X-NEWS: Xanadu homepage - www.cadstudio.cz

X-NEWS - Bulletin firmy XANADU - červen '09

Toto personalizované vydání bulletinu X-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/x-news0609.htm nebo www.cadstudio.cz/xnews

XANADU a.s., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR, autorizovaný partner HP, IBM/Lenovo, Microsoft, si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD/CAM, GIS/FM, tiskových a bezpečnostních řešení, podnikové IT infrastruktury obecně.

Z obsahu:

Autodesk partner XANADU oceněna jako největší prodejce Autodesk
Firma XANADU převzala z rukou společnosti Autodesk ocenění za titul největšího prodejce roku 2008. Zároveň byla firma XANADU oceněna i jako nejlepší prodejce řešení pro GIS a mapování za rok 2008.
Největším prodejcem Autodesku v ČR a SR je firma XANADU již 15 let po sobě. Viz podrobněji.

AutoCAD, LT, CAD

0% financování CAD X+ na splátky s 0% navýšením
Při nákupu nové profesní licence CAD aplikací Autodesk se subscription můžete využít výhodného financování s nulovým navýšením. Při akontaci 30% a 12 měsíčních splátkách nezaplatíte ani o korunu navíc oproti standardní ceně. Neplaťte vše ihned když nemusíte.
Viz financování
AutoCAD LT 2010 Uveden český AutoCAD LT 2010
V prodeji je již i česká verze neprodávanější 2D CAD aplikace - AutoCAD LT 2010. Kromě nového formátu DWG2010 podporuje i celou řadu novinek z plné verze AutoCAD 2010. Byla odstraněna řada omezení verze LT.
AutoCAD LT 2010 X+ si můžete zakoupit u firmy XANADU buď samostatně, nebo ve zvýhodněném balíčku 5 licencí nebo jako upgrade ze starších verzí. Ke všem dostanete vedle technické podpory XANADU zdarma i nadstavbovou aplikaci Xanadu LT Extension s řadou doplňkových funkcí.
Viz AutoCAD LT
-20% Sleva 20% na upgrade AutoCADu
Do 31.7.2009 můžete váš AutoCAD nebo AutoCAD LT upgradovat s 20% slevou. Slevu lze využít na všechny upgradovatelné verze AutoCADu (2007, 2008, 2009), upgrade na AutoCAD 2010 CZ nebo EN. Podmínkou je nákup včetně Subscription (na Subscription se sleva nevztahuje).
Subscription zdarma
Při nákupu nových licencí CAD a GIS produktů Autodesk řady 2009 (s dosud neuvedenou verzí 2010) získáte roční předplatné (subscription) zdarma. Zajistíte si tak mj. i bezplatný upgrade na novou verzi řady 2010.
V současné době již tato akce platí jen na AutoCAD Civil 3D CZ a Revit Architecture CZ.
Snižte náklady na licence software
Máte ve vaší firmě moc málo nebo naopak zbytečně příliš mnoho licencí software? Nebo tento cenný údaj dokonce nevíte? Nástroj License Statistics vám pomůže snížit náklady na síťové licence. Nová verze aplikace License Statistics V3.0 je nástroj pro online sledování využití firemních síťových licencí software přidělovaných z licenčního serveru. Můžete sledovat vývoj čerpání licencí v čase, kritická místa, nedostatečně využívané licence, případy odmítnutých licencí a mnoho dalších údajů.
Viz Nová verze V3.0 a podrobnosti k License Statistics

Používáte grafické karty nVidia? Využijte jejich výkon v AutoCADu naplno - nainstalujte si bezplatný AutoCAD Performance Driver.

Seznamte se s možnostmi práce s 3D povrchy a sítěmi a jejich vyhlazování v AutoCADu 2010 - viz CADforum.cz/video

Na XANADU Blogu najdete:
- Trendy v podílu používaných operačních systémů
- Použití CAD dat mimo konstrukční oddělení
- Dvacet-deset na videu

Jak do AutoCADu načíst body nebo křivky ze seznamu souřadnic z Excelu? Poradí Tip 6691.
Jak převést jednotlivé 3D plochy na vyhlazenou 3D síť? Čtěte Tip 6707.

Autodesk Inventor, MCAD - strojírenství

Inventor 2010 Akce: Inventor jen za 1/4 ceny
Přejděte nyní výhodně na plný strojařský 2D/3D CAD
V rámci promo akce můžete využít dočasné zvýhodněné ceny pro přechod z vašeho AutoCADu nebo AutoCADu Mechanical (jakákoliv upgradovatelná verze) na nejrozšířenější strojařský CAD - Autodesk Inventor. Zvýhodněná cena činí jen 1/4 ceny nové licence Inventoru - 1.450 EURO.
Viz Inventor za čtvrtinu ceny
Vault Manufacturing Uveden český Autodesk Vault Manufacturing 2010
Vault Manufacturing 2010 (nový název aplikace Productstream) je aplikace pro správu dokumentů, rychlé a přesné sdílení návrhových dat ve vašem konstrukčním týmu. Řeší změnová a schvalovací řízení a zpřístupňuje CAD data i netechnickým pracovníkům ve vašem podniku. Vault Manufacturing je plně integrován do Inventoru, AutoCADu a dalších aplikací firmy Autodesk.
Viz Autodesk Vault
Inventor rozumí datům z aplikace Rhino
Nová doplňková aplikace Rhino Import pro Inventor 2010 rozšiřuje Inventor o podporu 3D dat aplikace Rhino. Jsou podporovány soubory formátu .3dm (verze 1.0-4.0), z nichž lze importovat objekty typu těleso, povrch, drát a bod.
AutoCAD Electrical AutoCAD Electrical 2010
Co je nového v AutoCADu Electrical 2010 a co tato elektro-projekční aplikace umí? Jak spolupracuje s funkcemi Inventoru a jak sdílí data Vaultu? Přečtěte si 17stránkový PDF dokument (v češtině) na www.cadstudio.cz/acade

Navisworks Manufacturing je nástroj pro sjednocení, analýzu a 3D vizualizaci rozsáhlých CAD projektů v oblasti strojírenství (např. "factory layout") - viz Navisworks

iCopy for Inventor je zajímavá nová aplikace z Autodesk Labs umožňující opakovaně vkládat podsestavy přizpůsobující se svému okolí. Je k dispozici pro Inventor 2010 i 2009.

V sekci CAD video na webu CADforum.cz si můžete prohlédnou nová videa představující parametrické pevnostní výpočty sestav v Inventoru 2010 (what-if analýzy) a generátor čelních ozubených kol v Design Acceleratoru verze 2010.

Udělejte si představu ještě než se výrobek stane skutečností - přečtěte si PDF dokument "Vytváření digitálních prototypů" na www.cadstudio.cz/MCAD.

Snadné vytvoření plechové přechodky obdélník-kruh v Inventoru 2010. Přečtěte si Tip 6693.
Máte potíže při importu souborů STEP nebo IGES do Inventoru? Poradí Tip 6696.

Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Civil 3D 2010 Terén je ve 3D - jak s ním pracujete vy?
Zvýhodněný AutoCAD Civil 3D pro modelování terénu. Využíváte ve vašich projektech terén a jeho úpravy? Máme pro vás zvýhodněnou nabídku speciálního řešení určeného přímo pro vaše potřeby.
Využijte akce na nákup aplikace AutoCAD Civil 3D pro modelování terénu a ušetřete. Civil 3D si můžete do 30.8.2009 pořídit ve dvou zvýhodněných variantách:
  • Při přímém nákupu plné verze AutoCAD Civil 3D obdržíte jako bonus navíc licenci AutoCAD LT v hodnotě 33.000 Kč zcela ZDARMA.
  • Při nákupu plné verze AutoCAD Civil 3D na splátky v délce trvání 12 měsíců zaplatíte v okamžiku zakoupení jen 40.590,- Kč a poté po dobu 12 měsíců jen 7.888,- Kč. Celkově tedy ušetříte 20.000,- Kč oproti běžné ceně.
Další informace na Zvýhodněný Civil3D pro modelování terénu
Piranesi Nová verze Piranesi - architektonické prezentace
Na český trh přichází nová verze aplikace určené pro "3D malování", tzv. nefotorealistické vizualizace - Piranesi 5.1. Piranesi je grafický prezentační software, který dokáže z 3D modelů CAD aplikací (AutoCAD, Revit, 3ds Max, Accurender, SketchUp a další) vytvářet vizualizace uměleckého stylu (impressionismus, perokresba, akvarel...). Aplikace Piranesi je určena především pro architekty, projektanty, ilustrátory, urbanisty, zahradní architekty a designéry.
Viz Piranesi
Cadkon dotace 55%
Využijte akce: 55% ceny za CADKON za vás zaplatíme my. Do 25.6.2009 platí nákup jedné nové instalace některého z produktů CADKON s 55% dotací (platí pro: CADKON-2D, CADKON-TZB/Z, CADKON-TZB/V, CADKON-TZB/T, CADKON-TZB/E).
Viz CADKON
Sleva 20% na AutoTURN a InVision
Do 30.6.2009 můžete využít slevu 20% na nadstavbovou aplikaci pro řešení průjezdových křivek vozidel a letadel - AutoTURN, včetně animačního modulu InVision. Aktuální verze AutoTURN 6.1 podporuje rodinu AutoCAD verzí 2004-2010.
Novou aplikací firmy Transoft Solutions je TORUS - nadstavba pro návrh kruhových objezdů v AutoCADu.
Další informace viz AutoTURN
Autodesk Dragonfly nejen pro projektanty
Vylepšená online aplikace Autodesk Dragonfly umožňuje snadno vytvořit přesvědčivé dispozice bytů a kanceláří z databáze 2D/3D zařizovacích předmětů. Výsledný 3D návrh lze exportovat přímo do AutoCADu nebo Revitu (DWG/RVT).
Viz použití Autodesk Dragonfly s Revitem

Konzultační firma CASE vypracovala "white paper" dokument Koncepční modelování v Revitu 2010 (PDF, anglicky).

Tipy a postupy pro efektivní nastavení Revitu při týmovém zpracování projektu shrnuje PDF dokument Xanadu dostupný na VIP.xanadu.cz.

Na blogu věnovaném používání aplikace AutoCAD Civil3D v ČR - Civil3D.cz - najdete:
- Jak příčné řezy utekly od zbytku projektu (objem DWG výkresů)
- Taháme příkopy jako kšandy (tvorba příkopů)
- Bojujeme se srovnávací rovinou (hromadné nastavení v řezech)

Jak v Revitu vytvořit vlastní atypické dřevěné schodiště? Čtěte Tip 6684.
Různé možnosti vytvoření výkresu 2D pohledu z 3D modelu AutoCADu Architecture. Poradí Tip 6731.
Kde v Revitu leží počátek souřadného systému? Zobrazte si jej pomocí Tipu 6734.

GIS, mapování, FM

AutoCAD Map 2010 Uveden český AutoCAD Map 3D 2010
V těchto dnech přichází do prodeje nová česká verze GIS aplikace AutoCAD Map 3D 2010. Kromě plné sady nových funkcí AutoCADu 2010 obsahuje i širší podporu datových zdrojů FDO, nové uživatelské rozhraní, nové analytické funkce a nástroje pro automatizaci opakujících se kroků. AutoCAD Map je poprvé k dispozici i v nativní 64bitové verzi.
Viz AutoCAD Map 3D
GIS/FM řešení Xanadu v Telefonica O2
Telefónica O2 Czech Republic, přední telekomunikační operátor na českém trhu, využívá pro geografický informační systém telekomunikační sítě řešení firmy XANADU postavené na GIS technologiích firmy Autodesk. Pro zpřístupnění agregovaných dat technické dokumentace širokému spektru uživatelů je využívána aplikace nad serverem Autodesk MapGuide a společnost O2 nyní implementuje nový systém Autodesk Topobase.
Podrobnější informace viz Telefonica O2 - reference

Doplňte si podporu dat MapInfo a dalších formátů v AutoCADu Map 2010 - vyzkoušejte beta verzi modulů SAFE FME.

Pro uživatele Mapu 2010 byla na Subscription centru uvolněna Surface Creation Extension 2010 (32- a 64-bitová verze).

Na webu OSgeo je k dispozici beta verze web GIS aplikace MapGuide Open Source 2.1.

Můžu pracovat s dlouhou vrstevnicí? Jaký je maximální počet vrcholů? Přečtěte si Tip 6705.
Do legendy snadno přidáte i obrázky použitých bloků. Jak? Poradí Tip 6723.

Produkty HP, IBM, hardware, novinky, akce

DesignJet 1120 HP Designjet - s AutoCADem o 25% levněji
K nejrozšířenějšímu CAD software patří nejrozšířenější plotry.
Při koupi CAD aplikace AutoCAD můžete nyní u firmy XANADU získat nové modely plotrů HP Designjet se slevou 25 procent. Tato akce platí do 31.10.2009.
Nabídka platí při pořízení jakékoliv komerční licence AutoCADu - včetně AutoCAD LT, AutoCAD Mechanical, AutoCAD Architecture, AutoCAD Map, AutoCAD Civil 3D, AutoCAD MEP, AutoCAD Electrical, AutoCAD Inventor Suite (a Professional), AutoCAD Revit Suite a včetně upgrade na AutoCAD. Při registraci těchto CAD produktů získáte slevu 25% na plotry HP Designjet typu Designjet 70, Designjet 110+, Designjet 510+, Designjet T610 a Designjet T1120 (kromě MFP modelů).
Viz akce DesignJet-AutoCAD
HP Z workstation Nové pracovní stanice HP Z workstation
Série Z přináší nejnovější architekturu a technologie i moderní a robustní design. Nové technologie použité v sérii Z a optimalizovaný způsob vzájemné spolupráce procesoru, paměti, grafické karty a operačního systému pomáhají zvyšovat výkon, snižují spotřebu i náklady na energii a zajišťují lepší pracovní prostředí pro rychlé zpracování výpočetně náročných úloh, především z oblasti CAD a grafiky.
Série Z workstation nabízí modely pro ekonomický výkon (řada Z400), kompaktní výkon (řada Z600) a extrémní výkon (řada Z800). Pracovní stanice HP Z jsou plně certifikovány a optimalizovány pro nejrozšířenější grafické aplikace. Platforma HP Performance Tuning Framework pomáhá zjednodušit konfiguraci a aktualizace.
Viz HP Z workstation
HP 6830s Notebooky HP Compaq u nás o 24% levněji
Nedáme vám sice k notebooku sekačku, nábytek ani bazén, ale zato váš nový notebook získáte podstatně levněji.
U firmy XANADU teď můžete získat notebooky modelů HP Compaq 6735s a HP Compaq 6830s za cenu o 24% nižší než v běžném prodeji. Tato nabídka platí od dnešního dne do vyprodání zásob. Nabízené notebooky jsou dodatelné okamžitě.
Ceny uvedených zvýhodněných modelů notebooků HP začínají již na cca 9.200,-Kč.
HP LaserJet - šrotovné za starou tiskárnu
Využijte jedinečné akce na tiskárny HP LaserJet! Získejte ŠROTOVNÉ za jakoukoliv starou tiskárnu při nákupu nového zařízení HP LaserJet. Výše šrotovného činí až 42.500 Kč (s DPH).
Tato akce platí pouze v měsíci červnu a červenci 2009 na většinu typů černobílých a barevných laserových tiskáren a kopírek HP.
Viz HP LaserJet - šrotovné

Chcete si usnadnit opravy a pravidelnou údržbu tiskáren a počítačů HP ve vaší organizaci? Kontaktujte servisní oddělení XANADU, autorizovaného servisního partnera HP.

Informujte se na aktuální výhodnou nabídku HP serverů a výkonných pracovních CAD stanic HP.

Xanadu Shops Aktuální ceny všech produktů najdete na www.cadstudio.cz/shop

Microsoft, ostatní software

Ušetřete na IT infrastruktuře - software Microsoft až o 35% levněji
V rámci akce "Velký třesk" ušetříte ještě do konce června až 35% v cenách podnikových aplikací Microsoft (Windows Server 2008, SQL Server 2008, Exchange 2007, Forefront Security Suite). Snižte si provozní náklady a zvyšte produktivitu vašich zaměstnanců.
Čtěte Ušetřete na IT infrastruktuře
VMware vSphere 4 VMware vSphere 4 pro interní cloudy
Společnost VMware představila operační systém VMware vSphere 4, který jako první na světě dokáže vytvářet interní cloudy a umožňuje poskytovat IT jako výkonnou, pružnou a spolehlivou službu. Nová generace virtualizační technologie VMware vSphere 4 je rozšířena o revoluční funkce a uvádí cloud computing do firemních sítí - přirozeně, bez nutnosti skokových změn. Základními vlastnostmi VMware vSphere 4, prvního operačního systému na světě určeného pro prostředí cloudu, jsou jednoduché ovládání, flexibilita a vysoký výkon. Edice vSphere 4 pokrývají virtualizaci počítačové infrastruktury pro firmy všech velikostí, platforma je vhodná pro virtualizaci infrastruktury všech typů aplikací.
XANADU a.s. jako Enterprise Partner firmy VMware navrhuje řešení a dodává veškeré virtualizační produkty VMware, poskytuje kvalifikovanou podporu při přechodu na novou verzi VMware vSphere.
Viz VMware vSphere řešení od XANADU

Oficiální termín uvedení Windows 7 je 22.října 2009. Součástí Windows 7 bude i virtuální stroj s Windows XP (na PC s min. 2GB RAM a s procesorem podporujícím hardwarovou virtualizaci). V Evropě budou Windows 7 dodávány bez internetového prohlížeče.

Microsoft připravuje základní antivirovou aplikaci do Windows jako bezplatný produkt. Beta verze aplikace "Morro" má být uvedena v nejbližších dnech.

Microsoft SharePoint Server 2010 je další serverovou aplikací, která bude k dispozici jen v 64bitové verzi. Pokud zatím používáte jen 32bitové servery, připravte se na změnu.

Firma XANADU je certifikovaným Gold partnerem Microsoft - nabízíme kompletní řešení vašich firemních kancelářských ('backoffice') aplikací i CAD/CAM/GIS řešení od jednoho dodavatele.
Viz nabízená řešení

Bezpečnost, ochrana dat, Symantec, sítě

Nástroje na odstranění účinků aktuálních virových hrozeb a informace o aktuální bezpečnostní situaci na internetu najdete na stránkách www.cadstudio.cz/bezpecnost

XANADU - vlastní aplikace

Xanadu XLS2Curve - import dat z Excelu
XLS2Curve je flexibilní aplikace umožňující načítání souřadnic X-Y nebo X-Y-Z z tabulky Excelu. V Excelu lze vybrat sloupce a oblast načítaných dat. Ty jsou v AutoCADu interpretovány a vykresleny jako body (POINT), bloky (INSERT) nebo křivky (POLYLINE,3DPOLYLINE,SPLINE). Můžete tak do AutoCADu snadno přenášet výsledky měření, výpočtem generované souřadnice, zaměřené body a další typy tabulkových dat.
Zkušební verzi XLS2Curve si můžete stáhnout z www.cadstudio.cz/download

V LISP utilitách firmy XANADU je vestavěná správa aplikací. Ta umožňuje přehledně vypsat seznam načtených aplikací, jejich jednotlivé příkazy a stručný popis jejich funkce, popř. zkontrolovat dostupnost případné novější verze.
Viz Správa aplikací XANADU

Z dalších nově uvedených a aktualizovaných CAD utilit Xanadu:

BLegend je užitečná aplikace pro automatické vytvoření obrázkové legendy bloků použitých ve výkresu - vytvoří se tabulka s miniaturou bloku, jeho názvem, popisem a počtem referencí.

Aktualizovaná aplikace pro tvorbu digitálního modelu terénu v AutoCADu - Xanadu DTM - nyní podporuje data z 3D křivek a umí terén vyhlazovat převedením na 3D síť (mesh).

Aplikace Tab2XLS pro export tabulek z AutoCADu do Excelu na "jedno kliknutí" byla doplněna o varianty exportu do formátu CSV (podle národního nastavení) a TXT.

DXEdel je pomůcka pro snadné odstranění referencí na .DXE soubory definic exportu atributů příkaz u EXRDATA z vašich výkresů.

Civil aplikace SPR byla doplněna o nastavitelné přečíslovávání série příčných řezů v Civilu (aplikace na vyžádání).

Aplikace ExplodeM rozloží i "nerozložitelné" bloky vložené pomocí NVlož (odstraňuje pseudoochranu obsahu DWG).

SelBlk je jednoduchá pomůcka pro rychlý výběr bloků stejného jména jako ukázaný blok/bloky.

Nová aplikace BBox zobrazí ohraničující obdélníky nebo kružnice vybraných objektů nebo objektů, přes které přejedete myší.

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy XANADU - viz www.cadstudio.cz/vyvoj

Service Packy, aktualizace, bezplatný software

  • AutoCAD Civil 3D 2009 Update 3 (SP3)
  • AutoCAD Electrical 2009 Update 3
  • AutoCAD Architecture 2009 Update 3 (Service Pack 3)
  • AutoCAD Mechanical 2009 SP3
  • Mechanical Desktop 2009 SP3
  • AutoCAD MEP 2009 Update 3
  • AutoCAD VBA modul pro rodinu AutoCAD 2010

viz www.cadstudio.cz/download (viz též tabulky kompatibility patchů)

Školení, kurzy, služby

EU dotace Až 100% dotace na CAD školení
Využijte úhrady až 100% nákladů ze státních a EU dotací "Školení je šance - vzdělávejte se". Poskytovaná dotace zahrnuje jak náklady na samotné školení, tak náklady na mzdové náklady zaměstnanců ve výši 50%.
Další informace na Školení je šance - vzdělávejte se

Byly vypsány nové termíny na školení novinek AutoCADu, Inventoru, AutoCADu Civil 3D, 3ds Max. Využijte nabídku firmy XANADU, Autorizovaného školicího střediska Autodesku (ATC), na CAD školení AutoCAD, Inventor, AutoCAD Architecture a Mechanical, Revit, Civil 3D (včetně verzí 2010).

V termínu 14.-16.7.2009 je vypsáno základní školení AutoCAD 2010 za zvýhodněnou cenu 2990,- za osobu. Viz další informace a registrace.

Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

Podpora, tipy a triky

Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam nebo e-mailem na naslouchamevam@xanadu.cz.

Katalog CAD bloků byl rozšířen o stovky nových DWG, RFA a IPT bloků.
Jednoduše přispějte vaším uploadem do Katalogu CAD bloků a stáhněte si některé z více než 4.650 stávajících bloků z oblasti stavebnictví, strojírenství, elektro, dopravy a mapování, rozčleněných do 115 tematických kategorií.

4.700 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
Zaokrouhlení výkresových objektů k pevnému rastru (osnově). Snadné ztlumení hladin Xrefů. Přepnutí Konfigurace zobrazení z příkazového řádku. Typy rohových příčlí v Revitu. Jak hromadně nastavit srovnávací rovinu všech příčných řezů? AutoCAD se zasekne při spuštění na stanici s 3D myší. Určení verze AutoCADu spouštěné při poklepání na DWG. Značky svarů při ukládání do staršího formátu DWG. Kompatibilita MS Internet Explorer 8 vs. AutoCAD 2010. Animace 3D modelu v AutoCADu snadno a rychle. Pravoúhlé kóty šikmých stěn v Revitu. Změna způsobu přidávání prvků v poli. Trik: Jak zobrazit tooltipech a výkazech jméno i popis bloku?

Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskuzní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností s tisíci ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska (počet registrovaných již dosáhl 17.200, počet příspěvků již 60.650). Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo kontaktujte technickou podporu na support@xanadu.cz

Jak získat přístup na VIP server XANADU?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba XANADU zahrnující mj. i přístup na VIP server. Přístupový účet VIP poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů a při prodloužení Autodesk Subscription u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy XANADU najdete na http://vip.xanadu.cz


A z jiného soudku:
- optická iluze - také vidíte barevně?
- FEA výstupy "v reálu" - zabarvující se materiály
- jak posledních 200 let změnilo svět - hezká vizualizace dat (video)
- ve vlastním zájmu nedělejte svinčík (video)
- Xbox E3 - budoucnost ovládání počítačových her? (video)

Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a IT profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti XANADU a.s.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti XANADU a.s., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


XANADU a.s. - info@xanadu.cz
Autodesk Premier Solutions Provider, HP Preferred Partner, Microsoft Gold Certified Partner
www.cadstudio.cz - www.cadforum.cz - www.iproject.cz - www.hpdesignjet.cz
České Budějovice, 370 01, Tylova 17, tel. 386 352 966 (..969)
Praha 10, 106 00, Žirovnická 2389, tel. 283 891 154
Brno, 602 00, Sportovní 2a/558 (areál BILLA), tel. 541 212 077
Pardubice, 530 02, Štrossova 291, tel. 466 611 773
Ostrava, 709 00, Fráni Šrámka 5, tel. 596 611 060