CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop

Revizto Revizto - BIM koordinace nové generace

Připomínky a týmová spolupráce nad BIM modelyFirma CAD Studio je partnerem Revizto a dodává tuto aplikaci v České a Slovenské republice

Co je Revizto?

Revizto je software pro sledování připomínek v reálném čase založený na 3D modelu. Je určený pro projekční týmy se zaměřením na spolupráci a BIM koordinaci projektů.

Revizto využívá technologie počítačových her a cloudu k propojení různorodých projekčních platforem a pracovních postupů z oblasti CAD/BIM do jednoho společného interaktivního pohledu. Výsledná znázornění pomáhá řešit reálné problémy oboru architektury, inženýrství, výstavby a správy majetku. Platforma Revizto je intuitivní, snadno pochopitelná a přizpůsobí se vašim postupům. Pomocí Revizto můžete zjednodušit vaši implementaci BIM postupů. Projekční týmy mohou hovořit společným jazykem a sdílet společný pohled na veškeré projektové informace.

Revizto

Použití a funkce

Bezproblémová integrace s vašimi postupy

Export během minut

Přeneste váš BIM projekt během pár minut do interaktivního 3D prostředí. Všechna objektová BIM data a propojené soubory zůstanou zachovány.

 • 2D listy: Exportujte 2D listy z vašeho modelu i všechny propojené listy. Budou v Revizto dostupné pro další prohlížení a spolupráci. Můžete také importovat PDF a DWF.
 • Plánovač exportu: Naplánujte vaše exporty přes noc - Revizto sám spustí Revit nebo Navisworks a vyexportuje vámi vybraný model přímo do cloudu, aby měli všichni zúčastnění aktuální data.

Okamžité sdílení

Po převodu nahrajte váš Revizto model do Revizto cloudu a ihned jej můžete sdílet s kýmkoliv ve vašem projektovém týmu.

 • Synchronizace: Cloudové projekty Revizto jsou jednoduše synchronizovány po každém exportu modelu z původní aplikace.
 • Správa uživatelských přístupů: Můžete nakonfigurovat odlišné úrovně přístupů pro každého člena projektového týmu zvlášť.
 • Správa revizí: Po každé synchronizaci je v cloudu vytvořena nová revize. Můžete se kdykoliv vrátit zpět k jakékoliv revizi.

Prezentace a prohlížení ve VR

Přesně zprostředkujte váš návrh - jakoby již byl postaven.

 • VR-Ready: Revizto pracuje nativně s brýlemi Oculus a HTC Vive a během sekund vytváří interaktivní věrné scény virtuální reality.
 • Sdílení kamery: Přizvěte váš tým a vaše klienty na online výpravu. Uvidí přesně to, co chcete, aby viděli, s nulovou prodlevou.
 • Kombinovaný pohled: Použijte kombinovaný pohled pro lepší porozumění modelu: jednoduše překryjte výkresový list nad 3D model.
Revizto - VR

Spolupráce v reálném čase

Mějte pod kontrolou vše, co se děje na vašem projektu. Identifikujte, sledujte a řešte problémy napříč všemi fázemi projektu.

 • Sledování hlášených problémů: Jednoduchý ale výkonný systém sledování úkolů umožňuje týmům spolupracovat na cloudových projektech v reálném čase – na jednom místě, s přístupem odkudkoliv tak přiřazovat problémy, generovat zprávy, spravovat projektové aktivity.
 • Připomínkovací nástroj: Vysvětlete problém pomocí jednoduchého vizuálního jazyka. Každý problém obsahuje komentář s řadou možností pro srozumitelnou interpretaci vašich myšlenek a nápadů přímo na modelu nebo na listech výkresu.
 • Kolize z Navisworks: Importujte kolize přímo do nástroje pro sledování a sledukte je v Revizto nebo v Revitu. Importované kolize se zobrazí spolu se všemi jinými problémy projektu a usnadní tak sledování všeho na jednom místě.
Revizto formáty

Ukázka Revizto
Ceny a další informace


Viz též novinky:


Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o Revizto
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí