X-NEWS: Xanadu homepage - www.cadstudio.cz

X-NEWS - Bulletin firmy XANADU - prosinec '09

Toto personalizované vydání bulletinu X-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/x-news1209.htm nebo www.cadstudio.cz/xnews

XANADU a.s., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR, autorizovaný partner HP, Microsoft, Symantec, si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD/CAM, GIS/FM, tiskových a bezpečnostních řešení, podnikové IT infrastruktury obecně.

Z obsahu:

PF2010 Přejeme všem obchodním partnerům, čtenářům X-News i jejich blízkým příjemné a klidné prožití Vánoc a hodně nápadů, mnoho zdraví i osobního štěstí v roce 2010.

Děkujeme vám za úspěšnou spolupráci v tomto roce.

>-=((((°>XANADU - HP Preferred Partner Gold 2010
HP Gold Partner Firma XANADU potvrdila nejvyšší stupeň partnerství firmy HP i pro rok 2010 a získává statut HP Preferred Partner GOLD 2010. Udělení tohoto statutu je výsledkem dlouhodobé spolupráce, technických a obchodních znalostí produktů HP i úspěšnosti firmy XANADU při prodeji produktů Hewlett-Packard na českém trhu.

Připojte se ke XANADU na Facebooku - viz nové FB stránky XANADU a CADforumCZ

AutoCAD, LT, CAD

AutoCAD LT nabízíme levněji o 20% - akce prodloužena!
Ještě do 15.1.2010 máte možnost získat aktuální verzi aplikace AutoCAD LT 2010 X+ o 20% levněji. Slevu 20% nabízíme na samostatné licence i zvýhodněné 5-licenční packy AutoCADu LT. I k těmto zvýhodněným licencím přitom získáte nadstavbovou aplikaci "Xanadu LT Extension" zdarma.
Ceny LT viz CAD eShop
Voucher 1.000 Euro AutoCAD Legacy - poděkování a 1000 Euro pro vás
Používáte ještě AutoCAD R14, AutoCAD 2000/2000i, 2002, 2004 či 2006? Nebo aplikaci založenou na těchto verzích? Děkujeme za vaši dlouhotrvající důvěru v CAD aplikace firmy Autodesk.
Nyní můžete inovovat na nejnovější CAD nástroje Autodesk pomocí zvýhodněného tzv. "Legacy upgrade" z vaší aplikace. Legacy upgrade je standardně levnější o 30%. Navíc teď ale dostanete i voucher v hodnotě 1.000 Euro. Tato nabídka platí do 15.1.2010.
Přehled aplikací na které lze upgradovat a další informace - viz Thank You
České verze Subscription Advantage Pack 2010
Pokud používáte lokalizované, české verze CAD produktů firmy Autodesk řady 2010 a máte aktivní Subscription, můžete si nyní stáhnout z vašeho Subscription centra (resp. stránky Download) nové rozšiřující moduly, tzv. "Subscription Advantage Packy" (SAP). Ty do vaší CAD aplikace doplní užitečné rozšiřující funkce. Doplňující funkce se po čase objeví i v nových verzích dané aplikace (2011).
Další informace viz Subscription Advantage Pack CZ
Obit Poslední možnost upgrade z verzí Autodesk 2007 !!
V pravidelných cyklech daných vývojem nových verzí ukončuje firma Autodesk prodej starších verzí svých aplikací. V těchto dnech byl ukončen prodej nových licencí řady 2009, 15.3.2010 pak končí možnost upgrade z řady 2007 (a Revit 9 a Inventor 11).
Od tohoto data se ale změní i struktura cen upgrade. Proto je výhodnější upgradovat před březnem 2010 a nové verze získávat levněji, pomocí Subscription.
Čtěte na Starší verze produktů Autodesk
Sleva 30% na školní CAD licence a školení zdarma
V rámci speciální akce mohou nyní školy zakoupit multilicenční packy (Autodesk Design Academy a Autodesk Education Suite) se slevou 30% a k tomu získat školení pedagoga zdarma. Na každých zakoupených 10 licencí lze u XANADU čerpat bezplatné školení jednoho pedagoga. Akce platí do 31. března 2010.
Viz www.cadstudio.cz/edu
Úprava geometrie zmenou kóty
Asi víte, že AutoCAD pře změně geometrie sám upraví (zaktualizuje) text odpovídající kóty. Víte ale, že to jde i naopak? Jak změnit geometrii pouhou změnou textu kóty ukazuje Tip 7067.
TURBO pro váš AutoCAD
Pokud váš AutoCAD (2010-2007) reaguje pomaleji než by měl, zkuste jej zrychlit pomocí naší nové LISP utility TURBO. Další informace najdete v tipu Přepněte AutoCAD na TURBO.

Studentská komunita Autodesku nyní registruje již více než 1 milion studentů a vyučujících z celého světa.

Na XANADU Blogu najdete:
- Top 10 přání uživatelů AutoCADu
- Nástroje Autodesku pomáhají zničit svět - "2012"

Jak převést polygon nebo oblast na 3D plochy? Čtěte Tip 7094.
Jak poznám nainstalovaný Subscription Advantage Pack? Čtěte Tip 7095.
Chcete spustit starší AutoCAD na Windows 7? Řešení najdete v Tipu 7065.

Autodesk Inventor, MCAD - strojírenství

Akce Pilka Akce "Pilka" - k Inventoru 3D stanice HP Z400 zdarma !
Používáte správný nástroj? Vyměňte pilku za pořádný těžební stroj!
Do 15.1.2010 získáte při nákupu Inventoru nebo upgrade vašeho AutoCADu či AutoCADu LT na AutoCAD Inventor 2010 X+ u firmy XANADU bezplatně výkonnou 3D pracovní stanici HP Z400 a k tomu ještě profesionální 3D kontroler SpacePilot (oboje v celkové hodnotě cca 40.000 Kč). Plus speciální dárek pro registrované členy CADforum.cz.
Využijte této akce a výhodně povyšte vaši "pilku" na kompletní nový CAD stroj! Vytěžte maximum z vašich digitálních prototypů!
Další informace na Akce Pilka
Kupte si Inventor za 1/4 ceny
Do 15.1.2010 (prodlouženo) můžete využít zvýhodněné ceny pro přechod z vašeho AutoCADu nebo AutoCADu Mechanical (jakákoliv upgradovatelná verze) na nejrozšířenější strojařský CAD - Autodesk Inventor X+. Zvýhodněná cena činí jen 1/4 ceny nové licence Inventoru - 1.450 EURO (popř. 2.850 EURO za verzi Professional).
Viz Inventor za čtvrtinu ceny
Inventor Publisher Technology Preview
Inventor Publisher je nová aplikace z Autodesk Labs. Tento snadno použitelný nástroj vytváří interaktivní 3D dokumentaci sestav Inventoru - publikuje instrukce pro sestavení, opravy, atd. Vzhledem k tomu, že tento preview nástroj zatím není určen pro ČR a SR, prohlédněte si alespoň video.

Doporučený postup pro vytváření knihoven upravených dílů v Inventoru je popsán v 16stránkové PDF příručce XANADU dostupné ve VIP souborech na vip.xanadu.cz.

Bugatti Veyron - 8litrový motor W16 vytvořený a animovaný v Autodesk Inventoru (práce holandského studenta) - Youtube video

Jak načíst Solidworks sestavu jako součást Inventoru? Poradí Tip 7098.
Inventor vám hlásí: Očekávané písmo (xxxx) není dostupné? Použijte postup dle Tipu 7084.

Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Rozšířené funkce pro uživatele BIM aplikace Revit
Čeští a slovenští architekti a projektanti - uživatelé CAD/BIM aplikace Revit Architecture nyní dostávají do ruky nové užitečné funkce Revitu.
Pro uživatele Revitu Architecture 2010 s předplatným (subscription) je na stránkách webu "Autodesk Subscription Center" ke stažení lokalizovaná sada rozšiřujících funkcí Revit 2010 Subscription Advantage Pack. Tento balíček obsahuje několik modulů:
 • Subscription Release Pack for Autodesk Revit Architecture 2010
 • Autodesk Revit Model Review
 • Autodesk ImageModeler 2009
 • Revit Extensions pro Autodesk Revit Architecture 2010
 • Autodesk Revit DB Link
Další informace najdete na Rozšířené funkce Revit.
Civil3D Zvýhodněný AutoCAD Civil 3D pro potrubní sítě
Projektanti inženýrských sítí nyní mohou využít zvýhodněné nabídky řešení skládající se z projekční aplikace AutoCAD Civil 3D 2010 CZ a z nadstavby pro návrh sítí kanalizace a vody.
Do 31.12.2009 získáte při nákupu tohoto projekčního řešení (ať již formou nové licence nebo upgrade, i z LT) u firmy XANADU zvýhodněnou cenu. Ta zahrnuje licenci aplikace AutoCAD Civil 3D 2010, roční subscription, projekční nadstavbu Sewer+ nebo Canalis, BonusCD X+ a VIP služby XANADU, plus jednodenní školení. Ceny těchto balíčků začínají na cca 75.000,-Kč.
Další informace na Civil 3D pro potrubní sítě
AutoTURN AutoTURN 6.1 v češtině - akce -20%
Nadstavba AutoCADu pro návrh průjezdových křivek vozidel - AutoTURN 6.1 - firmy Transoft Solutions je nyní k dispozici i v češtině. Součástí české lokalizace je překlad všech menu programu i kompletní elektronické příručky (Help). Aplikace obsahuje i české normy pro českou projekční praxi.
AutoTURN je aplikace určená pro dopravní inženýry, architekty, urbanisty, stavební inženýry a projektanty, kteří řeší obalové křivky vozidel, jejich průjezdnost a složité dopravní situace na různých typech komunikací v intravilánu i extravilánu.
Detaily viz AutoTURN akce -20%
Civil Simulate Civil Simulate - rychlá vizualizace projektů v Civil3D
Aplikace Civil Simulate je schopna převést jakýkoliv CAD projekt do speciálního "živého" 3D prostředí, odkud získáme například simulaci průjezdu doslova po pár kliknutích. Civil Simulate obsahuje speciální nástroje pro tvorbu úrovňových i mimoúrovňových křižovatek, mostů, budov i okolní zeleně. Stejně dobře si poradí i s texturami a prostorově namapovanými leteckými snímky.
Kontaktujte XANADU pro další informace.
Civil 2010: oficiální podpora Windows 7
Autodesk rozšířil oficiální podporu operačního systému Windows 7 (32/64-bit) i pro aplikaci AutoCAD Civil 3D 2010.
Viz AutoCAD 2010 ve Windows 7

Byly uvedeny aktualizované šablony Xanadu pro AutoCAD Civil 3D 2010 - HTU, silnice, voda (verze 3).

Nová stránka k aplikaci Subassembly Studio pro tvorbu podsestav Civil3D.

Vylepšená web aplikace Autodesk Dragonfly obsahuje konkrétní kuchyňské výrobky Dacor, krajinné prvky a podporu vícepodlažních návrhů interiérů.

Autodesk Design Visualization Showreel 2009 je nové video představující výsledky předních studií využívajících vizualizační nástroje Autodesk.

V lednu budou uvedeny nové verze CADKON-2D 2010.1 a CADKON–TZB 2010.1.

video Nová Revit videa ukazují snadné modelování dřevěných rámových konstrukcí a tvorbu střechy se šikmým hřebenem - viz CAD video.

Na blogu Civil3D.cz, věnovanému využívání aplikace AutoCAD Civil3D v ČR, najdete:
- Šikovné utility skoro pod stromečkem (utility)
- Napojujeme toky (trik)
- Civil3D Subscription Advantage Pack v češtině
- Fungují Vám reporty? (na co si dát pozor)
- Vylepšené klopení (postup)

Potřebujete vytvořit sedlovou střechu s hřebenem ve sklonu? Postupujte dle Tipu 7092.
Při zobrazení zprávy v registrovaném prohlížeči došlo k chybě? Viz Tip 7062.

GIS, mapování, FM

GIS řešení XANADU pro Energie AG Bohemia
Přední vodárenská skupina Energie AG Bohemia zásobující vodou téměř milion obyvatel v České republice zvolila po důkladném testování nové, jednotné GIS řešení firmy XANADU založené na Autodesk Topobase.
Viz tisková zpráva Energie AG Bohemia
VFK Import pro AutoCAD podporuje i nový formát VFK 3.6
Aplikace Xanadu VFK Import nyní podporuje i aktuální verzi katastrálního výměnného formátu VFK 3.6. VFK Import je konverzní aplikace pro automatický převod výměnného formátu grafických a popisných dat VFK katastru nemovitostí ČR do produktů Autodesk založených na AutoCADu (DWG). Aplikace běží jako .NET nadstavba v prostředí AutoCADu a je spouštěna z nástrojového panelu AutoCADu (resp. Mapu, Civilu).
VFK Import převádí soubory ve formátu VFK přímo na objekty AutoCADu (hranice parcel, čísla, popisy...) a s nimi svázané databázové tabulky databáze MDB (MS Access). Nad načtenými daty tak lze provádět i veškeré analýzy, reporty a další typy zpracování katastrálních dat.
Další informace na VFK pro AutoCAD

Výsledky hodnocení mapových a GIS aplikací provedené týmem pracovníků z Univerzity Palackého v Olomouci a z Komenského university v Bratislavě.

Sada online ukázek GIS serverů MapGuide a Topobase na novém webu enterprise.mapguide.com.

Jak z Mapu exportovat 3D verze SHP souborů? Poradí Tip 7069.
Jak lze načíst georeferencované snímky formátu ITIFF? Čtěte Tip 7074.

Produkty HP, IBM, hardware, novinky, akce

HP Designjet T770 Promo akce na plotry HP Designjet T620 a T770
Pokud si nyní zakoupíte plotr HP Designjet T620 nebo Designjet T770, získáte zdarma sadu 6 inkoustů 130 ml (v hodnotě cca 8000 Kč). S XANADU tisknete vaše výkresy zdarma...
Akce platí do 29.12.2009 a lze ji kombinovat s jinými akcemi (např. při výměně starého plotru) - viz detaily.
Kompletní server HP s Windows 2008 jen za 9.900 Kč?
Věřili byste, že kompletní spolehlivý server HP, včetně robustního operačního systému Windows Server 2008 R2 a 3leté záruky na místě instalace můžete pořídit za pouhých 9.900 Kč? Nebo dokonce jen za 7.910 Kč?
Námi nabízené řešení se skládá ze serveru HP ProLiant ML115 G5 a operačního systému Microsoft Windows Server 2008 R2 Foundation.
Čtěte na Server HP za 9.900,-Kč
HP Royal Club - vyberte si dárek
Pořiďte si některou ze zvýhodněných akčních konfigurací serverů HP ProLiant a případnou službu HP Care Pack a nabijte si vaše Royal Club body. Za tyto body si pak můžete vybrat některý z mnoha dárků - tiskárny, příslušenství, LCD monitory, počítače nebo notebooky.
Podmínky akce a přehled produktů najdete na HP Royal Club

Podle listopadové zprávy IDC Worldwide Workstation Tracker dosáhla HP již 44.1% podílu na celosvětovém trhu pracovních stanic.

Chcete si usnadnit opravy a pravidelnou údržbu tiskáren a počítačů HP ve vaší organizaci? Kontaktujte servisní oddělení XANADU, autorizovaného servisního partnera HP.

Informujte se na aktuální výhodnou nabídku serverů a výkonných pracovních CAD stanic HP.

Xanadu Shops Aktuální ceny všech produktů najdete na www.cadstudio.cz/shop

Microsoft, ostatní software

Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010
Nástupcem firewall aplikace Microsoft ISA Server je právě uvedený produkt - Microsoft Forefront Threat Management Gateway 2010. Tato aplikační brána a VPN gateway nabízí nejnovější antiphishing a antimalware technologie, filtrování URL obsahu, ochranu základních síťových technologií na úrovni firewallu a nástroje pro bezpečné publikování (Exchange+SharePoint).
Viz FTMG 2010
Vyšší stupeň partnerství s VMware
VMware, výrobce software pro virtualizační řešení, zavedl novou generaci partnerského programu VMware Partner Network. Ten navazuje na předchozí partnerský program společnosti a kromě jiných změn také zjednodušuje kategorie partnerů a klade důraz na odbornost partnerů. V rámci nového partnerského programu společnost XANADU a.s. obhájila certifikaci "VMware Solution Provider Enterprise" a získala první odbornou kompetenci "Infrastructure Virtualization".
Microsoft semináře
Navštivte semináře XANADU věnované tématům úspor v IT (virtualizace a efektivní komunikace) a moderní komunikace (efektivní komunikace a správa IT). Seznámite se zde s nejnovějšími technologiemi Microsoft a jejich nasazení ve firemní praxi.
13.1.2010 Dříteč u Pardubic, 21.1.2010 Praha - viz online registrace

Microsoft spustil beta testování nového Office 2010 - ke stažení je anglická beta verze produktu Office Professional Plus 2010 ve 32bitové a 64bitové variantě.

Firma XANADU je certifikovaným Gold partnerem Microsoft - nabízíme kompletní řešení vašich firemních kancelářských ('backoffice') aplikací i CAD/CAM/GIS řešení od jednoho dodavatele.
Viz nabízená řešení

XANADU - vlastní aplikace

Vánoce Vánoční CAD aplikace XANADU
Letos již posedmé naděluje firma XANADU k Vánocům všem CAD uživatelům bezplatné užitečné CAD pomůcky.
 • TURBO - nástroj pro přepnutí AutoCADu do "rychlého" režimu.
 • GeoRefImg pro AutoCAD zpracuje nebo vytváří georeferenční "world" soubory pro umístění obrázků (snímků mapy).
 • VerticesBlk umístí zadaný blok do všech vrcholů křivky - 2D křivky i 3D polyline.
 • AddV rovněž pracuje s vrcholy křivky - jednoduchým ukázáním můžete snadno přidávat a vymazávat jednotlivé vrcholy křivek.
 • NCOPY0 je upravený Express Tools nástroj, který umožňuje rychle vykopírovat vybranou entitu z bloku nebo xrefu.
 • Mesh2Pt převádí 3D sítě na skupinu 3D bodů.
 • ListInspection je utilita pro Inventor, která vytvoří seznam inspekčních kót výkresu.
 • Blikej - po vybrání objektu zvýrazní blikáním tu hladinu, ve které vybraný objekt leží.
 • ... a abyste mohli věnovat dárek i vy - JFractal - vytvořte a vytiskněte působivé Juliovy fraktály.
Nadílka - viz Vánoční CAD aplikace
Můžete si také zahrát online hru Autodesk Retrofits na téma ekologických renovací.
Xanadu Inventor Tools 2010
Aplikace Xanadu Inventor Tools (součást BonusCD k Inventor X+) nyní nabízí několik automaticky generovaných vlastností - datum+čas posledního uložení dokumentu, formát papíru výkresu, měřítko (měřítka) listu, rozměry rozvinu a tloušťku plechu.
Alutec K&K
Pro firmu Alutec jsme vytvořili nadstavbu Inventoru pro tvorbu 3D konstrukcí z hliníkových profilů. Aplikace navazuje na původní nadstavbu pro AutoCAD. Byla vytvořena nová databáze obsahového centra, která obsahuje základní výrobní program firmy Alutec. Jedná se zejména o hliníkové profily a jednotlivé spojovací prvky jako úhelníky, rychlospojky, atd. Do této databáze byly také přidány a upraveny standardní šrouby používané pro montáž. Součástí nadstavby je také knihovna sestav jednotlivých spojení, které se používají pro spojení jednotlivých profilů mezi sebou. Nadstavba samotná obsahuje nástroje pro automatické vytváření spojů včetně operací na jednotlivých profilech (závity, díry). Další funkcí je automatická tvorba výkresové dokumentace všech profilů, použitých na celé sestavě. Nadstavba také obsahuje nástroj pro export použitého materiálu do MS Excel, včetně přípravy pro cenovou kalkulaci.

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy XANADU - viz www.cadstudio.cz/vyvoj

Service Packy, aktualizace, bezplatný software

 • Autodesk Vault 2010 Update 1
 • AutoCAD 2010/2009/2008 - certified hardware database
 • AutoCAD 2010 - Subscription Advantage Pack CZ
 • AutoCAD Architecture 2010 - Subscription Advantage Pack CZ
 • AutoCAD Civil 3D 2010 - Subscription Advantage Pack CZ
 • AutoCAD Map 3D 2010 - Subscription Advantage Pack CZ
 • Autodesk Inventor 2010 - Subscription Advantage Pack CZ
 • Revit Architecture 2010 - Subscription Advantage Pack CZ
 • SplitArea - upravená, rychlejší verze utility pro dělení parcel
 • 3Dconnexion mouse driver, 3DxSoftware V.3.8.2
 • Civil 3D - upravená tabulka klopení
 • Civil 3D šablony XANADU - V3 - voda, silnice, HTU

viz www.cadstudio.cz/download (viz též tabulky kompatibility patchů)

Školení, kurzy, služby

Školení XANADU v projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT
Nové vypsané kurzy (AutoCAD, AutoCAD Architecture, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD MAP 3D a Revit Architecture) na první polovinu roku 2010. Tyto kurzy jsou akreditovány v rámci programu celoživotního vzdělávání členů České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě. 10% sleva z ceny kurzu pouze pro členy ČKAIT. Všechny naše kurzy jsou ohodnoceny 3 body ČKAIT.

Využijte nabídku firmy XANADU, Autorizovaného školicího střediska Autodesku (ATC), na CAD základní i rozdílová školení AutoCAD, Inventor, AutoCAD Architecture a Mechanical, Revit, Civil 3D (včetně verzí 2010).

Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

Podpora, tipy a triky

Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam.

Katalog CAD bloků byl rozšířen o stovky nových DWG, RFA a IPT bloků.
Jednoduše přispějte vaším uploadem do Katalogu CAD bloků a stáhněte si některé z více než 5.242 stávajících bloků z oblasti stavebnictví, strojírenství, elektro, dopravy a mapování, rozčleněných do 115 tematických kategorií.

4.949 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
Jaký je rozdíl mezi ovladači Autodesk a Direct3D v AutoCADu 2010? Jak zprovoznit Inventor Tooling 2010 pod Windows 7? Přehled modelů HP Designjet podporovaných ve Windows 7. Jak přepsat kótu Revitu numerickou hodnotou? Výběr bloků jménem. Jak zkopírovat AEC styly do jiného výkresu? Prodloužení historie zapamatovaných příkazů AutoCADu. Známá omezení AutoCADu 2010 ve Windows 7. Jak zrušit automatické prohlížení DWF po publikování z Inventoru?

Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskuzní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností s tisíci ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska (počet registrovaných již dosáhl 21.297, počet příspěvků již 65.573). Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo kontaktujte technickou podporu na support@xanadu.cz

Žhavá diskuzní témata posledního měsíce: Hromadné přepsání textu, GGmenu pro AutoCAD 2010, Rozměrové kontroly v Inventoru, SAP pro Revit, užitečná správa síťových licencí. ...

Jak získat přístup na VIP server XANADU?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba XANADU zahrnující mj. i přístup na VIP server. Přístupový účet VIP poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů a při prodloužení Autodesk Subscription u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy XANADU najdete na http://vip.xanadu.cz


A z jiného soudku:
- Girl's gadgets - technické dárky pro holky
- jak by vypadala Země se saturnovými prstenci? (video)
- enormní stroje
- klikaři (video)
- a zdobení stromečku letos přenechte pejskům... (video)

Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a IT profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti XANADU a.s.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti XANADU a.s., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


XANADU a.s. - info@xanadu.cz
Autodesk Premier Solutions Provider, HP Preferred Partner, Microsoft Gold Certified Partner
www.cadstudio.cz - www.cadforum.cz - www.iproject.cz - www.hpdesignjet.cz
České Budějovice, 370 01, Tylova 17, tel. 386 352 966 (..969)
Praha 10, 106 00, Žirovnická 2389, tel. 283 891 154
Brno, 602 00, Sportovní 2a/558 (areál BILLA), tel. 541 212 077
Pardubice, 530 02, Štrossova 291, tel. 466 611 773
Ostrava, 709 00, Fráni Šrámka 5, tel. 596 611 060