X-NEWS: Xanadu homepage - www.cadstudio.cz

X-NEWS - Bulletin firmy XANADU (CAD Studio) - říjen '10

Toto personalizované vydání bulletinu X-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/x-news1010.htm nebo www.cadstudio.cz/xnews

XANADU a.s., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR, autorizovaný partner HP, Microsoft, Symantec, si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD/CAM, GIS/FM, tiskových a bezpečnostních řešení, podnikové IT infrastruktury obecně.

Z obsahu:

Spojením CAD divize XANADU a firmy DAGIS vzniká CAD Studio
CAD Studio Jak jsme již informovali, společnosti - XANADU a DAGIS - oznámily spojení svých aktivit v oblasti CAD aplikací. Nová společnost - CAD Studio - přebírá od 1.11.2010 veškeré CAD a GIS aktivity firem DAGIS a XANADU. Společnost XANADU bude existovat i nadále a bude se věnovat dodávkám řešení IT infrastruktury, hardware a servisních služeb.
Další informace a odpovědi na nejčastější otázky najdete na www.cadstudio.cz.
Děkujeme za vaši účast na konferenci CADfórum 2010
CADfórum 2010 Přes 200 profesionálů se účastnilo dne 5.října již 7.ročníku odborné konference CADfórum 2010 s podtitulem "Profesionálové profesionálům". Jsme rádi, že jsme se mohli osobně setkat s vámi, CAD uživateli a přispět k lepšímu využívání nejnovějších CAD/CAM technologií v českých a slovenských firmách. Děkujeme za vaši účast. Fotografie z konference a archiv prezentací ke stažení najdete na webu konference – konference.cadforum.cz a na Facebooku – facebook.com/CADforumCZ.

Navštivte stránky firmy XANADU i na Facebooku a na YouTube - viz níže uvedené odkazy:

AutoCAD, LT, CAD

AutoCAD WS - online (cloud) verze AutoCADu
iPad AutoCAD WS ("Project Butterfly") je online verze CAD editoru podporujícího formát výkresů AutoCADu - DWG a DXF. CAD výkresy je tak možné tvořit a upravovat i online - odkudkoliv, z prostředí internetového prohlížeče (na libovolném počítači), nebo i na mobilních zařízeních typu Apple iPhone nebo iPad. Je možné také online sdílet, publikovat a připomínkovat CAD výkresy v týmu spolupracovníků. Pomocí plug-in modulu pro AutoCAD a AutoCAD LT 2011 můžete synchronizovat vaše DWG výkresy přímo z prostředí AutoCADu s AutoCADem WS na mobilních zařízeních.
Viz AutoCAD WS
Subscription Advantage Pack pro AutoCAD 2011
Uživatelé AutoCADu 2011 (a dalších aplikací postavených na AutoCADu 2011) využívající programu Subscription dostávají nový rozšiřující modul "Subscription Advantage Pack" (SAP). Ten doplňuje AutoCAD o nové funkce DWG Convert (dávková konverze verzí DWG), IGES import/export a podporu pro online AutoCAD WS.
Další informace na SAP pro AutoCAD 2011
Autodesk-Díky - 24.000 Kč pro majitele starších verzí CAD software
Díky Pod stručným a jednoznačným názvem "Díky" je od 1.srpna v platnosti akce pro uživatele starších neupgradovatelných verzí CAD aplikací Autodesk. V rámci akce "Díky" získáte speciální cenu na upgrade vaší aplikace a k tomu poukaz na 24.000 Kč, za který můžete nakoupit novou verzi produktu. Nejmodernější CAD software řady Autodesk 2011 tak můžete získat rychle, snadno a za atraktivní cenu.
Podmínky viz Autodesk-Díky
Upgrade CAD aplikací se slevou 40%
-40% Jste-li vlastníky CAD, BIM, či multimedia aplikace firmy Autodesk řady 2008, 2009 nebo 2010, můžete nyní tuto aplikaci upgradovat na nejnovější verzi 2011 (upgrade) nebo na vyšší typ aplikace (cross-upgrade) s výraznou slevou 40%.
Nabídka platí jen do 15.10.2010 a lze ji uplatnit na většinu CAD, GIS a multimedia produktů firmy Autodesk.
Podrobnosti na Upgrade o 40% levněji
LT-300 Euro Zase se rozdává 300 Euro za AutoCAD LT
Opět je v platnosti akce 300 Euro "na ruku". Při koupi AutoCADu LT 2010 X+ nebo LT 2011 X+ u firmy XANADU nyní dostanete nejen doplňkovou aplikaci LT Extension, ale navíc na váš bankovní účet dorazí částka 300 Euro. Akce "Mail-in Rebate" je platná do 15. ledna 2011 a platí při nákupu nové komerční licence CAD aplikace AutoCAD LT 2011. AutoCAD LT dodáváme v kombinované 32bitové a 64bitové verzi pro Windows XP, Vista a Windows 7.
Viz 300 Euro pro vás
Win7 Ve jménu výkonu - upgrade AutoCAD LT 2011 + Windows 7
Optimalizujte vaše podnikání s programy AutoCAD LT 2011 a Windows 7 - při společném přechodu na LT 2011 a Windows 7 tak získáte váš operační systém Windows 7 jen za 99,- nebo 999,-Kč (podle verze). Ušetříte až 5.000,-Kč.
Čtěte na Ve jménu výkonu
Studentské verze Autodesk software nyní zdarma na 36 měsíců
AutoCAD, Civil 3D, Inventor, Revit, 3ds Max a dalších celkem 25 CAD aplikací firmy Autodesk je již po řadu let k dispozici pro studenty zdarma. Tyto studentské licence poskytované dříve na 13 měsíců (s možností opakovaného prodloužení) jsou nyní udělovány na 36 měsíců, tedy 3 roky.
Podrobnosti na 3 roky zdarma a www.cadstudio.cz/edu
CAD Wiki - web který píšete vy
CAD Wiki Web služba CAD Wiki pro sdílení návodů, tipů a příruček z oblasti stavební projekce, konstrukce a CAD technologií již obsahuje přes 100 stránek textů od vás, uživatelů z projekční praxe. Každý uživatel zde může nejen vyhledat, ale i sám doplnit informace užitečné pro něj, jeho kolegy i celý obor.
Vyzkoušejte si na www.CADwiki.cz

Byly uvedeny Service Packy 1 pro rodinu AutoCADu 2011 - jejich aktualizovaný přehled najdete zde.

Postup doplnění klasických nástrojových panelů do ribbonu AutoCADu LT popisuje CAD video #22 na CADforum.cz.

Na XANADU Blogu najdete:
- Co mají společného Grónsko a Slovensko?
- Project Centaur - cloud optimalizace pro Inventor

Jak vyhledat výkresy s určitou hodnotou atributu v bloku (třeba číslem zakázky)? Poradí Tip 7560.
Víte že i v holém AutoCADu lze vytvářet sedlové střechy nad komplikovaným půdorysem? Čtěte Tip 7576.
Jak do výkresu vložit podmíněné texty? Viz Tip 7608.

Autodesk Inventor, MCAD - strojírenství

Subscription SAP pro Inventor 2011, Navisworks 2011, Map 2011, 3ds Max 2011
Podobně jako u AutoCADu získávají i uživatelé dalších aplikací Autodesku nové rozšiřující moduly "Subscription Advantage Pack" (SAP). Tyto moduly si mohou bezplatně stáhnout ze Subscription centra. SAP pro Inventor 2011 nabízí např. nové zjednodušující nástroje, nástroje pro výrobce stavebních výrobků, rozšířenou kooperaci (Rhino, 3D DWG) nebo rozšířené knihovny forem. Čtěte na SAP pro Inventor, Navisworks, Map a 3ds Max 2011
Trial verze produktů řady Inventor 2011
Vyžádejte si bezplatné zkušební verze nových produktů řady Inventor 2011 a vyzkoušejte si nové aplikace pro tvorbu digitálních prototypů. Přesvědčte se sami proč Inventor vítězí nad jinou 3D CAD aplikací v 15 z 15 kritérií. Rádi vám poskytneme zkušební verze Inventor Professional, Inventor Tooling (formy), Inventor Fusion (přímé modelování) nebo Inventor Publisher (dokumentace výrobku). Celá rodina Inventoru nabízí řadu novinek v oblasti navrhování, vizualizace, publikování, analýzy a simulace.
Viz přehled novinek verze 2011 na stránce Autodesk Inventor

Na základě požadavku z diskuse na CADfóru 2010 zveřejňujeme video jak změnit materiál normálií v Obsahovém centru Inventoru - viz Inventor videa.

Využijte naše nová CAD školení na řadu produktů 2011 - termíny viz školení

Chcete nastavit výchozí styl zobrazení pro všechny modely? Čtěte Tip 7568.
Jak do Inventoru přidat vlastní šablony modelů či výkresů? Poradí Tip 7579.

Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

BIM Startup Pack pro začínající projektanty
Revit "BIM Start up pack" je zvýhodněný balíček projekčního CAD/BIM software a služeb určený především pro začínající projektanty z řad absolventů, mladých architektů a stávajících uživatelů AutoCADu LT i dalších 2D CADů. Nabídkapředstavuje snadný a cenově dostupný vstup do světa moderních BIM technologií, nástrojů pro tvorbu inteligentních a ekologicky čistých projektů.
Za cenu pouhých 69.900,-Kč (bez DPH) získáte plnohodnotnou CAD/BIM aplikaci Autodesk Revit Architecture 2010 CZ, s veškerou funkčností. Akce platí do 15.1.2011.
Viz podrobnosti BIM Startup Pack
Subscription Advantage Pack pro Revit Architecture 2011
Uživatelé CAD/BIM aplikace Autodesk Revit Architecture mají k dispozici nový rozšiřující modul "Subscription Advantage Pack" (SAP). Ten poskytuje nástroje pro koncepční energetickou analýzu budovy, týmovou spolupráci na jednom projektu přes WAN (Revit Server Extension) a další nástroje zvyšující produktivitu práce.
Podrobnosti a ukázková videa viz SAP pro Revit 2011
Plant Suite Snazší přechod z CADWorx na AutoCAD Plant 3D
Uživatelé potrubní aplikace Intergraph CADWorx nyní mohou využít programu usnadňujícího přechod z CADWorx na nové potrubní řešení Autodesku - AutoCAD Plant 3D. Plant Design Suite je určen pro projektanty potrubních systémů zpracovatelských závodů a technologických celků. Přechodový program obsahuje migrační nástroje, šablony a referenční materiály.
Viz Z CADWorx na Plant 3D
3 snazší cesty k AutoCADu Civil 3D - nejen pro silničáře
Zabýváte se projektováním rekonstrukcí komunikací v intravilánu i extravilánu? V rámci naší speciální nabídky máte možnost pořídit si výhodně osvědčené komplexní řešení AutoCAD Civil 3D, které je určeno přímo pro vás - zvyšte svou efektivitu a ještě ušetřete! Akce platí jen do 15. října 2010.
Viz podmínky akce Civil3D
Pokročilé použití Autodesk Revit v praxi (RPD)
Revit Jednou z velmi zajímavých přednášek na konferenci CADfórum 2010 byla prezentace pánů P.Wacławika a M.Vrby ze společnosti Arch.Design - "Prováděcí dokumentace v Revitu - praktické zkušenosti". Podklady k této prezentaci obsahující řadu konkrétních realizací a ukázek RPD si můžete nyní prohlédnout i sami v PDF dokumentu - viz:
Revit v praxi
Softimage Autodesk Softimage 2011 SAP - Softimage 2011.5
Rozsah nových funkcí ze "Subscription Advantage Pack" modulu pro Softimage 2011 opravňuje nazývat takto doplněnou verzi Softimage číslem 2011.5. SAP modul nabízí například podporu stereozobrazení (anaglyfy), Polygonizer, rozšířené ICE (Interactive Creative Environment), nCache (cache paměť geometrie a částicových systémů), Match Mover (camera tracking), Composite (HDR compositor) a především technologii LAGOA Multiphysics.
Ukázky a další informace najdete na Softimage 2011 SAP

Sekce CAD video na CADforum.cz obsahuje nové video #42 ilustrující energetické analýzy v Revitu a Revit video #41 popisující modul Frame Generator. Prohlédněte si také jak rychle vytvořit střechu nad libovolným půdorysem. Tato videa najdete též na YouTube kanálu CADstudioCZ.

Chybí vám nějaká parametrická rodina (RFA) pro Revit? Dejte nám vědět, často žádané rodiny rádi vytvoříme a zpřístupníme dalším uživatelům.

Využijte nabídky firmy XANADU na projekční CAD a BIM aplikace Autodesk - ozvěte nám pro bezplatné předvedení, krátké zaučení a zapůjčení požadované aplikace.

Na blogu Civil3D.cz, věnovanému využívání aplikace AutoCAD Civil3D v ČR, najdete:
- Až to bude možné, otočte se! (zobrazení GPS souřadnic)
- SAP pro C3D asi v krizi (obsah SAP balíčku)
- AutoCAD Civil 3D 2011 Service Pack 1 je venku (pokyny k instalaci)
- Body ležící spící (výšky bodů)

Potřebujete ve stěně vytvořit otvor libovolného tvaru? Vyřeší to Tip 7563.
Daný výkres Revitu můžete vyřadit ze seznamu výkresů v projektu. Čtěte Tip 7609.
Jak do Dynamite VPS přidat české svislé dopravní značení? Poradí Tip 7600

GIS, mapování, FM

Sewer+ pro snazší projektování potrubních sítí v AutoCADu Map
Map 2011 Sewer+ je nadstavbová aplikace pro AutoCAD Map 3D a AutoCAD Civil 3D. Komplexně řeší projektování a správu venkovních potrubních sítí - především kanalizace, vodovodů, plynovodů a elektrických vedení podle českých norem.
Hlavní výhody aplikace Sewer+ pro Map 3D:
 • projektování pasportu inženýrských sítí hlavně kanalizace, vodovod, plynovod, elektro
 • návrh trubní sítě v situaci s automatickou tvorbou popisu trasy
 • tvorba digitálního modelu terénu z různorodých podkladů (txt, kresba ve výkrese, ...)
 • tvorba podélných a příčných řezů se stálým propojením na situaci ve 3D
 • automatický výpočet kubatur
 • projektování na základě českého katalogu potrubí a šachtic
 • hydrotechnické výpočty pro kanalizaci
 • hydrotechnické výpočty pro vodovod s napojením na Epanet.
Uvedení verze pro AutoCAD Map je spojeno se zvýhodněnou cenou 1.000 Euro za tuto aplikaci. Akce platí do 30.10.2010.
Čtěte na Sewer+ pro Map

xxxPotřebujete přidat ostrov do stávajícího MPolygonu? Poradí vám Tip 7523
xxxJak otočit osy kresby v JTSK? Čtěte Tip 7542

Produkty HP, IBM, hardware, novinky, akce

Našli jsme nejstarší funkční plotr HP v ČR
V rámci konference CADfórum 2010 byly slavnostně vyhlášeny výsledky ankety "Hledáme nejstarší funkční plotr HP v ČR", kterou jsme vyhlásili ve spolupráci s HP v červnu tohoto roku. Na vítěze v ní čekal nový plotr HP DesignJet 111r a všichni účastníci akce také obdrželi jako dárek roli značkového papíru HP. V anketě se sešly zajímavé kousky plotrů fungujících již od 80.let minulého století. Vítězem se stal pan Rudolf Bláha z olomoucké společnosti BS Projekt. Jeho 22-letý perový plotr HP DraftPro 7570 funguje již od roku 1988.
Ukázkové video a další informace - viz Nejstarší plotr HP
Grafické stanice HP s monitorem za polovic!
Do 31.10.2010 můžete získat výkonné grafické stanice HP s monitorem za 50% ceny. Ke stanicím HP workstation Z200, Z400, Z600 nebo Z800 nabízíme vybrané LCD monitory HP (včetně profi-novinky ZR22w a ZR30w) jen za polovinu ceny.
Podrobnosti na HP monitor za polovic
HP MicroServer HP ProLiant MicroServer - server levnější než PC
HP ProLiant MicroServer představuje zcela nový koncept serveru. Je určený především pro malé a domácí firmy, které si prozatím nechtěly nebo nemohly dovolit pořízení serveru z důvodu vyšších nákladů v porovnání s osobním počítačem. Hlavními výhodami HP MicroServer jsou nízká pořizovací cena, vysoce úsporný provoz, rozšiřitelnost, velmi tichý chod (22dB), možnost vzdálené správy a "serverová" spolehlivost (RAID, ECC paměť, ...).
Detaily viz HP ProLiant MicroServer
HP ePrint - tisk odkudkoliv, kamkoliv
Jednou ze zajímavých technologických novinek HP je průlomová nová kategorie tiskáren ovládaných přes web a využívajících možností práce v cloudu. Kategorie zahrnuje řady HP Photosmart, Officejet, LaserJet i Designjet. U nových typů zařízení je každé tiskárně přiřazena e-mailová adresa a tisk může proběhnout i jen prostým odesláním e-mailu (s přílohou) na tuto jedinečnou adresu, prostřednictvím cloud služby HP. Lze tisknout z počítače i z mobilních zařízení - odkudkoliv.
Další informace na HP ePrint
HP role HP plotter media - akce 4+1 zdarma
Do 25.října můžete využít akce zvýhodňující nákup tiskových médií pro plotry HP Designjet - všech velikostí papírů HP Universal Bond a HP Bright White paper. V rámci této akce dostanete ke 4 objednaným rolím jednu další roli zdarma (4+1). Sleva tedy představuje 20%.
Přehled médií a další informace - Plotter média: 4+1 zdarma
Až 50% sleva na služby HP Care Pack 24x7
Využijte výrazných slev na 3leté a 5leté servisní služby HP Care Pack pro zařízení HP Storage MSA a HP Proliant řady 300. Sleva činí 38% až 50%. Nabídka platí do 31.10.2010.
Podrobnosti na Slevy HP CarePack

Chcete si usnadnit opravy a pravidelnou údržbu tiskáren a počítačů HP ve vaší organizaci? Kontaktujte servisní oddělení XANADU, autorizovaného servisního partnera HP. V případě poruchy volejte servisní hotline:

272 764 400

Informujte se na aktuální výhodnou nabídku serverů a výkonných pracovních CAD stanic HP.

Xanadu Shops Aktuální ceny všech produktů najdete na www.cadstudio.cz/shop

Microsoft, ostatní software

MS Office Web Apps v češtině
Webové verze nejdůležitějších Office aplikací jsou nyní dostupné v češtině. Ke čtení, editaci i tvorbě souborů v podporovaných formátech MS Office vám tedy nyní stačí i jen webový prohlížeč. Můžete tak online využívat známé prostředí programů Microsoft Word, Excel, PowerPoint a OneNote.
Vyzkoušejte si na Office Web Apps

Firma XANADU je certifikovaným Gold partnerem Microsoft - nabízíme kompletní řešení vašich firemních kancelářských ('backoffice') aplikací i CAD/CAM/GIS řešení od jednoho dodavatele.
Viz nabízená řešení

Bezpečnost, ochrana dat, Symantec, sítě

actiNAS Cube RDX - kostka pro ochranu vašich dat
CubeRDX ActiNAS Cube RDX je celosvětově jedinečné řešení "2 v 1": Systém NAS s integrovaným řešením zálohování nabízí centrální ukládání i zálohování důležitých firemních dat. Jedná se o velmi výkonné NAS zařízení s možností interní kapacity až 10TB chráněné pomocí RAID 0, 1, 5, 6 nebo 10. Konektivita je zajištěna pomocí dvou Gbit LAN portů s podporou iSCSI nebo eSATA a 4 USB portů. Integrovaná mechanika RDX a zálohovací software BackupExec umožňují snadné zálohování a obnovu dat uložených nejen na interních discích, ale také dalších zařízeních dostupných přes LAN. Detaily viz PDF leták.
Cena Cube RDX činí 32.500 Kč bez DPH (včetně 1 x 320GB cartridge).

Nástroje na odstranění účinků aktuálních virových hrozeb a informace o aktuální bezpečnostní situaci na internetu najdete na stránkách www.cadstudio.cz/bezpecnost

XANADU - vlastní aplikace

Nové verze CAD utilit XANADU
Nová aplikace PlotDWGarr postupně vykreslí matici výkresů z modelového prostoru DWG, nebo automaticky vygeneruje sérii rozvržení (layoutů).
Nová bezplatná aplikace SelDB umožňuje vybírat dynamické bloky podle jejich dynamických vlastností nebo stavů viditelnosti.

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy XANADU - viz www.cadstudio.cz/vyvoj

Service Packy, aktualizace, bezplatný software

 • AutoCAD Mechanical 2011 Update 1
 • AutoCAD Electrical 2011 Update 1
 • AutoCAD Architecture 2011 Update 1
 • AutoCAD MEP 2011 Update 1
 • AutoCAD Map 3D 2011 Update 1
 • AutoCAD Civil 3D 2011 Update 1
 • Autodesk 3ds Max 2011 Service Pack 1
 • Revit Architecture 2011 SP2
 • Civil 3D Object Enabler 2011
 • Productstream Professional 2011 Server update pro Microsoft Office 2010
 • AutoCAD WS Mobile - DWG editor pro Apple iPad, iPhone, iPod
 • AutoCAD 2011 Plugin pro AutoCAD WS

viz www.cadstudio.cz/download (viz též tabulky kompatibility patchů)

Školení, kurzy, služby

Sháníte nebo nabízíte práci v oblasti CAD? využijte sekce nabídky/poptávky práce na webu CADforum.cz a oslovte potenciální zaměstnance či zaměstnavatele.

Využijte nabídku firmy XANADU, Autorizovaného školicího střediska Autodesku (ATC), na CAD základní i rozdílová školení AutoCAD, Inventor, AutoCAD Architecture a Mechanical, Revit, Map a Civil 3D - vypsány nové kurzy pro řadu 2011. Naše kurzy jsou akreditovány v rámci programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT (kurzy jsou ohodnoceny 3 body ČKAIT). Pro členy ČKAIT poskytujeme 10% slevu z ceny kurzu.

Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

Podpora, tipy a triky

Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam.

Katalog CAD bloků byl rozšířen o stovky nových DWG, RFA a IPT bloků.
Jednoduše přispějte vaším uploadem do Katalogu CAD bloků a stáhněte si některé z více než 6.535 stávajících bloků z oblasti stavebnictví, strojírenství, elektro, dopravy a mapování, rozčleněných do 116 tematických kategorií.

5.282 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
Chyba: AutoCAD lze spustit v rozlišení 1024x768 nebo vyšším. Po aktualizaci OS se zpomalil přístup do Obsahového centra. 3D tisk ve formátu STL je 10x menší než původní model. Snadný ztlumený tisk xref objektů. Nesprávný počet listů v projektu AutoCADu Electrical. Jednoduchý převod PDF souborů do formátu DWF a DWFX. Import a export IGES souborů v programu AutoCAD (DWG). Editace bloku se neprojeví ve výkresu. Rychlý převod DWG výkresu do PDF. 3DSOUT pro AutoCAD 2011 a 2010. Jak dekompilovat CUIX soubor menu?

Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskuzní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností s tisíci ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska (počet registrovaných již dosáhl 27.752, počet příspěvků již 72.532). Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo kontaktujte technickou podporu na support@xanadu.cz

Jak získat přístup na VIP server XANADU?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba XANADU zahrnující mj. i přístup na VIP server. Přístupový účet VIP poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů a při prodloužení Autodesk Subscription u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy XANADU najdete na http://vip.xanadu.cz


A z jiného soudku:
- otálení je zlodějem času (přísloví)
- prosil bych tři čínský točený
- to jsou pořád nějaké "cloud" servery, co takhle opravdová "obláčková" tiskárna? (video)
- generická ikonka uživatele v Outlooku je fotka Billa Gatese

Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a IT profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti XANADU a.s.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti XANADU a.s., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


XANADU a.s. - info@xanadu.cz     (CAD Studio a.s. - info@cadstudio.cz)
Autodesk Gold Partner, HP Gold Preferred Partner, Microsoft Gold Certified Partner
www.cadstudio.cz - www.cadforum.cz - www.iproject.cz - www.hpdesignjet.cz
České Budějovice, 370 01, Tylova 17, tel. 386 352 966, fax: 386 352 979
Praha 10, 106 00, Žirovnická 2389, tel. 283 891 154
Brno, 602 00, Sportovní 2a/558 (areál BILLA), tel. 541 212 077
Pardubice, 530 02, Štrossova 291, tel. 466 611 773
Ostrava, 709 00, Fráni Šrámka 5, tel. 596 611 060