X-NEWS: Xanadu homepage - www.cadstudio.cz

X-NEWS - Bulletin firmy XANADU - únor '06

Toto personalizované vydání bulletinu X-NEWS (obsahuje obchodní sdělení) dostáváte na základě vámi uděleného souhlasu. Lze jej odhlásit jediným klepnutím myši.
Pokud se tato zprava nezobrazi spravne, klepnete prosim na odkaz
www.cadstudio.cz/email/x-news0106.htm nebo www.cadstudio.cz/xnews

XANADU, s.r.o., největší prodejce CAD řešení Autodesk v ČR, autorizovaný partner HP a IBM/Lenovo, si v tomto pravidelném bulletinu dovoluje upozornit na aktuality, nové služby, tipy a produkty z oblasti CAD/CAM, GIS/FM, tiskových a bezpečnostních řešení, podnikové IT infrastruktury obecně.

Z obsahu:


Opět XANADU
Připomínáme, že k 17.1.2006 došlo ke změně jména společnosti AAC Solutions s.r.o. na XANADU, s.r.o.
Firma XANADU, s.r.o. navýšila v rámci zajištění podpory dalšího růstu a stability firmy základní jmění společnosti na 2.000.000 Kč.
Další informace viz Časté otázky
HP Preferred Partner HP Partner roku 2005, HP GOLD Specialist
Firma XANADU byla vyhlášena jako "HP Partner roku 2005". Toto ocenění firma získala za největší objem objem prodeje multifunkčních zařízení HP.
Firma XANADU, HP Preferred Partner 2006 a Autorizovaný servisní partner HP, byla navíc oceněna titulem HP GOLD Specialist. Tento titul je nejvyšším stupněm partnerství s firmou HP. Podmínkou udělení statutu "HP GOLD Specialist" je spolehlivost prověřená dlouhodobou spoluprací s HP a pravidelnou kontrolou ze strany HP. U GOLD partnera HP zákazníci najdou speciální know-how a informace o HP technologiích a řešeních, i úplné obchodní a technické informace o kompletním portfoliu HP produktů a služeb.
Autodesk Geospatial partner
Společnost XANADU získala statut Geospatial partnera firmy Autodesk. Ten umožňuje prodej geoprostorových produktů a řešení firmy Autodesk, tedy především desktopových, serverových a mobilních řešení pro oblast GIS a FM/CAFM (správa majetku).
Viz GIS a FM.

Ukončení možnosti upgrade a technické podpory produktů založených na aplikaci AutoCAD 2002 (LT, Map 5/6, ADT 3.3) již 10. března 2006.
Nepropásněte poslední příležitost k upgrade.

AutoCAD, LT, CAD

ACAD2006 2006 Subscription Promotion
Od 13.2. (do uvedení nových verzí) platí nabídka bezplatného přechodu na nový AutoCAD 2007, LT 2007 (a další produkty řady 2007), Inventor 11, Revit Building 9, atd. Při nákupu plné stávající verze programu spolu se Subscription získáte slevu ve výši ceny Subscription (t.j. 'Subscription zdarma') - a v rámci ročního Subscription dostáváte mj. i nové verze dané aplikace. Nabídka platí pro programy AutoCAD 2006, AutoCAD LT 2006, VIZ 2006, Inventor Series 10, AutoCAD Mechanical 2006, Architectural Desktop 2006, Revit Series 8/8.1, Revit Building 8.1, Map 3D 2006, Raster Design 2006.
Viz promo akce.

Byla uvedena aktualizace Help souborů (nápovědy) pro AutoCAD 2006 CZ a AutoCAD LT 2006 CZ. Opravuje některé chyby Referenční příručky AutoCADu. Doporučujeme instalaci. Ke stažení na stránce Download.

Hlasujte pro vaše favority v anketě uživatelských přání ("wishlist") pro další verze AutoCADu - anketu najdete na www.augi.com.

Autodesk Inventor, MCAD - strojírenství

Autodesk Inventor 11 již dnes
Již dnes si můžete výhodně zajistit Inventor verze 11 - při nákupu Inventoru verze 10 získáte Subscription (opravňující k získání R11) a to bez navýšení ceny. Inventor 11 přinese mj. podporu velkých sestav a konfigurací sestav, rozšířené nástroje 'funkčního navrhování' (Mechsoft), ocelové konstrukce, nové nástroje pro definování tvarů, řadu vylepšení Obsahového centra i podporu Win64 (4GB RAM). Nová verze má být uvedena v první polovině roku 2006.
Viz další informace o Autodesk Inventoru.

Vyžádejte si TRIAL verzi Inventoru pro nezávazné vyzkoušení na vašem počítači.

Videoukázky Inventoru Professional
Nové interaktivní videoukázky Autodesk Inventoru, zaměřené na jednotlivé funkce - sestavy, z 2D do 3D, vizualizace, plechy, knihovny, kusovníky, potrubí, kabely, Vault, AutoCAD Mechanical, svařence, MKP, DWF, atd. najdete na: Interactive overviews (resp. též na stránce Autodesk Inventor)

Do seznamu metod pro publikování 3D modelů sestav Inventoru (Tip 3484) jsme přidali (bod 10) možnost využití modulu FSI Viewer.

Architektura, stavebnictví, vizualizace (AEC)

Revit Series Autodesk Revit - konkurenční upgrade
Buďte úspěšnější s Autodesk Revitem. Zařaďte se po bok úspěšných světových i českých architektonických a projekčních firem, které již využívají BIM nástroj Autodesk Revit pro efektivní týmové projektování od světové CAD jedničky, firmy Autodesk.
Pro usnadnění tohoto kroku ke zvýšení produktivity vaší firmy nyní nabízíme zvýhodněný křížový upgrade z konkurenční stavební či architektonické aplikace na nejnovější verzi CAD/BIM aplikace Autodesk Revit Series. Tento přechod můžete uskutečnit za zlomek standardní ceny Revitu, pouhých 1.500 Euro (cca 42.000,-Kč).
Kromě Autodesk Revitu získáte v této ceně i nejnovější verzi světově nejrozšířenější CAD aplikace - AutoCAD.
Viz další informace

Revit 9 si můžete výhodně zajistit již dnes - v rámci Promotion akce získáte bezplatně Subscription ke stávající verzi Revit Building 8.1.

Byla uvedena aktualizace českého prostředí pro Autodesk Revit 8.1 - viz www.cadforum.cz/revit

AutoCAD pro architekty
Jako "AutoCAD for architects" je Autodeskem nyní prezentován program Architectural Desktop (hlavní stavařskou/architektonickou aplikací Autodesku je CAD/BIM produkt Revit Building).
Nové stránky "Resource Center" pro ADT (návody, informace) najdete na: www.autodesk.com/autocadforarchitects
Školení a semináře pro projektanty
Navštivte některé z konzultačních školení a seminářů firmy XANADU určených k seznámení s novými CAD a BIM technologiemi používanými ve stavební projekci a architektuře. Kurzy a semináře jsou zařazeny v akreditovaných vzdělávacích programech ČKAITu a účastníci Programu celoživotního vzdělávání ČKAIT na nich mohou získat bodové ohodnocení.
Viz semináře
CADKON informace, končící produkty
Byla uvedena nová verze produktů CADKON 2D a CADKON/TZB 2D - verze 10.2. Dnem 31.5.2006 bude ukončena podpora a prodej modulů CADKON-K,-A,-M,-H,-B,-S. Byla uvolněna aktualizace CADKON-DT+ pro ADT 2006 na verzi 2.1.

GIS, mapování, FM

Nové web GIS nástroje Autodesk
Autodesk oznámil názvy nových verzí GIS produktů pro web publikování, které přijdou na trh cca v polovině tohoto roku. Autodesk MapGuide Studio 2007 je komerční aplikace pro authoring (přípravu) GIS dat pro publikování prostřednictvím GIS serveru Autodesk MapGuide. Nová komerční verze Autodesk MapGuide bude označena jako "Autodesk MapGuide Enterprise 2007".
Viz MapGuide.

Popisky (kóty) vrstevnic jsou v digitálním modelu terénu Mapu a Civil 3D standardně orientovány v "čitelném" směru, nikolív po spádnici. Směr popisu však můžete snadno změnit.
Viz Tip 4839

Produkty HP, IBM, hardware, novinky, akce

HP DesignJet Upgrade
"HP DesignJet upgrade" je nový program odkupu umožňující provést upgrade vašeho aktuálního, dnes prodávaného modelu HP DesignJet na výkonnější (jiný) model. Narozdíl od akce "Zbavte se staré" je program Upgrade zaměřen na ještě aktuální modely - např. pokud potřebujete povýšit výkon vašeho plotru přechodem na vyšší model nebo potřebujete zvětšit formát tisku z A1 na A0. Akce platí do 31.3.2006. Tabulku možných upgrade a ceny najdete v tabulce modelů.
Viz HP Upgrade
DesignJet 8000s HP DesignJet 8000s/9000s pro velkoformátový tisk
HP uvádí nové modely velkoformátových tiskáren určených především pro poskytovatele tisku, venkovní a reklamní tisk, signmaking. Naleznou uplatnění v aplikacích digitálního velkoformátového tisku - billboardy, bannery, vlajky, grafika na budovách, automobilová grafika, POS/POP systémy, výstavní systémy a okenní grafiky, obaly, apod. Tiskárny HP DesignJet 8000s a HP DesignJet 9000s jsou výsledkem nedávné akvizice firmy Scitex Vision a spolupráce s firmou Seiko Infotech.
Modely řady DesignJet 8000s/9000s (v prodeji od března/května 2006) jsou postaveny na piezoelektrické technologii nanášení barev a používají nová low-solvent barviva. 6 zásobníků barev (CMYKcm) o objemu 500ml (resp. 1000ml u modelu 9000s) vystačí na velmi dlouhý bezobslužný tisk a zaručí nízké náklady tisku. Rychlost tisku dosahuje až 15.3m2/hod (8000s), resp. 20m2/hod (9000s). Potištěné médium prochází z role výkonnou sušičkou zajišťující rychlé schnutí.
Low-solvent inkousty HP poskytují velmi široký barevný gamut, vysokou hustotu pokrytí a vynikající odolnost dosahující až 3 let bez potřeby laminace. Technologie HP Smart Printing usnadňuje používání a správu spotřebního materiálu, optimalizuje kvalitu a opakovatelnost tisku a sleduje hladiny inkoustů. Tiskové náplně lze měnit kdykoliv v průběhu tisku (hot-swap) bez přerušení.
Další informace o nových DesignJetech najdete na stránce HP DesignJet, porovnání DesignJetu 8000s/9000s s ostatními modely najdete na serveru www.hpdesignjet.cz.
HP Storage Server promo
Při zakoupení jakéhokoliv HP ProLiant Storage Serveru můžete získat zdarma upgrade na novou verzi Microsoft Windows Storage Server (WSS) 2003 R2. Tato verze disponuje zcela unikátními vlastnostmi, které optimalizují a zrychlují práci souborového serveru. Jednou z významných vlastností Storage Serveru je funkce "Single Instance Storage", která optimalizuje a redukuje diskový prostor.

HP Středisko podpory pro zákazníky nyní nabízí navigaci v českém jazyce - vyzkoušejte si nalézt odpověď na technický problém týkající se vašeho HP-produktu na www.hp.com/cz/bizsupport.

IBM System p5 Nové servery IBM System p5
IBM ohlásila několik novinek ve světě pSeries - jsou to jednak nové servery p510, p520, p560 a p570 s POWER5+ a POWER5+ Quad procesory, nová pracovní stanici IntelliStation POWER 185 a nová I/O zařízení (páskové a síťové řadiče PCI-X).
Servery System p5 a System p5 Express nabízejí přidanou hodnotu volitelné "Advanced POWER Virtualization" (APV). Virtualizace APV zahrnuje technologie Micro-Partitioning, Virtual Ethernet a Virtual SCSI napomáhající efektivitě využití systému.
SpacePilot Vyzkoušejte 3D myš SpacePilot
3D kontroler 3dconnexion SpacePilot pro Inventor, AutoCAD, 3ds max a další aplikace nabízíme za výhodných podmínek nebo i zdarma. Je možná též zápůjčka zařízení (pro Inventor). Kontaktujte nás pro bližší informace.
Cena viz - KOUPIT

Xanadu Shops Aktuální ceny všech produktů najdete na www.cadstudio.cz/shop

Microsoft, ostatní software

Oznámeny ceny MS Office 2007
Microsoft oznámil některé další podrobnosti k chystané nové verzi MS Office - "Office 2007" (dříve označované jako "MS Office 12"). Ta má být uvedena v druhé polovině letošního roku. Ceny Office se nemění, uživatelé verzí Standard a Professional zaplatí za verzi 2007 zhruba stejně jako za stávající verze. Studentská (domácí) verze bude obsahovat licence na 3 PC. Enterprise verze bude navíc obsahovat program Groove pro online spolupráci. Office 2007 přinese zejména nové uživatelské rozhraní a souborové formáty založené na XML.
Microsoft ISA Server 2006
Microsoft oznámil beta verzi další generace svých bezpečnostních produktů. ISA Server 2006 sdružuje funkce aplikačního firewallu, VPN, proxy serveru, web cache a zabezpečení integrovaného s infrastrukturou MS Windows.
Windows Defender
Ke stažení je nová Beta 2 aplikace Microsoft Windows Defender (původně Microsoft Antispyware) chránící vaše PC proti spyware aplikacím.
Stahujte na Windows Defender.
Virtualizace serverů zdarma
Přední výrobce virtualizačních aplikací, společnost VMware, plánuje uvolnit v prvním pololetí 2006 nástupce svého produktu GSX Server jako bezplatnou aplikaci. Půjde sice o nejnižší typ virtualizace serveru, ale aplikace bude podporovat i 64bitové virtuální stroje, virtuální symetrický multiprocessing a virtuální technologii Intelu na čipu.
SafeQ Tisková řešení SafeQ
SafeQ je tiskové řešení, které řeší základní problémy tiskových prostředí: účtování, zabezpečení a zajištění dostupnosti tisku. SafeQ umí účtovat tiskové úlohy (síťové i lokální tiskárny a plotry) na jednotlivá oddělení či projekty, kontrolovat přístup k vytištěným kopiím, podporuje funkci follow-me. Všechny uvedené funkce mají zásadní vliv na snižování nákladů tiskového prostředí až o desítky procent. Firma XANADU je certifikovaným partnerem pro SafeQ.
Podrobnější informace viz www.cadstudio.cz/safeq.asp

Firma XANADU je certifikovaným partnerem Microsoft - nabízíme kompletní řešení vašich firemních kancelářských ('backoffice') aplikací i CAD/CAM/GIS řešení od jednoho dodavatele.
Viz nabízená řešení

Bezpečnost, Symantec, sítě

SMS8200 Nová appliance Symantec Mail Security 8220
Společnost Symantec uvádí nový model řady populárních bezpečnostních appliancí Symantec Mail Security 8200. Ta využívá přední technologie Brightmail AntiSpam a Symantec AntiVirus pro účinnou automatickou filtraci a ochranu e-mail provozu ve vaší firmě před nevyžádanou poštou a bezpečnostními hrozbami.
Zařízení SMS 8220 je nejmenší z modelů pro komplexní řešení ochrany elektronické pošty a je určeno pro zákazníky v rozsahu desítek uživatelů. Tímto modelem společnost Symantec oslovuje i menší firmy, pro které by větší model SMS 8240 byl již naddimenzovaný. S doporučenou koncovou cenou 1083 EUR se toto bezpečnostní zařízení stává dostupné i menším firmám a za minimální investici umožňuje využívat prověřené špičkové řešení Symantec Mail Security 8200 pro ochranu pošty před útočnými kódy a spamy.
Viz Bezpečnost
Symantec Discovery 6.5
Společnost Symantec ohlašuje novou verzi produktu Symantec Discovery 6.5, který je určen k získávání a řízení informací o desktopech, noteboocích, serverech a dalších síťových zařízeních v rozsáhlých heterogenních sítích. Tento software je tak mimo jine vynikajícím nástrojem pro audit licencí. Obsahuje v sobe možnosti automatického zjišťování informací o HW a SW, využívání SW, správu licencí, systém upozornění a výstrah, web-reporting a také unikátní schopnost identifikace fyzického umístění zařízení.
V nové verzi tento nástroj dále nabízí:
  • Podporu Active Directory
  • Monitorování sériových čísel zařízení
  • Podporu prostředí IBM AIX
  • Dynamický audit HW
Viz Bezpečnost
Symantec AntiVirus Enterprise Edition Security Suite
Symantec uvedl nový bundle "Symantec AntiVirus Enterprise Edition Security Suite" (SAVEESS), který v sobě slučuje populárni produkty Symantec AntiVirus Enterprise Edition (SAVEE) a Symantec Client Security (SCS). Skupina produktů Symantec AntiVirus Enterprise Edition (obsahuje Symantec AntiVirus Corporate Edition, Symantec Mail Security for MS Exchange, Symantec Mail Security for Domino, Symantec Mail Security for SMTP, Symantec Web Security) se tak díky přidání aplikace Symantec Client Security rozšiřuje o funkcionalitu osobního firewallu a hostitelského systému prevence a detekce průniku na pracovní stanice a servery.
Uvedený produkt SAVEESS je kromě jiných jazyků k dispozici take v češtině a je dostupný od 23.1.2006.
RSA token RSA SecurID - přístupové systémy
Pokud potřebujete ochránit síťový přístup k vašim podnikovým systémům, představují autentizační systémy RSA Security světový standard nabízející vysokou úroveň zabezpečení. Autentizátory RSA SecurID využívají dvoufaktorovou uživatelskou autentizaci.
Při přístupu do sítě fungují podobně jako karty při výběru hotovosti z bankomatu – vyžadují, aby se uživatel identifikoval pomocí dvou jedinečných faktorů: něčeho, co uživatel zná, a něčeho, co uživatel má. Miliony lidí dnes používají autentizátory RSA SecurID pro bezpečený přístup do sítí VPN, k bezdrátovým přístupovým bodům, do firewallů pro vzdálený přístup, k webových aplikacím a síťovým operačním systémům. Výhodou systému je jeho snadná použitelnost a správa, takže lze vytvořit centrální systém zabezpečení, který většině projektů e-businessu přináší rychlejší návratnost investic.
Viz RSA Security

Nástroje na odstranění účinků aktuálních virových hrozeb a informace o aktuální bezpečnostní situaci na internetu najdete na stránkách www.cadstudio.cz/bezpecnost

XANADU - vlastní aplikace

iPROJECT iPROJECT - nová verze 3.0
Aplikace firmy XANADU pro snadnou síťovou správu dokumentů - iPROJECT - byla aktualizována na verzi 3.0.0. Nová verze tohoto EDM systému doplňuje podporu obecných (uživatelsky definovatelných) atributů dokumentů. K daným typům dokumentů v projektu lze přiřadit obecné typy atributů, např. pro číslo zakázky, oddělení, bonitu, atd.
Zobrazení stromu dokumentů lze nyní filtrovat podle různých kritérií - jen dokumenty určitého typu nebo názvu, jen schválené dokumenty, apod. To zpřehledňuje a zrychluje práci se systémem.
Funkce schvalování dokumentů byla rozšířena na vícestupňové schvalování. Se schvalováním souvisí nová možnost dvoúrovňové revize - hlavní a vedlejší číslo revize. Zařazení nové verze dokumentu inkrementuje vedlejší revizi, schválení dokumentu inkrementuje hlavní revizi.
Byla doplněna komunikace s MS Outlook - zprávy lze zařazovat jako nový dokument metodou drag&drop, naopak dokument lze z iProjectu odeslat e-mailem formou přílohy nové zprávy. Přibyla rovněž možnost zasílání notifikací uživatelů na další události spojené s dokumenty.
iPROJECT lze nyní snáze doplnit o další uživatelské funkce na míru nasazení v konkrétní firmě. Cena aplikace zůstává nezměněna, je možný upgrade z verzí 2.x.
Viz stránka iPROJECT nebo www.iproject.cz - Nápověda > Historie

Aktualizovaná verze CITin 2.0.4 pro AutoCAD 2004-2006 a Map 2004-2005 nyní zpracuje i nestandardní .CIT soubory z Katastru.
Viz CITin

Aktualizovaná verze ConvertCoord pro AutoCAD 2004-2006 opravuje některé možné problémy převodu souřadnic textů a kružnic.
Viz ConvertCoord

Jednoduchá aplikace FVolume vytvoří automatickou popisku objemu 3D tělesa v AutoCADu.
Další informace viz Tip 4860.

Další světové firmy a organizace zvolily nadstavbové aplikace firmy XANADU - německý Doku-Service a americký Turner a Ascent zakoupili licence aplikace Excellink, americký Tanev kupuje LiveLabel 2006, finský Dihtor pořizuje VRMLout, ImagiCorps zvolili HGEN. Uživatele aplikací firmy Xanadu lze najít ve více než 50 zemích světa.

Zakázkový vývoj CAD a GIS aplikací firmy Xanadu - viz www.cadstudio.cz/vyvoj

Service Packy, aktualizace, bezplatný software

  • AutoCAD 2006 CZ Help fix
  • CITin 2.04 - aktualizace aplikace pro podporu rastr.souborů .CIT (AutoCAD 2004-2006, Map 2004/2005)
  • KACENA.DWG - automatická výšková kóta pro AutoCAD 2006 (ukázka dynamického bloku)
  • DynInsulate.DWG - dynamický blok pro šrafy izolace
  • samostatný instalační program klientské komponenty iPROJECT 3.0 EN+CZ

viz www.cadstudio.cz/download (viz též tabulky kompatibility patchů, tamtéž)

Školení, kurzy

Využijte rozdílových školení na Autodesk Inventor a AutoCAD pořádaných firmou XANADU.

Firma XANADU je Autorizovaným školicím střediskem Autodesk (ATC). Zvyšte svou kvalifikaci v kurzech pokrývajících produktovou řadu AutoCAD 2006 a Inventor 10. Přehled kurzů je pro vás připraven na www.cadstudio.cz/skoleni.

Podpora, tipy a triky

Nasloucháme Vám Vážený zákazníku, NASLOUCHÁME VÁM
I Váš názor je důležitý a pro naši práci významný - ať jste našimi zákazníky, partnery, nebo třeba jen náhodnými návštěvníky našich webů. Každý váš názor bude vyslechnut a vynasnažíme se jej využít pro další zlepšení našich služeb.
Vaše názory nám můžete zaslat pomocí stránky www.cadstudio.cz/naslouchamevam nebo e-mailem na naslouchamevam@xanadu.cz.

Stav vaší servisní zakázky či incidentu v rámci helpdesk smlouvy můžete sledovat online na stránkách Servis-Online

3.446 CAD tipů a triků na www.cadforum.cz:
Natočení stavby podle okolí (terénu). Proč se mi v pohledu sestavy nezobrazují závity? Jak změnit umístění souboru AecLayerStd.dwg? Jak změnit polohu rolet Enterprise CUI menu? Funkce Přenést rozsah pro osnovy v Revitu. Jak zabránit výpůjčce CAD licencí? Běžící proces WSCommCntr1.exe (Task Manager) Revit - stěny s proměnnou tloušťkou. Automatická popiska objemu 3D tělesa. Jak načíst DWF do AutoCADu?

Máte nějaký problém s produkty firmy Autodesk?
Přihlaste se do diskusní konference CAD Fórum a zapojte se do výměny praktických zkušeností se stovkami ostatních uživatelů produktů Autodesku z České republiky i Slovenska. Nebo si můžete zkusit vyhledat radu sami v databázi CAD tipů a triků, nebo kontaktujte technickou podporu na support@xanadu.cz
Žhavá diskusní témata posledního měsíce: SpacePilot, Příbuzné CAD tipy, Převod DWG->JPEG, Budoucnost ADT, Publikovat součást, Publish do multipage PDF...

Jak získat přístup na VIP server XANADU?
"CAD Support Pack" je rozšířená služba XANADU zahrnující mj. i přístup na VIP server. Přístupový účet VIP poskytujeme též při nákupu komerčních verzí Autodesk produktů u naší firmy. Možnosti rozšířené technické podpory firmy XANADU najdete na http://vip.xanadu.cz


A z jiného soudku:
- a naši dědečkové tam ještě strkali lodě...
- také se vám to stává? nepracujte tolik (video)
- jak je to těžké v IT oddělení
- nezapomeňte: Hesla jsou jako zubní kartáček - nikomu je nepůjčujte a jednou měsíčně je vyměňte

Další informace

Informace o dalších novinkách najdete na www.cadstudio.cz, web serveru pro CAD a IT profesionály

Toto periodikum je zasíláno registrovaným zákazníkům společnosti XANADU, s.r.o.,
kteří k tomu udělili souhlas. Pokud si nepřejete dále dostávat tyto a další informace
od společnosti XANADU, s.r.o., můžete se odhlásit (odvolat souhlas) pomocí
odkazu mailing preference
Toto vydání dostáváte na adresu


XANADU, s.r.o. - info@xanadu.cz
Autodesk Value Added Reseller, HP Preferred Partner 2006, Microsoft Certified Partner
www.cadstudio.cz - www.cadforum.cz - www.iproject.cz - www.hpdesignjet.cz
České Budějovice, 370 01, Tylova 17, tel. 386 352 966 (..969)
Praha 10, 106 00, Žirovnická 2389, tel. 283 891 154
Brno, 602 00, Sportovní 2a/558 (areál BILLA), tel. 541 212 077, 541 210 823
Pardubice, 530 02, Štrossova 291, tel. 466 611 773
Ostrava, 709 00, Fráni Šrámka 5, tel. 596 611 060