CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop

Reference - MasterFoods

Správa dokumentů - správa dokumentů pro MasterFoodsMasterFoods

Charakteristika

Firma MasterFoods je předním výrobcem potravinářských výrobků. Cílem řešení je přehledný systém ve správě dokumentů, kdy informace z razítka výkresu se ukládají do databáze, kde se jednotlivé výkresy vyhledávají. To umožňuje lepší přehled v souborech z AutoCADu v systému iProject.

Řešení

Předmětem vývoje byla komponenta pro dokument management iProject, jež zajišťuje přenos atributů bloku razítka výkresu DWG do databáze iProjectu. Blok razítka je pevně definován a jako platný DWG výkres. Pro zpracování razítka je brán pouze výkres jež obsahuje právě jeden vložený blok definovaného názvu a struktury. Atributy se v iProjectu zobrazují na samostatné záložce u dokumentů s příponou DWG a vyhledávají se prostřednictvím rozšířené karty pro vyhledávání. Funkce je zpracována pro výkresy ve formátu DWG verze AutoCADu 2000.

Databáze atributů je realizována jako součást databáze iProjectu. Uvedené funkce jsou začleněny do iProjektu prostřednictvím procesních karet iProjectu, jež jsou otevřeným rozhraním pro rozšiřující aplikace.

Technologie a produkty: AutoCAD 2000, iPROJECT document managementŽádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o Reference-MasterFoods
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2020 CAD Studio s.r.o. | kontakt | webmaster | ochrana soukromí