CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop

Autodesk MotionBuilder

Software pro 3D animaci pohybu postavFirma CAD Studio dodává - jako Autodesk Platinum Partner - program MotionBuilder a další design & multimédia produkty firmy Autodesk, včetně doprovodných služeb

Co je Autodesk MotionBuilder?

MotionBuilder MotionBuilder je profesionální software pro 3D animaci pohybu postav - zachycení pohybu, jeho editaci a následné přehrání animace postav v přesném, interaktivním prostředí. Obsahuje nástroje pro přirozenou animaci pohybů postav založenou na kostře (kloubech, inverzní kinematika, HIK) nebo na stopách (biped, pohyb dvounožců a čtyřnožců). Výsledná pohybová data lze snadno využít v aplikacích Autodesk Maya, 3ds Max a dalších (FBX).

Autodesk MotionBuilder je založen na 3D engine pracujícím v reálném čase. Nabízí podporu pro nedestruktivní a nelineární animační práce, záznam a zobrazování výstupu z periferií pro záznam pohybu (motion capture) v reálném čase, dále technologie pro inverzní kinematiku a přepojování animací mezi rigy. MotionBuilder obsahuje výkonné, v praxi prověřené nástroje pro zpracování motion capture dat. Díky dostupnosti vývojářských nástrojů, podpoře datového formátu Autodesk FBX a možnosti skriptování v jazyce Python je MotionBuilder kompatibilní s řadou programů, včetně produktů obsažených v sadě Autodesk M&E Collection. Příkladem je možnost živého propojení aplikací MotionBuilder a Autodesk Maya pro přenos postav založených na technologii HumanIK.

MotionBuilder umí načítat pohybová, "motion capture" (MoCap) data z formátů .c3d, .fbx, .bvh, .htr, .trc, .asf, .amc nebo přímo z podporovaných zařízení.

MotionBuilder je součástí zvýhodněné sady Autodesk Media & Entertainment Collection.MB MB MB

Systémové požadavky

Produkt MotionBuilder 2020 vyžaduje:

  • 64bitový procesor Intel nebo AMD
  • 8GB RAM (doporučeno 16GB)
  • podporovanou grafickou kartu (jako MAYA)
  • 64bitové Microsoft Windows 10 nebo 7 (SP1) nebo Red Hat Enterprise Linux 6.5 & 7.2 WS nebo 6.5 & 7.2 LinuxCeny a další informace


Viz též novinky:


Žádost o informace - zvolte požadované položky a dejte nám kontakt na Vás
Nemáte povolený javascript - formulář nebude odeslán. Kontaktujte nás prosím e-mailem.
Pošlete mi informace o MotionBuilder
Pošlete mi informace o firmě CAD Studio (kontakty)
Jméno: *
Firma: *
Obec, město:
E-mail: *
Telefon: *
Požadovaný typ informace:
(podrobnosti, předvedení...)
*
Souhlasím se zasíláním občasných informací firmy CAD Studio (viz soukromí)
Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí