X-NEWS: Xanadu homepage - www.cadstudio.cz

X-NEWS - Bulletin firmy XANADU (CAD Studio) - září '10

Toto personalizované vydání bulletinu X-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/x-news0910.htm nebo www.cadstudio.cz/xnews

Spojením CAD divize XANADU a firmy DAGIS vzniká CAD Studio
CAD Studio Dva nejvýznamnější partneři firmy Autodesk v České republice - XANADU a DAGIS - oznámili spojení svých aktivit v oblasti CAD aplikací. Nová společnost, která bude vystupovat pod společným jménem CAD Studio, přebírá veškeré CAD a GIS aktivity firem DAGIS a XANADU a stává se tak největším specializovaným dodavatelem CAD, GIS a PLM řešení ve střední Evropě. K právnímu sloučení obou firem pak dojde od 1.11.2010.
Společnost XANADU bude existovat i nadále a bude se věnovat dodávkám řešení IT infrastruktury, hardware a servisních služeb.
Další informace a odpovědi na nejčastější otázky najdete na www.cadstudio.cz.

Z obsahu:

Konference CADfórum a GISfórum
CADfórum 2010 Nezapomeňte se přihlásit na konferenci CADfórum 2010, která se bude konat 5.10.2010 v hotelu Jezerka, Ústupky u Seče.

Využijte také poslední možnost přihlásít se na GIS konferenci GISfórum 2010, která se koná 23.9.2010 v hotelu Laguna na Slapské přehradě.

Navštivte stránky firmy XANADU i na Facebooku a na YouTube - viz níže uvedené odkazy:

AutoCAD, LT, CAD

Autodesk-Díky - 24.000 Kč pro majitele starších verzí CAD software
Díky Pod stručným a jednoznačným názvem "Díky" je od 1.srpna v platnosti akce pro uživatele starších neupgradovatelných verzí CAD aplikací Autodesk. V rámci akce "Díky" získáte speciální cenu na upgrade vaší aplikace a k tomu poukaz na 24.000 Kč, za který můžete nakoupit novou verzi produktu. Nejmodernější CAD software řady Autodesk 2011 tak můžete získat rychle, snadno a za atraktivní cenu.
Podmínky viz Autodesk-Díky
Upgrade CAD aplikací se slevou 40%
-40% Jste-li vlastníky CAD, BIM, či multimedia aplikace firmy Autodesk řady 2008, 2009 nebo 2010, můžete nyní tuto aplikaci upgradovat na nejnovější verzi 2011 (upgrade) nebo na vyšší typ aplikace (cross-upgrade) s výraznou slevou 40%.
Nabídka platí do 15.10.2010 a lze ji uplatnit na většinu CAD, GIS a multimedia produktů firmy Autodesk.
Podrobnosti na Upgrade o 40% levněji
-300 Euro Zase se rozdává 300 Euro za AutoCAD LT
Opět je v platnosti akce 300 Euro "na ruku". Při koupi AutoCADu LT 2010 X+ nebo LT 2011 X+ u firmy XANADU nyní dostanete nejen doplňkovou aplikaci LT Extension, ale navíc na váš bankovní účet dorazí částka 300 Euro. Akce "Mail-in Rebate" je platná do 15. ledna 2011 a platí při nákupu nové komerční licence CAD aplikace AutoCAD LT 2011. AutoCAD LT dodáváme v kombinované 32bitové a 64bitové verzi pro Windows XP, Vista a Windows 7.
Viz 300 Euro pro vás
AutoCAD for Mac - CAD i na počítačích Apple
Apple Mac Po 18 letech se AutoCAD vrací na platformu Apple MacIntosh. Poslední multiplatformní verzí AutoCADu podporovanou na Macu byl AutoCAD R12 v roce 1992. Vývoj AutoCADu pak v posledních letech pokračoval jen na platformě Windows. Nyní Autodesk uvádí novou verzi AutoCAD for Mac (krycí jméno Sledgehammer) a na operačním systému Mac OS X tak zpřístupňuje nový AutoCAD 2011 jako nativní aplikaci.
Doplňkem AutoCADu for Mac je "AutoCAD WS", nová mobilní aplikace pro iPad, iPhone a iPod Touch umožňující vzdálenou editaci a sdílení CAD dat AutoCADu. Využívá cloud technologie Autodesk Butterfly.
Čtěte na AutoCAD for Mac
ACAD 2011 Studie porovnání produktivity AutoCAD 2008 vs. 2011 - nárůst až 44%
Nově zveřejněná studie produktivity provedená konzultační firmou vedenou zkušeným AutoCAD expertem Davidem Cohnem porovnává produktivitu verzí AutoCAD 2011 a AutoCAD 2008 v různých typických návrhových procesech. Výsledky studie ukazují, že při přechodu z AutoCADu 2008 na AutoCAD 2011 dosahují uživatelé v průměru 31% zvýšení produktivity. Uživatelé, kteří upgradovali na AutoCAD 2011 a Windows 7 a zároveň si pořídili novou pracovní stanici, dosáhli dokonce 44% nárůstu produktivity.
Další informace viz Studie produktivity AutoCADu 2011
License Statistics V3.5 šetří náklady na firemní software
Nová verze aplikace License Statistics V3.5 je nástroj pro přehledné a pohodlné online sledování využití firemních síťových licencí software přidělovaných z licenčního serveru. Pomáhá snížit náklady na síťové licence CAD software, enterprise software a dalších programů využívajících síťové licencování.
Další informace na License Statistics
Autodesk Clean Tech - jak lze také získat CAD software
V naší expozici na MSV 2010 jsme zaznamenali velký zájem o program Autodesk Clean Tech podporující podnikání "mladých" českých a slovenských firem působících v oblasti ekologie. V rámci tohoto programu lze získat licence CAD software v hodnotě až 120.000 Euro.
Čtěte na Bezplatný software z programu Autodesk CleanTech
Nová web služba - STL2DWG
STL Na serveru CADforum.cz jsme spustili novou online službu - konvertor 3D souborů formátu STL (stereolitografie, 3D tisk) přímo do AutoCADu nebo do DXF formátu. Stačí uploadovat váš STL soubor a obratem si stáhnout převedený 3D model.
Vyzkoušejte si na www.cadforum.cz/catalog/stl2dwg.asp
CAD Wiki - web který píšete vy
CAD Wiki Kolaborativní web CAD Wiki pro sdílení návodů, tipů a příruček z oblasti stavební projekce, konstrukce a CAD technologií již obsahuje přes 100 stránek textů od vás, uživatelů z projekční praxe. Každý uživatel zde může nejen vyhledat, ale i sám doplnit informace užitečné pro něj, jeho kolegy i celý obor. Najdete zde informace jako např. co je mračno bodů, jak se označují mapové listy, použití GPS v projektování, jak se počítá užitná plocha místnosti, co má obsahovat technická zpráva projektu, jak vybírat notebook pro CAD a mnoho dalších.
Vyzkoušejte si na www.CADwiki.cz
Autodesk Shape Extraction - z mračna bodů na 3D model
Nový nástroj Shape Extraction pro AutoCAD 2011 (z Autodesk Labs) umožňuje rekonstruovat 3D modely objektů z mračen bodů načtených v AutoCADu. Body mohou pocházet z laserového skenování nebo ze série fotografií zpracovaných pomocí cloud aplikace PhotoFly.
Vyzkoušejte si z Shape Extraction

10.000.000 lidí ve světě používá AutoCAD a na AutoCADu založené CAD produkty. Patříte k nim i vy?

Postupně začínají být uváděny Service Packy pro rodinu AutoCADu 2011 - jejich aktualizovaný přehled najdete zde.

Na XANADU Blogu najdete:
- Nový modul "3D Annotation" pro Autodesk Inventor
- Jaký notebook na 3D CAD?
- AutoCAD se vrací na MacIntoshe

Chybí vám Express Tools? Jak je do AutoCADu snadno doinstalovat? Poradí Tip 7517.
Potřebujete v AutoCADu nahrát animaci procházky či průletu do AVI souboru? Čtěte Tip 7540.

Autodesk Inventor, MCAD - strojírenství

Trial verze produktů řady Inventor 2011
Vyžádejte si bezplatné zkušební verze nových produktů řady Inventor 2011 a vyzkoušejte si nové aplikace pro tvorbu digitálních prototypů. Přesvědčte se sami proč Inventor vítězí nad jinou 3D CAD aplikací v 15 z 15 kritérií. Rádi vám poskytneme zkušební verze Inventor Professional, Inventor Tooling (formy), Inventor Fusion (přímé modelování) nebo Inventor Publisher (dokumentace výrobku). Celá rodina Inventoru nabízí řadu novinek v oblasti navrhování, vizualizace, publikování, analýzy a simulace.
Viz přehled novinek verze 2011 na stránce Autodesk Inventor
CADforum PartCommunity - 3D výrobky rovnou do Inventoru
Web aplikace cadforum.partcommunity.com nyní podporuje technologii "Part2CAD" - 3D modely statisíců konkrétních výrobků (motorů, čidel, spojovacích prvků, atd.) předních světových výrobců tak můžete z této web knihovny vkládat přímo do sestav v Inventoru. Nemodelujte zbytečně součásti, které nakupujete. Postup práce s katalogem popisuje YouTube video na kanálu XanaduCAD, popř. viz diskuse.

Nová doplňková aplikace Autodesk Inventor Publisher Mobile Viewer umožňuje prohlížet 3D modely a montážní návody publikované z Inventor Publisheru na mobilních zařízeních Apple iPhone, iPad a iPod.

Nový modul "3D Annotation" (3DA) pro Autodesk Inventor umožňuje připojit kóty, značky a popisky k 3D geometrii v prostředí editoru součástí - viz YouTube video.

Ukázku přípravy tvárníku plastové součásti v Inventor Tooling a animaci tvorby negativu pomocí ploch předvádí nová Inventor videa.

Využijte naše nová CAD školení na řadu produktů 2011 - termíny viz školení

Chcete do rozpisky přidat náhledové obrázky jednotlivých součástí? Čtěte Tip 7523.
Jak vybrat "natvrdo" přepsané kóty ve výkresu Inventoru? Poradí Tip 7551.

Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

BIM Startup Pack pro začínající projektanty
Revit "BIM Start up pack" je zvýhodněný balíček projekčního CAD/BIM software a služeb určený především pro začínající projektanty z řad absolventů, mladých architektů a stávajících uživatelů AutoCADu LT i dalších 2D CADů. Nabídkapředstavuje snadný a cenově dostupný vstup do světa moderních BIM technologií, nástrojů pro tvorbu inteligentních a ekologicky čistých projektů.
Za cenu pouhých 69.900,-Kč (bez DPH) získáte plnohodnotnou CAD/BIM aplikaci Autodesk Revit Architecture 2010 CZ, s veškerou funkčností. Akce platí do 15.1.2011.
Viz podrobnosti BIM Startup Pack
3 snazší cesty k AutoCADu Civil 3D - nejen pro silničáře
Zabýváte se projektováním rekonstrukcí komunikací v intravilánu i extravilánu? V rámci naší speciální nabídky máte možnost pořídit si výhodně osvědčené komplexní řešení AutoCAD Civil 3D, které je určeno přímo pro vás - zvyšte svou efektivitu a ještě ušetřete! Akce platí jen do 15. října 2010.
Viz podmínky akce Civil3D
Map Sewer+ pro snazší projektování potrubních sítí v AutoCADu Map
Sewer+ je nadstavbová aplikace pro AutoCAD Map 3D a AutoCAD Civil 3D. Komplexně řeší projektování a správu venkovních potrubních sítí - především kanalizace, vodovodů, plynovodů a elektrických vedení podle českých norem.
Uvedení verze pro AutoCAD Map je spojeno se zvýhodněnou cenou 1.000 Euro. Akce platí do 30.10.2010.
Čtěte na Sewer+ pro Map
Plex.Earth Tools 2.0 česky - z Google Earth do AutoCADu
Aplikace Plex.Earth Tools v nové verzi 2.0 pro AutoCAD 2011 a 2010 (a profesní verze AutoCADu) je sada nástrojů určená především pro projektanty v oblasti inženýrských a dopravních staveb, vodohospodářských a ekologických staveb. Do projektu v AutoCADu umí velmi rychle a přesně načíst kompletní mozaiku barevných snímků map z aplikace Google Earth.
Plex.Earth jsme lokalizovali do češtiny a čeština je tak již součástí multijazyčné instalace této užitečné aplikace.
Informace a trial verze na Plex.Earth Tools

Aktualizované šablony stylů Xanadu pro Civil 3D 2011 pro HTU, silničáře a vodaře jsou k dispozici na BonusCD+ a ke stažení na VIP serveru Xanadu.

Sekce CAD video obsahuje video #40 ilustrující kontrolu firemních standardů pomocí bezplatné Revit aplikace Model Review a Plant3D video #3 popisující přidání parametrické komponenty do katalogu.

Využijte nabídky firmy XANADU na projekční CAD a BIM aplikace Autodesk - ozvěte nám pro bezplatné předvedení, krátké zaučení a zapůjčení požadované aplikace.

Na blogu Civil3D.cz, věnovanému využívání aplikace AutoCAD Civil3D v ČR, najdete:
- Shape Extraction - rekonstrukce 3D těles z mračna bodů (Labs nástroj)
- Libo mapu takovou či makovou? (KMZ pro Google Earth)
- Nový soubor klopení a rozšíření je ke stažení na Xanadu (opravujeme Civil)
- České Plex.Earth Tools do každé rodiny! (CZ lokalizace)
- Bez klopení to prostě nejde (tip)
- CADTown Tools součástí Section 3D (užitečné nástroje)
- Horká fixa na chybějící jazykový balíček

Máte parametry podsestav Civilu 2011 označeny pouze čísly (kódy)? Vyřeší Tipu 7512.
Hlásí vám Civil chybějící "jazykový balíček"? Poradí Tip 7521

GIS, mapování, FM

Autodesk Topobase 2011 CZ
Topobase 2011 V prodeji je česká verze GIS aplikace Autodesk Topobase 2011. K jejím novinkám patří editor struktury databáze (rozšíření, přebírání z Oracle), editor modelu zobrazení (pořadí, skupiny vrstev), správa databází (detekce a oprava chyb), vylepšené vyhledávání, vykreslování a tisk, členství uživatele ve více skupinách (a přebírání jejich oprávnění), jednotné přihlašování, rozšířený modul elektro a kanalizace, vylepšená web-editace (uchopování, připomínkování, inspektor prvků), vylepšený export do DWG, nativní 64bitová verze Topobase, novinky z Mapu 2011 a MapGuide 2011.
Viz Autodesk Topobase
MapGuide Enterprise iViewer
Autodesk připravuje novou komponentu pro použití prohlížeče GIS dat z MapGuide Enterprise na dotykových mobilních zařízeních. První "technology preview" verze tohoto prohlížeče je určena pro zařízení Apple iPhone a iPad.

Potřebujete přidat ostrov do stávajícího MPolygonu? Poradí vám Tip 7523
Jak otočit osy kresby v JTSK? Čtěte Tip 7542

Produkty HP, IBM, hardware, novinky, akce

Našli jsme nejstarší funkční plotr v ČR
Na stránkách www.cadstudio.cz/nejstarsi-plotr běžela v průběhu prázdnin anketa a soutěž o nejstarší funkční plotr HP v ČR. V odpovědích se sešly zajímavé kousky plotrů spolehlivě fungujících již od 80.let minulého století. Tím nejstarším, který splnil pravidla ankety, je ale jen jeden. Který? Dozvíte se při vyhlášení výsledků a předání ceny - nové tiskárny HP Designjet 111r - na konferenci CADfórum 2010.
HP 5320m Notebook HP ProBook 5320m pro cestující profesionály
Nový notebook HP ProBook 5320m je lehký a tenký notebook určený pro mobilní profesionály. HP Probook 5320m využívá funkci HP QuickLook, která zobrazí do několika sekund e-maily v Microsoft Office Outlook, kalendář, poznámky, či kontakty, a není tak nutné čekat na start operačního systému. Podobně mohou uživatelé díky softwaru HP QuickWeb poslouchat hudbu, prohlížet web, seznam schůzek, posílat e-maily či chatovat během několika sekund po zapnutí počítače.
Podrobnosti a ukázkové video na - HP ProBook pro profesionály
Chcete HP Storage za korunu?
V rámci speciální akční nabídky máte možnost koupit diskové pole HP StorageWorks P2000 G3 se SAS konektivitou a 5 LFF disky s celkovou kapacitou 2.25TB (2.250GB) již od 113.000 Kč. Samotné šasi P2000 G3 vám pak prodáme za pouhou 1 Kč. Akce se vztahuje rovněž i na modely s konektivitou fibre channel a FC/iSCSI.
Dále získáte automatickou další slevu na volitelné komponenty ve výši až 110 000 Kč v základní konfiguraci, navíc i zabezpečení servisních služeb až na 5 let s garantovanou dobou servisního zásahu se slevou 50%.
Viz HP Storage za korunu
Nový vyhledávač servisních služeb HP Care Pack
V novém on-line vyhledávači (CPC) servisních služeb HP Care Pack můžete u každé služby najít podrobné popisy v češtině a angličtině, můžete vyhledávat dle produktového čísla HP Care Packu, HW produktu nebo názvu HW produktu, a můžete si zkontrolovat i platnost vaší stávající služby HP CarePack.
Vyzkoušejte si na www.hp.com/go/cpc
Až 50% sleva na služby HP Care Pack 24x7
Využijte výrazných slev na 3leté a 5leté servisní služby HP Care Pack pro zařízení HP Storage MSA a HP Proliant řady 300. Sleva činá 38% až 50%. Nabídka platí do 31.10.2010.
Podrobnosti na Slevy HP CarePack

Chcete si usnadnit opravy a pravidelnou údržbu tiskáren a počítačů HP ve vaší organizaci? Kontaktujte servisní oddělení XANADU, autorizovaného servisního partnera HP. V případě poruchy volejte servisní hotline:

272 764 400

Informujte se na aktuální výhodnou nabídku serverů a výkonných pracovních CAD stanic HP.

Xanadu Shops Aktuální ceny všech produktů najdete na www.cadstudio.cz/shop

Microsoft, ostatní software

Český Microsoft Office 2010 v prodeji
Office2010 V prodeji je již i lokalizovaná, česká "krabicová" verze nového balíku kancelářských aplikací - Microsoft Office 2010 CZ - určená pro menší firmy a domácnosti. Ještě do konce září přitom platí technologická záruka pro bezplatný upgrade zakoupené verze Office 2007 na verzi 2010. Kontaktujte XANADU, Gold partnera Microsoft, pro bližší informace o variantách přechodu na nový MS Office 2010.
Viz Český MS Office 2010

Firma XANADU je certifikovaným Gold partnerem Microsoft - nabízíme kompletní řešení vašich firemních kancelářských ('backoffice') aplikací i CAD/CAM/GIS řešení od jednoho dodavatele.
Viz nabízená řešení

Bezpečnost, ochrana dat, Symantec, sítě

Změňte pravidla fungování sítí
Využijte akce pro malé a střední firmy - síťové přepínače HP V1810-8G a V1810-24G nyní můžete pořídit se slevou 25%. Můžete získat vyšší úsporu, vyšší výkon a jednodušší řešení pro vaši síť LAN. Akce platí do 30.září.
Podmínky viz Změňte pravidla

Nástroje na odstranění účinků aktuálních virových hrozeb a informace o aktuální bezpečnostní situaci na internetu najdete na stránkách www.cadstudio.cz/bezpecnost

XANADU - vlastní aplikace

Nové verze CAD utilit XANADU
Aktualizovaná verze aplikace Import bodů (PointImport) umožňuje pohodlné načítání bodů do AutoCADu 2010 a 2011.
Doplněná freeware aplikace VerticesBlk umožňuje automaticky vkládat bloky i do lomových a bodů 3D křivek.
Nová bezplatná aplikace Depends vypisuje souborové závislosti DWG výkresu - xrefy, obrázky, písma, podložení, datové spoje.

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy XANADU - viz www.cadstudio.cz/vyvoj

Service Packy, aktualizace, bezplatný software

  • AutoCAD 2011 Service Pack 1.1
  • AutoCAD LT 2011 Service Pack 1.1
  • Autodesk Inventor 2011 Service pack 1 - Suite+Professional
  • Autodesk Vault 2011 Update 2
  • Autodesk Vault 2010 Update 2
  • Raster Design 2011 Object Enabler
  • AutoCAD 2011/2010/2009 family certified hardware XML database
  • Česká silničářská šablona XANADU pro AutoCAD Civil 3D 2011, V4 (+ XML klopení)
  • Česká vodařská šablona XANADU pro AutoCAD Civil 3D 2011, V2
  • Česká HTU šablona XANADU pro AutoCAD Civil 3D 2011, V2

viz www.cadstudio.cz/download (viz též tabulky kompatibility patchů)

Školení, kurzy, služby

Sháníte nebo nabízíte práci v oblasti CAD? využijte sekce nabídky/poptávky práce na webu CADforum.cz a oslovte potenciální zaměstnance či zaměstnavatele.

Využijte nabídku firmy XANADU, Autorizovaného školicího střediska Autodesku (ATC), na CAD základní i rozdílová školení AutoCAD, Inventor, AutoCAD Architecture a Mechanical, Revit, Map a Civil 3D - vypsány nové kurzy pro řadu 2011. Naše kurzy jsou akreditovány v rámci programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT (kurzy jsou ohodnoceny 3 body ČKAIT). Pro členy ČKAIT poskytujeme 10% slevu z ceny kurzu.

Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

Podpora, tipy a triky

Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam.

Katalog CAD bloků byl rozšířen o stovky nových DWG, RFA a IPT bloků.
Jednoduše přispějte vaším uploadem do Katalogu CAD bloků a stáhněte si některé z více než 6.448 stávajících bloků z oblasti stavebnictví, strojírenství, elektro, dopravy a mapování, rozčleněných do 116 tematických kategorií.

5.245 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
Tisk souboru prostřednictvím Designjet EWS vyžaduje přihlášení. Poškozený ribbon Inventoru nebo chyba při spuštění. Přepnutí síťové verze na lokální u AutoCADu 2011. Jak vypnout nový náhled šraf při šrafování v AutoCADu 2011? Uložení objektů Civil 3D do starší verze. Jak přenést nové rohové razítko do jiného výkresu Inventoru? Podpora VBA v CAD aplikacích Autodesk. Inventor Publisher pro prezentaci CAD dat v dalších formátech. Web cloud verze CAD aplikace AutoCAD. Jak zprovoznit modul Alias v Inventoru 2011?

Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskuzní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností s tisíci ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska (počet registrovaných již dosáhl 27.085, počet příspěvků již 71.814). Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo kontaktujte technickou podporu na support@xanadu.cz

Jak získat přístup na VIP server XANADU?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba XANADU zahrnující mj. i přístup na VIP server. Přístupový účet VIP poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů a při prodloužení Autodesk Subscription u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy XANADU najdete na http://vip.xanadu.cz


A z jiného soudku:
- zaškobrtnutí pomůže předejít pádu (přísloví)
- odlehčete energetické soustavě, něco do ní vraťte
- i manželka má co mluvit do řízení
- spusťte čínský AutoCAD a Design your world ...
- myslíte-li to s bezpečností e-bankingu vážně
- to je pořádný bublifuk (video)
- a rozjeďte to (home video)

Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a IT profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti XANADU a.s.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti XANADU a.s., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


XANADU a.s. - info@xanadu.cz
Autodesk Gold Partner, HP Gold Preferred Partner, Microsoft Gold Certified Partner
www.cadstudio.cz - www.cadforum.cz - www.iproject.cz - www.hpdesignjet.cz
České Budějovice, 370 01, Tylova 17, tel. 386 352 966, fax: 386 352 979
Praha 10, 106 00, Žirovnická 2389, tel. 283 891 154
Brno, 602 00, Sportovní 2a/558 (areál BILLA), tel. 541 212 077
Pardubice, 530 02, Štrossova 291, tel. 466 611 773
Ostrava, 709 00, Fráni Šrámka 5, tel. 596 611 060