X-NEWS: Xanadu homepage - www.cadstudio.cz

X-NEWS - Bulletin firmy XANADU - červenec '07

Toto personalizované vydání bulletinu X-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/x-news0707.htm nebo www.cadstudio.cz/xnews

XANADU a.s., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR, autorizovaný partner HP a IBM/Lenovo, si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD/CAM, GIS/FM, tiskových a bezpečnostních řešení, podnikové IT infrastruktury obecně.

Z obsahu:

XANADU v Top 100
Firma XANADU se umístila na 64. místě žebříčku TOP 100 firem podnikajících v oblasti informačních a komunikačních technologií na českém trhu, který vyhlašuje ve spolupráci se sdružením Czech Top 100 časopis Computerworld. Společnosti jsou řazeny podle obratu dosaženého v roce 2006.
10 milionů vyhledaných dotazů na CADforum.cz
Světově populární web služba firmy XANADU - CAD Fórum na adrese www.cadforum.cz zodpověděla v červnu již jubilejní, desetimiliontý dotaz v rozsáhlé databázi tisíců CAD tipů a triků. Tento server určený CAD a GIS profesionálům zaznamená měsíčně kolem 500 tisíc návštěv.

AutoCAD, LT, CAD

Autodesk Kreditka Realizujte své sny s XANADU - Kreditka na 100.000,-
Pořiďte si u firmy XANADU některý z vyjmenovaných produktů Autodesk a zúčastněte se každý týden soutěže o celkem 8 platebních karet s kreditem 100.000,-Kč. Soutěž platí celkem 8 týdnů - do 20.7.2007 - zbývají jen 4 dny, ještě dvě kreditky čekají na nové majitele.
Do soutěže jsou zařazeny objednávky zaslané na firmu XANADU obsahující nové licence, upgrade nebo křížový upgrade (z AutoCADu nebo AutoCADu LT na profesní CAD) vyjmenovaných produktů (mj. Inventor, Revit, AutoCAD Civil 3D, Mechanical...).
Podrobnosti viz Autodesk Kreditka.
Upgrade -20% 20% sleva při upgrade na CAD řady 2008
Do 15.10.2007 můžete u firmy XANADU využít slevu 20% při upgrade na CAD aplikaci verze 2008 zakoupeném včetně Subscription. Tato promo akce je platná pro většinu CAD produktů řady 2008 - na upgrade (mezi verzemi) i cross-upgrade (z AutoCADu na profesní CAD aplikaci) a platí pro SLM i NLM verze.
Viz promo akce
X-Formation Ušetřete za vaše síťové licence software
Nová aplikace License Statistics je řešení pro sledování využití firemních síťových licencí software přidělovaných z licenčního serveru. X-Formation License Statistics poskytuje okamžitý pohled na informace jako:
 • Kteří vaši zaměstnanci právě používají které licence - zvlášť užitečné pokud klíčoví uživatelé nemohou spustit aplikaci vinou překročení počtu licencí
 • Jak často je uživatelům odmítnuta licence - pomůže zjistit rozsah nadužívání licencí, kolik licencí vám chybí
 • Kolik licencí využíváte, zda existují špičky čerpání licencí v průběhu dne, či zda využívání licencí časem roste a je potřeba naplánovat rozšíření jejich počtu
 • Zda jste zbytečně nezaplatili za příliš mnoho licencí, a tedy je potřeba lépe plánovat vaše budoucí investice do software
Aplikace License Statistics má snadnou instalaci (na libovolné PC v síti) a rychle poskytuje přehled o statistice licencí pomocí automaticky aktualizovaných Web stránek. Ty lze snadno zpřístupnit a nabídnout tak uživatelům ve vaší firmě jasný pohled na využívání licencí. Podporovány jsou síťové servery produktů Autodesk, IBM, Borland, Dassault, UGS, PTC, ESRI, EDS, AVEVA, Intergraph, Macromedia, Rasterex a další. K dispozici je sada přehledných grafů o průběhu čerpání licencí i nástroje pro sledování uživatelských typů statistik.
Viz License Statistics
O 26% vyšší produktivita v AutoCAD 2008
Podle výzkumu provedeného nezávislou společností Cambashi přináší použití AutoCAD 2008 uživatelům o 26% vyšší produktivitu v porovnání s AutoCADem verze 2005. Cambashi zkoumal využívání AutoCADu mezi stavařskými uživateli v typických CAD úlohách. Jak vyplývá z této studie, předpokladem pro rychlé zvýšení produktivity a úspory času je vyškolení uživatelů nové verze. Výhody nového AutoCADu se ale samozřejmě neomezují jen na zkrácení času provádění CAD úloh.
Viz kompletní dokument studie AutoCAD 2008 Productivity (PDF, EN, 213kB) a viz AutoCAD 2008.
Ukončení prodeje starších produktů Autodesk
Autodesk v pravidelných cyklech ukončuje prodej starších verzí svých aplikací. V prodeji tak zůstává vždy jen několik aktuálních verzí, plus upgrade a cross-upgrade (upgrade z jiného/nižšího produktu) na tyto aktuální verze. Zároveň končí některé nabídky crossgrade na aktuální verze.
Čtěte na www.cadstudio.cz

Byla aktualizována naše online kalkulačka Subscription. Spočtěte si sami, oč je výhodnější Autodesk Subscription oproti klasickému upgrade.

Zúčastněte se školení AutoCADu 2008, které jsme pro vás připravili ve dnech 23.-25.7. a 30.7.-1.8.2007 v Praze. Viz registrace.

BreakAll je zajímavá utilita pro automatické přerušení všech (či vybraných) linií výkresu v místech vzájemných průsečíků. Může významně usnadnit editaci některých typů výkresů a GIS podkladů. Viz Tip 5631 a Xanadu download.

Hezky všichni podle šablony - jednoduchý nástroj pro zvýšení produktivity. Čtěte na cad.blog.cz.

Nefunguje vám otevření DWG souboru poklepáním v Průzkumníku? Příčinou může být kolize verzí AutoCADu s nástrojem AcLauncher.exe - viz Tip 5618

Jak v AutoCADu 2008 funguje upozornění na vtažené "nesjednocené" hladiny? Viz Tip 5640

Autodesk Inventor, MCAD - strojírenství

Inventor 2008 Inventor poráží konkurenční aplikace
Podle výsledků nedávno provedených benchmark testů je Inventor 1.5x až 5x rychlejší než aplikace CATIA, Pro/Engineer Wildfire, UG-NX nebo Solidworks, ale navíc má jen cca poloviční paměťové nároky při stejné velikosti sestav.
Informace o aplikaci Autodesk Inventor

Vyžádejte si instalační DVD zkušební verze Inventoru Professional 2008 nebo si nechte novou verzi předvést.

Nově uvedený Service Pack 1 pro Inventor 2008 řeší několik problémů původní verze a přináší oficiální kompatibilitu Inventoru 2008 s operačním systémem Windows Vista.

Jak přistupovat k datům v data management serveru Vault i z neCADovských počítačů? Pro verzi Vault 2008 nabízíme i klientské aplikace umožňující přístup z počítačů bez nainstalované Autodesk aplikace. Pro firemní správu dokumentů tak můžete využít Vault server dodávaný bezplatně s většinou CAD aplikací Autodesku. Kontaktujte XANADU.

Jste uživatelem non-Autodesk aplikace pro konstruování? Máme pro vás zajímavou nabídku...

Jak vypsat a odstranit "mrtvé" odkazy na XLS soubory z dokumentů Inventoru? Viz makro "MyRefDocs" - Lekce 18 ve výuce programování Inventoru.

Jak v AutoCAD Mechanical uložit DWG pro holý AutoCAD? Poradí Tip 5621

Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Civil 3D 2008 Přejděte z neupgradovatelné staré verze AutoCADu LT
Do konce července můžete využít nabídky zvýhodněného přechodu ze staré, již neupgradovatelné licence AutoCADu LT 2002 a 2004 na aktuální verzi projekční aplikace - AutoCAD Civil 3D 2008 CZ, AutoCAD Architecture 2008 CZ nebo AutoCAD Revit Architecture Suite 2008 CZ.
Vyměňte kresličskou práci v 2D AutoCADu LT za podstatně efektivnější 3D projektování.
Viz bližší informace a akce Legacy LT.
Bezplatné nástroje pro stavaře
"GGmenu" a "CAD Standardy VUT FAST" je sada maker, bloků a dalších nástrojů usnadňujících kreslení v AutoCADu především v oblasti stavebnictví. Autorem těchto aplikací je J.Remeš, s využitím existujících utilit dalších autorů, včetně utilit XANADU.
Přehled funkcí, bližší informace a okaz ke stažení najdete na stránce CAD Standardy.
AVI Ukázková videa Civil 3D a Revit Architecture
Na portálu CAD Fórum v sekci Výuka nově najdete stránku s několikaminutovými výukovými videosekvencemi představujícími funkce programů Civil 3D a Revit Architecture. Můžete se tak snadno a rychle seznámit s hlavními funkcemi těchto populárních projekčních aplikací přímo na vašem počítači. Produkty vám ale rádi předvedeme i naživo - kontaktujte XANADU.
Autodesk pomáhá Spidermanovi 3 v boji s temnou silou
Společnost Sony Pictures využívala multimedia technologie Autodesku pro vytváření nezapomenutelných vizuálních efektů ve filmu SpiderMan 3. 3D animační software Autodesk Maya byl použit pro modelování, texturování, animaci filmových efektů a animaci postav a digitálních dublerů pro cca 50% svých záběrů. Software pro vizuální efekty - Autodesk Flame - byl nasazen pro nahrazování tváří postav a pro komponování živých záběrů hlavních postav do počítačově generovaných prostředí.

Na stránce podpory Revitu www.cadforum.cz/revit si můžete stáhnout aktualizaci Českého prostředí Revit Architecture 2008 pro aktuální build této aplikace.

Hlavní novinky nové verze Architectural Desktopu - AutoCAD Architecture 2008 - najdete v PDF dokumentu ADT2008-novinky (PDF, 806kB, česky).

Porovnání produktivity AutoCADu s AutoCAD Architecture (ADT) - výsledné skóre: 32 hodin vs. 19.5 hodiny - viz PDF dokument.

Nástroj od Autodesk Consulting (článek v Cadalyst) propojuje CAD/BIM projekt v Revitu s řízením projektu (GANTT) v aplikace MS Project.

Zajímavá web aplikace výrobce oken a dveří parametricky generující patřičné Revit a DWG soubory modelů a detailů.

Ze stránky Xanadu Download si můžete stáhnout bezplatnou verzi 3D vizualizační aplikace Autodesk Maya PLE 8.5 (Personal Learning Edition) pro nekomerční použití.

Prohlédněte si použití prezentačních aplikací Autodesk AliasSTUDIO a Autodesk SHOWCASE - video.

3ds max vizualizace FEM analýzy událostí WTC 9.11. (video).

Autodesk kupuje švédskou firmu Opticore, producenta přesvědčivých 3D vizualizačních nástrojů pro oblast automobilového a spotřebního průmyslu, dopravy.

Je to fotka nebo jen rendering? Jaké bude vaše skóre v tomto kvízu o věrnosti Autodesk vizualizací?

Chcete nechat porůst projektovanou stavbu popínavou rostlinou? S "generátorem břečťanu" je to velmi jednoduché - viz Tip 5624

GIS, mapování, FM

MapGuide Uveden Autodesk MapGuide Enterprise 2008
V prodeji je nová verze GIS web serveru - Autodesk MapGuide Enterprise 2008 a aplikace pro přípravu (authoring) GIS dat - MapGuide Studio 2008.
Autodesk MapGuide představuje nejrychlejší způsob jak dostat GIS data na web. Nová verze 2008 nabízí efektivní nástroje pro publikování rozsáhlých grafických, rastrových a databázových dat pro všechny typy internetových prohlížečů. MapGuide 2008 nabízí vyšší škálovatenost a stabilitu, lepší kartografické výstupy s uživatelsky definovatelnou symbologií, přímé publikování KML streamů pro Google Earth, užší integraci s AutoCAD Map 3D a AutoCAD Raster Design. Využívá technologie DWF/XML, AJAX klienty a podporuje prostředí Windows i Linux (IIS/Apache, .NET/PHP).
Technologie MapGuide je též součástí většího, kompletního GIS řešení Autodesk Topobase. Nová verze Topobase 2008 přichází na trh v nejbližších dnech, včetně jednoho chystaného překvapení.
Firma XANADU nabízí implementaci technologií Autodesk MapGuide pro rychlá a cenově dostupná řešení z oblasti GIS a FM, pro správu majetku, podnikové areály, inženýrské sítě, životní prostředí, obce a veřejnou správu (katastr).
Další informace viz Autodesk MapGuide
Topobase Nová Autodesk Topobase 2008
Na trh přichází nová verze uceleného GIS řešení Autodesk Topobase. Topobase je postavena na technologiích AutoCAD Map 3D, MapGuide a na databázi Oracle Spatial. Spojuje návrhová, geoprostorová a podniková data do výkonné, spolehlivé a bezpečné struktury umožňující snadnou komunikaci a správu i efektivní přístup k provázaným datům.
Novinky Topobase 2008 zahrnují mj.: výrazné zlepšení editace objektů v Topobase - přepnutím do editačního režimu lze pracovat s objekty v Topobase stejně jako s objekty AutoCADu a jsou okamžitě ukládány do databáze, logická a atributová topologie umožňují definovat spojení mezi objekty nezávisle na grafice a pomocí těchto spojení trasovat, víceřádkové popisky, zlepšení možností v definicích hladin, tematizace a symbologie, rychlost a stabilita, joby (dlouhé transakce) jsou plně podporovány i ve webovém klientu, podpora souřadných systémů pro data v Topobase (včetně S-JTSK).
Další informace na Autodesk Topobase

Potřebuji v Mapu převést GPS souřadnice na S-JTSK - jaký souřadnicový systém mám zvolit pro konverzi? Viz Tip 5647

Produkty HP, IBM, hardware, novinky, akce

DesignJet T610 HP DesignJet T610 v prodeji
K prvním zákazníkům se v těchto dnech dostávají plotry (velkoformátové tiskárny) nové generace - HP DesignJet T610. Řada DesignJet T610 částečně nahrazuje starší a oblíbené modely cenově dostupných plotrů DesignJet 500. Vzhledem k novým technologiím, podobné cenové hladině a lepším parametrům má DesignJet T160 všechny předpoklady stát se pro nadcházející období nejpopulárnějším modelem HP DesignJet v technické oblasti - tedy především pro menší projekční a konstrukční kanceláře.
Nový model T610 zvyšuje produktivitu, snižuje náklady na tisk a uspoří čas. Je plně kompatibilní s hlavními CAD a GIS aplikacemi i s moderními operačními systémy (včetně Windows Vista). Viz též porovnání modelů DesignJet.
Na HP DesignJet T610 můžete též upgradovat z vašeho stávajícího plotru (in non-HP) - v rámci promo akcí "Zbavte se staré", "DesignJet upgrade" a "HP Znovu". Ceny viz eShop. Kontaktujte XANADU pro nabídku.
HP nw9440 HP nw9440 - vítěz testu mobilních CAD stanic
V časopise Computer Design (2/2007) najdete mj. rozsáhlý test mobilních pracovních stanic. Srovnává výkonné CAD stanice modelů HP nw9440, Dell Precision M90, Lenovo T60p, Fujitsu Siemens Celsius H240, Asus F3J, Umax Visionbook 6800WSX, Sony Vaio VGN-AR31S a Asus V1JP. Test se zaměřuje na porovnání různých aspektů a parametrů těchto PC stanic - systémový výkon, práce s multimédii, grafický výkon, výdrž na baterie, ergonomie, komunikace, vybavení a servis.
Jednoznačným vítězem testu je stanice HP nw9440 mobile workstation. HP nw9440 využívá procesor Intel Core Duo T7600, nabízí 2GB paměti RAM, 100GB rychlý disk, 3D akcelerátor NVIDIA Quadro FX 1500M s 512MB VRAM. 17" WUXGA displej nabízí rozlišení 1920x1200 pixelů. Přes vysoký výkon nabízí tento notebook dlouhou výdrž při provozu na baterie. I proto, že tato mobilní pracovní stanice je certifikována pro přední CAD aplikace (mj. i na Inventor 2008 či AutoCAD), je ideální volbou pro ty, kteří potřebují skloubit práci s náročnými 3D aplikacemi s mobilitou svého hlavního pracovního nástroje.
Testovaný model tohoto notebooku HP můžete zakoupit obratem v IT Shopu XANADU za cca 81.500,-Kč (bez DPH) - viz itshop.xanadu.cz (nw9440).
HP Web Jetadmin 10.0 - síťová správa tiskáren
HP Web Jetadmin 10.0 snadno použitelný bezplatný nástroj pro správu tiskových periferních zařízení. Pomáhá optimalizovat využití zařízení, řídit náklady na barevný tisk, zabezpečit tisková zařízení a usnadnit správu spotřebního materiálu. Umožňuje vzdálenou konfiguraci, proaktivní monitoring, řešení problémů, bezpečnosti a vykazování práce tiskových a skenovacích zařízení. Nová verze 10.0 je postavena na technologii .NET, SQL 2005 Express a VMWare Server GSX.
Další informace viz HP Web Jetadmin 10
Xanadu EdgeLine HP Edgeline na vlastní kůži
Navštivte democentrum firmy XANADU na HP Edgeline a vyzkoušejte si tuto revoluční technologii firemního tisku se snadným ovládáním na vašich vlastních datech.
Další informace viz HP EdgeLine

Výrazné snížení cen v naší nabídce Výprodeje skladových zásob!

Informujte se na aktuální výhodnou nabídku HP serverů a výkonných pracovních CAD stanic HP.

Xanadu Shops Aktuální ceny všech produktů najdete na www.cadstudio.cz/shop

Microsoft, ostatní software

Pracujte se soubory formátu Office 2007 i ve starších verzích
Stáhněte si bezplatný balíček Microsoft Office Compatibility Pack a pracujte s formáty souborů Word, Excel a PowerPoint 2007 i ve starších MS Office 2000, XP a 2003.
Windows Server 2008 Datum uvedení Windows Server 2008
Windows Server 2008 má přijít na trh s několikatýdenním zpožděním proti původnímu termínu - konkrétně tedy 27. února příštího roku. Spolu s Windows Serverem bude uvolněn i vývojářský nástroj Visual Studio 2008 a databázový server Microsoft SQL Server 2008.

Firma XANADU je certifikovaným partnerem Microsoft - nabízíme kompletní řešení vašich firemních kancelářských ('backoffice') aplikací i CAD/CAM/GIS řešení od jednoho dodavatele.
Viz nabízená řešení

Bezpečnost, ochrana dat, Symantec, sítě

Norton Antivirus 2007 a Norton Internet Security 2007 - "Certified for Windows Vista"
Produkty Symantec Norton Antivirus 2007 a Symantec Norton Internet Security 2007 jsou kompatibilní se systémem Windows Vista od jeho uvedení na trh, označení "Certified for Windows Vista" udělené nezávislou certifikační společností VeriTest však přináší zákazníkům naprostou jistotu, že oba produkty jsou plně kompatibilní a plně způsobilé k fungování na platformě Windows Vista.
Aplikace Norton AntiVirus 2007 odráží dosud neznámé varianty celých skupin červů a virů bez potřeby samostatných signatur pro každý jednotlivý škodlivý program. Aplikace obsahuje významná zlepšení, která se týkají identifikace a odstranění skrytých virových nástrojů a spywaru. V bezpečnostní sadě Norton Internet Security 2007 se spojuje aplikace Norton AntiVirus 2007 s dalšími důležitými funkcemi: brána firewall se z velké části konfiguruje automaticky a téměř úplně byly potlačeny výstražné zprávy. Mezi funkce patří nástroj pro ochranu před phishingem, jehož úkolem je v reálném čase zjišťovat podvodné internetové servery. Tento prostředek varuje uživatele před návštěvou pochybných (phishingových) webů. Nástroj poskytuje uživatelům internetového bankovnictví a internetových aukcí lepší ochranu před možnou krádeží důvěrných informací prostřednictvím webu, například dat, která se týkají kreditních karet, účtů a přístupu, jako jsou hesla, kódy PIN a čísla TAN. Verze 2007 mají ve srovnání se svými předchůdci mnohem nižší nároky na systémové prostředky; úplné prověření systému a spuštění počítače vyžaduje méně času.

Nástroje na odstranění účinků aktuálních virových hrozeb a informace o aktuální bezpečnostní situaci na internetu najdete na stránkách www.cadstudio.cz/bezpecnost

XANADU - vlastní aplikace

Utilita pro globální nahrazovaní textů Xanadu srxText nyní podporuje kromě Excel tabulek i LISP rozhraní s možností výběru objektů.

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy Xanadu - viz www.cadstudio.cz/vyvoj

Service Packy, aktualizace, bezplatný software

 • Inventor 2008 Service Pack 1 (Vista)
 • Inventor R11 Service Pack 3
 • Inventor 11 Service Pack 3 Client Upgrade for ADMS2008
 • AutoCAD 2008/2007 hardware library update (ver. 17.1.0.3)
 • CADVault 5 runtime
 • Autodesk Maya PLE 8.5 (Personal Learning Edition)
 • MS DirectX 9.x end-user runtime (aktualizace)
 • GGmenu v1.96 - stavařská nadstavba AutoCADu, freeware (J.Remeš)
 • CAD standardy VUT FAST v1.2 - freeware nadstavba AutoCADu (J.Remeš)
 • srxTEXT - dávkové vyhledat/najít pro AutoCAD
 • Lokalizace Express Tools 2005/2004
 • BreakAll

viz www.cadstudio.cz/download (viz též tabulky kompatibility patchů, tamtéž)

Školení, kurzy

Využijte rozdílových školení na Autodesk Inventor a AutoCAD pořádaných firmou XANADU, včetně školení na produkty řady AutoCAD 2008, Inventor 2008, Revit 2008 a Civil 3D 2008.

Firma XANADU je Autorizovaným školicím střediskem Autodesk (ATC). Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

Podpora, tipy a triky

Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam nebo e-mailem na naslouchamevam@xanadu.cz.

Katalog CAD bloků byl rozšířen o stovky nových DWG, RFA a IPT bloků.
Jednoduše přispějte vaším uploadem do Katalogu CAD bloků a stáhněte si některé z více než 1.336 stávajících bloků z oblasti stavebnictví, strojírenství, dopravy a mapování, rozčleněných do 93 tematických kategorií.

3.995 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
DWG TrueView se při otvírání výkresu ptá na uložení šablony. Mám povolit "Program zapojení zákazníků" (CIP)? Export tabulky/výkazu z Revitu pro výpočty v Excelu. Bezplatný konvertor 3D souborů formátu OBJ, 3DS, DXF. Jak Autodesk aplikace hledá síťovou licenci? K čemu v AutoCADu slouží soubory .DXE? Automatické popisky výkresu s čarovým kódem. Příkaz PŘERUŠ v Inventoru. CUI soubor se jeví jako jen pro čtení (read-only). "Nebyla nalezena platná hranice" při šrafování s Xrefem. HP DesignJet tiskne natočené rastrové obrázky proužkovaně. Přehled "feature code" Autodesk produktů pro FlexLM server. Uživatelské přizpůsobení vzhledu rozvržení dialogu Správce hladin (nastálo).

Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskusní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností s tisíci ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska (počet registrovaných již přesáhl 3.800). Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo kontaktujte technickou podporu na support@xanadu.cz

Žhavá diskusní témata posledního měsíce: dělení úsečky, nová videa Revit, Civil vs. Map, Civil příručka ...

Jak získat přístup na VIP server XANADU?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba XANADU zahrnující mj. i přístup na VIP server. Přístupový účet VIP poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů a Autodesk Subscription u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy XANADU najdete na http://vip.xanadu.cz


A z jiného soudku:
- Mapa Evropy v roce 1000
- vertikální fotbal od Adidasu (video)
- nenoste vysoké čepice u letiště (video)
- světelné graffiti se snáze odstraňuje
- i jednoduché věci lze zajímavě inovovat (video)
- máte web kamerku? zahrajte si interaktivní hru nebo podobnou

Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a IT profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti XANADU a.s.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti XANADU a.s., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


XANADU a.s. - info@xanadu.cz
Autodesk Value Added Reseller, HP Preferred Partner 2007, Microsoft Certified Partner
www.cadstudio.cz - www.cadforum.cz - www.iproject.cz - www.hpdesignjet.cz
České Budějovice, 370 01, Tylova 17, tel. 386 352 966 (..969)
Praha 10, 106 00, Žirovnická 2389, tel. 283 891 154
Brno, 602 00, Sportovní 2a/558 (areál BILLA), tel. 541 212 077
Pardubice, 530 02, Štrossova 291, tel. 466 611 773
Ostrava, 709 00, Fráni Šrámka 5, tel. 596 611 060