostatních provozovatelů a vodítkem při hledání skutečného průběhu parovodní sítě

Fotodokumentace a technické dokumentace k jednotlivých objektům v primární síti: sem patří interaktivní mapa hlavního závodu, schémata, fotografie šachet, fotografie parovodního vedení.

Technologie: Autodesk MapGuide

Uživatelé: údržba primárních sítí, ekonomický odborŽádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o Reference-TeplarnaCB
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí