X-NEWS: Xanadu homepage - www.cadstudio.cz

X-NEWS - Bulletin firmy Xanadu - listopad '03


Toto personalizované vydání bulletinu X-NEWS umožňuje jeho snadné odhlášení nebo např. přihlášení do CAD konference 'CAD Fórum' jediným klepnutím myši.
Mate potize s kodovanim cestiny? K dispozici je i online verze tohoto vydani.

Xanadu s.r.o. (CAD Studio + i-Systems), největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR, si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD, GIS/FM, tiskových a bezpečnostních řešení a IT obecně.

Z obsahu:

Zhodnocení Invexu 2003
Děkujeme vám za návštěvu naší expozice a za příjemná osobní setkání. Největší zájem na našem stánku budily produkty Autodesk Revit, premiérové uvedení tiskárny HP Color LaserJet 9500, nový Inventor Professional a série plotrů HP DesignJet.
Viz další informace a fotogalerie

Ukončení možnosti upgrade AutoCADu 2000 se blíží!
AutoCAD 2000 Obit Nezapomeňte, že již 9.1.2004 končí možnost upgrade z AutoCADu 2000 (a na něm postavených aplikací) a včas upgradujte vaše licence CAD produktů řady "2000" na nejnovější CAD/GIS produkty rodiny 2004. Využijte cenového zvýhodnění upgrade oproti ceně nové licence. Přehled končících produktů: AutoCAD 2000, AutoCAD LT 2000, Architectural Desktop 2, AutoCAD Mechanical 2000, Data Exchange 2000, Mechanical Desktop 4, AutoCAD MAP 2000 (R4), Land Desktop R2, CAD Overlay 2000, Inventor R4.
Využijte naší akční nabídky platné do 4.12.2003 - ke každému produktu upgradovanému v rámci této nabídky dostanete bonus CAD aplikace od firmy Xanadu zdarma.
Viz podrobnější informace

Poslední termín objednávky pro garantované dodání (a fakturaci) produktu Autodesku v letošním roce je 4.12.2003!

Software bude od 1.1.2004 dražší
Podle schváleného zákona č.322 o dani z přidané hodnoty se mění sazba DPH z 5% na 22% na veškeré dodávky software a související služby. Pro neplátce DPH se tak zvýší náklady na pořízení programového vybavení a služeb. Využijte proto stávajících cen platných do konce roku.

AutoCAD, LT, CAD

Tool Palettes Extension
Tool Palettes Extension je první tzv. Extension pro rodinu produktů AutoCADu 2004. Rozšiřuje funkčnost nástrojových palet AutoCADu (i Mapu, ADT, atd.) a umožňuje snadno přidávat do palet výkresové prvky i příkazy. Do MText editoru doplňuje často používané symboly. Tato extension je k dispozici (i v české lokalizované verzi) pro držitele Subscription - můžete si ji stáhnout zdarma ze Subscription Center.
Novým způsobem efektivního přechodu na nové verze produktů Autodesku je Subscription. Porovnejte podmínky a výhodnost předplatného ve srovnání s upgrade pomocí online kalkulátoru na www.cadstudio.cz/subscription. A nezapomeňte - při zakoupení Subscription u firmy Xanadu získáváte ZDARMA přístup na "VIP server" (tipy, soubory, informace a další VIP služby) po celou dobu trvání vašeho Autodesk Subscription kontraktu.

Nový Autodesk View Express 4
Byla uvolněna nová verze bezplatného prohlížeče DWF souborů. Nový Autodesk Express Viewer 4 přináší snazší ovládání, inteligentnější data, panely pro snazší přepínání listů a pohledů, a rozšířené programovací rozhraní (API). AEV4 je zatím k dispozici v angličtině.
Viz stránky Xanadu DWF (autoinstalace)

Upgradujte váš AutoCAD R14, R13, R12, R10...
AutoCAD R14 Využijte mimořádnou možnost upgrade z jinak již neupgradovatelných verzí AutoCADu (a na něm založených aplikací) na nejnovější technologie Autodesku. V rámci Autodesk Legacy Program můžete přejít na nové plné verze AutoCADu nebo Desktopů se slevou cca 30%.
Viz bližší informace

Autodesk Inventor, MCAD - strojírenství

Autodesk uvádí Inventor Series 8 a Inventor Professional 8.
Nová verze světově nejprodávanější 3D MCAD aplikace přijde na trh v nejbližších dnech. Autodesk Inventor Series 8 přináší řadu vylepšení, především dvojnásobný výkon při práci s výkresy, rychlejší otevírání souborů .IDW a patnáctinásobné zrychlení kótování. K novým funkcím patří například Řešič dotyku, Zrcadlení sestav, týmová správa Autodesk Vault a další vylepšení. Inventor Professional 8 doplňuje především funkce pro práci s kabelovými svazky a vylepšuje potrubní funkce. Inventor Series 8 ani Professional 8 nelze zakoupit bez Subscription.
Standardní součástí Inventorů 8 je i inovovaná verze Autodesk Vault a aktualizované verze Mechanical Desktop 2004 DX a AutoCAD Mechanical 2004 DX (verze DX - Drawing Extension - umožňuje asociativně pracovat se součástmi ve formátu Inventoru).
Viz podrobnější přehled novinek Inventoru 8

Semináře - Podzim s novými strojírenskými technologiemi
Navštivte strojírenské semináře Xanadu (již od 13.11.). V rámci semináře získáte zajímavé a praktické informace o nových aplikacích a technologiích v oblasti strojírenské konstrukce uvedených v roce 2003. Zjistěte, jak zvýšit vaši produktivitu při 3D konstruování strojírenských, potrubních a elektromechanických sestav pomocí nejnovějších CAD aplikací.
Pro každého účastníka je připraven dárek a z účastníků bude vylosován výherce věcné ceny. Součástí semináře jsou praktické ukázky programů a diskuse s odborníky. Účast zdarma.
Viz bližší informace a registrace

Sleva 30% na druhý Inventor - sleva 30% na novou licenci Autodesk Inventor Series při objednání spolu s upgrade z AutoCADu, AutoCADu Mechanical nebo Mechanical Desktopu (platí do vyprodání).

ModelPress od Informative Graphics představuje zajímavé a efektivní řešení pro publikování vašich 3D modelů a sestav z Inventoru 'non-CAD' uživatelům. V základní verzi je toto řešení dokonce bezplatné. Výsledný (publikovaný) 3D model je o 70% až 98% menší než původní CAD data. Kontaktujte nás pro bližší informace

Trial verze Aktuální informace o produktové řadě Inventoru najdete na www.cadstudio.cz/inventor. Vyžádejte si TRIAL verzi Inventoru pro nezávazné vyzkoušení na vašem počítači.

Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Architectural Desktop 2004 CZ
V prodeji je lokalizovaná verze stavařské aplikace Autodesk Architectural Desktop 2004. Jazykovou lokalizaci připravila firma Xanadu. Architectural Desktop 2004 CZ obsahuje i kompletní AutoCAD 2004 CZ. Česká lokalizace již obsahuje i Service Pack 1. Upgradovat lze z předchozích verzí Architectural Desktopu i z AutoCADu a AutoCADu LT.
další informace na www.cadstudio.cz/adt

Nová Interoperability and Productivity Extension pro Architectural Desktop (zdarma pro držitele Subscription) usnadňuje pracovní postupy a sdílení AEC dat. Lze importovat geodetická data formátu LandXML, dávkově lze aktualizovat data řezů a pohledů. Do DWF6 souborů lze publikovat vlastnosti entit.

Autodesk Revit Autodesk Revit
K nejpopulárnějším aplikacím na stánku Xanadu na Invexu 2003 patřil určitě Autodesk Revit. Projektanti i architekti oceňují především snadnost a vysokou interaktivitu ovládání tohoto programu. Revit nyní s knihovnou prvků dle ČSN.
Další informace získáte na www.cadstudio.cz/revit.

3ds max 6 v prodeji
3ds max 6 Dicreet (divize Autodesku) uvedl novou verzi nejrozšířenější animační a vizualizační aplikace - 3ds max 6. Součástí 3ds max 6 je pokročilý mental ray renderer 3.2, reactor 2 a Paint Studio pro malování 3D textur. 3ds max 6 spolupracuje s DWG soubory AutoCADu a Architectural Desktopu 2004. Lze upgradovat s předchozích verzí 5, 4 a 3.
viz 3ds max

GIS, mapování, FM, EDM CRM

Autodesk Map 2004

Map 2004 CZ
Do konce roku bude k dispozici lokalizace (české prostředí) pro produkty Autodesk Map 2004 a Autodesk Map Series 2004. Lokalizace bude zahrnovat i kompletní funkčnost AutoCADu 2004, který je součástí Mapu 2004.
viz GIS aplikace

Společnost Xanadu s.r.o. se ve dnech 21. a 22. 10. partnersky podílela na projektu s názvem "Týden Facility managementu v Praze 2003", kterým sdružení IFMA CZ (International Facility Management Association) v prostorách hotelu Praha navázala na předchozí úspěšné ročníky zaměřené na téma správy majetku.
viz Facility management řešení

Prohlédněte si ukázkovou Facility Management aplikaci postavenou na technologii Autodesk MapGuide (další aplikace najdete na www.cadstudio.cz/mapguide):
viz FM2002

HP produkty, novinky, akce

Nástroj pro optimalizaci výkonu CAD
Pracovní stanice HP workstation mají nyní předinstalován nový nástroj pro optimalizaci výkonu konkrétní CAD aplikace na danou stanici - "HP Workstation Configuration and Application Tuning Framework" (pro starší modely XW workstation možno stáhnout).
viz HP workstations

Aktuální modely stanic HP již od 36.900 - viz KOUPIT

Profesionální sestava pro digitální fotografie
HP DesignJet 120nr Jako autorizovaný HP DesignJet partner nabízí firma Xanadu optimalizovanou sestavu HP pro digitální fotografie. Toto vybavení umožňuje efektivně pořídit digitální fotografie ve vysokém rozlišení, zpracovat je a následně vytisknout ve velkém formátu. Sestava se skládá z fotoaparátu HP PhotoSmart 935 (popř. 850, 945), HP RIP systému pro správné a přesné barvy (k dispozici Win+Mac verze) a šestibarevné velkoformátové (A1+) tiskárny HP DesignJet 120/nr. Jedná o výhodnou nabídku pro fotografy, reklamní a grafická studia, marketingová oddělení, realitní kanceláře či výstavní agentury. Nabídka platí pouze do konce roku.
viz Přehled promo akcí

Upgradujte váš plotr!
Do 31.12.2003 můžete výhodně upgradovat vás stávající plotter a přejít na nejmodernější tiskové technologie HP. Prostudujte si leták 4 dobré důvody ke koupi HP DesignJet (PDF, 385kB):
1. protiúčet - odkup staré tiskárny
2. rychlost - nárůst produktivity díky vyšší rychlosti tisku
3. hospodárnost - nižší náklady na tisk, provoz i pořízení
4. klid v duši - rozšířená záruka HP, servis, podpora
Kontaktujte nás pro konkrétní nabídku HP DesignJet 1050C

Akce "Zbavte se staré", v rámci níž můžete výhodně přejít (upgradovat) z vašeho stávajícího plotru na nový model velkoformátové tiskárny HP DesignJet byla rozšířena o možnost odkupu modelů řady HP DesignJet 5000. Pozor akce platí jen do 31.12.2003.
viz Tabulka modelů a cen

HP Color LaserJet 9500 - nová barevná tiskárna HP - stálé barvy a nízká pořizovací cena - tiskařský nástroj, který vytiskne celou vaši zakázku ve stejné profi kvalitě! Působivé reklamní dokumenty - od automaticky sešitých brožurek až po plakáty formátu A3 - v okamžiku, pouhým stiskem tlačítka. Ve vysoké kvalitě, jasných barvách, na nejrůznějších typech médií. To je HP Color LaserJet 9500. Přečtěte si dokument "Jak tvořit zisk na tiskárnách HP LaserJet".
viz další informace

Nový mikroprojektor HP Na trh přichází nový HP digitální mikroprojektor xp8010: profesionální konferenční projektor, komunikace po 10/100 síti, CF slot a WiFi komunikace (volitelně), jas 2600 ANSI lumenů (peak), unikátní HP patentovaná technologie dvojitého rotujícího filtru, výměnné objektivy, spřažené video/PC a audio vstupy.
viz další informace HP nx7000

Do 28.11. platí promo akce na notebook se širokoúhlou obrazovkou HP nx7000 (Intel Pentium M 1.4GHz, 256 MB DDR-SDRAM, 40 GB 4.2 krpm, 15.4" WXGA 1280x800, DVD/CD-RW 24x, ATI Mobility Radeon 9200 32 MB, Modem/NIC, Wireless 802.11b+Bluetooth Mini-PCI card, 8-cell Li-ON, Windows XP Pro CZ). Za zvýhodněnou cenu a navíc i port replikátor zdarma - KOUPIT

Nová verze bezplatné intranetové aplikace pro správu tiskáren HP WebJetAdmin 7.5 podporuje Windows 2003 Server, některé non-HP tiskárny a kopírky (Ricoh) a nabízí nové funkce pro správu firmware a reporting. Ke stažení na www.hp.com/go/webjetadmin_software

nVidia Quadro FX3000 je podle testů v současné době nejvýkonnější grafickou kartou pro profesionální 3D CAD aplikace. Tato karta je nyní oficiálně podporována i v pracovních stanicích HP workstation xw4100, xw6000 a xw8000.
Cena FX3000 viz eShop - KOUPIT

Xanadu-Shops Aktuální ceny všech produktů najdete na www.cadstudio.cz/shop

Microsoft, ostatní software

MS Office 2003 Společnost Microsoft uvedla novou verzi sady kancelářských aplikací - MS Office 2003. Inovace se týkají zejména využití formátu XML, poštovního klienta Outlook 2003, rozšířených možností online spolupráce uživatelů, podpory vícejazykových prostředí, bezpečnostních prvků a vazby se serverové produkty řady Windows Server 2003. MS Office je k dispozici ve verzích: Microsoft Office Professional Edition 2003, Microsoft Office Small Business Edition 2003 a Microsoft Office Standard Edition 2003.
Pořiďte si dnes (do 31.12.2003) MS Office XP (s novým počítačem nebo v krabici) a získejte Office 2003 v ČR zdarma - viz technologická záruka

Firma Xanadu je certifikovaným partnerem Microsoft - nabízíme kompletní řešení vašich firemních kancelářských ('backoffice') aplikací i CAD/CAM/GIS řešení od jednoho dodavatele.
viz nabízená řešení

20% sleva na Microsoft Office 2003 a digitální fotoaparát za 1 Kč - při nákupu do 31.12.2003. Nabídka platí na české, anglické a slovenské verze sady Microsoft Office 2003 zakoupené prostřednicvím multilicenčního programu Microsoft Open Business. Pokud do svého nákupu zahrnete Software Assurance nebo nakoupíte prostřednictvím licenčního programu Open Subscription License či Multi-Year Open License, získáte navíc digitální fotoaparát Olympus Mju 400 včetně příslušenství za 1 Kč.

V nadcházejícím Service Packu 2 pro Windows XP (což bude atypicky významný Service Pack) plánuje Microsoft automaticky zapnout některé implicitně vypnuté ochrany (např. firewall). To však může způsobovat problémy v některých aplikacích (např. ScriptLogic, či alternativních firewall řešeních). Pozor tedy před aplikací SP2 pro Windows XP (zatím neuveden).

Časový plán dalších verzí Windows. Následující verze "Longhorn" bude uvedena zřejmě až v letech 2005/2006. Beta verze klienta Longhorn však bude k dispozici již v roce 2004. Nová verze Windows XP Tablet PC bude v první polovině roku 2004 a 64bitová verze Windows XP pro procesory AMD pak v létě 2004.

Zdá se, že Bill Gates nemá příliš povědomost o náročných 3D CAD aplikacích... Z jeho prohlášení na TechNet semináři: "64 bitů přichází na stolní počítače, o tom není pochyb. Ale kromě Photoshopu mne nenapadá jiná desktop aplikace, která by potřebovala více než 4 gigabyty fyzické paměti, což musíte mít abyste využili výhod této technologie. V této chvíli je to drahé."

Bezpečnost, Symantec, sítě

Jedním z nejpalčivějších problémů, se kterým dnes bojují prakticky všichni uživatelé internetu, je fenomén nevyžádané elektronické pošty – tzv. "spam". Zpracování této neužitečné příchozí pošty (průzkumy udávají až nadpoloviční podíl spamu v příchozích e-mailech) stojí firmy nemalé peníze ve ztrátě času pracovníků. Tyto e-maily navíc často přinášejí i viry a červy. Pro firmy s vlastními poštovními servery je vhodné použít serverové bezpečnostní řešení, které dovoluje nastavit celofiremní politiku filtrování spamů. Světově nejvýznamnějším producentem bezpečnostních řešení (antiviry, antispam, ochrana proti hackerům a průnikům) je společnost Symantec.
Viz Bezpečnostní řešení

Symantec Gateway Security 5400 serie
SGS 5400 Symantec uvádí novou verzi bezpečnostního zařízení - "Symantec Gateway Security 5400 serie". Umožňuje komplexní ochranu brány prostřednictvím plně integrovaných a snadno spravovatelnhých bezpečnostních aplikací. Zajišťuje ochranu před nejnovějšími internetovými hrozbami. Do jediného produktu unikátně integruje funkce podnikového firewallu, virtuálních privátních sítí, detekce narušení bezpečnosti sítě, antivirové ochrany pošty a webových přístupů i filtrace obsahu. Umožňuje jednoduchou a snadnou správu všech bezpečnostních funkcí, a to z jediné společné konzoly s grafickým rozhraním. Chrání vaši infrastrukturu před všemi typy hrozeb přicházejícími z webu i elektronickou poštou, včetně nově vznikajících kombinovaných hrozeb, jako jsou například Code Red a Nimda, kterým nelze účinně čelit izolovaným firewallem nebo antivirem.
Novinky ve verzi 5400:

  • flexibilnější licencování - volby bezpečtnostních funkcí, počtu uzlů a počtu současných VPN spojení
  • vylepšená VPN podpora pro UDP-IPSec zapouzdření
  • rychlejší procesory,Gigabitovy ethernet port, až do 610 Mbps 3DES šifrovaní u VPN tunelu
  • Hybrid anomaly intrusion prevention and detection engines - provádí v reálném čase monitorování, prevence proti nežádoucímu vniknutí, detekce narušení nových a neznámých útoků a útočných signatur
  • event manager - plug-in do Symantec Management Console
  • Web security - filtrace obsahu na základě listů a slovníků, používá technologii DDR (nastavení mezní hodnoty pro jednotlivá slova)

Viz Flash demo

Síťové prvky GIGABIT
Nová generace cenově výhodných 19" stohovatelných Gigabitových přepínačů 38xx.
Firma 3COM uvedla na trh novou řadu přepínačů vyznačujících se pevným počtem 12 nebo 24 UTP portů s rychlostí 10/100/1000. Široké použití těchto produktů je zaručeno díky možnosti až 4 porty osadit optickými miniaturními moduly pro různé normy Gigabitového Ethernetu. Samozřejmostí je plný management, možnost sloučit až 8 portů do jediné linky a další pokročilé funkce běžně vyžadované u centrálních prvků. Nejzajímavější je cena/port, která je bezkonkurenčně nejnižší oproti modulárnímu řešení Gigabitu. Do konce roku je cena ještě zvýhodněna.
Viz www.3com.com

Strukturovaná kabeláž
Konečně i v naší republice je dostupný veškerý materiál uceleného univerzálního systému optického a metalického rozvodu. Jde o systém Blolite výrobce Brand-Rex, jehož je firma Xanadu certifikovaným a vyškoleným partnerem. Již je dokončena první instalace ve státní správě. Jedná se o miniaturní trubičkový systém, který se instaluje do budovy a umožňuje zafouknutí samostaných optických vláken v potřebné kombinaci až do vzdálenosti 1 km. Vlákna se nechají kdykoli vyměnit za vlákna novějšího typu. Toto řešení by mělo nahradit od kategorie 7 kabeláž metalickou, která bude dražší díky použitým barevným kovům a náročné výrobě kabelů.
Viz www.bran-rex.com

Xanadu - vlastní aplikace

LiveLabel

LiveLabel 2004 je nová verze aplikace firmy Xanadu, která dynamicky propojuje vlastnosti jednotlivých entit výkresu. Parametricky přenáší živou informaci o vlastnosti jednoho objektu (např. ploše uzavřené křivky) do textové nebo geometrické vlastnosti jiného výkresového objektu (např. atributu bloku s popiskou výměry). Ve výkresu je vytvořeno živé spojení a cílová hodnota je pak automaticky zaktualizována při jakékoliv změně zdrojové vlastnosti (např. při změně plochy vyvolané tažením uzlu hraniční křivky). LiveLabel pomáhá v automatizaci tvorby inteligentních výkresů.
viz LiveLabel iPROJECT

Aplikace pro intranetovou správu dokumentů iPROJECT byla doplněna o rozšířenou funkci přesouvání složek myší (drag-and-drop) a o novou podobu grafického rozhraní.
viz iPROJECT

Aplikace LT Extension byla doplněna o řadu dalších funkcí rozšiřujících produktivitu AutoCADu LT.
viz LT Extension

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy Xanadu - viz www.cadstudio.cz/vyvoj

Service Packy, aktualizace, bezplatný software

  • Service Pack 2 pro AutoCAD Mechanical 2004 a Mechanical Desktop 2004
  • Autodesk Express Viewer 4.0 EN
  • Aktualizace Excellink 2004 a Excellink LT 2004
  • Brain Exception (neošetřená vyjímka ve vašem mozku) je drobná LISP aplikace pro ilustraci optického klamu "MIB" v AutoCADu

viz www.cadstudio.cz/download (viz též tabulka kompatibility patchů)

Školení, kurzy

Firma Xanadu je Autorizovaným školicím střediskem Autodesk (ATC) a Microsoft. Kromě školení na produkty těchto firem pořádá řadu kurzů k výpočetní technice a jazykových kurzů. Jsme držiteli akreditace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR k provádění rekvalifikačních kurzů. Aktuální kalendář kurzů pro období října je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.asp. Naučte se pracovat s počítačem a jednotlivými aplikacemi jednoduše, efektivně a levně!

Podpora, tipy a triky

2480 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
Snadný převod PDF souborů do formátu DWF. Jak zobrazit výkres AutoCADu v okně internetového prohlížeče? Jak snadno vypsat nadefinované klávesové zkratky AutoCADu? Kam se v Architectural Desktopu 2004 podělo menu Perspektiva z ADT 3.3? Jak přečíslovat pořadí listů výkresu Inventoru? Chyba [6020] při spouštění AutoCADu. Zrychlení náčrtů Inventoru. Jak použít Autodesk VIZ pro vizualizace 3D modelů z Autodesk Revit? Jak zobrazit rozšířená data entit - XDATA? Zrychlení načítání výkresů do Architectural Desktopu. Při volbě "Inked area" je přesto z AutoCADu vytištěn velký formát s prázdným místem. HP DeskJet 1220 vytiskne místo výkresu prázdný papír A3. Trik pro změnu pořadí komponentů sestavy v Inventoru. Bezplatný prohlížeč mnoha 3D CAD formátů (Catia, Pro/E, SolidEdge, SolidWorks, IDeas, STEP, IGES, DXF...).

CAD Forum

Přihlaste se jediným klepnutím myši do diskusní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny zkušeností se stovkami ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska.

CAD Support Pack Enterprise je nová verze rozšířené služby Xanadu zahrnující mj. i přístup na VIP server Xanadu. Možnosti rozšířené technické podpory firmy Xanadu najdete na http://vip.xanadu.cz (nyní s bezplatným přístupem v rámci Subscription)


A z jiného soudku:
- šálí vás zrak? vyzkoušejte si některé optické iluze (viz též naše aplikace "Brain Exception" pro AutoCAD)
- biometrie má řadu styčných bodů s CAD - jak vypadá lidská chůze jako průměr ze sledování skupiny lidí
- také občas potřebujete přeposlat odkaz na web stránku a její URL je dlouhé přes několik řádků? použijte jednoduchou službu tinyURL.com a zkraťte dlouhatánské URL na minimum

Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a IT profesionály

Toto periodikum je zasíláno všem registrovaným zákazníkům společnosti
Xanadu s.r.o. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti Xanadu s.r.o, můžete se odhlásit zasláním požadavku na
automatické odhlášení prostřednictvím tohoto odkazu info@xanadu.cz
Toto vydání dostáváte na adresu

-------------------------------------------- xanadu = cad studio + i-systems ------
Xanadu s.r.o. - info@xanadu.cz
Autodesk Systems Center, HP Business Partner Select, Microsoft Certified Partner
www.cadstudio.cz
www.cadforum.cz  www.iproject.cz  www.hpdesignjet.cz
České Budějovice, 370 01, Tylova 17, tel. 386 352 966 (..969)
Praha 10, 106 00, Žirovnická 2389, tel. 272 770 000, 283 891 154
Pardubice, 530 02, Smilova 386, tel. 466 611 773
Ostrava, 709 00, Fráni Šrámka 5, tel. 596 634 734