CAD Studio - CAD/CAM/BIM/GIS/PLM řešení
Česky Slovensky Magyar English Deutsch
CAD eShop

Naši partneři - strojírenství

Společná řešení pro oblast konstrukce, výroby, správy podníkových dat


Společnost CAD Studio spolupracuje při poskytování komplexních řešení s řadou významných firem. Naší snahou je přinášet zákazníkům efektivní, spolehlivá a osvědčená CAD/CAM/PDM řešení propojená s celým obchodním procesem v konstrukčních a výrobních firmách. Proto úzce spolupracujeme s producenty navazujících systémů a technologií a dolaďujeme optimální vzájemnou komunikaci s těmito řešeními. Garantujeme tak bezproblémovou spolupráci podporovaných systémů v našich implementacích u zákazníků.

CAD/PDM - správa dat

  • SOFTIP SOFTIP jako jeden z nejvýznamnějších slovenských poskytovatelů IT produktů a služeb již téměř tři desetiletí přináší komplexní IT řešení, která pomáhají lépe řídit tisíce firem a organizací všech velikostí. Naše PDM řešení postavená na Autodesk Vault Professional jsou propojená se systémem pro evidenci, archivaci a tvorbu technické dokumentace ve výrobních podnicích - SOFTIP MONACO. Příkladem tohoto úspěšného propojení jsou zákaznické reference Baest a Control Seal.
  • KARAT Karat Software - česká společnost Karat Software vyvíjí a dodává ekonomické a komplexní podnikové informační systémy, určené pro střední a velké společnosti podnikající v oblastech výroby, obchodu, služeb a servisu. PDM řešení Autodesk Vault Professional je propojené na tyto ERP systémy. Příkladem tohoto propojení je společnost VF Nuclear a.s. (viz).

CAM - výroba

  • CIMCO - dánská společnost CIMCO vyvíjí sofware pro integrovanou výrobu (CIM). Námi dodávaná CAM řešení Autodesk i vlastní CAD/CAM aplikace integrujeme s nástroji produktové rodiny CIMCO.
  • Metrotest - s českou společností Metrotest spolupracujeme na implementacích CAM nástrojů Autodesk PowerInspect.

Aditivní výroba - 3D tisk

  • 3Dwiser 3Dwiser - čeští specialisté na 3D tisk v průmyslu a výrobě, vývoji a výzkumu, lékařství i školství s Aplikačními centry 3D tisku v Praze a Olomouci. Propojují nástroje od Autodesku – třeba Fusion 360 nebo Netfabb – s aditivní výrobou v praxi napříč obory.
  • 3Dees 3Dees - česká společnost 3Dees Industries přináší pokročilé technologie 3D tisku a skenování pro digitální výrobu. Propojujeme tyto technologie s CAD nástroji Autodesku jako je Inventor nebo Fusion 360. Příkladem propojeného řešení je společnost Farmet Česká Skalice.


Pro další informace o spolupráci a komplexních CAD/CAM/PDM řešeních prosím kontaktujte CAD Studio.Facebook Twitter YouTube LinkedIn Pinterest Instagram
© Copyright 2021 CAD Studio s.r.o. (Arkance Systems) | kontakt | webmaster | ochrana soukromí