X-NEWS: AAC Solutions homepage - www.cadstudio.cz

X-NEWS - Bulletin firmy AAC Solutions - říjen '05


Toto personalizované vydání bulletinu X-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/x-news1005.htm nebo www.cadstudio.cz/xnews

AAC Solutions s.r.o., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR, autorizovaný partner HP a IBM/Lenovo, si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD, GIS/FM, tiskových a bezpečnostních řešení, podnikových informačních systémů, síťové infrastruktury a IT obecně.

Z obsahu:

58% růst AAC Solutions za Q3
Podle výsledků uzavřeného 3. čtvrtletí 2005 vykázala společnost AAC Solutions za první tři kvartály meziroční růst obratu +58%. Tržby jen za 3. čtvrtletí vzrostly oproti stejnému období roku 2004 o 59%. Na tomto nárůstu se podílí především oblast služeb (+66%) a dodávky firemním zákazníkům.

Obit 2002 Důležité oznámení pro uživatele produktů založených na aplikaci AutoCAD 2002 - 10.ledna 2006 bude ukončena možnost upgradů a technické podpory produktů založených na aplikaci AutoCAD 2002 (LT, Map 5/6, ADT 3.3) a Inventoru 6. Nepropásněte příležitost k nyní zvýhodněnému upgrade.

AutoCAD, LT, CAD

CF2005 Proběhla odborná konference CADfórum 2005
Na 200 profesionálů z celé republiky se sjelo na II. ročník odborné konference "CADfórum 2005", aby diskutovali o praktických zkušenostech s nasazením CAD aplikací a zvyšováním produktivity ve stavebním a strojírenském projektování. O tom, že se konference líbila, svědčí i výsledky ankety, podle kterých chce 100%(!) respondentů navštívit i další ročník této konference.

Přejděte z AutoCADu LT na profesní 3D CAD
Mimořádná nabídka pro stavaře a strojaře - přejděte z vašeho AutoCADu LT na nejnovější profesní 3D CAD řešení (Autodesk Inventor 10 CZ, Revit Building 8.1 CZ; ADT2006 již vyprodáno) nyní za mimořádně výhodných podmínek. Tato akce na cross-grade platí pouze do vyprodání zásob, kontaktujte AAC Solutions pro bližší informace.

20% sleva Končí 20% sleva na CAD upgrade
Již jen do 15.10. je možné využít slevy až 20% na upgrade AutoCADu a dalších CAD aplikací na verze 2006. Stále rovněž platí zvýhodněný přechod z AutoCADu LT na profesní 3D aplikace (Inventor, Revit, ADT).
Další informace a podmínky najdete na stránce Promo akce, informace o produktech na stránce Autodesk

WiseImage Rozdáváme rastrové nadstavby k AutoCADu LT
Ke každé nové licenci AutoCADu LT 2006 nyní dostanete ZDARMA (kromě aplikace AAC LT Extension) i plnohodnotnou rastrovou aplikaci WiseImage Lite pro AutoCAD LT 2006, včetně českého prostředí WiseImage.
Viz promo akce

Roadshow - Uvedení CAD produktů řady 2006 CZ
Zúčastněte se některého z našich profesně orientovaných seminářů na Roadshow k uvedení lokalizovaných verzí Autodesk produktů řady 2006. Představíme vám praktické ukázky a tipy pro efektivní využití nových funkcí.
Viz termíny a registrace

DWF Composer s 30% slevou
Do 15.1.2006 můžete využít 30% slevu na aplikaci pro prohlížení, připomínkování, odměřování (2D/3D) a tisk DWF a DWG souborů - Autodesk DWF Composer 2.
Viz DWF

AutoCAD 2006 je o 29% rychlejší
Podle studie provedené nezávislou společností Cambashi porovnávající produktivitu práce v AutoCADu 2002 a 2006 je uživatel v AutoCADu 2006 průměrně o 29% rychlejší v běžných úkonech.
Viz podrobnější informace a dokumenty

Bezplatný Autodesk DWG Viewer
Autodesk se vrací k politice bezplatného prohlížeče DWG souborů. V nejbližších dnech bude uveden Autodesk DWG Viewer jako software k volnému stažení. Nebude již tedy vázán na licenci Inventoru nebo DWF Composeru. Zároveň bude uveden Autodesk RealDWG Batch Converter pro (na AutoCADu nezávislou) konverzi DWG souborů mezi jednotlivými verzemi/formáty.

V prodeji je lehce inovovaná verze AutoCADu a AutoCADu LT 2006 - při odesílání chybové zprávy (CER), zkontroluje a případně upozorní na chybějící aktuální Service Pack.

Na CAD portálu CAD Fórum jsme zprovoznili novou online aplikaci pro převod více než 700 fyzikálních měrných jednotek - od exotických až po užitečné převody pro každodenní praxi.
Viz Převodník jednotek

Autodesk Inventor, MCAD - strojírenství

Inventor 10 Z AutoCADu LT na Inventor 10
Z 2D CAD aplikace AutoCAD LT (2002-2006) nyní můžete velmi výhodně přejít na světově nejprodávanější 3D MCAD aplikaci - Autodesk Inventor. Kontaktujte nás.

Sleva 20% při nákupu "křížového upgrade" z AutoCADu, AutoCADu Mechanical nebo Mechanical Desktopu na Autodesk Inventor Series 10 nebo Inventor Professional 10, a pro křížový upgrade z AIS na AIP (platí jen do 15.10.2005)

Vyžádejte si TRIAL verzi Inventoru pro nezávazné vyzkoušení na vašem počítači.

ROADSHOW 2006 - Uvedení produktů řady 2006 CZ - MCAD
Seznamte se s novinkami aktuální řady lokalizovaných strojírenských produktů Autodesk. Kam směřuje software pro 3D a 2D konstrukci?
Navštivte Roadshow 2006 - MCAD.

EdgeCAM 10 s podporou Autodesk Vault
Pathtrace, producent CAM systému EdgeCAM, oznámil přímou podporu systému pro správu dat - Autodesk Vault. EdgeCAM 10 podporuje Autodesk Vault a přímo využívá soubory uložené v tomto systému pro snadnou a bezpečnou správu technických dat. EdgeCAM přidává k souborům další atributy a zachovává asociativitu Vault CAD dokumentů s CAM daty.
Viz EdgeCAM

Nový SPI Sheetmetal a Ducting
Byly uvolněny nové verze "plechových" nadstaveb Inventoru - SPI Sheetmetal a Ducting 10.1 a 9.2. Viz SPI.

Autodesk Inventor Customer Design Contest
V červenci jsme vás informovali o novém ročníku soutěže "Autodesk Inventor Customer Design Contest". Připomínáme blížící se uzávěrku této soutěže - 31. října 2005.
Pošlete Autodesku zajímavé obrázky vytvořené v Autodesk Inventoru a vyhrajte výkonnou pracovní stanici HP PC workstation xw4300, plotter DesignJet 70 nebo jeden z dvaceti MP3 přehrávačů Apple iPod mini 4GB.
Můžete zaslat sejmuté obrazovky, modely, výkresy nebo animace - vítány jsou obrázky malých i velkých sestav, bez omezení.
Viz další informace

Zpřístupnění knihovny součástí v panelu browseru
Do panelu prohlížeče stromu sestavy Inventoru můžete volitelně doplnit rychlé zobrazení knihovny součástí (Design akcelerátoru).
Viz CAD tip 4563

Podle předběžných zpráv bude Inventor 11 podporovat 64bitové prostředí Windows x64.

Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Sleva 25% pro členy Obce architektů
Členové Obce architektů mohou do 2.9.2006 využít výrazných slev na nákup produktů Autodesk. Na nové licence CAD/BIM aplikací AutoCAD, Architectural Desktop a Revit Building poskytujeme slevu 25%. Na upgrade, subscription a další CAD produkty je garantována sleva 15%. Tato sleva plyne z 1roční MJA smlouvy uzavřené s Obcí architektů. AAC Solutions se připojuje k této nabídce slevou 25% na veškeré vlastní CAD aplikace - tu lze využít do konce října 2005.

České prostředí pro Autodesk Revit Building 8.1
Firma AAC Solutions uvádí aktualizovanou verzi své lokalizační aplikace "České prostředí pro Autodesk Revit Building 8.1". Obsahuje českou lokalizaci uživatelského rozhraní, knihoven (rodin) a šablon nejnovější verze CAD/BIM aplikace Autodesk Revit. Nová verze českého prostředí je k dispozici zdarma pro všechny držitele licence českého prostředí pro verzi 8.0. Aktualizace a další informace k české lokalizaci jsou k dispozici na stránkách www.cadforum.cz/revit.
Zájemci o CAD/BIM aplikaci Autodesk Revit Building 8.1 si mohou vyžádat zaslání Trial CD a bezplatné české tištěné příručky Revit - Začínáme.
Viz další informace o aplikaci Autodesk Revit

Autodesk Revit do nákladů !
Do 31.10.2005 (nebo do vyprodání zásob) můžete využít zvýhodněnou nabídku křížového upgrade (crossupgrade) z AutoCADu LT na nejnovější verzi 3D CAD/BIM aplikace Autodesk Revit Building. Tento přechod na projektování s vyšší produktivitou můžete účetně uskutečnit jako nákladovou položku, nikoliv investici. Lze přejít z jakékoliv upgradovatelné verze AutoCADu LT, tedy LT2002, LT2004, LT2005 a LT2006. Dodávka řešení zahrnuje předplatné (subscription) nových verzí Revitu na další rok, aktuální českou lokalizaci a školení.
Viz promo akce

Revit Series Zvýhodněný upgrade ADT/AutoCAD/LT na Autodesk Revit
Váš Architectural Desktop, AutoCAD nebo AutoCAD LT používaný pro stavební projekci či architekturu nyní můžete (do vyprodání) výhodně upgradovat na nejnovější CAD/BIM aplikaci Autodesk Revit Building nebo Autodesk Revit Series (verze obsahující i AutoCAD 2006).
Porovnejte přínosy prostého upgrade vaší CAD aplikace s výhodami křížového upgrade na Autodesk Revit Series. Při nákupu nových licencí nabízíme v ceně bonus na 2denní školení Revitu, při nákupu upgrade bonus na 1denní školení.
Viz Promo akce

ROADSHOW 2006 - Uvedení produktů řady 2006 CZ - AEC
Seznamte se s novinkami aktuální řady lokalizovaných stavařských produktů Autodesk. Praktická kuchařka: "Od studie k realizaci". Použít ADT nebo Revit?
Navštivte Roadshow 2006 - AEC.

ADT vs. Revit
Hezké porovnání a shrnutí pro a proti v koncepci ADT a Revitu publikoval Irwin Jungreis (jeden ze zakladatelů Revitu) v Revit fóru na AUGI - český překlad.

3ds max 8 Uveden nový 3ds max 8
Firma Autodesk uvedla novou verzi světově nejrozšířenější aplikace pro 3D modelování, animace a vizualizace - 3ds max 8.
Verze 8 obsahuje řadu nových funkcí - např. pelt mapping, jednodušší skinning, MaxScript s podporou SQL databází a debuggeru, podporu "pohybových" formátů HTR, TRC a XML, podporu shaderů DirectX a .fx, napojení na Revit, Inventor a DWG, správa dat napojením na Autodesk Vault, vylepšení modulů Biped, moduly Cloth, Hair and Fur, mental ray 3.4 a další funkce zvyšující produktivitu a usnadňující pracovní postupy při vývoji her pro PC, konzole i mobilní zařízení, pro tvorbu filmových efektů a design.
Držitelé Subscription získávají 3ds max 8 zdarma. Je též možný upgrade z 3ds max verze 6 a 7.
Viz další informace

vítezný projekt Výsledky Revit aCADemy 2005
V rámci konference CADfórum 2005 byly vyhlášeny výsledky soutěže "Revit aCADemy 2005". Hlavní cenu (digitální fotoaparát HP Photosmart R717 a tiskárnu/kopírku HP PSC 1510) ve studentské kategorii si odnesl pan Petr Fiala. Hlavní cenu (plotter HP DesignJet 70) v profesionální kategorii získal pan Vladimír Balda.
Blahopřejeme. Oceněné projekty můžete shlédnout na stránce Revit aCADemy.

Autodesk kupuje kanadskou firmu Alias produkující software pro vizualizace (např. Maya). Tento krok rozšíří nabídku Autodesku v oblasti filmu a videa, tvorby interaktivních her a 3D vizualizací pro strojírenství (především automobilový průmysl), architekturu a design.

GIS, mapování, FM

Map 3D 2006 Pořídit Map 3D místo AutoCADu 2006?
Map 3D obsahuje plnou funkčnost AutoCADu a používá stejný formát DWG. Autodesk Map 3D, jako aplikace pro přípravu, správu a analýzu GIS dat obsahuje řadu funkcí pro topologické analýzy, klasifikaci objektů, tematické mapy, napojení na Oracle či ArcSDE, ale vedle těchto funkcí poskytuje i spoustu obecně použitelných funkcí, které zefektivní práci při projektování, mapování i běžných úpravách obecných CAD výkresů.
Další informace viz Autodesk Map 3D, ceny AutoCAD/Map - viz KOUPIT / KOUPIT.

ROADSHOW 2006 - Uvedení produktů řady 2006 CZ - GIS
Seznamte se s novinkami aktuální řady lokalizovaných mapových a GIS produktů Autodesk. Praktické ukázky nástrojů pro GIS a mapování. Uvidíte například jak na data z katastru nebo jak vytvořit model terénu.
Navštivte Roadshow 2006 - GIS.

Produkty HP, IBM, hardware, novinky, akce

Nová možnost upgrade plotrů HP DesignJet
Váš stávající model HP DesignJet 500 či 800, který je již mimo záruku, můžete nyní upgradovat na vyšší model nebo nový kus.
Viz promo akce

XW4300 Akční HP workstation pro uživatele Autodesk
Jste-li uživatelem některého z produktů firmy Autodesk, můžete využít 33% slevu na pracovní stanici HP xw4300 v "našlapané" konfiguraci. Tato stanice je certifikována firmou Autodesk pro všechny její CAD aplikace, včetně 3D produktů Inventor, Revit či 3ds max.
HP PC Workstation XW4300: Pentium-4 HT 3.4GHz, i955X, 1GB RAM (DDR2 ECC, až 8GB), 500GB disk SATA 300/NCQ, Nvidia Quadro FX1400 (128MB PCI-E 2x DVD-I), DVD+/-RW s Lightscribe (popisky médií), LAN, audio, myš, Windows XP Professional, certifikace pro produkty Autodesk, 3 roky záruka na místě instalace.
Cena pro Autodesk uživatele: 49.980,-Kč - KOUPIT (doporučený monitor: HP L2035 20" - KOUPIT)

Nové možnosti zařízení HP Color LaserJet 9500mfp a LaserJet 9040/9050mfp
Ke stažení je nový firmware pro tyto MFP modely, obsahující nové rozšiřující možnosti.

 • Vestavěná podpora skenování do složky v síti nebo FTP serveru – možnosti využití MFP pro skenování do složky bez dalšího přídavného SW (formáty souborů – PDF, JPG, TIFF, MTIFF – do rozlišení až 600dpi)
 • Zabezpečení pomocí PIN1,PIN2 – po aktivaci lze uživateli (skupině), který zná tento PIN, povolit následující funkce – kopírování – rozdělení barevně/odstíny šedi, skenování do mailu, skenování do složky. Použití PIN1 a PIN2 umožňuje vytvořit dvě skupiny, které jsou na sobě nezávislé, u HP Color LaserJet 9500mfp je např. možnost omezení kopírování v barvě.
 • Zabezpečení pomocí LDAP serveru – dle nastavení práv lze po ověření uživatele povolit možnosti kopírování, odesílání a skenování do složky, výhodou je u této volby používání přihlašovacích práv z domény a lze tedy použít nastavení pro každého uživatele zvlášť.

V rámci výprodeje nabízíme 19" monitor HP LCD 1902 (P9602) za cenu 17" monitoru - 7.990,-Kč (bez DPH).

HP Simply Storage Roadshow
Dovolujeme si vás pozvat na "Simply StorageWorks" roadshow. Akce se zabývá problematikou ukládání a zálohování dat v prostředí menších a středních firem. Akce se koná v Top Hotelu Praha, 13.října.
Roste vaše podnikání? Potřebujete stále více místa k ukládání svých dat? Máte zájem o jednoduchý a dostupný způsob správy a ochrany svých dat?
Viz další informace

HP Universal Print Driver Series pro MS Windows
Univerzální drivery představují zcela nový přístup k ovladačům tiskáren a multifunkčních zařízení HP. V případě používání více tiskáren a mfp zařízení v síti již není nutné instalovat jednotlivé drivery pro každé modelové zařízení samostatně, ale lze použít jediný driver pro všechna zařízení (verze 1.0 podporuje cca 60 modelů HP tiskáren a mfp). Tuto verzi ovladače lze narozdíl od driveru 'HP Mobile Printing for Notebooks' velice dobře použít i na serverech, určit pevné nastavení pro danou tiskárnu a vytvořit tak tiskovou frontu. Podporované operační systémy: MS Windows 2000, XP, XP x64 a 2003 Server (32/64 bit). Pro starší operační systémy je možné použít zmiňovaný HP Mobile Printing for Notebooks driver. V tuto chvíli je k dispozici anglická jazyková verze.
Více informací na www.hp.com/go/universalprintdriver

HP potvrzuje prvenství na trhu serverů
Podle zprávy zprávy "IDC Worldwide Quarterly Server Tracker" je HP již 13. čtvrtletí po sobě největším světovým dodavatelem serverů. Nárůst prodejů HP přitom dvojnásobně převýšil růst celého trhu, takže HP roste na úkor konkurentů. Nárůst prodeje HP v kategorii x86 představuje 17,6%, u x86 blade je to 120,6% a u Intel Itanium 2 (EPIC) pak 85,6%.

Digitizery pro CAD
Ač jsou "zlaté doby" digitalizačních CAD tabletů již historií, stále existují aplikace, kde je přesné snímání souřadnic z tištěných podkladů stále nutností. Zde se uplatní digitizery větších formátů určené pro CAD, vybavené snímací lupou s několika funkčními tlačítky, doplněné softwarovou podporou CAD aplikace - např. Autodesk Mapu 3D nebo AutoCADu.
Viz Digitizery

Jako zajímavost - speciální klávesnice pro AutoCAD.

AAC Solutions Shops Aktuální ceny všech produktů najdete na www.cadstudio.cz/shop

Microsoft, ostatní software

PDF v novém MS Office 12
Nová verze Microsoft Office bude mj. podporovat přímé publikování dokumentů do formátu PDF. Podpora tohoto formátu bude v aplikacích Word, Excel, PowerPoint, Access, Publisher, OneNote, Visio a InfoPath. Vedle využití Open XML formátu to znamená další krok Microsoftu ke snazšímu sdílení dokumentů napříč platformami.

"Microsoft Office Basic 2003 CZ" je nová 'option' při koupi počítačů HP. Za necelých 5.000,-Kč tak můžete získat licence aplikací MS Excel, Word a Outlook 2003.

Service Pack 3 pro Windows XP bude uveden až po uvedené nových Windows Vista.

Firma AAC Solutions je certifikovaným partnerem Microsoft - nabízíme kompletní řešení vašich firemních kancelářských ('backoffice') aplikací i CAD/CAM/GIS řešení od jednoho dodavatele.
Viz nabízená řešení

Bezpečnost, Symantec, sítě

Inovované produkty Symantec řady 2006
Společnost Symantec uvádí nové verze svých bezpečnostních produktů. Ty nabízejí silnější zabezpečení a ochranu dat a vyžadují méně zásahů uživatele. Produkty z této řady – Norton Internet Security 2006, Norton AntiVirus 2006 a Norton Personal Firewall 2006 – také poskytují více adaptivní a přizpůsobenou obranu proti stávajícím a novým hrozbám. Produkty jsou nabízeny samostatně nebo v komplexní sadě Norton Internet Security 2006, jejíž obsah tvoří nástroje Norton AntiVirus, Norton Personal Firewall, Norton AntiSpam, Norton Privacy Control a Norton Parental Control.

SGS5600 Nový Symantec Gateway Security 5600
Společnost Symantec uvedla na trh novou generaci zabezpečovacích zařízení "Symantec Gateway Security" (SGS), řadu 5600. SGS zajišťuje bezpečnost brány do internetu. Nová řada modelů SGS 5600 se vyznačuje dvoj- až trojnásobným výkonem v porovnáni s předchozí generací SGS 5400 a novou koncepcí doplňkových a redundandních komponent vyměnitelných za chodu systému.
Na modely SGS 5600 se instaluje příslušný řídící software verze 3.0, který je oproti předchozí verzi 2.0 rozšířen o některé nové funkce a vylepšenou správu systému. Nový SW 3.0 může být poprvé v historii instalován a používán také na předchozí generaci strojů, tedy na modelech SGS 5400. Zákaznici s platnou maintenance smlouvou pro SGS 5400 a verzí 2.0 tak mohou bezplatně přejít na novou verzi 3.0 a získat tak možnosti rozšířené funkcionality i u svých stávajících systémů SGS 5400.
Viz Bezpečnost.

Symantec appliances
Přehled bezpečnostních zařízení Symantec nabízí flash prezentace na www.appliances.symantec.com.

Symantec Internet Security Threat Report
Společnost Symantec zveřejnila další z pravidelných půlročních zpráv o internetové bezpečnosti. Všímá si posunu od velkých víceúčelových útoků k malým, cíleným útokům na klientské počítače. Objevují se nová ohrožení jako sítě robotů, modulární viry a červi a cílené útoky na web aplikace. Většina hrozeb je dnes motivována ziskem - od podvodů až po krádeže identity. Očekává se rovněž zvýšení útoků na služby VoIP (telefonování přes internet). Podíl spamu na počtu e-mailových zpráv činí 61% (51% pochází z USA), počet Windows virů se zvýšil o 48%, počet DoS útoků se zvýšil o 680%.

Outsourcing IT technologií
Společnost AAC Solutions realizuje celou škálu řešení a služeb služeb jak pro malé firmy, tak pro velké zákazníky (např. z řad státní správy a velkých průmyslových firem) i formou outsourcingu. Nabízíme především outsourcing IT, outsourcing tiskových řešení, outsourcing podpory (helpdesk) a ASP služby. Využíváme našich znalostí, struktury řízení i pokrytí pobočkami po celé republice.
Viz outsourcing

Nástroje na odstranění účinků aktuálních virových hrozeb a informace o aktuální bezpečnostní situaci na internetu najdete na stránkách www.cadstudio.cz/bezpecnost

AAC Solutions - vlastní aplikace

AAC AutoDWF
Naše aplikace AutoDWF byla zařazena do seznamu doporučených DWF nástrojů na webu Autodesku.
Vyzkoušejte si sami tuto bezplatnou aplikaci pro publikování DWF.

EDM aplikace iPROJECT byla rozšířena o možnost filtrování stromu dokumentů podle jednotlivých atributů dokumentů.

Další světové firmy a organizace zvolily nadstavbové aplikace firmy AAC Solutions - belgický Egemin a Siemens pořizují Excellink, Studio 39 a firma EFC z amerického státu Severní Mariánské ostrovy zvolili HGEN, americký SEA kupuje AAC LT Extension. Uživatele aplikací firmy AAC Solutions lze najít ve více než 50 zemích světa.

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy AAC Solutions - viz www.cadstudio.cz/vyvoj

Service Packy, aktualizace, bezplatný software

 • Service Pack 2 pro Inventor Series 10
 • Service Pack 2 pro Inventor Professional 10
 • Service Pack 1 pro Autodesk Map 3D 2006 EN
 • Service Pack 2 pro Civil 3D 2006
 • Service Pack 1 pro AutoCAD Mechanical 2006 a Mechanical Desktop 2006
 • Service Pack 1 pro Architectural Desktop 2006 EN
 • Service Pack 1 pro Autodesk Building Systems 2006 EN
 • Autodesk Revit Building 8.1 - build 20050914_0100

viz www.cadstudio.cz/download (viz též tabulky kompatibility patchů, tamtéž)

Školení, kurzy

Firma AAC Solutions je Autorizovaným školicím střediskem Autodesk (ATC). Zvyšte svou kvalifikaci v kurzech pokrývajících novou produktovou řadu AutoCAD 2006 a Inventor 10. Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

Podpora, tipy a triky

Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam nebo e-mailem na naslouchamevam@xanadu.cz.

3.316 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
Jak zjistit plochu entit typu Deska (2D solid)? Spouští se váš AutoCAD pomalu? Jak vytvořit v sestavě vazbu součásti na náčrt? Nemetschek výkresy do AutoCADu/Revit Series. Jak vytvořit DWF soubor obsahující atributy objektů? Použití staršího MENULOAD/ČTIMENU i v AutoCADu 2006 (místo CUI). Časově závislé zobrazení mapových dat. Mohou dva lidé zároveň pracovat na jednom Revit projektu? Zjištění délky svarů v sestavě. Kde v Inventoru vzít normalizované díly? Jak zvýšit přesnost odměřování (kótování) v DWF Composeru? Živý datum a čas jako pole ve výkresu.

Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskusní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností se stovkami ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska. Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo nám napište na support@xanadu.cz

Jak získat přístup na VIP server AAC Solutions?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba AAC Solutions zahrnující mj. i přístup na VIP server AAC Solutions. Přístupový účet VIP poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy AAC Solutions najdete na http://vip.xanadu.cz


A z jiného soudku:
- to že nejste paranoidní ještě neznamená že vás nesledují - akustické sledování psaného textu
- víte co je Prandtl-Glauertova singularita? obrázky nadzvukového třesku
- chodníkové 3D umění
- internet na vašem televizoru je možný snadno, ale váš televizor na internetu?
- dovolat se ne automatu ale živému člověku bude stále těžší

Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a IT profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti AAC Solutions s.r.o.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti AAC Solutions s.r.o., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu AAC mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


AAC Solutions s.r.o. - info@xanadu.cz
Autodesk Systems Center, HP Business Partner Select, Microsoft Certified Partner
www.cadstudio.cz   www.cadforum.cz   www.iproject.cz   www.hpdesignjet.cz
České Budějovice, 370 01, Tylova 17, tel. 386 352 966 (..969)
Praha 10, 106 00, Žirovnická 2389, tel. 272 770 000, 283 891 154
Brno, 602 00, Smetanova 9 (od listopadu: Sportovní 2a/558), tel. 541 212 077, 541 210 823
Pardubice, 530 02, Štrossova 291, tel. 466 611 773
Ostrava, 709 00, Fráni Šrámka 5, tel. 596 611 060