X-NEWS: AAC Solutions homepage - www.cadstudio.cz

X-NEWS - Bulletin firmy AAC Solutions - červen '06


Toto personalizované vydání bulletinu X-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/x-news0605.htm nebo www.cadstudio.cz/xnews

AAC Solutions s.r.o., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR, autorizovaný partner HP a IBM, si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD, GIS/FM, tiskových a bezpečnostních řešení, podnikových informačních systémů, síťové infrastruktury a IT obecně.

Z obsahu:

Více než 200 návštěvníků se seznámilo s novými CAD aplikacemi na jarních seminářích AAC Solutions. Výhercem monitoru SAMSUNG LCD 19" 913N vylosovaným z účastníků těchto CAD seminářů se stal pan Petr Řehák. Gratulujeme.

Od 1.6.2005 se společnost AAC Solutions s.r.o. stala autorizovaným servisním partnerem na PC a NTB vyráběné společností AAC Czech.

Termíny uvádění nových produktů Autodesk řady 2006 postupně aktualizujeme v článku 521

Důležité oznámení pro uživatele produktů založených na aplikaci AutoCAD 2002 - 15.ledna 2006 bude ukončena možnost upgradů a technické podpory produktů založených na aplikaci AutoCAD 2002. Nepropásněte příležitost upgradovat do 15.ledna 2006.

AutoCAD, LT, CAD

AutoCAD 2006 Uvedení AutoCAD 2006 CZ
V těchto dnech přichází na trh česká verze AutoCADu 2006, zanedlouho bude uvedena i verze LT a další lokalizované aplikace postavené na AutoCADu 2006. AutoCAD 2006 je největším upgradem od R14 a zahrnuje desítky nových a vylepšených funkcí (uživatelské prostředí, dynamické kreslení, dynamické bloky, výkazy...).
Připomínáme, že AutoCAD, Inventor, Revit a další aplikace jsou dodávány systémem Subscription (předplatného), takže dnešní noví uživatelé aktuálních verzí se subscription dostanou tyto nové verze zdarma.

DVD O 20% levnější upgrade nebo DVD vypalovačka v ceně
Firma AAC Solutions uvádí dvě nové, časově omezené akční nabídky - 20% slevu na upgrade CAD aplikací Autodesk řady 2006 a externí DVD vypalovačku při nákupu nových licencí aplikací Autodesk. 20% slevu můžete uplatnit při upgrade a křížovém upgrade AutoCADu a dalších aplikací na aktuální verze řady 2006. DVD vypalovačku získáte při nákupu aplikace Inventor, Architectural Desktop, Revit Building nebo Autodesk Map 3D. Další informace a podmínky najdete na stránce Promo akce

Autodesk Subscription promo (až -40%)
Pro vybrané produkty můžete využít zvýhodněný nákup licencí, se subscription zahrnutým v ceně produktu (tzn. mj. bezplatný upgrade na verzi 2006) při nákupu plné komerční verze. Akce se týká českých verzí produktů Inventor, Architectural Desktop 2005, Map 3D 2005, AutoCAD Mechanical 2005. Akce platí do uvedení české verze daného CAD produktu řady 2006.
Dále jsou v akci zahrnuty tyto křížové upgrade:

 • sleva 40% při nákupu "křížového upgrade" (nikoliv upgrade) na Architectural Desktop 2005, Map 3D 2005 nebo AutoCAD Mechanical 2005, se Subscription
 • sleva 30% při nákupu "křížového upgrade" z AutoCADu, AutoCADu Mechanical nebo Mechanical Desktopu (jakákoliv platná verze, tedy 2002/6 a výše) na Autodesk Inventor Series nebo Inventor Professional, křížový upgrade z AIS na AIP, upgrade z AIS6 na AIS9 (platí do 15.7.2005)

Viz tabulka cen - Promo akce

HP Instant Printing - snadný tisk DWF
Autodesk a HP uvádějí technologii pro velmi snadný tisk CAD výkresů na plotrech HP DesignJet - "HP Instant Printing". Pomocí této technologie mohou i netechničtí uživatelé okamžitě tisknout CAD data (obvykle distribuovaná ve formátu DWF) jediným klepnutím myši, aniž by se museli starat o nastavování měítek, formátů a dalších parametrů. Funkce HP Instant Printing je dostupná v nejnovějších verzích aplikací Autodesk DWF Viewer 6 a Autodesk DWF Composer 2 a je podporovaná pro velkoformátové tiskárny HP DesignJet série 30, 100, 110, 130, 430, 500, 800, 1000, 4000, 5000 a 5500. Není třeba instalovat či dokupovat žádný další software.
Viz Článek 558 a Tip 4439.

Ocenění pro DWF Composer
Aplikace Autodesk DWF Composer získala "Codie Award" za nejlepší produkt z oblasti CAD/CAM/CAE/Electronic Design Automation udělovaný společností 'Software & Information Industry Association' (SIIA). DWF Composer urychluje proces revizí při konstruování a projektování - návrháři mohou své projekty distribuovat elektronicky, spolupracovníci mohou poté tyto 2D nebo 3D výkresy, mapy a modely elektronicky opoznámkovat, připomínkovat a revidovat a opět je odeslat elektronicky zpět pro zpětné načtení do CAD aplikace. Výsledkem je rychlejší, přesnější a levnější proces revizí se sledováním všech změn.
Viz publikační formát DWF

Mohu zakoupit nebo používat produkt Autodesku zakoupený v zahraničí?
Ne, viz výňatek z licenční smlouvy AutoCADu - Tip 4433 na www.cadforum.cz

Autodesk Inventor, MCAD - strojírenství

Inventor 10 a Inventor Professional 10
Uživatelé Inventoru 10 oceňují novinky z hlediska produktivity konstruování, především 'funkční navrhování' (zadávání fyzikálními, nikoliv geometrickými parametry), interaktivní editaci pomocí 3D uzlů, modul Animator Studio, ad.
Oba produkty přicházejí standardně na DVD nosičích - viz též článek 532. Lokalizace do češtiny se připravuje.
Přehled nejdůležitějších novinek v Autodesk Inventoru 10 a Inventoru Professional 10 najdete na www.cadstudio.cz/inventor.

Vyžádejte si TRIAL verzi Inventoru pro nezávazné vyzkoušení na vašem počítači.

Inventor Nejrozšířenější 3D MCAD aplikace - Inventor
Čtyři roky po sobě byl (a je) Autodesk Inventor světově nejprodávanější aplikací pro 3D strojírenské konstruování. Proto se dal očekávat bod, ke kterému došlo nyní - po necelých 6 letech prodeje Autodesk Inventor předstihl i v celkovém počtu instalací svého nejbližšího konkurenta a je nyní 3D MCAD aplikací s největším počtem prodaných licencí. Ve světě je dnes již přes 446.000 uživatelů Inventoru.

Speciální, časově omezená nabídka licencí Autodesk Inventor, kontaktujte nás.

Uživatelé Inventoru R9 by měli aplikovat nově uvedený Service Pack 3 řešící několik problémů (viz Download). Driver pro použití Inventoru 10 na PC s integrovanou grafickou kartou - viz příspěvek.

Ukázková animace z Inventor Studia (rendering modul Inventoru 10) - viz Radial_Engine (AVI, 7.7MB)

Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Autodesk Revit Building 8 česky
AAC Solutions uvádí českou lokalizaci pro CAD/BIM aplikaci Autodesk Revit Building 8. České prostředí zahrnuje přeložené uživatelské rozhraní i české knihovny rodin. Uživatelé českého prostředí pro Revit 7 s českým subscription získají tuto novou verzi lokalizace zdarma. Informace o nejdůležitějších novinkách verze 8 najdete na
Autodesk Revit

Revit Series Zvýhodněný upgrade ADT/AutoCAD/LT na Autodesk Revit
Váš Architectural Desktop, AutoCAD nebo AutoCAD LT používaný pro stavební projekci či architekturu nyní můžete do 30.září výhodně upgradovat na nejnovější CAD/BIM aplikaci Autodesk Revit Building nebo Autodesk Revit Series (verze obsahující i AutoCAD 2006).
Porovnejte přínosy prostého upgrade vaší CAD aplikace s výhodami křížového upgrade na Autodesk Revit Series. Při nákupu nových licencí nabízíme v ceně bonus na 2denní školení Revitu, při nákupu upgrade bonus na 1denní školení.
Viz Promo akce

2.ročník soutěže "Revit aCADemy 2005"
Chcete zdarma získat nejnovější plotter HP DesignJet, digitální fotoaparát, barevnou kopírku HP, mobil či další ceny?
Firma AAC Solutions pořádá druhý ročník soutěže "Revit aCADemy" určené pro stavební projektanty, architekty a studenty stavebních oborů. Přihlaste se do této soutěže, seznamte se s nejmodernějšími technologiemi CAD a BIM reprezentovanými programem Autodesk Revit Building, zašlete nám váš projekt vytvořený pomocí této aplikace a zúčastněte se tak soutěže o hodnotné ceny.
Viz podmínky soutěže a další informace

Je Revit krok správným směrem?
Sledujte zajímavou diskusi na fóru AUGI (vyžaduje bezplatnou registraci, anglicky) o zkušenostech uživatelů s přechodem z AutoCADu a ADT na Revit. Uživatel "Zeds" uvádí příklad změny projektu velké nemocnice - původních 6-8 dnů práce pro 10 lidí nyní v Revitu zvládli 3 projektanti za 3 dny. Díky možnostem filtrování importu a exportu DWG může být Revit paradoxně vhodnějším nástrojem pro výměnu DWG výkresů než AutoCAD.
České diskusní fórum k Revitu najdete na www.cadforum.cz/revit

Autodesk Revit Structure
Zatím jen v USA je dnes uveden nový produkt BIM rodiny Autodesk Revit - Autodesk Revit Structure. Revit Structure integruje fyzický a analytický model konstrukce budovy a umožňuje napojení na výpočetní aplikace. Změny návrhu vyplývající z výpočtů pak automaticky zaktualizují jak celý model, tak konstrukční dokumenty. Celý informační model lze sdílet s projekční aplikací Autodesk Revit Building a 3D konstrukce lze sdílet i s aplikací Autodesk Architectural Desktop. Na evropský trh bude Revit Structure uveden později.

Nový CADKON 2D v10 a TZB v10
Na trh přichází nová verze stavařské nadstavbové aplikace CADKON 2D a CADKON TZB 2D. CADKON 2D nabízí rozšířené možnosti instalace, novou funkci Stropy, přepracovanou funkci Základy, upravené funkce Otvory, Bubliny, Popisy místností, Prostupy, Skladby podlah, Tabulky, Překlady, Sloupy, Obklady, Schodiště.
Novinky najdete i v TZB modulech CADKONu. Modul Zdravotechnika nabízí vylepšené funkce kanalizace a inovované databáze. Modul Vytápění a potrubí obsahuje spolupráci s programem PROTECH – Tepelné ztráty a PROTECH-DIMOS, rozšířené možnosti kreslení kotelen a uložení potrubí. Modul Vzduchotechnika nyní obsahuje výpočty – rychlost proudění, průtok a tlakové ztráty v potrubí, nové funkce rozřezání a izolace potrubí a aktualizovanou databázi výrobců. Modul Elektroinstalace nabízí novou funkci Kreslení vedení (schematické vedení) a výkazy sdruženého vedení.
CADKON v10 můžete pořídit za zvýhodněných podmínek v rámci promo akce.
Další informace viz CADKON

3ds max podpora pro SONY PlayStation 3
Autodesk ohlásil podporu nejnovější herní konzole Sony PlayStation 3 představené na Electronic Entertainment Expo (E3). Aplikace Autodesk 3ds max, světově nejrozšířenější nástroj pro vývoj počítačových her (i pro PlayStation a PlayStation Portable - PSP) bude podporovat vývoj her i pro platformu PlayStation 3 (PS3) a formát Collada.

GIS, mapování, FM

Map 3D 2006 Autodesk Map 3D 2006 zdarma
Vlastníci licence aplikace Autodesk Land Desktop (R3 a novější) se Subscription programem mohou nyní využít bezplatný upgrade na Autodesk Map 3D 2006 - tato nabídka platí do 31. července 2005. Uživatelé vlastnící Land Desktop (R3 a novější) bez Subscription mohou přejít na Autodesk Map 3D 2006 pomocí položky křížového upgrade za cca 650 € - viz KOUPIT
Viz též promo akce

Lokalizovaný (český) Map 3D 2006 si můžete zajistit již dnes, v rámci promo akce na subscription. Další informace o Mapu 3D 2006 najdete na
Autodesk Map 3D

V úterý 17.5. proběhlo pod záštitou Ing. Michala Rabase, hejtmana Pardubického kraje, Odborné setkání obcí a měst Pardubického kraje, kterého se zúčastnila i společnost AAC Solutions s prezentací GIS aplikace AAC eObec.

Začátkem června proběhla v Kongresovém centru brněnského výstaviště konference Geoinformatika ve veřejné správě. Firma AAC Solutions se účastnila této konference formou společného stánku s Autodeskem a přednášky o GIS aplikaci AAC eObec.

Produkty HP, IBM, hardware, novinky, akce

9 hodin volnosti s cestovní baterií ZDARMA
V rámci časově omezené akce nabízíme k notebooku HP Compaq nx6110 cestovní baterii zdarma. Notebook HP nx6110 s 512MB RAM, 60GB diskem, 15" XDA displejem, DVD/CD-RW mechanikou, WiFi a Windows XP můžete mít již za 25.980,-Kč (bez DPH) - viz KOUPIT

Nové podmínky pro upgrade plotrů
Do 31.19.2005 platí nové podmínky na akce HP "Zbavte se staré" a "HP Znovu!", v rámci nichž můžete výhodně přejít (upgradovat) z vašeho stávajícího plotru či kopírky na nový model velkoformátové tiskárny HP DesignJet.
Byla aktualizována tabulka kreditů na spotřební materiál, odkupní ceny a akci Zbavte se staré je možné využít i na nové modely HP DesignJet 30/130.
Viz podrobné tabulky odkupních cen a modelů plotrů.

HP potvrzuje světové prvenství v serverech
Podle zprávy IDC je HP s produkty HP ProLiant za rok 2004 opět světovou jedničkou v prodeji serverů x86. První místo tak HP zaujímá již 11 kvartálů po sobě. Prodej PC serverů HP vzrostl meziročně o 19.1%. Prvenství drží HP za rok 2004 i v oblasti 64bitových PC serverů (x86-64).

IBM vede v celosvětovém prodeji páskových jednotek
Společnost IBM, lídr v oblasti poskytování informací "on demand", je nejsilnějším světovým výrobcem páskových jednotek z hlediska podílu na tržbách za rok 2004. Vyplývá to z nedávné zprávy agentury IDC.

AAC Solutions Shops Aktuální ceny všech produktů najdete na www.cadstudio.cz/shop

Microsoft, ostatní software

Sbohem .DOC/.XLS/.PPT ...
Microsoft oznámil, že další verze MS Office bude implicitně využívat otevřené souborové formáty 'Microsoft Office Open XML'. Office dokumenty tedy nyní budou ukládány do komprimovaných XML souborů .docx, .pptx, .xlsx.

Zvýšení cen lokalizovaných produktů Microsoft
Začleněním našich zemí do EU/EFTA (European Free Trade Association) v květnu loňského roku získali partneři společnosti Microsoft na území EU stejná teritoriální práva a trh byl otevřen. Jak jsme již avizovali, od 1.7.2005 dojde k další fázi úprav cen u lokalizovaných verzí produktů. Ceny se zvýší v průměru o 6% ve všech licenčních modelech (mimo OEM) u lokalizovaných produktů. Využijte proto ještě červnových cen pro nákup licencí českých verzí Microsoft produktů.

Microsoft Acrylic je nová vektorová kreslicí aplikace od firmy Microsoft. Zatím v betaverzi na www.microsoft.com/products/expression

Ještě do 30.června 2005 si můžete pořídit produkt Microsoft Office 2003 Professional s 10% slevou v rámci Microsoft Open Subscription License, nebo využít 20% slevu na nákup Microsoft Windows Server 2003 a Microsoft Windows Small Business Server 2003.

30.červnem končí prodej produktu Microsoft Windows 2000.

Firma AAC Solutions je certifikovaným partnerem Microsoft - nabízíme kompletní řešení vašich firemních kancelářských ('backoffice') aplikací i CAD/CAM/GIS řešení od jednoho dodavatele.
Viz nabízená řešení

Bezpečnost, Symantec, sítě

Nové verze bezpečnostních produktů Symantec
Společnost Symantec přichází s novými verzemi svých nejpopulárnějších aplikací.
Symantec Client Security 3.0 nabízí proaktivní prevenci hrozeb díky integrovanému antiviru, firewallu, prevenci narušení a ochraně před spyware pro vzdálené, mobilní i síťové klienty.
Symantec AntiVirus Enterprise Edition 10.0 poskytuje rozšířenou ochranu proti virům, filtrování obsahu a spyware pro pracovní stanice a servery. Tato sada zahrnuje produkty Symantec AntiVirus Corporate Edition 10.0, Symantec Mail Security 4.6 for Microsoft Exchange a Domino, Symantec Mail Security for SMTP 4.1, Symantec Web Security 3.0.
Symantec AntiVirus Corporate Edition 10.0 je k dispozici ve dvou verzích: Symantec AntiVirus Corporate Edition 10.0 for Workstations a Symantec AntiVirus Corporate Edition 10.0 for Workstations & Network Servers.
Uvedení výše zmíněných produktů v českém jazyce je plánováno na 30. června 2005.

Pozapomínané bezpečnostní "díry"
Mnoho společností věří, že když používají počítače bez disků a mají síť chráněnou firewallem, jsou jejich počítače bezpečné. Specialisté na bezpečnost však nyní poukazují na novou hrozbu: USB rozhraní. Existuje čím dál tím více případů, kdy je pro zcizení dat využito flash disků. Systémy pro detekci průniku, firewally, systémy pro biometrickou autentifikaci, smart karty – mnoho organizací investuje nemalé částky na zabezpečení své IT infrastruktury. Pokud je však přehlédnuta jedna velká bezpečnostní díra, přítomná u každého zaměstnance na jeho pracovním stole, jsou všechny tyto investice zbytečné. USB, Bluetooth, FireWire a jiná rozhraní jsou potenciální cestou pro zcizení dat!
Řešením může být program DriveLock od firmy CenterTools, který eliminuje většinu nebezpečí spojených se zneužitím přenosných záznamových zařízení. DriveLock běží jako úloha na pozadí a je aktivován v okamžiku připojení přenosného záznamového zařízení. Přístup k tomuto zařízení – například k USB memory sticku – je pak, dle konfigurace DriveLocku, zakázán. Management organizace pak může specifikovat uživatele nebo skupiny, které mohou přenosná zařízení používat. Je možné nadefinovat seznam povolených zařízení a tím povolit přístup jen schváleným zařízením. DriveLock používá centralizovanou správu. Pro rozmístění konfigurace na všechny pracovní stanice používá DriveLock ActiveDirectory Group Policy. Díky tomu není pro ukládání a rozmístění konfigurace vyžadována žádná speciální infrastruktura nebo databáze.

Nástroje na odstranění účinků aktuálních virových hrozeb a informace o aktuální bezpečnostní situaci na internetu najdete na stránkách www.cadstudio.cz/bezpecnost

AAC Solutions - vlastní aplikace

Excellink 2006 a Excellink 2006 LT
V těchto dnech je uváděn nový Excellink 2006 pro AutoCAD 20006 a Excellink 2006 LT jako nová ARX aplikace pro AutoCAD LT 2006. Stejně jako ostatní verze Excellinku umožňuje obousměrné dynamické propojení bloků (atributů a geometrických vlastností) v AutoCADu s tabulkami dat v Excelu.
Viz Excellink

John F. Kennedy na návštěvě v AAC Solutions
AAC Solutions navštívil pan J.F.Kennedy, prezident & CTO americké firmy Geopraxis zabývající se energetickými analýzami budov, aby jednal o dalším rozvoji aplikace pro Architectural Desktop, kterou generujeme data pro web službu Geopraxisu - Green Building Studio. Ta na základě předaných dat vytvoří energetickou analýzu budovy. Tato bezplatná služba je určena pro projektanty a architekty, je financována z grantů a výrobci stavebních materiálů.
Viz reference Geopraxis

Další světové firmy a organizace zvolily nadstavbové aplikace firmy AAC Solutions - americká firma Tyco pořizuje Excellink, stejně jako britská firma vybavující vojenské námořnictvo - Servowatch. Kalifornská projekční firma Kennedy/Jenks pořizuje CITin, architektonická firma Dekker/Perich/Sabatini si vybrala HGEN. Uživatele aplikací firmy AAC Solutions lze najít ve více než 50 zemích světa.

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy AAC Solutions - viz www.cadstudio.cz/vyvoj

Service Packy, aktualizace, bezplatný software

 • Autodesk Inventor R9 Service pack 3
 • Autodesk Inventor Professional R9 Service pack 3
 • Mechanical Desktop 2005 SP2 patch
 • Autodesk Building Systems 2006 Object Enabler pro AutoCAD 2006, ADT ...
 • Autodesk Inventor View 10 (free Inventor Viewer)
 • MapGuide 6 GIS viewer (ver. 6.5)
 • Autodesk Revit Building 8.0 - build 20050523_2300
 • Autodesk Security Update - bezpečnostní oprava služby SafeCast
 • Hotfixy pro Inventor 9

viz www.cadstudio.cz/download (viz též tabulky kompatibility patchů, tamtéž)

Školení, kurzy

Firma AAC Solutions je Autorizovaným školicím střediskem Autodesk (ATC). Zvyšte svou kvalifikaci v kursech pokrývajících novou produktovou řadu AutoCAD 2006 a Inventor 10. Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

Podpora, tipy a triky

Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam nebo e-mailem na naslouchamevam@xanadu.cz.

3.170 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
ADT chyba: Nelze spustit nástroj. Třída není zaregistrována. Snadné přidání materiálu do .MLI knihovny ADT. Vyrovnání natočené kresby před tiskem. Jak otevřít výkres bez načítání jeho Xrefů? Nastavení vyšší přesnosti DWF souborů. Jak snadno zabránit rozložení bloku? Který prohlížeč DWG podporuje vykreslování dle výkresových stylů. Kusovník vs. rozpiska, novinky kusovníku v Inventoru 10. Problém s uchopením objektů v bloku s nestejnoměrným měřítkem. Třídění tabulky seznamu výkresů Revitu. Tlačítkové kombinace pro pomůcky z panelu HP DesignJet 1x0. Zapnutí nedokumentovaného příkazu Revitu 8. Nedokumentovaný příkaz AutoCADu 2006 pro výmaz filtrů hladin.

Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskusní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností se stovkami ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska. Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo nám napište na support@xanadu.cz

Jak získat přístup na VIP server AAC Solutions?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba AAC Solutions zahrnující mj. i přístup na VIP server AAC Solutions. Přístupový účet VIP poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy AAC Solutions najdete na http://vip.xanadu.cz


A z jiného soudku:
- chyba parametrických dat v praxi
- načapal Google UFO?
- Store Wars aneb ať vás provází Síla

Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a IT profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti AAC Solutions s.r.o.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti AAC Solutions s.r.o., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu AAC mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


AAC Solutions s.r.o. (dříve: Xanadu s.r.o.) - info@xanadu.cz
Autodesk Systems Center, HP Business Partner Select, Microsoft Certified Partner
www.cadstudio.cz   www.cadforum.cz   www.iproject.cz   www.hpdesignjet.cz
České Budějovice, 370 01, Tylova 17, tel. 386 352 966 (..969)
Praha 10, 106 00, Žirovnická 2389, tel. 272 770 000, 283 891 154
Brno, 602 00, Smetanova 9, tel. 541 212 077, 541 210 823
Pardubice, 530 02, Štrossova 291, tel. 466 611 773
Ostrava, 709 00, Fráni Šrámka 5, tel. 596 611 060