CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop

Structural Analysis Autodesk Structural Analysis for Revit

Konstrukční analýzy budov - statika BIM modelů


Tato služba již není nabízena od 30.6.2018. Doporučujeme aplikaci Robot Structural Analysis, součást sady AEC Collection. Propojení Revit a RSA zajišťuje doplněk Structural Analysis Toolkit.

Structural Analysis - statické analýzy BIM konstrukcí

Structural Analysis for Revit cloudový nástroj, umožňující provádět statické výpočty a analýzy nad konstrukčními BIM modely přímo z prostředí návrhové aplikace Revit. Po spuštění analýzy je výpočetní model Revitu včetně okrajových podmínek a zatěžovacích stavů odeslán do cloudu, kde probíhá samotný výpočet. Projektant tak může i v průběhu provádění analýzy pokračovat v práci s modelem. Výsledky výpočtu lze prohlížet v reportech ve webovém prohlížeči i přímo v prostředí Revitu, kde je možné v grafické podobě sledovat průběhy vnitřních sil, reakce nebo deformace konstrukce a na jejich základě okamžitě upravovat samotný návrh.

Jednotlivé analýzy jsou placeny prostřednictvím cloudových kreditů – cena je vždy zobrazena v dialogovém okně před odesláním modelu k výpočtu.Jak nainstalovat

Ke zpřístupnění této cloudové služby v Revitu je potřeba mít nainstalovaný doplněk Structural Analysis Toolkit for Revit, který je zdarma ke stažení na Autodesk App Store (nebo viz níže), a kromě funkcí této cloudové služby obsahuje také nástroj pro přímé napojení modelu Revitu na aplikaci Robot Structural Analysis, kde lze provádět podrobnější konstrukční analýzy.


Ukázky

Structural Analysis
Structural Analysis
Structural Analysis

Další informace:


Viz též novinky:Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o Structural Analysis
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)

Autodesk, AutoCAD, AutoCAD LT a další názvy produktů jsou registrovanými obchodními známkami firmy Autodesk, Inc. Autodesk Value Added Reseller, který publikuje tyto materiály, je nezávislým autorizovaným prodejcem produktů Autodesk.

Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí